تور اسپانیا

تورهای اسپانیا پاییز 1400

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای اسپانیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا (بارسلون)

مدت سفر: 4 شب

قیمت: 890 یورو + هزینه بلیط

تور اسپانیا (بارسلون + مادرید)

مدت سفر: 6 شب

قیمت: 1390 یورو + هزینه بلیط

بهترین زمان سفر به اسپانیا
بهار
مارس تا ژوئن
فصل بهار در کشور اسپانیا با بارش باران همراه است، دمای هوای اسپانیا در این فصل از 15 تا 20 درجه سانتی گراد متغیر است. اما گردشگران می‌توانند به دور از شلوغی تابستان از مناظر سرسبز تور اسپانیا لذت ببرند. در بهار به دلیل سردی نسبی هوا، شنا در سواحل تقریباً ممکن نیست.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
تابستان در اسپانیا هوا رو به گرم شدن می‌رود. دمای هوا در این فصل از 27 تا 32 درجه متغیر است. تابستان فصل گردشگری در اسپانیا است. مسافران می‌توانند از جاذبه‌های تاریخی و امکانات تفریحی سواحل، در تور اسپانیا استفاده کنند. نرخ هتل‌ها در این فصل در بالاترین حالت ممکن قرار دارد.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
پاییز، شروع فصل سرما در اسپانیا می‌باشد. دمای هوا در این فصل از 10 تا 20 درجه متغیر است. هوا در این فصل تقریباً سرد است و برای شنا در سواحل مناسب نیست، اما گردشگران می‌توانند با پوشیدن لباس نسبتاً گرم همچنان از جاذبه‌های تور اسپانیا لذت ببرند. پاییز پر باران‌ترین فصل در اسپانیا است.
زمستان
دسامبر تا مارس
زمستان سردترین فصل سال در اسپانیا می‌باشد. دمای هوا در این فصل از 1 تا 10 درجه متغیر است. مزیت سفر به اسپانیا در زمستان خلوت بودن این کشور است. همچنین بارش برف مناظر بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد. سفر به اسپانیا در زمستان بسیار به‌صرفه است، چرا که تورهای اسپانیا بسیار ارزان هستند.
از نظر اقتصادی بهترین زمان سفر به اسپانیا اوایل فصل بهار و پاییز می‌باشد، در این زمان هوا مناسب است و نرخ‌های تور اسپانیا از تابستان مناسب‌تر هستند، اما از نظر بسیاری از گردشگران، تابستان بهترین فصل سفر به اسپانیا و استفاده از تفریحات ساحلی این کشور مانند شنا و سایر تفریحات آبی است.
اطلاعات مهم اسپانیا
 • طول پرواز: حدوداً 6:30 ساعت
 • واحد پولی: یورو
 • زبان رسمی: اسپانیایی
 • پیش شماره: 34+
 • اختلاف ساعت با ایران: 2:30_
 • شماره تماس با اورژانس: 112
 • شماره تماس با آتش نشانی: 112
 • شماره تماس با پلیس: 902،102
مدارک لازم برای سفر به اسپانیا
 • صل پاسپورت با 6 ماه اعتبار از زمان خروج از کشور با امضا شخص مسافر
 • دو قطعه عکس 3*4 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه یکی نباشد)
 • اصل شناسنامه و ترجمه از کلیه صفحات آن
 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (با مانده‌حساب بالای 250,000,000 تومان)
 • اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر (چنانچه خانواده باشند سند مالکیت به نام سرپرست خانواده کافی است)
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • در صورت خویش‌فرما بودن: جواز کسب/آخرین آگهی تغییرات
 • معلمان، اساتید و اعضا هیئت‌علمی: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.
 • برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه اسپانیایی و تائید دادگستری دارد.
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار
 • مبلغ ضمانتنامه بازگشت مسافر برای هر نفر 300,000,000 میلیون تومان است.
معرفی اسپانیا

اسپانیا کشوری که نامش با موسیقی، معماری و فوتبال پیوند خورده است. سرزمینی که مردمش با وجود گذراندن تاریخی پرفراز و نشیب همچنان شاد بودن را جز جدایی‌ناپذیری از زندگی خود می‌دانند. تور اسپانیا مملو است از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، از معماری‌های شگفت‌انگیز گرفته تا سواحل بسیار زیبا و بی‌نظیر، همه و همه دست در دست هم داده‌اند تا گردشگران را از سرتاسر دنیا برای سفر به این کشور دوست‌داشتنی ترغیب کنند.

تور اسپانیا مجموعه‌ی کاملی است از هر چیزی که شما از سفر انتظار دارید. اگر می‌خواهید بی‌نظیرترین مناظر طبیعی را ببینید و از قدم زدن در کنار ساحل لذت ببرید یا به دنبال هیجان در سفر هستید و یا حتی عاشق دیدن معماری‌های عجیب‌وغریب، کافه گردی و گشت‌های شبانه می‌باشید، بی‌شک تور اسپانیا بهترین انتخاب است.اگر هنوز برای بهار خود برنامه‌ریزی نکرده‌اید یکی از انتخاب‌های شما می‌تواند تور اسپانیا باشد.

جزایر اسپانیا
اسپانیا خارق‌العاده‌ترین جزایر اروپا را دارد. مناطقی بکر و شگفت‌انگیز که نامشان با سفرهای لوکس پیوند خورده است. جزایر قناری یکی از بکرترین جزایری است که می‌توان آن را محبوب‌ترین منطقه ساحلی اسپانیا نیز به ‌شمار آورد. این منطقه خوش آب و هوا از 7 مجمع‌الجزیره به نام‌های تنریف، ال هیرو، لااما، لانزاروته، گرند، کانارایا، لاکومرا و فوئرته ونتارا تشکیل شده است. هرکدام از این هفت جزیره به تنهایی دنیایی از مناظر زیبا و باشکوه، هتل‌های لوکس و تفریحات آبی متنوع را در خود دارند. کاستا، براوا، مایورکا، ایبیزا و سن سباستین از دیگر مناطق ساحلی هستند که با لوکس‌ترین امکانات به استقبال میهمانان تور سپانیا می‌روند. 
 

تور بارسلون: شکی نیست که دنیا بارسلون را با فوتبالش می‌شناسد، با گلادیاتورهای آبی و اناری پوشش و همچنین ماتادورهایی که با برگزاری مسابقات گاوبازی شور و هیجانی خاص به شهر بخشیده‌اند؛ اما صرف‌نظر از این ورزش‌های مهیج و پرطرفدار، شهر بارسلون گنجینه‌ای است از ساختمان‌های ارزشمندی که شاهکار معمار معروف این شهر، آنتونی گائودی است. معماری که بارسلون تمام زیبایی‌هایش را به او مدیون است، چرا که اگر او و ذهن خلاقش نبود، بی‌شک بارسلون هم با این همه شکوه و عظمت متولد نمی‌شد. از دیگر جاذبه‌های تور اسپانیا و شهر بارسلون می‌توان به ساحل شنی آن اشاره کرد، همچنین وجود ساحل زیبا و بی‌نظیر، بارسلون را به یکی از زیباترین و محبوب‌ترین جاذبه‌های تور اسپانیا تبدیل کرده است.

تور مادرید: شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا است. مردم مادرید به میهمان‌نوازی و خونگرمی در سراسر جهان معروف هستند. مادرید را به دلیل داشتن کلکسیونی زیبا از آثار هنری می‌توان اسپانیای کوچک نامید. اگر می‌خواهید در سفر به مادرید همانند یک اسپانیایی زندگی کنید و به راز شاد بودن مردم مادرید پی ببرید، قدم زدن در میدان‌های شهر و نشستن در کافه‌های دنج و صمیمی آن را در تور اسپانیا فراموش نکنید.

تور مادرید با داشتن ساختمان‌های زیبا و مراکز خرید استثنایی، مقصدی ایده آل برای گردشگرانی است که عاشق سفرهای پر زرق‌وبرق و لوکس هستند، علاوه بر این وجود کاخ سلطنتی اسپانیا و همچنین موزه‌ی دل پرادو که مجموعه‌ای بی‌نظیر از آثار تاریخی اروپا است از دیگر جذابیت‌های تور اسپانیا و شهر مادرید است.

   اطلاعیه جدید سفارت اسپانیا در خصوص بازگشایی مرزهای اسپانیا و صدور مجدد ویزا 

طبق اعلام سفارت اسپانیا افراد با شرایط زیر می‌توانند جهت دریافت ویزای اسپانیا اقدام و به این کشور سفر کنند:

•    افرادی که تمامی شرایط و مدارک لازم مانند مدارک مالی، شغلی، کارت واکسن کرونا و ... را دارند می‌توانند جهت دریافت ویزای اسپانیا اقدام کنند.
•    مسافرانی که بیش از 14 روز از تزریق آخرین واکسن کرونا آنها گذشته باشد، اجازه ورود به خاک اسپانیا را دارند.
•    تمامی مسافرانی که قصد سفر به اسپانیا از طریق مرزهای هوایی و دریایی را دارند (حتی مسافران ترانزیت و کودکان زیر 6 سال) بایستی قبل از سفر با مراجعه به وب سایت www.spth.gob.es مراجعه و فرم کنترل بهداشت را تکمیل کنند. به افرادی که فرم را تکمیل کرده‌اند یک کد QR داده می‌شود. مسافران بایستی قبل از ورود به هواپیما یا کشتی کد را به محل چک کردن کنترل بهداشت نشان دهند.
•    سفارت اسپانیا هیچ مسئولیتی را بابت افرادی که توسط شرکت‌های هواپیمایی یا اداره مهاجرت در فرودگاه‌های اسپانیا یا ایران از سوار شدن به هواپیما منع می‌شوند ندارد.
•    تمامی متقاضیان ویزای اسپانیا و مسافران این کشور بایستی بیمه با پوشش کوید 19 را داشته باشند.
•    واکسن‌های PFIZER-Biontech، Astra-Zeneca، Moderna، Johnson & Jansen Johnson، Sinopharm و Sinovac از واکسن‌های مورد تایید سفارت اسپانیا هستند.
نکته مهم
طبق اعلام سفارت اسپانیا سرویس موبایل بایومتریک (انگشت نگاری و ثبت مدارک سیار) برای متقاضیان ویزای اسپانیا فعال شده است. طبق این سرویس متقاضیان نیازی به حضور فیزیکی در سفارت جهت انگشت نگاری ندارند. بلکه روند انگشت نگاری در محل کار یا منزل متقاضی انجام می‌شود.
متقاضیان ویزای اسپانیا با تماس با همکاران ما در واحد ویزا به شماره 02188880000 داخلی 118 جهت رزرو انگشت نگاری سیار ویزای اسپانیا اقدام کنند.

بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های اسپانیا
کلیسای ساگرادا فامیلیا- خیابان لارامبلا- موزه کازاباتیو- ورزشگاه و موزه نیو کمپ- پارک مون جوییک- ساحل بارسلونا- موزه هنر ملی کاتالونیا - قلعه‌ی مونیویک- پارک گوئل- موزه‌ی پیکاسو- آب نمای جادویی - موزه پرادو- کاخ سلطنتی- دروازه خورشید- پارک کوئن رتیرو- میدان اصلی شهر- موزه‌ی باستان‌شناسی- موزه تبسین بور نمیسا- مرکز هنری ملکه صوفیا- کلیسای سن فرانسیسکو- فواره سیبلس
کلیسای ساگرادا فامیلیا - بارسلون
کلیسای ساگرادافامیلیا یکی از شگفت‌انگیزترین کلیساهای دنیا و جاذبه‌های تور اسپانیا است که ساخت آن از سال 1882 آغاز شده و بعد از گذشت حدود 130 سال هنوز ادامه دارد. بنایی با ابهت و فوق‌العاده زیبا که هر قسمت از آن بر اساس نقشه‌ای خاص ساخته‌شده است و داستان مخصوص به خود را دارد. معماری کلیسای ساگرادا فامیلیا نشان از هوش سرشار و استثنایی معمار خود، آنتونی گائودی دارد که نمای ویژه‌ای به شهر بارسلون بخشیده است.
موزه‌ی دل پرادو - مادرید
موزه دل پرادو یک موزه‌ی بسیار بزرگ و جذاب در شهر مادرید اسپانیا است. این موزه مملو است از آثار نقاشان بزرگ اروپایی که هر کدام میلیون‌ها دلار ارزش‌گذاری شده‌اند، علاوه بر این در موزه‌ی دل پرادو آثار جذاب دیگری مانند مشهورترین مجسمه‌های دنیا، طراحی، سکه و مدال را می‌توان دید. باردید از این موزه در تور اسپانیا خالی از لطف نیست.
موزه‌ی کازاباتیو – بارسلون
ساختمان کازاباتیو از دیگر ساختمان‌های عجیب غریب در تور اسپانیا است که با سبک فانتزی و تخیلی خود تمام گردشگران را برای کشف رازهای داخل ساختمان به سمت خود می‌کشاند.
کاخ سلطنتی مادرید
کاخ سلطنتی مادرید از بزرگ‌ترین کاخ‌های سلطنتی در اروپا است. گچ‌بری‌های زیبا و نقاشی‌های چشم‌نواز، این کاخ را به یک آثار ماندگار در مادرید تبدیل کرده است. بازدید از کاخ سلطنتی را در تور اسپانیا از دست ندهید.
ورزشگاه و موزه‌ی نیوکمپ بارسلون
ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلون یکی از معروف‌ترین باشگاه‌های دنیا است که با داشتن موزه‌ای از تمامی افتخارات این باشگاه به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری عاشقان فوتبال در تور اسپانیا تبدیل شده است.
میدان اصلی مادرید
یک میدان قدیمی و بسیار زیبا که در گذشته محل برگزاری مسابقات هیجان‌انگیز مانند گاوبازی و مسابقات شوالیه‌ها بوده است، اما در حال حاضر وجود مغازه‌های سنتی و قدیمی و همچنین کافه‌های دنج حال و هوای خاصی به این میدان بخشیده است.
ساحل بارسلون
یکی از زیباترین ساحل‌های دنیا، ساحل بندر المپیک در شهر بارسلون اسپانیا است که هرساله گردشگران بسیاری از سرتاسر اروپا برای گرفتن حمام آفتاب در این ساحل به اسپانیا سفر می کنند. در کنار سواحل آفتابی و جذاب، می‌توان از کافه‌ها و رستوران‌ها و سایر تفریحات آبی این ساحل در تور اسپانیا نیز لذت برد.
مراکز خرید پیشنهادی اسپانیا

یکی از جاذبه‌های سفر به اسپانیا تست کردن غذاهای این کشور است، چرا که غذا در اسپانیا برگرفته از فرهنگ مردم این کشور رنگ و بویی جذاب و متفاوت با تمام دنیا را دارد. رستوران‌های اسپانیایی بهشت عاشقان غذاهای دریایی است، از انواع شاه‌میگو گرفته تا ساردین‌های لذیذ همه و همه در بهترین حالت ممکن سرو می‌شوند. در واقع طعم و تنوع غذاهای دریایی اسپانیا را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان پیدا کرد. شهرهای اسپانیا پر است رستوران‌هایی که همگی غذاهای خارق‌العاده و هیجان‌انگیز با مواد تازه و طبیعی ارائه می‌دهند، در ادامه مطلب با بهترین رستوران‌های شهر بارسلون و مادرید آشنا می‌شویم.

رستوران‌های پیشنهادی اسپانیا

اگر به اسپانیا سفرکرده‌اید و بعد از دیدن ساختمان‌ها و مراکز گردشگری می‌خواهید سری هم به مراکز خرید بزنید و در پاساژهای اسپانیا گشت‌وگذار کنید، اما نمی‌دانید کدام مراکز خرید از همه بهتر و مناسب‌تر هستند، با ما همراه باشید تا بهترین مراکز خرید اسپانیا را به شما معرفی کنیم. اسپانیایی‌ها به شیک‌پوشی در دنیا معروف هستند به همین دلیل شهرهای بارسلون و مادرید پر هستند از مراکز خرید بسیار لوکس که در آن‌ها می‌توان تمامی برندهای معروف دنیا را پیدا کرد.

مشاوره و رزرو تور
درباره این تور سوالی دارید؟
مشاوره تلفنی

کارشناسان ما خوشحال می‌شوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
شماره تماس 02188880000 – ساعت 8:30 تا 18:30

مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو تور

برای رزرو این تور اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۱۷:۳۶ ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
  امیر علیزاده
  با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم به مترجم زبان اسپانیایی احتیاج دارین یا نه؟
 • ۱۴:۰۶ ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
  محمدتقی یونسی
  آیا شخصی که می خواهد برای تفریح به این کشور برود باید ضمانت پول نقد داشته باشد
  • ۰۳:۰۲ ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام. بله ضمانتنامه بانکی یا پول نقد بعد از صدور ویزا از شما دریافت می‌گردد و بعد از بازگشت از سفر عودت داده می‌شود.
 • ۲۰:۱۹ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
  سید رضا احمدپور
  سلام میخوام از کلیه تورها ارزان و لحظه آخری آگاه شوم . متشکرم
  • ۰۳:۰۳ ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام. شما می‌توانید در سایت ما عضو شوید و یا در قسمت خبرنامه ثبت نام کنید.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

ورود به پنل کاربری
هنوز عضو نشدید؟ عضو شوید
preloader

لطفا منتظر بمانید

فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید