[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1513676535477{margin-right: 420px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 2px !important;padding-right: 2px !important;padding-bottom: 2px !important;padding-left: 2px !important;border-left-color: #a01f65 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #a01f65 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #a01f65 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #a01f65 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”]

مشاهده تورهای مالزی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

معرفی شهر کوالالامپور

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کوالالامپور پایتخت و بزرگ‌ترین شهر مالزی است. این شهر  بیش از آنکه تاریخی باشد، شهری است مدرن و مقصد تور مالزی که سالانه گردشگران زیادی برای تفریح به آنجا سفر می‌کنند. ازآنجایی‌که این شهر دارای آب و هوایی استوایی و گرم با بارندگی زیاد است، بهترین زمان برای برگزاری تورهای مالزی، ماه‌های خشک‌سال، یعنی ژانویه و فوریه (دی و بهمن) است  به این دلیل که در این ماه‌ها دمای هوا کاهش پیداکرده و بارندگی به حداقل خود می‌رسد. البته به علت وجود بادهای مستمر، هوای شهر عموماٌ هوایی مطبوع و دل‌چسب است.

این شهر بااینکه ازنظر تاریخی قدمت چندانی ندارد و شهر جوانی محسوب می‌شود اما دارای بناها و اماکن دیدنی فراوانی است که ستاره ونک به‌عنوان برگزارکننده تور کوالالامپور، در زیر به معرفی برخی از مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازد:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
admin

ارسال نظر

  • صفحه اصلی
  • تور
  • ویزا و وقت سفارت
  • وبـلاگ
  • خروج