وقت سفارت آمریکا

امتیاز دهید

اخذ ویزای آمریکا و پیکاپ پاسپورت آمریکا

افراد در سراسر دنیا با اهداف مختلف برای گرفتن ویزای آمریکا اقدام می‌کنند، بر همین اساس بیش از 100 نوع ویزا برای ورود به آمریکا وجود دارد، اما در حالت کلی ویزاهای آمریکا به دو دسته‌ی مهاجرتی و غیر مهاجرتی تقسیم‌بندی می‌شوند. در ادامه‌ با انواع ویزاهای مهم که بیشتر افراد برای ورود به این کشور درخواست می‌دهند آشنا می‌شویم:

انواع ویزای آمریکا

ویزای B1: ویزای توریستی آمریکا می‌باشد و بیشتر برای متقاضیانی است که به قصد انجام امور تجاری و بازرگانی، انجام امور استخدام در آمریکا، سرمایه‌گذاری و انجام مأموریت‌های شغلی کوتاه مدت به آمریکا سفر می‌کنند. حداقل زمان اعتبار این نوع ویزا 3 ماهه است، اما به طور معمول برای افرادی که برای اولین بار متقاضی این نوع ویزا هستند، به صورت 6 ماهه صادر می‌شود.

ویزای نوع B2: این نوع ویزا نیز از نوع توریستی می‌باشد و افرادی که به قصد، تفریح و بازدید از جاذبه‌های توریستی آمریکا، انجام معاینات پزشکی در آمریکا، بازدید از مکان‌های آموزشی و ورزشی و در نهایت کسانی که قصد دیدار از اقوام و دوستان خود در آمریکا را دارند از متقاضیان ویزا نوع B2 هستند.

ویزای نوع B1 و B2: این نوع ترکیبی از دو نوع ویزا بالا است، با این تفاوت که افراد دارنده‌ی این ویزا از اختیارات بیشتری برخوردار هستند به طور دقیق‌تر ویزای B1 و B2 تکمیل‌شده‌ی ویزا نوع B2 است؛ یعنی اگر شما قصد دیدار اقوام خود در آمریکا را داشته باشید با داشتن این نوع ویزا اختیار بیشتری برای انتخاب محل اقامت خود در این کشور را دارید، اما ویزای نوع B2 اختیارات کمتری به شما می‌دهد.

ویزای دانشجویی آمریکا: ویزا تحصیلی آمریکا به 2 نوع تقسیم‌بندی می‌شود:

 • ویزا F1: این نوع ویزا برای افرادی است که می‌خواهند در مقاطع دانشگاهی (فوق‌دیپلم، لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا) و یا دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی در آمریکا ادامه تحصیل دهند. حداقل زمان اعتبار این ویزا یک‌ساله می‌باشد، به این نکته توجه داشته باشید که افراد دارنده این نوع ویزا اجازه کار در آمریکا را ندارند به استثنا کار در محیط دانشگاه به مدت 20 ساعت در هفته.

  همسر و فرزندان زیر 21 سال دانشجو، می‌توانند با داشتن ویزا F2 وارد آمریکا شوند.

 • ویزا F2: افراد دارنده‌ی این ویزا مجاز به تحصیل در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، دوره‌های آموزشی شبانه و دوره‌هایی که نیاز به تحصیلات آکادمیک ندارند، هستند. این افراد نیز اجازه کار در آمریکا را ندارند و فرزندان آن‌ها نیز فقط مجاز به ادامه‌ی تحصیل تا مقطع دیپلم هستند.

  دارندگان ویزای F2 در صورت مایل بودن به ادامه تحصیل و داشتن تحصیلات آکادمیک باید ویزای خود را به F1 تغییر دهند.

 • ویزا J1: این نوع ویزا برای افرادی است که برای تحقیق، آموزش و یا تدریس در محیط‌های فرهنگی وارد کشور آمریکا می‌شوند، این نوع ویزا قابل تمدید به ویزاهای نوع دیگر نیست اما تا 7 سال قابل تمدید می‌باشد.

گرفتن وقت سفارت آمریکا برای مصاحبه

گرفتن وقت سفارت آمریکا به صورت آنلاین امکان‌پذیر است، بعد از وارد شدن به سایت سفارت، اولین قدم پر کردن فرم DS 160 می‌باشد، فرم DS 160 از اصلی‌ترین فرم‌های مربوط به سفارت است و باید با دقت فراوان پر شود، بنابراین بهتر است که برای پر کردنش از افراد با تجربه مشورت بگیرید.

در قدم دوم، شما باید با استفاده از ایمیل خود یک حساب کاربری بسازید تا بتوانید در مراحل بعدی با سفارت در ارتباط باشید.

دقت کنید که به دلیل اینکه کشور آمریکا در ایران سفارت ندارد، شما باید برای مصاحبه‌ی حضوری، از طریق یک کشور دوم وقت بگیرید، آمریکا برای تسریع کار، 3 کشور ارمنستان، دبی و ترکیه را برای مصاحبه به ایرانیان معرفی کرده است. پس هنگام پر کردن فرم، به انتخاب کشور مقصد برای مصاحبه دقت کنید.

قدم سوم بعد از پر کردن فرم، واریز مبلغ برای سفارت است که این مرحله را هم باید به صورت آنلاین از طریق درگاه سفارت انجام دهید، قدم چهارم تعیین دقیق روز و ساعت مصاحبه است. لازم به ذکر است، در صورتی که نتوانید در وقت تعیین شده در سفارت حضور پیدا کنید، مبلغ واریزی شما تا 1 سال در حساب کاربری شما محفوظ مانده و می‌توانید تا مدت زمان تعیین شده از آن استفاده نمایید.

قیمت ویزای آمریکا

خدمات ویزانوع ویزاهمکــارهزینه
توریستی(ترکیه، امارات و ارمنستان)غیرمهاجرتی0440 دلار
تعیین وقت پزشکیغیرمهاجرتی00
تکمیل فرم DS160مهاجرتی و غیرمهاجرتی00
پرداخت فرصت مطالعاتی (SevisFee) نوع Jمهاجرتی و غیرمهاجرتی00
پرداخت دانشجویی (SevisFee) نوع Fمهاجرتی و غیرمهاجرتی00

مدارکی که هنگام مصاحبه در سفارت آمریکا باید به همراه داشته باشید

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت‌های قبلی
 • فرم دعوت‌نامه، فرم I-134 یا رزرواسیون هتل
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج با طلاق به همراه اصل مدارک
 • مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، ترجمه روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه مطب یا نظام‌مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شورای اصناف و ...
 • ترجمه سوابق بیمه
 • ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه‌گذاری مالی دیگر
 • نامه تمکن به انگلیسی Bank Statement
 • پرینت شش ماهه حساب بانکی لاتین
 • ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت
 • 2 عدد عکس 5*5 رنگی با زمینه سفید
 • DS-160 Confirmation
 • Appointment Confirmation
 • مخصوص متقاضیان F1: فرم I-20، مدارک تحصیلی SEVIS Fee Payment Confirmation
 • مخصوص متقاضیان J1: فرم DS-2019، SEVIS Fee Payment Confirmation
 • برگه‌ی تعیین و واریزی سفارت
 • تأییدیه فرم DS 160
ویزای آمریکا

نکات مهم درباره ویزای آمریکا

 • زمان مصاحبه شما حداکثر 15 دقیقه طول می‌کشد.
 • با توجه به اینکه اکثر متقاضیان درخواست ویزای توریستی نوع B1 و B2 را دارند، بنابراین هنگام پر کردن فرم به انتخاب نوع ویزای مورد درخواست خود دقت کنید.

فرم‌های مربوط به ویزای آمریکا

پیکاپ پاسپورت آمریکا

در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت شده باشد، بعد از مصاحبه یک برگه‌ی صورتی به شما داده می‌شود که بعد از دریافت این برگه، حدوداً دو هفته‌ی کاری زمان احتیاج است تا سفارت پاسپورت شما را تحویل دهد، شما می‌توانید این زمان را در کشور مقصد اقامت داشته باشید، اما با توجه به اینکه هزینه اقامت در کشور مقصد و همچنین مدت زمان آن ممکن است برای متقاضی زیاد باشد، شما امکان این را دارید که به ایران برگشته و از آژانس‌های هواپیمایی معتبر بخواهید پاسپورت شما را به ایران برگردانند، این کار به اصطلاح پیکاپ پاسپورت نام دارد که در سال‌های اخیر مسافران زیادی برای گرفتن پاسپورت خود از سفارت این راه را انتخاب می‌کنند.

قیمت پیکاپ پاسپورت آمریکا

محل پیکاپهزینه
دبی2,550,000 تومان
ابوظبی510 درهم
ایروان3,000,000 تومان
آنکارا200 دلار
استانبول300 دلار

روزهای تحویل پاسپورت آمریکا در کشورهای مختلف

 • ارسال پاسپورت در ترکیه در روزهای یکشنبه و سه شنبه و جمعه می‌باشد، معمولاً این پروسه معمولاً 2 تا 3 هفته زمان می‌برد.
 • ارسال پاسپورت در امارات شنبه تا پنج شنبه انجام می‌شود و تکمیل این فرآیند معمولاً 2 تا 3 هفته زمان نیاز دارد.
 • ارسال پاسپورت در ارمنستان در روزهای 3 شنبه هر هفته انجام می‌شود، این پروسه معمولاً 15 روز کاری زمان نیاز دارد.

 

تمدید وقت‌های سفارت ایالات متحده امریکا

طبق اعلام وزارت امور خارجه ایالات متحده تمامی متقاضیانی که هزینه سفارت را پرداخت کرده و موفق به تعیین وقت سفارت جهت انگشت‌نگاری نشده‌اند با حفظ مبلغ پرداخت شده می‌توانند از طریق هر یک از دفاتر نمایندگی سفارت امریکا جهت گرفتن وقت انگشت نگاری اقدام کنند.

لازم به یادآوری است که هزینه پرداخت شده (MRV) تا 30 سپتامبر 2022 تمدید شده و برای افرادی که به دلیل بسته بودن سفارت موفق به انجام انگشت نگاری نشده‌اند محفوظ می‌ماند.

 

شرایط خرید بلیط هواپیما به مقصد امریکا در دوره کرونا


از تاریخ 26 ژانویه تمامی افرادی که قصد سفر به هر یک از شهرهای امریکا را دارند موظف به انجام تست PCR و ارائه جواب منفی آن به ایرلاین‌های هواپیمایی تا حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز می‌باشند. در صورت عدم ارائه تست PCR ایرلاین می‌تواند از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری کند.

واکسن‌های مورد تایید برای دریافت ویزای آمریکا
طبق قونین ایالات متحده آمریکا مسافرانی که هر دو دوز واکسن خود را دریافت و حدقل از دریافت آخرین دوز واکسن آن‌ها 14 روز گذشته باشد می‌توانند برای سفر به این کشور اقدام کنند. تمامی واکسن‌های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی از جمله سینوفارم، آسترازنکا، فایزر، مدرنا، جانسون و غیره نیز تایید سازمان بهداشت آمریکا را دارند. بنابراین مسافران ایرانی که کارت واکسن سینوفارم یا آسترازنکا را دارند می‌توانند به این کشور سفر کنند.

پرسش و پاسخ‌های متداول

ویزای آمریکا

 • آیا فرم DS 160 را خود مسافر می‌تواند پر کند؟
  بله خود مسافر هم می‌تواند این فرم را پر کند، فقط دقت داشته باشید بعد از پر کردن فرم، از طرف سفارت یک کد به شما داده می‌شود که کد را باید برای ساختن حساب کاربری نزد خود نگه دارید.
 • آیا بعد از بسته شدن فرم امکان اصلاحیه مجدد وجود دارد؟
  بله فرم سفارت آمریکا امکان اصلاح مجدد را دارد، بهتر است این کار انجام نشود و کد جدیدی دریافت نشود با این حال ا امکان اصلاح وجود دارد.
 • در صورت پرداخت کردن واریزی سفارت امکان تغییر دادن کشور مورد نظر برای گرفتن وقت وجود دارد؟
  خیر، بعد از دریافت وقت و انجام واریزی امکان تغییر وجود ندارد.
 • در صورت کنسل کردن وقت مصاحبه آیا کل هزینه سوخت می‌شود؟
  خیر، واریزی شما تا 1 سال در حساب کاربری شما باقی می‌ماند.
 • در صورت بسته بودن وقت‌های هر سه کشور امکان گرفتن وقت از اروپا یا کشورهای دیگر وجود دارد؟
  امکان گرفتن وقت وجود دارد اما بهتر است که این کا را انجام ندهید، به دلیل اینکه سفارت کشورهای مجاز برای ایرانیان را اعلام کرده است، اما در صورت اقدام برای گرفتن وقت از دیگر کشورها، تمام مسئولیت آن به عهده‌ی متقاضی می‌باشد.
 • آیا واریزی سفارت برای وقت‌های توریستی و دانشجویی متفاوت می‌باشد؟
  خیر برای هر دو نوع ویزا مبلغ یکی است.
 • فرآیند جواب دهی ویزا از جانب سفارت چه مدت طول می‌کشد؟
  این فرآیند زمان مشخصی ندارد ممکن است از 1 هفته تا 1 سال زمان ببرد.
 • دریافت برگه‌ی زرد از سمت سفارت به چه معنا می‌باشد؟
  برگه زرد به‌منظور ویزا شدن مسافر می‌باشد و بعد از دریافت CASE NUMBER که روی برگه زرد درج‌شده است مسافر هر هفته باید سایت ذکر شده را چک کند تا فرآیند بررسی پرونده‌ی مورد نظر از جانب سفارت تکمیل گردد.
 • در صورت پرداخت نکردن SEVISFEE فی آیا امکان مصاحبه وجود دارد؟
  خیر دانشجو باید قبل از مصاحبه SEVISFEE خود را پرداخت کرده باشد، در غیر این صورت مصاحبه انجام نمی‌گیرد.
مشاوره و رزرو
کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو مشاوره

برای رزرو زمان مشاوره اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

کارشناس فروش ستاره ونک

مشاوره تلفنی اخذ ویزا

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۱۷:۳۹ ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
  مجید
  سلام آیا بعد از پر کردن فرم ds160 و گرفتن کانفرم میشه کشور انتخاب شدرو عوض کرد یا باید یه فرم جدید پر کرد چون سمت راست کانفرمیشین کشوری رو که در شروع انتخاب کردیم رو مینویسه ولی جایی برای ادیت نداره
  • ۰۹:۲۴ ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، امکان ادیت کشور نیست و برای تغییر کشور لازمه که مجددا فرم پر کنین.
 • ۰۵:۰۹ ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  لاله
  سلام، آیا برای وقت سفارت آمریکا برای بچه 6 ساله که همراهم هست فرم DS-160 جداگانه پر کنم؟ یعنی لازمه که در زمان گرفتن وقت دو تا کد DS بدم؟
  • ۰۵:۵۲ ۱۴۰۱/۰۸/۱۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقت شما بخیر، بله برای بچه 6 ساله هم لازمه که فرم جدا پر کنین.
 • ۰۴:۳۲ ۱۴۰۱/۰۷/۱۹
  اشکان
  با سلام-برای افرادی که وقت مصاحبه دارن ولی کارت پایان خدمتشون مفقود شده چه راه حای هست؟ پدر من. قبل از انقلاب سربازی رفته و الان هیچ مدرکی نداره. نظام وظیفه و گذرنامه هم پیگیری کردن ولی هیچ سابقه ای پیدا نشد. با توجه به تجربه شما چاره کار چیه؟ آیا بدون کارت پایان خدمت شانسی برای اخذ ویزا دارن؟ ممنون
  • ۰۹:۲۴ ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقت شما بخیر کارت پایان خدمت جز مدارکی هست که باید روز انگشت نگاری همراه داشته باشین. پیشنهاد می‌کنیم از طریق پلیس + 10 این موضوع رو پیگیری کنین.
 • ۰۹:۲۸ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
  مشاور ستاره ونک
  سلام، برای وقت سفارت آمریکا هر متقاضی باید اکانت خودشو داشته باشه، نمی‌تونین اکانت دو نفره درست کنین.
 • ۰۹:۳۹ ۱۴۰۱/۰۶/۱۰
  م.ص
  سلام ، من و همسرم فرم dsرو پر کرده ایم و اکانت مجزا درست کردیم ،در حالی که می خواهیم با هم وقت سفارت آمریکا در ترکیه رو بگیریم .آیا امکان داره مجددا اکانت دونفره درست کنیم ؟
 • ۱۱:۲۷ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
  اشکان
  با سلام.در مورد ویزای آمریکا پس از پر کردن فرم DS160 و گرفتن وقت سفارت برای ویزای J1، آیا امکان تغییر تایپ ویزا به F1 وجود داره یا اینکه نمیشه تغییر داد و باید دوباره فرم دیگه ای DS160 برای ویزای F1 پر بشه و دوباره هزینه وقت سفارت برای ویزای F1 داد؟
  • ۰۹:۳۸ ۱۴۰۱/۰۶/۰۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام، فرم و نمیشه ادیت کرد، باید دوباره فرم و پر کنین اما نیازی به پرداخت مجدد هزینه نیست.
 • ۲۲:۳۷ ۱۴۰۱/۰۴/۲۰
  على
  درود عرض ادب من از مشترى هاى چند سال گذشته شما هستم و چند ويزا براى كشورهاى مختلف براى من انجام داديد كه موفق بود و هميشه در مراجعه حضورى مورد لطف و محبت و پذيرايى گرم همكاران اژانس شما بودم كه مورد امتنان است سوالى كه دارم در چند ماه گذشته حدودا چند درصد درخواستهاى توريستى امريكا موفقيت اميز بوده؟ و نسبت به شلوغى در خواستها و فعال نبودن ارمنستان و تركيه بهتر نيست در ماههاى ديگرى اقدام كرد؟
  • ۱۴:۴۳ ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقتتون بخیر. همراهی شما باعث افتخار ما هست و خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید. در ارتباط با ویزای آمریکا طبق تجربه کارشناسان ما متقاضیانی که با دعوت نامه اقدام می‌کنن شانس بیشتری برای دریافت ویزا دارن و تو این چند وقت هم جواب درخواست ویزاها با همین شرایط، بیشتر مثبت بوده. در حال حاضر می‌تونین برای دریافت وقت سفارت امریکا اقدام کنین و مشکلی در این خصوص وجود نداره.
 • ۲۰:۲۶ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  داریوش پرویزی
  با درود من از سفارت آمریکا در دوبی برگ زرد گرفته ام ولی بنا به دستور ترامپ ویزا که هزینه اش را دریافت کرده بودند صادر نشد آیا امکان دارد باتوجه به سابقه قبلی مجددا درخواست ویزا کنم لطفا راهنما باشید
  • ۱۱:۱۷ ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
   مشاور ستاره ونک
   سلام، بله مشکلی نیست مجددا می‌تونین اقدام کنین.
 • ۰۹:۴۳ ۱۴۰۰/۱۰/۱۳
  محمد یاری
  من دی اس پر کردم و کنسولگری دبی را انتخاب کردم علیرغم اینکه تو سایت وقت آزاد برای مصاحبه را 103 اعلام کردن ولی هیچ وقتی موجود نیس آیا شرکت شما میتونه کمکم کنه برا ویزای B1/B2
  • ۱۳:۳۶ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقتتون بخیر. متاسفانه در حال حاضر تمام وقت‌های دبی برای سال 2022 پره می‌تونین وقت سفارت و برای 2023 بگیرین. مگه در صورتی که بعضی از متقاضیان وقتشون رو کنسل کنند و شما بتونین از روی کنسلی وقت بگیرین.
 • ۱۵:۱۶ ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
  امیر
  سلام من از ابتدای سال 2017 تو لیست مصاحبه سفارت آمریکا در آنکارا هستم هنوز بجز دو ایمیل که آخری حدود یک ماه ونیم قبل اومده بود فقط عذرخواهی کرده بودند بابت دیر شدن مصاحبه بدلیل کووید 19 ایمیلی نیامده ، اصلا" سفارت آمریکا در آنکارا شروع به کار کرده؟ فکر میکنید کی وقت سفارت بهم بدن؟ ویزای درخواستی من خانوادگیه همسرم گرین کارت داره و دوتا بچه های دوقلوم متولد و پاسپورت آمریکا رو دارند. ممنون میشم راهنمایی کنید.
  • ۱۱:۲۳ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰
   علي
   سلام شرايط من هم مثل شماهست اگراطلاعات جديدي گرفتيد ممنون ميشم به بنده هم بگيد
  • ۱۶:۴۳ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، در صورت شروع به کار سفارت و باز کردن وقت‌های دانشجویی یا توریستی قطعا وقت گرین کارت شما هم تمدید میشه، اما متاسفانه فعلا هیچ خبری مبنی بر باز شدن سفارت آمریکا در آنکارا اعلام نشده و ممکنه پروسه تعطیلی سفارت تا ماه‌های آینده هم ادامه داشته باشه.
 • ۲۳:۵۶ ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
  الهام
  سلام. در حال حاضر برای گرفتن ویزا تحصیلی امریکا کدوم کشور میتونم برم؟ آیا شانسی برای گرفتن وقت از ارمنستان هس؟ ویزا مولتی به دانشجو میدن؟
  • ۱۵:۵۱ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقتتون بخیر، فعالیت آژانس ما در زمینه ویزای توریستی هست اما به طور کلی در حال حاضر تنها وقت‌های سفارت امریکا در دبی باز هستن و برای دریافت وقت سفارت آمریکا نمیشه از طریق سفارت ارمنستان اقدام کرد. در صورت بازگشایی وقت‌ها در ارمنستان از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می‌کنیم.
 • ۰۰:۳۲ ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
  سحر
  سلام وقت بخیر یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید بنده پوزیشن کاری دارم و تقاضام برای ویزای H1B است حال میخوام بدونم با شرایط کووید 19 و وضعیت سفارت ها با توجه به نوع ویزا میتوان سریع تر وقت گرفت و یا شرایط سفارت برای دریافت این ویزا فرقی با ویزاهای دیگر ندارد بسیار سپاسگزار هستم
  • ۱۵:۰۶ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خیر متاسفانه شرایط برای تمام ویزاهای آمریکا یکسان هست و در صورت باز شدن وقت‌ها می‌تونین برای دریافت وقت سفارت آمریکا اقدام کنین.
 • ۱۷:۴۶ ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
  یوسف رضایی
  من پزشک عمومی هستم - بعنوان محقق در رشته قلب و عروق فعالیت دارم و مقالات بسیار زیادی با همکاری های بین دانشگاهی و بین المللی با اروپا و آمریکا چاپ کردم - قصد دارم که به یکی از موسسات علمی-دانشگاهی اروپایی رفته و از اروپا برای ویزای آمریکا اقدام کنم. چون در مسیر مهاجرت مجبور به طی کردن یک مرحله پژوهشی در اروپا هستم. قصد بنده، گرفتن راهنمایی از مرکز شما در مورد شرایط و مشکلات موجود در اقدام به گرفتن ویزای آمریکا در کشورهای اروپایی برای یک شهروند ایرانی می باشد. با سپاس
  • ۱۲:۴۱ ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای امریکا رو میتونید در قسمت بالای همین صفحه مطالعه کنید. اما با توجه به اینکه شرایط شما خاص هست پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت راهنمایی دقیق‌تر با همکاران واحد ویزا ی ما در تماس باشید. سپاس
 • ۲۲:۳۷ ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
  اتوسا حسين خان
  مبخواستم بدونم زمان جواب مصاحبه براي ويزاي امريكا چقدر طول ميكشه؟؟؟
  • ۰۸:۴۲ ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. جواب ویزای امریکا بعد از مصاحبه دو حالت دارد، اگر جواب مثبت یا منفی باشد نهایتا 10 دقیقه بعد از مصاحبه به متقاضی اعلام می‌شود. در حالت دوم ممکن است پرونده نیاز به FBI چک داشته باشد که در آن صورت اعلام نتیجه ویزا بین 4 تا 6 ماه طول می‌کشد. سپاس
 • ۰۸:۳۶ ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
  الهام قلی زاده
  با عرض سلام بعد از کنسل نمودن وقت مصاحبه، ماکزیمم زمانیکه فرصت داریم برای گرفتن وقت مصاحبه بعد اقدام کنیم چقدر است ؟؟؟ آیا بعد از گذشت یکسال یا بیشتر پرونده مهاجرتی در کنسول گری بسته یا به اداره مهاجرت مرجوع میشود؟؟؟؟ با سپاس فراوان
  • ۱۹:۲۷ ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام. اگر وقتی را که گرفتید قبل از No show شدن خودتان کنسل کرده باشید 160 دلار واریزی شما به سفارت در حسابتان محفوظ است و مجددا می‎توانید وقت بگیرید. اما اگر No show شده باشد مجددا باید واریزی انجام دهید و وقت مجدد بگیرید که هیچ محدودیت زمانی هم ندارد. بابت پرونده مهاجرتی هم هیچ پرونده‎ای بسته نمی‎شود و همه در FBI check سفارت ثبت شده است.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید