تور اروپا

تورهای اروپا بهار 1403

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای اروپا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا 4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن

اسپانیا

4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن
هواپیمایی قطر
بهار و تابستان 1403 5 روز و 4 شب با صبحانه
از 1,200 دلار +
37,600,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلونا - مالاگا 4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا
هواپیمایی ترکیش
بهار 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 2,200 دلار +
49,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا 5 شب بارسلون + 3 شب رم

تور اسپانیا و ایتالیا

5 شب بارسلون + 3 شب رم
هواپیمایی ترکیش
بهار 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 2,200 دلار +
42,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اروپا 5 شب بارسلون + 3 شب زوریخ + 2 شب آمستردام

تور اسپانیا و سوئیس و هلند

5 شب بارسلون + 3 شب زوریخ + 2 شب آمستردام
هواپیمایی ترکیش
بهار 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,800 دلار +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + پاریس 4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی

تور اسپانیا و فرانسه

4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی
هواپیمایی ترکیش
بهار 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 2,400 دلار +
52,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا + فرانسه + ایتالیا 4 شب بارسلون + 4 شب پاریس + 2 شب رم مثلث طلایی اروپا

تور اسپانیا و فرانسه و ایتالیا

4 شب بارسلون + 4 شب پاریس + 2 شب رم مثلث طلایی اروپا
هواپیمایی ترکیش
بهار 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,800 دلار +
64,000,000 تومان
مشاهده تور
بهترین زمان سفر به اروپا
بهار
مارس تا ژوئن
فصل بهار اکثر کشورهای اروپایی، هوایی تقریبا سرد دارند. دمای هوای اروپا در این فصل از 15 تا 20 درجه سانتی‌گراد متغیر است. در بهار به دلیل بارش باران، شنا در سواحل اروپا تقریباً ممکن نیست، اما گردشگران می‌توانند به دور از شلوغی تابستان از مناظر سرسبز تور اروپا لذت ببرند.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
فصل تابستان در بیشتر کشورهای اروپایی با گرم شدن هوا همراه است. دمای هوا در این فصل از 27 تا 32 درجه سانتی‌گراد متغیر است و مسافران می‌توانند از امکانات تفریحی سواحل، در تور اروپا استفاده کنند. با توجه به پرگردشگر بودن اروپا در تابستان، نرخ تورهای اروپا بالاتر از سایر فصل‌ها است.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
در فصل پاییز می‌توان شاهد بارش باران در اقصی نقاط اروپا بود. دمای هوا در این فصل از 10 تا 20 درجه سانتی‌گراد متغیر است. هوا در پاییز تقریباً سرد است بنابراین این فصل چندان برای تفریحات آبی مناسب نیست، اما می‌توان با پوشیدن لباس نسبتاً گرم، از جاذبه‌های تور اروپا لذت برد.
زمستان
دسامبر تا مارس
دمای هوا در زمستان از 1 تا 10 درجه سانتی‌گراد متغیر است. به دلیل سرمای هوا و بارش برف، در این فصل استفاده از سواحل برای گردشگران امکان‌پذیر نمی‌باشد و تنها می‌توان از دیدن آثار تاریخی لذت برد. مزیت سفر به اروپا در زمستان خلوت بودن اکثر کشورها و نرخ پایین تورهای اروپا است.
بهترین زمان، برای سفر به اروپا فصل‌ تابستان می‌باشد. چرا که در این فصل، آب و هوا بسیار مناسب است و گردشگران می‌توانند از جاذبه‌های گردشگری تور اروپا و تفریحات آبی، لذت ببرند. اما اگر می‌خواهید در زمانی خلوت‌تر و با هزینه‌ی کمتر به اروپا سفر کنید، فصل‌های بهار و پاییز بهترین زمان می‌باشند.
اطلاعات مهم اروپا
نقشه اروپا
 • طول پرواز: حدودا 6 ساعت
 • واحد پولی: یورو - دلار
 • زبان رسمی: انگلیسی، اسپانیایی و ...
مدارک لازم برای سفر به اروپا
 • تمامی مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)
 • اصل گذرنامه جدید با امضاء، به همراه اصل گذرنامه‌های قبلی (مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم)
 • 2 قطعه عکس ۴.۵ * ۳.۵ جدید رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، 80 % درصد صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 2 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
 • اصل و ترجمه شناسنامه
 • اصل گردش حساب بانکی ۶ ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن هر دو از یک حساب (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۱۰ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A۴ باشد.) باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 4۰۰ میلیون تومان باشد.
 • اصل و ترجمه سند مالکیت (سند تک برگ یا دفترچه ای مورد تایید میباشد.)
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و ۳ فیش حقوقی آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر , سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • بازنشسته‌ها: آخرین حکم بازنشستگی، 3 فیش حقوقی آخر
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، قرارداد کاری، ۳ فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی
 • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت، سابقه بیمه تامین اجتماعی/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است).
 • * ارائه لیست بیمه پرسنل مربوط به ۳ ماه آخر و مدارک مالیاتی اختیاری می باشد.
 • معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه سه فیش حقوقی آخر
 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با مهر و امضا سازمان مربوطه
 • برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری با ذکر موارد : هدف از سفر، تاریخ سفر، ذکر شهر ها و هتل ها، نام افرادی که در سفر همراهشان هستند (سرپرست ایشان در زمان سفر) و نام فردی که هزینه های سفر را تقبل میکند الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار (برای خانم های خانه داری که به تنهایی سفر میکنند و مدارک شغلی و مالی همسر را ارائه میدهند تهیه نامه محضری مبنی بر اینکه همسر تمامی هزینه های سفر را تقبل میکند الزامی است.)
 • تکمیل فرم فارسی مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر ۱۲ سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری BLS الزامی می‌باشد.
 • ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 6۰۰ میلیون تومان در وجه آژانس هواپیمایی ستاره ونک جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.
 • لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.

معرفی تورهای اروپا

اگر می‌خواهید در بهترین فصل سال از بهترین مناطق گردشگری اروپا دیدن کنید، داشتن اطلاعات کامل و دقیق در مورد کشورهای این منطقه ضرورت دارد. مهم‌ترین مزیت سفر با تورهای گردشگری، طی کردن رویه‌های اداری از جمله دریافت ویزا از طریق موسسه مسافرتی است. دریافت مشاوره و اطلاعات قبل از سفر نیز یکی دیگر از امتیازات این نحوه سفرهای توریستی‌ است. ستاره ونک به عنوان یکی از آژانس‌های گردشگری با ارائه خدمات کامل تور اروپا می‌تواند اطلاعات و مشاوره‌های لازم را در این رابطه به شما ارائه دهد. اروپا قاره‌ای با طبیعت سرسبز و بسیار زیبا که لقب قاره‌ی سبز را به خود اختصاص داده است. این قاره تلفیقی است از هنر، معماری، ساختمان‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی منحصربه‌فرد که تور اروپا را به مقصدی ماجراجویانه برای مسافران تبدیل کرده‌اند. هر کدام از کشورهای این قاره‌ی زیبا و حیرت‌انگیز، خود به تنهایی یک قطب گردشگری به حساب می‌آیند و هر گردشگری با هر سلیقه‌ای را شیفته‌ی خود می‌کنند. تور اسپانیا با شاهکارهای معماری بی‌نظیر و سواحل معروفش، تور روسیه معروف به سرزمین تزارها با تئاترهای معروف خود و تور فرانسه با پایتخت رؤیایی‌اش تنها بخشی از جاذبه‌های تور اروپا محسوب می‌شوند. سفر به اروپا در زمستان نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد. چرا که کشور سوئیس با کوه‌های زیبا و منحصربه‌فردش میعادگاه عاشقان اسکی و ورزش‌های زمستانی در روزهای سرد سال است. برای دیدن تمام این جذابیت‌ها می‌توانید با تورهای اروپا ستاره ونک که به صورت ترکیبی برگزار می‌شود همراه باشید.

تور اروپا ستاره ونک

در این تور می‌توانید یکی از کشورهای اروپا را برای مقصد خود انتخاب کنید که از جمله باید به اتریش، ایتالیا، یونان، انگلیس، بلغارستان، فرانسه، روسیه، مجارستان و سوئیس اشاره کنیم. این قاره سبز با داشتن طبیعت فوق‌العاده زیبا، آب و هوای مطبوع، مکان‌های تاریخی، جاذبه‌های توریستی مدرن و مراکز خرید با بهترین برندهای دنیا می‌تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری باشد. تجربه این سفر با تور گردشگری اروپا نیز که به سهولت انجام می‌شود و تنها به یک ثبت‌نام و پرداخت هزینه نیاز دارد، کار را برای علاقمندان به سفر آسان‌تر کرده است.

شما می‌توانید در تور اروپا به هر کشوری که بخواهید، تنها با یک ویزا سفر کنید. از آنجا که این کشورها عضو اتحادیه اروپا هستند، با کمک ستاره ونک یک ویزا دریافت می‌کنید و سپس با این ویزا می‌تواید به هر کشوری از اروپا که بخواهید بروید.

هزینه‌های سفر نیز از قبل به شما اعلام می‌شود که براساس آن می‌توانید تصمیم خود را بگیرید.

قیمت تور اروپا

بهترین تورهای گردشگری همیشه قیمت و هزینه بالاتری داشته‌اند که البته موارد زیادی در تعیین قیمت‌ها تاثیر دارد. آیا شما می‌خواهید در تور اروپا به چندین کشور و شهر سفر کنید؟ می‌خواهید سفر شما چقدر طول بکشد؟

به طور کلی در تعیین قیمت این تور گردشگری میزان خدمات آژانس گردشگری، هتل و محل اقامت، مکان‌های گردشگری که باید از آن دیدن کنید، رستوران و نحوه پذیرایی از توریست‌ها می‌تواند بر روی قیمت تور تاثیر زیادی داشته باشد.

فصل سفر هم یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده قیمت تور اروپا محسوب می‌شود. از آنجا که در پاییز و زمستان‌ها، هوا به شدت سرد و استخوان‌سوز است، بیشتر توریست‌ها ترجیح می‌دهند در فصل گرم به آنجا سفر کنند. تابستان‌ها اروپا با بیشترین حجم توریست‌های خارجی مواجه است و به همین دلیل قیمت سفر و تور گردشگری به این قاره افزایش می‌یابد.

نوع کشوری هم که برای سفر انتخاب می‌شود، بر روی هزینه تور اروپا تاثیر زیادی دارد. عموماً هزینه سفر به کشورهای اروپای شرقی نسبت به کشورهایی که در قسمت مرکز و غرب اروپا قرار دارند، کمتر است.

برخی از آژانس‌های گردشگری خدمات بیشتری به توریست‌ها ارائه می‌دهند و از این‌رو قسمت ثبت‌نام تور گردشگری اروپا در این آژانس‌ها بیشتر است.

در ستاره ونک به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های گردشگری در ایران، تعداد زیادی گزینه در فصل‌های مختلف سال با قیمت‌های متنوع برای سفر به کشورهای اروپایی ارائه می‌شود تا گردشگران حق انتخاب بیشتری برای سفر داشته باشند.

تور ارزان اروپا

اگر به دنبال سفرهای ارزان قیمت اما با خدمات کامل هستید، تور لحظه آخری اروپا بهترین گزینه است. شما با ثبت‌نام در این تور می‌توانید از همان امکانات و خدماتی که به سایر توریست‌ها ارائه می‌شود، برخوردار شوید، اما در عین حال هزینه کمتری را بابت سفر پرداخت کنید.

وقتی تورهای ارزان قیمت اروپا را انتخاب می‌کنید، ممکن است امکانات کمتری در اختیار شما گذاشته شود. برای مثال اگر در یک تور گران محل اقامت شما یک هتل لوکس و 5 ستاره است، در تور ارزان باید در هتل 3 ستاره یا 2 ستاره اقامت داشته باشید. با این حال می‌توانید در طی سفر از تمامی جاذبه‌های گردشگری اروپا نیز دیدن کنید.

یکی از راه‌های رزرو تورهای ارزان قیمت برای سفر به اروپا، انتخاب فصل پاییز و زمستان است که تعداد مسافران این کشورها کمتر می‌شود. البته ابتدای ماه ژانویه به دلیل تعطیلات کریسمس نمی‌تواند انتخاب مناسبی باشد و بهتر است سفر خود را به ماه‌های فوریه و آوریل موکول کنید.

مدارک لازم برای شرکت در تور اروپا

برای سفر به کشورهای اروپایی، چندین مدرک نیاز است تا بتوانید در تور گردشگری ثبت‌نام کنید. در ابتدا باید پاسپورت معتبر با حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشید که بتوانید با آن به یک کشور اروپایی سفر کنید. در عین حال دریافت ویزای شنگن نیز یکی از دیگر مدارک لازم برای شرکت در این سفر است.

سایر مدارک لازم برای رفتن به سفر توریستی به این کشورها عبارت است از:

 • - ارائه 2 قطعه عکس با زمینه سفید
 • - ارائه اصل و کپی ترجمه شده تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی
 • - دریافت بیمه مسافرتی

خوشبختانه یکی از خدمات آژانس‌های گردشگری، تهیه مدارکی است که برای سفر به آن‌ها نیاز دارید. برای مثال بیمه مسافرتی یا ویزا را می‌توانید از طریق این تورهای گردشگری تهیه کنید. رزرو هتل و یا انتخاب جاذبه‌های توریستی نیز با کمک این تورها انجام می‌شود. 

ویزای شینگن برای تور اروپا

برای ورود به هر یک از کشورهای اروپایی باید ویزای کوتاه مدت توریستی (شنگن) را دریافت کنید. در این صورت به شما اجازه اقامت 90 روز در هر یک از این کشورها داده می‌شود. شما می‌توانید با این ویزا چندین مرتبه به اروپا سفر کنید و یا به ایران برگردید و اگر دوباره عزم سفر کردید، با همان ویزای خود (البته طی 3 ماه)، به هر یک از کشورهای اروپایی سفر کنید.

دریافت ویزای شنگن برای تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا کاربرد دارد و اگر در یک تور گردشگری (برای مثال فرانسه) ثبت نام کرده باشید، می‌توانید به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز سفر کنید. شنگن از 27 کشور اروپایی تشکیل شده است که عبارتند از:

 • ·        اتریش
 • ·        بلژیک
 • ·        کرواسی
 • ·        جمهوری چک
 • ·        دانمارک
 • ·        استونی
 • ·        فنلاند
 • ·        فرانسه
 • ·        آلمان
 • ·        یونان
 • ·        مجارستان
 • ·        ایسلند
 • ·        ایتالیا
 • ·        لتونی
 • ·        لیختن اشتاین
 • ·        لیتوانی
 • ·        لوکزامبورگ
 • ·        مالت
 • ·        هلند نروژ
 • ·        لهستان
 • ·        پرتغال
 • ·        اسلواکی اسلوونی
 • ·        اسپانیا
 • ·        سوئد
 • ·        سوئیس

ویزای شنگن به شما اجازه می‌دهد به تمامی این کشورها سفر 90 داشته باشید.

بهترین زمان برای سفر به اروپا

آب و هوا و هزینه‌های سفر دو عامل اساسی در انتخاب زمان برای ثبت نام تور اروپا محسوب می‌شود. همانطور که گفتیم در پاییز و زمستان به دلیل کم شدن تعداد توریست‌ها هزینه سفر شما ارزان‌تر خواهد بود. از نظر آب و هوا باید گفت بهترین زمان سفر به این کشورها، فصل بهار از اواسط آوریل تا ژوئن است. البته از آنجا که اغلب کشورهای اروپایی آب و هوای کوهستانی و سرد دارند (مثل سوئیس)، در تابستان همچنان پذیرای توریست‌های زیادی هستند.

در اواخر تابستان (از سپتامبر) و در اوایل پاییز (اکتبر) همیشه هوای این کشورها مطبوع‌تر است و از گرمای تابستان خبری نیست. زمستان‌های این کشورها به شدت سرد است و اگر عاشق گرما هستید، انتخاب خوبی برای سفر نیست.

تور اروپا بر اساس فصل

هر یک از فصل‌های اروپا ویژگی‌های خاص خود را دارند که بهتر است برای ثبت‌نام در تور گردشگری اروپا با آن‌ها آشنا شوید:

تور بهار

اروپا در ماه می با درختان پرشکوفه و آب و هوای مطبوع به یکی از زیباترین مناطق جهان تبدیل می‌شود. آبشارهایی که آب آن‌ها جاری شده و طبیعتی که در حال جان گرفتن است، از جمله زیبایی‌های اوایل بهار است. در می و ژوئن هوا رو به گرمی می‌رود و اگر چه هنوز از آفتاب داغ ژولای و آگوست خبری نیست، اما می‌تواند یکی از بهترین روزهای سال برای سفر خاطره‌انگیز باشد. در این زمان روزها نیز طولانی‌تر شده است و می‌توانید از جشنواره هنر ریکیاویک در ماه می یا ژوئن که به مدت سه هفته در سال است، دیدن کنید.

فستیوال موسیقی مجلسی Kirkjubæjarklaustur و جشنواره‌های شبانه نیز در اواخر فصل بهار و با گرم شدن هوا اجرا می‌شود.

تور تابستان

اگر در ماه ژولای و آگوست در این تور گردشگری ثبت نام می‌کنید، باید به کشورهای ساحلی مثل ایتالیا و انگلستان بروید. بسیاری از مردم اروپا در این ماه‌ها از گرمای خانه فراری هستند و تفریح در کنار سواحل را ترجیح می‌دهند. البته اگر قیمت تور اروپا برایتان خیلی مهم نیست و فقط می‌خواهید سفر هیجان‌انگیزی داشته باشید، بهتر است اواسط تابستان را برای سفر انتخاب کنید.

کشورهای مدیترانه‌ای به دلیل داشتن سواحل، رویدادها و جشنواره‌های شبانه و غذاهای دریایی همیشه میزبان توریست‌های زیادی از سراسر دنیا هستند. جشنواره موسیقی Síldarævintýri در شهر Siglufjörður، یکی از جذابیت‌های سفر در این فصل از سال است.

تور پاییز

از سپتامبر که گذر کنیم کم کم وارد فصلی می‌شویم که اروپا را در زیباترین حالت خود قرار می‌دهد. طبیعت سبزی که اکنون در پیچ و تاب باد و هوای خنک، با رنگ‌های نارنجی، بنفش و زرد درآمیخته است. اکتبر یکی از مرطوب‌ترین ماه‌ها در اروپاست و روزهای بارانی زیادی دارد.

اگر با سرمای هوا مشکلی ندارید، دسامبر هم یکی از سردترین ماه‌های فصل پاییز در اروپاست. با این حال جنب و جوش آغاز سال نو، برگزاری جشنواره‌ها و بازارهای متعدد خیابانی از جمله جذابیت‌های سفر به اروپا در این زمان از سال است. در اواخر پاییز در بسیاری از کشورهای اروپایی جشنواره قبل از کریسمس برگزار می‌شود.

تور زمستان

این فصل با برف و سرما گره خورده است و می‌تواند زمان خوبی برای سفر به کشورهای معتدل و مدیترانه‌ای در جنوب اروپا باشد. ایتالیا و اسپانیا دو کشوری که در این فصل از سال آب و هوای بهتری نسبت به کشورهای سردی مثل فنلاند و سوئد دارند. با این حال اروپا در فصل زمستان در آرامش بیشتری فرو می‌رود و خیابان‌ها و مکان‌های گردشگری خلوت‌تر هستند. از سوی دیگر هتل‌ها و رستوران‌ها نیز با جمعیت کمتری روبرو می‌شوند و قیمت‌ها را پایین می‌آورند.

انواع تور اروپا بر اساس کشور

هر یک از کشورهای اروپایی می‌توانند یکی از بهترین مقاصد جهان برای سفر‌های توریستی شما باشند که عبارتند از:

تور اسپانیا

شاید اسپانیا و تور اسپانیا را بتوان جذاب‌ترین کشور در تور اروپا نامید. اسپانیایی‌ها با فرهنگ متفاوت خود همه را عاشق خود می‌کنند. حتی با قدم زدن در خیابان‌های اسپانیا هم تکرار نشدنی‌ترین لحظه‌های سفر خود را تجربه خواهید کرد. دیدن نقاشان در خیابان که می‌خواهند پرتره‌ی شما را بکشند یا گیتارنوازان خیابانی که با آهنگ‌های شاد خود جلب توجه می‌کنند همه جذابیت‌هایی هستند که فقط می‌توانید در سفر به اسپانیا ببینید. اگر عاشق معماری هستید، بازدید از ساختمان‌های اسپانیا  می‌تواند بهترین ایده‌‌ها را به شما بدهد

تور روسیه

روسیه کشور پهناوری که به دلیل داشتن آب و هوای مطبوع در اواخر بهار و تابستان شهرت زیادی دارد. همچنین اگر عاشق سرما، اسکیت روی برف و مراکز خرید و پارک‌های باشکوه هستید، این کشور می‌تواند انتخاب مناسبی در تور گردشگری اروپا باشد. ایستگاه‌های مترو، کوه‌های آتشفشانی، شفق شمالی، کاخ‌های طلاکاری‌شده و دریاچه‌های متعدد از جمله زیبایی‌های روسیه است. شما می‌توانید به مسکو و سنت پترزبورگ بروید و از جذابیت‌های توریستی این کشور دیدن کنید.

تور بلغارستان

یکی دیگر از کشورهایی که در برنامه تور اروپا قرار دارد، کشور بلغارستان است که به دلیل داشتن مناظر متنوع طبیعی و مکان‌های تاریخی محبوبیت زیادی در بین توریست‌ها دارد. این کشور قله‌های صخره‌ای مرتفعی را در دل خود جا داده است که برای کوهنوردان محبوب است. همچنین پارک‌های ملی بزرگ، سواحل شنی دریای سیاه، آثار باقی مانده از حکومت شوروی و کلیساها و بناهای یادبود همگی بر جذابیت‌های این کشور افزوده است. بنابراین می‌توانید در زمان ثبت‌نام برای سفر، روی این کشور هم تاکید داشته باشید.

تور اتریش

یکی دیگر از بهترین کشورهای اروپایی برای سفر توریستی، اتریش است که با داشتن تاریخ و فرهنگ غنی، جشنواره‌های سالانه، ورزش‌های زمستانی، کاخ‌های خیره‌کننده و دهکده‌هایی که در نزدیکی دریاچه‌ها قرار دارند، مناظر فوق‌العاده زیبایی را پدید آورده است. در این کشور می‌توانید از بزرگترین غار یخی جهان، آبشار کریمل، شهرهایی مانند وین و سالزبورگ، موتزارت، اشتراوس و شوبرت دیدن کنید.

تور چک

مسافرانی که در انتخاب مقصد گردشگری خود حساسیت زیادی دارند، کشور چک می‌تواند یکی از بهترین مقاصد سفر آن‌ها باشد. این کشور با داشتن سیستم حمل و نقل پیشرفته، پارک‌های ملی، طبیعت زیبا، کوه‌های باشکوه، قلعه‌های قدیمی وجنگل‌های بکر شهرت زیادی در بین توریست‌های دنیا دارد.

تور ایتالیا

در نظرسنجی که از ثبت‌نام‌کنندگان تور اروپا می‌شود، همیشه ایتالیا در جایگاه اول قرار می‌گیرد. شکست دادن ایتالیا در جشنواره‌های تعطیلات تابستانی واقعا دشوار است. این کشور با داشتن شهرهایی مثل فلورانس و ونیز، سواحل خیره کننده، تپه‌ها و باغ‌های انگور توسکانی از جمله زیباترین کشورهای اروپایی است که در تور گردشگری باید از آن دیدن کنید.

تور فرانسه

وقتی به فرانسه فکر می‌کنید، خیلی سریع فکر شما به سمت شهر زیبای پاریس و خیابان شانزه‌لیزه می‌رود. البته فرانسه چیزی فراتر از این است و باید از رودخانه‌های بزرگ، برج ایفل، نوتردام، سیستم حمل و نقل شهری و شهرهایی مثل استراسبورگ، لیون، کن و سنت تروپز نیز دیدن کنید.

تور پرتغال

 

یکی دیگر از زیباترین کشورهایی که در لیست تور گردشگری اروپا قرار می‌گیرد، پرتغال است که به دلیل داشتن خط ساحلی وسیع، فضای مناسبی برای ورزش‌های آبی را پدید می‌آورد. آلگاروره یکی از مناطق ساحلی زیبا در این کشور است و رو به اقیانوس اطلس قرار دارد. در اینجا می‌توانید با تفریحات آبی خود را سرگرم کنید.

تور یونان

این کشور نیز با داشتن مکان‌های تاریخی چهار هزار ساله، خط ساحلی باورنکردن و جزایر متعدد می‌تواند یکی از بهترین مقاصد سفرهای توریستی باشد. اگر عاشق ساحل و غروب آفتاب هستید، یونان همان جایی است که باید از آن دیدن کنید.

تور انگلیس

انگلیس از جمله کشورهایی که برای فصل تابستان بهترین مقصد است. جاذبه‌های توریستی در لندن، ولز و سواحل متعدد این کشور می‌تواند سفر فوق‌العاده هیجان‌انگیزی را برای شما رقم بزند. اگر عاشق ورزش‌های آبی و طبیعت زیبا هستید، انگلیس را جز اولین انتخاب‌های خود در تور اروپا قرار دهید.

تور سوئیس

این کشور به دلیل داشتن کوه‌های آلپ محبوبیت زیادی دارد و دهکده‌هایی که در دل کوهستان قرار گرفته‌اند، مناظر شگرفی را ایجاد کرده‌اند. دوچرخه سواری در کوهستان، موه‌ها و مراکز خرید لوکس و شهر تاریخی ژنو و زوریخ از جمله زیبایی‌های کشور سوئیس است که باید در سفر خود از آن‌ها لذت ببرید.

تور مجارستان

بوداپست (شهر نورها) با پاریس و پراگ مقایسه می‌شود و چیزی از سایر کشورهای اروپایی کم ندارد. مجارستان کشوری با تاریخ چند هزار ساله، دارای مکان‌های تاریخی متعددی است. همچنین می‌توانید در برخی از شهرهای این کشور معماری سبک رنسانس را نیز مشاهده کنید که برخی توسط معماران ایتالیایی طراحی شده است.

تور کازان

اگر می‌خواهید در تور گردشگری خود از زاکان دیدن کنید، بهتر است ابتدا به سراغ مکان‌های تاریخی در این کشور بروید که قدمت برخی از آن‌ها به قرن دهم برمی‌گردد. نمایشگاه‌ها و جشنواره‌هایی که در طی سال در کازان برگزار می‌شود تا موزه‌ها و طبیعت زیبا همگی جز جذابیت‌های اینجاست.خدمات تور اروپا ستاره ونک

آژانس‌های گردشگری با هدف توسعه صنعت گردشگری و کمک به توریست‌ها برای انتخاب بهترین مقصد سفر، خدمات متعددی را ارائه می‌دهند. ستاره ونک هم به عنوان یکی از پرکارترین آژانس‌های گردشگری است که با ارائه خدمات متعدد، می‌تواند بهترین خاطرات سفر را برای شما رقم بزند.

ارائه سفر با انواع خطوط حمل و نقل از جمله سفر ریلی، زمینی و هوایی از جمله خدمات این آژانس است. همچنین شما می‌توانید از طریق ستاره ونک بیمه مسافرتی خود را نیز به راحتی تهیه کنید. اگر می‌خواهید تبدیلات ارزی انجام دهید و ریال خود را به یورو تبدیل کنید، می‌توانید از طریق این آژانس اقدام کنید.

صدور ویزا نیز از دیگر خدمات ستاره ونک است تا بدون دردسر در تور ثبت‌نام کنید و به سفر بروید.

 

تور ترکیبی اروپا


اگر موفق به دریافت ویزای شینگن شده‌اید حسابی از مدرک معتبری که در دست دارید استفاده کرده و سفر خود را تنها به یک کشور محدود نکنید. از آنجا که ویزای شینگن اجازه ورود به 26 کشور اروپایی را به دارنده آن می‌دهد تورهای اروپا معمولاً به صورت ترکیبی برگزار شده و بازدید از چند کشور را شامل می‌شوند. در واقع تور اروپا به گونه‌ای برنامه ریزی می‌شود که گردشگران بتوانند از پرطرفدارترین کشورهای هم مرز اروپایی در یک پکیج 10 شب و 11 روزه بازدید کنند. ایتالیا، اسپانیا، فرانسه بیشترین طرفدار را داشته و خوشبختانه می‌توان با برنامه ریزی صحیح در قالب تور به هر سه کشور سفر کرد. هر چند که در حال حاضر به دلیل محدودیت‌های کرونایی برگزاری تور اروپا به صورت ترکیبی مانند قبل امکان پذیر نیست اما همچنان می‌توان برای سفر به اسپانیا و فرانسه برنامه ریزی کرد.

 

لوکس‌ترین مراکز خرید اروپا؛ تجربه خرید از برندهای برتر جهانی


اروپا محل تولد معروف‌ترین برندهای جهانی به شمار می‌رود. از این رو پر واضح است که این قاره سرسبز میزبان لوکس‌ترین و شیک‌ترین مراکز خرید دنیا بوده و گشت و گذار در فروشگاه‌ها نیز در کنار بناهای تاریخی در لیست جاذبه‌های گردشگری تور اروپا قرار گیرند. در ادامه بهترین مراکز خرید این قاره را معرفی می‌کنیم.
•    مرکز خرید Galeries Lafayette در پاریس
•    مرکز خرید Galleria Vittorio Emanuele در میلان
•    مرکزخرید Harrods در لندن
•    مرکز خرید Las Arenas در بارسلونا
•    مرکز خرید Magna Plaza در آمستردام

مشاوره رایگان رزرو تور از ستاره ونک

اگر می‌خواهید سفر بدون مشکل و با کمترین هزینه را داشته باشید، بهتر است قبل از هر چیز با کارشناسان آژانس مسافرتی ستاره ونک مشورت کنید. دریافت مشاوره در مورد بهترین کشورها برای سفر، بهترین زمان‌های سال، قیمت‌ها، محل اقامت، وسایلی که باید به همراه داشته باشید و .... همگی از مزیت‌های دریافت مشاوره رایگان برای رزرو تور اروپاست.

سوالات متداول و پر تکرار

در سفر تور اروپا از کدام کشور ها بازدید می کنیم؟
در تور های اروپا معمولا از چند کشور اروپایی همانند پرتغال، چک، بلغارستان،اسپانیا، فرانسه بازدید خواهد شد و جاهای دیدنی این کشور ها را در بازدید از این کشورها در برنامه تور اروپا داریم

کدام کشور های اروپا در فصل تابستان برای گردش مناسب اند؟
کشور های اروپایی در فصل تابستان آب و هوای معتدل و خنکی را نسبت به سایر قاره ها تجربه می کنند اما کشور های یونان، ایتالیا، پرتغال و کرواسی در این فصل طبیعت بسیار زیبایی را دارند

برای تور اروپا از چند روز قبل از سفر باید اقدام به خرید تور کنیم؟
معمولا بهترین زمان برای اقدام به خرید تور اروپا بین 45 روز تا 60 روز قبل از زمان اجرای تور هست که در این مدت کارهای دریافت مدارک و ویزای شما انجام می شود

بهترین آژانس مسافرتی برای تور اروپا
آژانس هواپیمایی ستاره ونک با تجربه بالا در اجرای تور های اروپا می تواند تجربه ی خوبی در بازدید از کشور های اروپایی برای شما بسازد.

 

بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های اروپا

اسکله ریبیرا - پرتغال، برج بلم – پرتغال، قلعه پراگ – چک، پل چارلز – چک، ساحل گلدن سندز – بلغارستان، باغ دریایی – بلغارستان، کلیسای ساگرادا فامیلیلا – اسپانیا، قصر سلطنتی مادرید – اسپانیا، ایبیزا - اسپانیا
 پل چارلز – چک

پل چارلز – چک

از لذت بخش‌ترین قسمت سفر به اروپا قدم زدن بر روی پل چالز در پراگ پایتخت کشور چک است. این پل تاریخی و دوست‌داشتنی دارای قدمت زیادی است و با داشتن مجسمه‌های عجیب و ساختمان‌های زیبا در کنار خود منظره‌ای رؤیایی را در پیش روی گردشگران قرار می‌دهد.
ساحل گلدن سندز – بلغارستان

ساحل گلدن سندز – بلغارستان

سواحل طلایی گلدن سندز با ماسه‌های طلایی خود شهر وارنا را به یکی از مقاصد محبوب گردشگری در تور اروپا تبدیل است. اکثر مسافرانی که به شهر وارنا سفر می‌کنند معمولاً هتل‌های این ساحل را برای اقامت انتخاب می‌کنند. چرا که اتاق‌های رو به‌ دریا این هتل‌ها اقامتی رؤیایی در بلغارستان را به مسافران هدیه می‌کند.

برج بلم – پرتغال

برج بلم از جاذبه‌های توریستی کشور پرتغال است که در تور اروپا از آن بازدید خواهید کرد. معماری برج بلم به سبک مراکشی است و در قدیم برای محافظت از شهر لیسبون پایتخت کشور پرتغال ساخته شد. برج بلم در حال حاضر یک محوطه‌ی تفریحی و تاریخی است که به عنوان نماد شهر لیسبون نیز شناخته می‌شود.
برج بلم – پرتغال

کلیسای ساگرادافامیلیا

ساگادافامیلیا از عجیب‌ترین بناهایی است که در تور اروپا خواهید دید. این کلیسا با معماری فوق‌العاده‌ی خود در شهر بارسلون قرار گرفته و عظمت آن چشم بینندگان را به خود خیره می‌کند.
کلیسای ساگرادافامیلیا

قصر سلطنتی – اسپانیا

اگر می‌خواهید باشکوه‌ترین قصر دنیا را ببینید. در تور اروپا حتماً از قصر سلطنتی مادرید دیدن کنید. سبک خاص معماری این بنا، شکوه و عظمت اسپانیا را به رخ بازدیدکنندگان می‌کشد.
قصر سلطنتی – اسپانیا

اسکله ریبیرا – پرتغال

تصور بودن در محلی پر از خانه‌های رنگی با آبی زلال و کشتی‌های متنوع برای هر گردشگری جذاب است. اسکله‌ی ریبیرا در پرتو دقیقاً همین فضا را برای شما تداعی می‌کند. پس بازدید از آن را در تور اروپا از دست ندهید.
 اسکله ریبیرا – پرتغال

قلعه‌ی پراگ – چک

قلعه‌ی پراگ را می‌توان یک شهر کوچک نیز نامید، چرا که دارای محوطه‌ی بسیار بزرگی است که چندین خیابان را در بر می‌گیرد. از صحنه‌های جالب که در این قلعه می‌توان دید مراسم تعویض گارد سلطنتی است که در ساعت مشخص و با سیستم خاصی صورت می‌گیرد. در تور اروپا فرصت دیدن بزرگ‌ترین قلعه‌ی دنیا را پیدا خواهید کرد.
قلعه‌ی پراگ – چک

ایبیزا - اسپانیا

جزیره‌ی ایبیزا، از رؤیایی‌ترین مکان‌هایی است که در تور اروپا خواهید دید. این جزیره در کشور اسپانیا قرار دارد و همیشه به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب مورد توجه بوده است. این جزیره به قدری زیبا و آرام‌بخش است که نام قسمت‌هایی از سواحل آن در لیست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است.
 ایبیزا - اسپانیا

باغ دریایی – بلغارستان

پارکی زیبا در کشور بلغارستان که در امتداد دریا کشیده شده و منظره‌ای بسیار زیبا را به وجود آورده است. بازدید از آن در تور اروپا خالی از لطف نیست. از نکات جالب در این باغ وجود پلی کوچک است که به اعتقاد محلی‌ها با عبور از آن به آرزوهای خود می‌رسید.
 باغ دریایی – بلغارستان
مشاوره و رزرو تور
درباره این تور سوالی دارید؟
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو تور

برای رزرو این تور اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۱۴:۲۴ ۱۴۰۱/۰۵/۱۶
  خیام مروتی
  سلام میخوام برای تفریح به اروپا برم
  • ۰۹:۲۰ ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام لیست تورهای اروپا رو می‌تونین از قسمت بالای همین صفحه ببینین و انتخاب کنین
 • ۱۶:۴۴ ۱۴۰۱/۰۵/۰۵
  عطایی
  سلام دوستان وقت بخیر .تور اسپانیا چرا برای مجردها ویزا صادر نمیشه .و آیا تور اروپایی سند همراه ترجمه لازم داره یا نه
  • ۱۲:۳۳ ۱۴۰۱/۰۵/۰۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام، طبق تجربه ما فعلا درخواست افراد مجرد ریجکت میشه مگر در مواردی که فرد سابقه سفر خیلی خوبی داشته باشه البته این مسئله ممکنه بنا به تصمیم سفارت اسپانیا در آینده تغییر کنه، در مورد سوال دوم بله تمام مدارکی که به سفارت‌های اروپایی ارائه میشه نیاز به ترجمه داره.
 • ۲۳:۲۳ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹
  ارمين صادقيان
  با سلام در صورت امكان اگر تور اروپايي در تيرماه 1401موجود هست اطلاعاتش رو ارسال كنين سپاسگزارم
  • ۱۴:۳۵ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام تور اروپا در تیر ماه 1401 برگزار میشه، لیست و اطلاعات کامل تورهای اروپایی رو می‌تونین از طریق همین صفحه مشاهده کنین.
 • ۰۹:۴۵ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  یاس
  برای سفر نوروزی به اروپا از نظر اب و هوایی کدوم کشور گرمتره چون من بچه کوچیک دارم جای سرد برام سخته
  • ۱۰:۲۳ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام با توجه به اینکه اسپانیا در قسمت جنوبی قاره اروپا قرار گرفته، آب و هوایی عالی داره و شما می‌تونین بدون نگرانی تور اسپانیا رو رزرو کنین.
 • ۰۹:۴۴ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  سامان
  مدارک لازم برای ویزا شنگن رو بفرمایید اگر لیست مدارک دارید ارسال کنید
  • ۰۹:۵۲ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام، لیست مدارک مورد نیار برای دریافت ویزای شینگن به آدرس ایمیل شما ارسال شد.
 • ۰۹:۴۲ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
  شیدا
  سلام ممنون میشم شرایط واکسینه برای سفر اروپا رو بهم بگید و الان کدوم سفارت خوب ویزا میده ؟
  • ۰۹:۵۶ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام، با واکسن سینوفارم برای رزرو تور اسپانیا می‌تونین اقدام کنین و بر ای رزرو تور فرانسه ارائه کارت واکسن آسترازنکا مورد تایید هست.
 • ۱۰:۲۴ ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
  لنا دانشمند
  سلام وقت بخیر لطفا پیکچ اروپا رو به این شماره 09337002441 وات ساپ یا تلگرام کنید ممنونم میشه باسپاس آژانس هواپیمایی نسیم بهشت
  • ۱۳:۲۴ ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
   مشاور ستاره ونک
   با سلام دوست عزیز، وقت بخیر. لیست پکیج‌های تور اروپا رو همراه اطلاعات دقیق می‌تونین در قسمت بالای همین صفحه مشاهده کنین. سپاس
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید