تور اسپانیا

تورهای اسپانیا تابستان 1403

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای اسپانیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا 4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن

اسپانیا

4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 5 روز و 4 شب با صبحانه
از 1,300 یورو +
37,600,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + مادرید 4 شب بارسلون + 3 شب مادرید

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 3 شب مادرید
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 8 روز و 7 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
50,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلونا - مالاگا 4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و آلمان 4 شب بارسلون + 3 شب فرانکفورت + 3 شب برلین

تور اسپانیا و آلمان

4 شب بارسلون + 3 شب فرانکفورت + 3 شب برلین
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,550 یورو +
79,000,000
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا 4 شب بارسلون + 2 شب فلورانس + 2 شب ونیز + 2 شب میلان

تور اسپانیا و ایتالیا

4 شب بارسلون + 2 شب فلورانس + 2 شب ونیز + 2 شب میلان
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,700 یورو +
70,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا و سوئیس 4 شب بارسلون + 3 شب میلان + 3 شب زوریخ

تور اسپانیا و ایتالیا و سوئیس

4 شب بارسلون + 3 شب میلان + 3 شب زوریخ
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,450 یورو +
80,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + پاریس 4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی

تور اسپانیا و فرانسه

4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 2,200 یورو +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و پرتغال 4 شب بارسلون + 3 شب لیسبون

تور اسپانیا و پرتغال

4 شب بارسلون + 3 شب لیسبون
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 8 روز و 7 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
63,000,000 تومان
مشاهده تور
بهترین زمان سفر به اسپانیا
بهار
مارس تا ژوئن
فصل بهار در کشور اسپانیا با بارش باران همراه است، دمای هوای اسپانیا در این فصل از 15 تا 20 درجه سانتی گراد متغیر است. اما گردشگران می‌توانند به دور از شلوغی تابستان از مناظر سرسبز تور اسپانیا لذت ببرند. در بهار به دلیل سردی نسبی هوا، شنا در سواحل تقریباً ممکن نیست.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
تابستان در اسپانیا هوا رو به گرم شدن می‌رود. دمای هوا در این فصل از 27 تا 32 درجه متغیر است. تابستان فصل گردشگری در اسپانیا است. مسافران می‌توانند از جاذبه‌های تاریخی و امکانات تفریحی سواحل، در تور اسپانیا استفاده کنند. نرخ هتل‌ها در این فصل در بالاترین حالت ممکن قرار دارد.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
پاییز، شروع فصل سرما در اسپانیا می‌باشد. دمای هوا در این فصل از 10 تا 20 درجه متغیر است. هوا در این فصل تقریباً سرد است و برای شنا در سواحل مناسب نیست، اما گردشگران می‌توانند با پوشیدن لباس نسبتاً گرم همچنان از جاذبه‌های تور اسپانیا لذت ببرند. پاییز پر باران‌ترین فصل در اسپانیا است.
زمستان
دسامبر تا مارس
زمستان سردترین فصل سال در اسپانیا می‌باشد. دمای هوا در این فصل از 1 تا 10 درجه متغیر است. مزیت سفر به اسپانیا در زمستان خلوت بودن این کشور است. همچنین بارش برف مناظر بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد. سفر به اسپانیا در زمستان بسیار به‌صرفه است، چرا که تورهای اسپانیا بسیار ارزان هستند.
از نظر اقتصادی بهترین زمان سفر به اسپانیا اوایل فصل بهار و پاییز می‌باشد، در این زمان هوا مناسب است و نرخ‌های تور اسپانیا از تابستان مناسب‌تر هستند، اما از نظر بسیاری از گردشگران، تابستان بهترین فصل سفر به اسپانیا و استفاده از تفریحات ساحلی این کشور مانند شنا و سایر تفریحات آبی است.
اطلاعات مهم اسپانیا
نقشه اسپانیا
 • طول پرواز: حدوداً 6:30 ساعت
 • واحد پولی: یورو
 • زبان رسمی: اسپانیایی
 • پیش شماره: 34+
 • اختلاف ساعت با ایران: 1:30_
 • شماره تماس با اورژانس: 112
 • شماره تماس با آتش نشانی: 112
 • شماره تماس با پلیس: 902،102
مدارک لازم برای سفر به اسپانیا
 • تمامی مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)
 • اصل گذرنامه جدید با امضاء، به همراه اصل گذرنامه‌های قبلی (مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم)
 • 2 قطعه عکس ۴.۵ * ۳.۵ جدید رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، 80 % درصد صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 2 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
 • اصل و ترجمه شناسنامه
 • اصل گردش حساب بانکی ۶ ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن هر دو از یک حساب (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۱۰ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A۴ باشد.) باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 4۰۰ میلیون تومان باشد.
 • اصل و ترجمه سند مالکیت (سند تک برگ یا دفترچه ای مورد تایید میباشد.)
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و ۳ فیش حقوقی آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر , سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • بازنشسته‌ها: آخرین حکم بازنشستگی، 3 فیش حقوقی آخر
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، قرارداد کاری، ۳ فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت، سابقه بیمه تامین اجتماعی/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است(.
 • * ارائه لیست بیمه پرسنل مربوط به ۳ ماه آخر و مدارک مالیاتی اختیاری می باشد.
 • معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه سه فیش حقوقی آخر
 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با مهر و امضا سازمان مربوطه
 • برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری با ذکر موارد : هدف از سفر، تاریخ سفر، ذکر شهر ها و هتل ها، نام افرادی که در سفر همراهشان هستند (سرپرست ایشان در زمان سفر) و نام فردی که هزینه های سفر را تقبل میکند الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.
 • تکمیل فرم فارسی مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر ۱۲ سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری BLS الزامی می‌باشد.
 • ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 6۰۰ میلیون تومان در وجه آژانس هواپیمایی ستاره ونک جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.
 • لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.

معرفی تورهای اسپانیا

 اسپانیا کشوری که نامش با موسیقی، معماری و فوتبال پیوند خورده است. سرزمینی که مردمش با وجود گذراندن تاریخی پرفراز و نشیب همچنان شاد بودن را جز جدایی‌ناپذیری از زندگی خود می‌دانند. تور اسپانیا مملو است از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، از معماری‌های شگفت‌انگیز گرفته تا سواحل بسیار زیبا و بی‌نظیر، همه و همه دست در دست هم داده‌اند تا گردشگران را از سرتاسر دنیا برای سفر به این کشور دوست‌داشتنی ترغیب کنند.

تور سفر به اسپانیا ستاره ونک، مجموعه‌ی کاملی است از هر چیزی که شما از سفر انتظار دارید. اگر می‌خواهید بی‌نظیرترین مناظر طبیعی را ببینید و از قدم زدن در کنار ساحل لذت ببرید یا به دنبال هیجان در سفر هستید و یا حتی عاشق دیدن معماری‌های عجیب‌وغریب، کافه گردی و گشت‌های شبانه می‌باشید، بی‌شک تور اسپانیا بهترین انتخاب است.اگر هنوز برای بهار خود برنامه‌ریزی نکرده‌اید یکی از انتخاب‌های شما می‌تواند  سفر با تور به کشور اسپانیا باشد.

قیمت تور اسپانیا
قیمت تور اسپانیا در فصل‌های مختلف سال و با توجه به ایام پیک و غیر پیک متفاوت می‌باشد. از آنجا که بهار و تابستان بهترین زمان سفر به اسپانیا به شمار می‌روند قیمت تورها در این فصل‌ها کمی گرانتر از نیمه دوم سال می‌باشد. علاوه بر آب و هوا، نوع ایرلاین و هتلی که برای اقامت انتخاب می‎کنید نیز در قیمت تور اسپانیا تاثیر مستقیم دارند. 

قیمت تور کشور اسپانیا که شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در یکی از بهترین هتل‌های 4 ستاره، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن اسپانیا، ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری می‌شود، برابر با 1100 یورو در پکیج اقتصادی و 2100 یورو در پکیج لوکس است. هزینه تور بارسلون و مادرید نیز برابر با 2010 یورو است.

قیمت تور از 1400 دلار + هزینه بلیط هواپیما
تعداد روز 4 تا 10 روزه
بهترین فصل برای سفر تمامی فصول سال
شهر‌ها مادرید، بارسلون، مالاگا، لیسبون، پاریس
ویزای توریستی  ویزای توریستی اسپانیا
خدمات تور بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت با صبحانه در هتل، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، ویزای شینگن، قطار بین بارسلونا تا مادرید، پرواز بین مادرید تا مالاگا
نحوه رزرو  آنلاین، حضوری و تلفنی

خرید و رزرو تور اسپانیا 


تا قبل از رسیدن آذر ماه، آب و هوا همچنان برای سفر به اسپانیا مناسب است. قیمت تور اسپانیا در پاییز بسیار مقرون به صرفه‌ و ارزان‌تر از بهار و تابستان است. از این رو بیشتر گردشگرانی که هزینه برای آن‌ها مهم است این فصل را برای رزرو تور اسپانیا انتخاب می‌کنند.هزینه سفر به کشور اسپانیا با تور، بر اساس واحد پول یورو سنجیده می‌شود از عواملی که روی قیمت و هزینه تاثیر گذار است، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قیمت بلیط 
 • قیمت اخذ ویزا
 • هزینه هتل
 • هزینه خوراک
 • هزینه خرید و بازدید از اماکن تفریحی گردشگری

بیشتر هتل‌های اسپانیا فقط خدمات صبحانه را ارائه می‌دهند؛ بنابراین مواردی مانند خورد و خوراک روزانه، حمل و نقل، تهیه بلیط ورودیه‌ها و تفریحات جزئی از هزینه‌ تور اسپانیا هستند که لازم است گردشگران برای آن‌ها برنامه ریزی کنند؛ بنابراین تمام موارد ذکر شده را نیز باید جز هزینه‌های سفر به اسپانیا به شمار آورد.هزینه سفر به این کشور مهیج و جذاب تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد که با در نظر گرفتن این فاکتورها در کنار هم می‌توانید هزینه نهایی سفر به اسپانیا را تخمین بزنید. ازجمله مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت تور اسپانیا می‌توان به سفر در ایام پیک سفر، هزینه اقامت در هتل، خطوط پروازی، کلاس پروازی، تعداد توقف‌ها در مسیر پروازی، مدت زمان اقامت، هزینه خوردوخوراک، هزینه ورودیه‌ها و مراکز تفریحی در اسپانیا، هزینه حمل‌ونقل در شهرهای اسپانیا، بیمه مسافرتی و ویزای توریستی اشاره کرد.
تور سفر به بارسلون و تور سفر به بارسلون و مادرید از بهترین تورهای کشور اسپانیا هستند. مدت زمان این تورها بین 5 روز و 7 روز است که با پرواز قطری انجام می‌شود.

 

انواع تور اسپانیا 1402 ( بر اساس فصل )

 • تور بهار 1402

 • تور تابستان 1402

 • تور پاییز 1402

 • تور زمستان 1402

 

تور ارزان اسپانیا و جزایر قناری


اسپانیا خارق‌العاده‌ترین جزایر اروپا را دارد. مناطقی بکر و شگفت‌انگیز که نامشان با سفرهای لوکس پیوند خورده است. جزایر قناری یکی از بکرترین جزایری است که می‌توان آن را محبوب‌ترین منطقه ساحلی اسپانیا نیز به ‌شمار آورد. این منطقه خوش آب و هوا از 7 مجمع‌الجزیره به نام‌های تنریف، ال هیرو، لااما، لانزاروته، گرند، کانارایا، لاکومرا و فوئرته ونتارا تشکیل شده است. هرکدام از این هفت جزیره به تنهایی دنیایی از مناظر زیبا و باشکوه، هتل‌های لوکس و تفریحات آبی متنوع را در خود دارند. کاستا، براوا، مایورکا، ایبیزا و سن سباستین از دیگر مناطق ساحلی هستند که با لوکس‌ترین امکانات به استقبال میهمانان تور سپانیا می‌روند. برای سفر با قیمت ارزان و اقتصادی، با مشاوران ما در ستاره ونک تماس حاصل بفرمایید.

 

تور ترکیبی اسپانیا 1402 ( تعداد روز و شهرها)


تورهای اسپانیا ما در پاییز 1402 در قالب پکیج‌های متنوع گروهی و انفرادی برنامه‌ریزی شده‌اند. شما می‌توانید با توجه به شرایط  و برنامه سفر خود یکی از پکیج‌ها را انتخاب و جهت رزرو تور اسپانیا اقدام کنید. در ادامه تورهای اسپانیا را به همراه تاریخ و مقاصد معرفی می‌کنیم:


•    تور گروهی اسپانیا بارسلون، در مدت زمان 4 شبانه روز با هزینه 1400 یورو + 49,300,000 میلیون تومان و در مدت زمان 7 شبانه روز با قیمت 1800 یورو + 49,300,000 میلیون تومان، به عنوان اولین پیشنهاد برای رزرو شما عزیزان در نظر گرفته شده است.
•    تور گروهی اسپانیا (مادرید + بارسلون)، به مدت 7 شب با هزینه 1800 یورو + 46,300,000 میلیون تومان، تجربه سفر به 2 شهر معروف کشور Spain را برای شما رقم می زند.
•    تور گروهی بارسلونا و پاریس ستاره ونک به مدت 7 شبانه روز با هزینه 1850 یورو + 58 میلیون تومان، یکی از بهترین پیشنهاد های ما برای شما است. این سفر که در لیست تور اروپا قرار می گیرد، در تمامی فصول سال برای کاربران در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع از قیمت‌ها و سایر جزییات تورهای اسپانیا می‌توانید به قسمت بالای صفحه مراجعه کرده و همچنین جهت رزرو تور اسپانیا به صورت گروهی یا انفرادی با همکاران واحد تورهای خارجی ما به شماره 88880000-021 در ارتباط باشید. 


تور اسپانیا مادرید


مادرید به عنوان پایتخت اسپانیا یکی از مقاصد اصلی گردشگری این کشور به شمار می‌رود. از این رو تور مادرید اسپانیا را می‌توان برای گردشگرانی که می‌خواهند فقط در این شهر اقامت داشته باشند برنامه ریزی کرد. این پکیج معمولا به صورت 4 شب و 5 روز برگزار می‌شود. 

شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا است. مردم مادرید به میهمان‌نوازی و خونگرمی در سراسر جهان معروف هستند. مادرید را به دلیل داشتن کلکسیونی زیبا از آثار هنری می‌توان اسپانیای کوچک نامید. اگر می‌خواهید در سفر به مادرید همانند یک اسپانیایی زندگی کنید و به راز شاد بودن مردم مادرید پی ببرید، قدم زدن در میدان‌های شهر و نشستن در کافه‌های دنج و صمیمی آن را در تور اسپانیا فراموش نکنید.

تور مادرید با داشتن ساختمان‌های زیبا و مراکز خرید استثنایی، مقصدی ایده آل برای گردشگرانی است که عاشق سفرهای پر زرق‌وبرق و لوکس هستند، علاوه بر این وجود کاخ سلطنتی اسپانیا و همچنین موزه‌ی دل پرادو که مجموعه‌ای بی‌نظیر از آثار تاریخی اروپا است از دیگر جذابیت‌های تور اسپانیا و شهر مادرید است.


 تور اسپانیا بارسلونا


تور 4 شب و 5 روز بارسلونا از محبوب‌ترین و ارزان‌ترین پکیج‌های اسپانیا می‌باشد. قیمت تور اسپانیا بارسلونا به نوع هتلی که برای اقامت انتخاب می‌کنید بستگی داشته و از 990 یورو شروع می‌شود. خدمات این تور بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل 4 ستاره، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن اسپانیا و ترانسفر فرودگاهی هستند. شکی نیست که دنیا بارسلون را با فوتبالش می‌شناسد، با گلادیاتورهای آبی و اناری پوشش و همچنین ماتادورهایی که با برگزاری مسابقات گاوبازی شور و هیجانی خاص به شهر بخشیده‌اند؛ اما صرف‌نظر از این ورزش‌های مهیج و پرطرفدار، شهر بارسلون گنجینه‌ای است از ساختمان‌های ارزشمندی که شاهکار معمار معروف این شهر، آنتونی گائودی است. معماری که بارسلون تمام زیبایی‌هایش را به او مدیون است، چرا که اگر او و ذهن خلاقش نبود، بی‌شک بارسلون هم با این همه شکوه و عظمت متولد نمی‌شد. از دیگر جاذبه‌های تور اسپانیا و شهر بارسلون می‌توان به ساحل شنی آن اشاره کرد، همچنین وجود ساحل زیبا و بی‌نظیر، بارسلون را به یکی از زیباترین و محبوب‌ترین جاذبه‌های تور اسپانیا تبدیل کرده است.

 

تور مالاگا 


کشور اسپانیا به داشتن جزایر و سواحل زیبا و رویایی در سراسر اروپا معروف است و مالاگا با سواحل آفتابی، باغ‌های سرسبز و درختان نخل جذاب از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در تور اسپانیا شناخته می‌شود. این شهر در جنوب کشور اسپانیا واقع شده و قدمت آن به قرن هشتم پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد. ساحل ال کاندادو El Candado Beach، قلعه خیبرالوافرو  Fortres Alcazaba، ساحل ال‌پاکو El Palo Beach، کلیسای جامع Malaga Cathedral و بندر تجاری Port Of Malaga از جاذبه‌های شهر ساحلی مالاگا به شمار می‌روند.

 

تور والنسیا 


والنسیا شهری بندری در جنوب اسپانیاست که سواحل و جاذبه‌هایش هوش از سرتان میپراند. والنسیا را رومیان در سال 138 قبل از میلاد بنا نهادند. با توجه به تاریخ ساخت این شهر بناهای باستانی ارزشمندی را در آن می‌توان دید. تفریحات آبی را هم که به این جاذبه های تاریخی اضافه کنیم، والنسیا نیز مانند بارسلونا و مادرید در میان 5 شهر پرطرفدار تور اسپانیا قرار می‌گیرد. والنسیا در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته و آب وهوای نسبتا معتدل آن در تمام فصول از دیگر ویژگی‌های مثبت این شهر بندری به شمار می‌رود. جهت رزرو تور اسپانیا و اقامت در والنسیا با ما در تماس باشید.

 

تور ترکیبی اسپانیا و پرتغال

تور  ترکیبی اسپانیا  + پرتغال مدت زمان این تور 7 شب و 8 روز است که در آن 4 شب در بارسلون و 3 شب را در شهر لیسبون پرتغال اقامت دارید. تور اسپانیا + پرتغال به صورت انفرادی و با توجه به تاریخ درخواستی مسافر برگزار می‌شود. خدمات ما در این تور بلیط رفت و برگشت هواپیما ترکیش، 7 اقامت در هتل‌های 4 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن و پرواز داخلی از بارسلون به لیسبون را شامل می‌شود.

 

تور اسپانیا 5 روزه


ما تورهای اسپانیا را در قالب پکیج‌های 5 روزه و 8 روزه برنامه ریزی کرده‌ایم. مسافران می‌توانند تور اسپانیا 5 روزه را رزرو کرده و اقامتی عالی را در این کشور تجربه کنند. در تور 5 روزه ما می‌توانید از شهر بارسلون و جاذبه‌های آن از جمله کلیسای لا ساگرادا فامیلیا، تفریحات ساحلی، خیابان رامبلاس، موزه کازاباتیو و غیره دیدن کنید. در صورتی که قصد اقامت در شهر مادرید را نیز دارید ما به شما تور 7 شب و 8 روز را پیشنهاد می‌دهیم که 4 شب اقامت در بارسلون + 3 شب اقامت در مادرید را شامل می‌‍شود

 

کیفیت هتل‌های تور اسپانیا؛ لاکچری‌ترین حالت ممکن!

برخی هتل‌ها در اسپانیا، دارای امکانات ویژه‌ای هستند. برخی از این امکانات عبارتند از:
•    تلویزیون
•    مینی بار
•    Wi-Fi رایگان
•    میز لوازم آرایش
•    تهویه مطبوع
•    استخر و جکوزی
لطفا دقت کنید که هتل‌های اسپانیا فقط وعده‌ی صبحانه را متقبل شده برای دو وعده‌ی دیگر باید دست در جیب مبارکتان کنید.

 

جاهای دیدنی تور اسپانیا


اسپایا مقصدی ست اعجاب‌انگیز که جای جای آن را دیدنی‌های جذاب پر کرده‌اند. شهر بارسلونا با معماری‌های عجیب و خارق‌العاده، مادرید با قصرهای سلطنتی و موزه‌های ارزشمند، ایبیزا با سواحل رویایی، جزایر قناری با هتل‌های لوکس و تفریحات لوکس و غیره. گوی که جاذبه‌های اسپانیا تمامی ندارند. اما در ادامه با معروف‌ترین جاهای دیدنی اسپانیا آشنا می‌شویم.
•    موزه دل پرادو مادرید
•    کاخ سلطنتی مادرید
•    میدان سلطنتی مادرید
•    کلیسای ساگرادا فامیلیا بارسلون
•    موزه کازاباتیو بارسلون
•    پارک گوئل بارسلون
•    کاخ سلطنتی آلکازار شهر سویل
•    تنریف در جزایر قناری
•    سواحل ایبیزا


سواحل دیدنی در تور اسپانیا


سواحل اسپانیا با مناظر بی‌نظیر و آفتاب ملایم در سراسر اروپا به زیبایی شهره هستند. این کشور مقصدی خارق‌العاده برای طرفداران تفریحات آبی، دریا و طبیعت به شمار می‌رود. آب‌های فیروزه‌ای به همراه شن‌های سفید رنگ  مکانی امن و سرشار از آرامش را برای قدم زدن، شنا و گرفتن حمام آفتاب در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. در ادامه با معروف‌ترین سواحل دیدنی اسپانیا آشنا می‌شویم.
•    ساحل شهر سن سباستین
•    سواحل ایبیزا
•    سواحل جزایر قناری
•    ساحل کاستابراوا
•    ساحل مایورکا

ویزای توریستی اسپانیا

طبق اعلام سفارت اسپانیا افراد با شرایط زیر می‌توانند جهت دریافت ویزای توریستی اسپانیا اقدام و به این کشور سفر کنند:

 1. برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا ، باید اثبات نمایید که فقط قصد سفر گردشگری و توریستی را دارید و نمی‌خواهید در اسپانیا ماندگار شوید.
 2. گردش مالی سه ماه گذشته که نشان‌دهنده فعال بودن حساب شما و توانایی در پرداخت مخارج سفر است، بسیار مهم است.
 3.  داشتن سابقه سفر به کشورهای دیگر می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که شما فقط به دنبال گردشگری هستید و قصد اقامت در منطقه شینگن را ندارید.

قیمت بلیط و ویزای تور اسپانیا

دریافت ویزا و خرید بلیط هواپیما از اقدامات اولیه رزرو تور اسپانیا هستند. قیمت بلیط هواپیما به موارد مختلف از جمله نوع ایرلاین و تاریخ سفر بستگی دارد. هواپیمایی لوفت هانزا، اتریشی و ترکیش از پروازهای فعال در مسیر تهران به اسپانیا هستند. با این وصف می‌توان گفت که قیمت بلیط اسپانیا از حدود 18 میلیون تومان شروع شده و با توجه به تاریخ سفر و مدت اقامت ممکن است بیشتر یا کمتر محاسبه شود. اقدام جهت دریافت ویزای اسپانیا از خدمات تور اسپانیا ما به شمار می‌رود. به این معنی که قیمت ویزا به صورت جداگانه محاسبه نشده و در قالب تور اعلام می‌شود.

 پر رفت و آمدترین فرودگاه های اسپانیا
تور اسپانیا  از  پکیج‌های محبوب گردشگری برای گذراندن تعطیلات در تمام فصول سال می‌باشد. با توجه به تنوع مقاصد تفریحی در این کشور فرودگاه‌های بین‌المللی را نیز در بیشتر شهرهای اسپانیا می‌توان دید. فرودگاه‌هایی که بسیار لوکس بوده و با به روزترین امکانات روز دنیا تجهیز شده‌اند. در این میان با توجه تعداد پروازها به ترتیب فرودگاه بارسلونا، فرودگاه مادرید، فرودگاه جزیره مایورکا، فرودگاه شهر بندری مالاگا و فرودگاه والنسیا را می‌توان جز 5 فرودگاه پر رفت و آمد اسپانیا به شمار آورد.

سوالات متداول و پر تکرار

از چند ماه قبل برای خرید تور اسپانیا باید اقدام کنیم؟
بهترین زمان برای اقدام به خرید تور اسپانیا 45 روز تا 2 ماه قبل از زمان آغاز تور اسپانیا است تا مقدمات لازم برای سفر اسپانیا را با فراق بال بیشتری انجام دهید
در اسپانیا از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
به دلیل آب و هوا ی مناسب این کشور شهر های مختلفی در اسپانیا برای بازدید وجود دارند که طبیعت بسیار زیبایی را از ساحل والنسیا گرفته تا جاذبه های توریستی بارسلونا و سویا می توانید تجربه کنید
هزینه تور های اسپانیا به چه صورت است؟
ستاره ونک تمام تلاش‌ خود را به کار می‌بندد تا مناسب‌ترین قیمت را با توجه به خدمات خود به گردشگران عزیز عرضه کند. با توجه به تنوع تورهای اسپانیا ، شما می‌توانید تورهایی مناسب با بودجه خود را انتخاب نمایید.

بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های اسپانیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا- خیابان لارامبلا- موزه کازاباتیو- ورزشگاه و موزه نیو کمپ- پارک مون جوییک- ساحل بارسلونا- موزه هنر ملی کاتالونیا - قلعه‌ی مونیویک- پارک گوئل- موزه‌ی پیکاسو- آب نمای جادویی - موزه پرادو- کاخ سلطنتی- دروازه خورشید- پارک کوئن رتیرو- میدان اصلی شهر- موزه‌ی باستان‌شناسی- موزه تبسین بور نمیسا- مرکز هنری ملکه صوفیا- کلیسای سن فرانسیسکو- فواره سیبلس
کلیسای ساگرادا فامیلیا - بارسلون

کلیسای ساگرادا فامیلیا - بارسلون

کلیسای ساگرادافامیلیا یکی از شگفت‌انگیزترین کلیساهای دنیا و جاذبه‌های تور اسپانیا است که ساخت آن از سال 1882 آغاز شده و بعد از گذشت حدود 130 سال هنوز ادامه دارد. بنایی با ابهت و فوق‌العاده زیبا که هر قسمت از آن بر اساس نقشه‌ای خاص ساخته‌شده است و داستان مخصوص به خود را دارد. معماری کلیسای ساگرادا فامیلیا نشان از هوش سرشار و استثنایی معمار خود، آنتونی گائودی دارد که نمای ویژه‌ای به شهر بارسلون بخشیده است.
موزه‌ی دل پرادو - مادرید

موزه‌ی دل پرادو - مادرید

موزه دل پرادو یک موزه‌ی بسیار بزرگ و جذاب در شهر مادرید اسپانیا است. این موزه مملو است از آثار نقاشان بزرگ اروپایی که هر کدام میلیون‌ها دلار ارزش‌گذاری شده‌اند، علاوه بر این در موزه‌ی دل پرادو آثار جذاب دیگری مانند مشهورترین مجسمه‌های دنیا، طراحی، سکه و مدال را می‌توان دید. باردید از این موزه در تور اسپانیا خالی از لطف نیست.

موزه‌ی کازاباتیو – بارسلون

ساختمان کازاباتیو از دیگر ساختمان‌های عجیب غریب در تور اسپانیا است که با سبک فانتزی و تخیلی خود تمام گردشگران را برای کشف رازهای داخل ساختمان به سمت خود می‌کشاند.
موزه‌ی کازاباتیو – بارسلون

کاخ سلطنتی مادرید

کاخ سلطنتی مادرید از بزرگ‌ترین کاخ‌های سلطنتی در اروپا است. گچ‌بری‌های زیبا و نقاشی‌های چشم‌نواز، این کاخ را به یک آثار ماندگار در مادرید تبدیل کرده است. بازدید از کاخ سلطنتی را در تور اسپانیا از دست ندهید.
کاخ سلطنتی مادرید

ورزشگاه و موزه‌ی نیوکمپ بارسلون

ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلون یکی از معروف‌ترین باشگاه‌های دنیا است که با داشتن موزه‌ای از تمامی افتخارات این باشگاه به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری عاشقان فوتبال در تور اسپانیا تبدیل شده است.
ورزشگاه و موزه‌ی نیوکمپ بارسلون

میدان اصلی مادرید

یک میدان قدیمی و بسیار زیبا که در گذشته محل برگزاری مسابقات هیجان‌انگیز مانند گاوبازی و مسابقات شوالیه‌ها بوده است، اما در حال حاضر وجود مغازه‌های سنتی و قدیمی و همچنین کافه‌های دنج حال و هوای خاصی به این میدان بخشیده است.
 میدان اصلی مادرید

ساحل بارسلون

یکی از زیباترین ساحل‌های دنیا، ساحل بندر المپیک در شهر بارسلون اسپانیا است که هرساله گردشگران بسیاری از سرتاسر اروپا برای گرفتن حمام آفتاب در این ساحل به اسپانیا سفر می کنند. در کنار سواحل آفتابی و جذاب، می‌توان از کافه‌ها و رستوران‌ها و سایر تفریحات آبی این ساحل در تور اسپانیا نیز لذت برد.
ساحل بارسلون

رستوران‌های پیشنهادی اسپانیا

یکی از جاذبه‌های سفر به اسپانیا تست کردن غذاهای این کشور است، چرا که غذا در اسپانیا برگرفته از فرهنگ مردم این کشور رنگ و بویی جذاب و متفاوت با تمام دنیا را دارد. رستوران‌های اسپانیایی بهشت عاشقان غذاهای دریایی است، از انواع شاه‌میگو گرفته تا ساردین‌های لذیذ همه و همه در بهترین حالت ممکن سرو می‌شوند. در واقع طعم و تنوع غذاهای دریایی اسپانیا را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان پیدا کرد. شهرهای اسپانیا پر است رستوران‌هایی که همگی غذاهای خارق‌العاده و هیجان‌انگیز با مواد تازه و طبیعی ارائه می‌دهند، در ادامه مطلب با بهترین رستوران‌های شهر بارسلون و مادرید آشنا می‌شویم.

مراکز خرید پیشنهادی اسپانیا

اگر به اسپانیا سفرکرده‌اید و بعد از دیدن ساختمان‌ها و مراکز گردشگری می‌خواهید سری هم به مراکز خرید بزنید و در پاساژهای اسپانیا گشت‌وگذار کنید، اما نمی‌دانید کدام مراکز خرید از همه بهتر و مناسب‌تر هستند، با ما همراه باشید تا بهترین مراکز خرید اسپانیا را به شما معرفی کنیم. اسپانیایی‌ها به شیک‌پوشی در دنیا معروف هستند به همین دلیل شهرهای بارسلون و مادرید پر هستند از مراکز خرید بسیار لوکس که در آن‌ها می‌توان تمامی برندهای معروف دنیا را پیدا کرد.

مشاوره و رزرو تور
درباره این تور سوالی دارید؟
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو تور

برای رزرو این تور اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۱۱:۲۹ ۱۴۰۱/۰۵/۰۹
  رها
  سلام روز بخیر، یعنی وقتی ضمانت نامه 400 میلیونی که میخواهیم بدهیم، همان مقدار (400 تومن) باید در بانک داشته باشیم؟! برای قصد مسافرت در اواسط مهر ماه، کی باسد شروع به اقدام کنیم؟ قیمت کلی رو هم حدودی به تومان لطفا اعلام کنید
  • ۱۲:۳۶ ۱۴۰۱/۰۵/۰۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام روز شما بخیر، بعد از دریافت ویزای اسپانیا مبلغ 400 میلیون تومان به اسم آژانس هواپیمایی ستاره ونک تو حسابتون بلوکه و بعد از بازگشتتون آزاد میشه. برای رزرو تور اسپانیا در اواسط مهر بهتره که از همین الان اقدام کنین. مبلغ تور هم برای 7 شب اقامت، بلیط رفت و برگشت، ویزای شینگن و ترانسفرها حدود 75 میلیون هست.
 • ۱۴:۵۴ ۱۴۰۱/۰۴/۲۶
  مشاور ستاره ونک
  سلام، اگه سند دارین لازمه که ارائه بدین در غیر اینصورت بهتره که تمکن مالی و گردش حسابتون بالا باشه که عدم ارائه سند رو پوشش بده.
 • ۰۰:۴۲ ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
  سحر باقری
  ایا سند ملکی جزو ملزومات ویزای شنگن اسپانیا هست ؟ در صورتی که سند ملکی نداشته باشیم چقدر احتمال ریجکتی وجود دارد؟ ممنون ازینکه هر چه سریعتر پاسخ را به بنده ارسال کنید . با کمال تشکر . سحر باقری
 • ۲۳:۵۱ ۱۴۰۰/۱۲/۲۰
  مهدی عابد
  با سلام‌، می‌خواستم بدونم که با ویزای تایپ c ( توریستی ) از فرانسه میشه بعد از سفر به فرانسه از اونجا به اسپانیا سفر کرد ؟
  • ۰۹:۳۰ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام، از زمان شیوع ویروس کرونا قوانین ورود توریست به کشورهای اروپایی مدام در حال تفییر هست بنابراین قوانین باید چک شه، در حال حاضر مشکلی وجود نداره اما حتما قبل از سفرتون مجددا شرایط رو بررسی کنین.
 • ۱۶:۱۳ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
  بیتا
  سلام میشه لطفا بگید واکسن سینوفارم مورد تایید اروپا هست ؟
  • ۱۶:۲۴ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام، بله با واکسن سینوفارم می‌تونین به اسپانیا و سوییس سفر کنین.
 • ۱۷:۳۶ ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
  امیر علیزاده
  با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم به مترجم زبان اسپانیایی احتیاج دارین یا نه؟
 • ۱۴:۰۶ ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
  محمدتقی یونسی
  آیا شخصی که می خواهد برای تفریح به این کشور برود باید ضمانت پول نقد داشته باشد
  • ۰۳:۰۲ ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام. بله ضمانتنامه بانکی یا پول نقد بعد از صدور ویزا از شما دریافت می‌گردد و بعد از بازگشت از سفر عودت داده می‌شود.
 • ۲۰:۱۹ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
  سید رضا احمدپور
  سلام میخوام از کلیه تورها ارزان و لحظه آخری آگاه شوم . متشکرم
  • ۰۳:۰۳ ۱۳۹۸/۰۱/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام. شما می‌توانید در سایت ما عضو شوید و یا در قسمت خبرنامه ثبت نام کنید.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید