تور اروپا

لطفا امتیاز دهید

تورهای اروپا زمستان 97

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای اروپا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا

4 شب و 5 روز بارسلون

تور اسپانیا (بارسلون + مادرید)

7 شب و 8 روز

تور چک + اتریش

7 شب و 8 روز

تور اسپانیا + فرانسه (ویژه نوروز 98)

2 شب مادرید + 2 شب بارسلون + 3 شب پاریس

تور اسپانیا (ویژه 22 بهمن)

4 شب و 5 روز

تور سواحل اسپانیا (ویژه نوروز 98)

3 شب تنریف + 4 شب بارسلون

تور دور اسپانیا و سواحل جنوبی (ویژه نوروز98)

3 شب مادرید + 1 شب گرانادا + 1 شب سویا + 1 شب مادرید + 2 شب بارسلون

تور اسپانیا + ایتالیا (ویژه نوروز 98)

3 شب بارسلون + 2 شب رم + 1 شب فلورانس + 1 شب ونیز

تور اسپانیا + هلند (ویژه نوروز98)

4 شب بارسلون + 3 شب آمستردام

تور مجارستان + اتریش

3 شب بوداپست + 1 شب وین

بهترین زمان سفر به اروپا

بهار
مارس تا ژوئن
فصل بهار اکثر کشورهای اروپایی، هوایی تقریبا سرد دارند. دمای هوای اروپا در این فصل از 15 تا 20 درجه سانتی‌گراد متغیر است. در بهار به دلیل بارش باران، شنا در سواحل اروپا تقریباً ممکن نیست، اما گردشگران می‌توانند به دور از شلوغی تابستان از مناظر سرسبز تور اروپا لذت ببرند.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
فصل تابستان در بیشتر کشورهای اروپایی با گرم شدن هوا همراه است. دمای هوا در این فصل از 27 تا 32 درجه سانتی‌گراد متغیر است و مسافران می‌توانند از امکانات تفریحی سواحل، در تور اروپا استفاده کنند. با توجه به پرگردشگر بودن اروپا در تابستان، نرخ تورهای اروپا بالاتر از سایر فصل‌ها است.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
در فصل پاییز می‌توان شاهد بارش باران در اقصی نقاط اروپا بود. دمای هوا در این فصل از 10 تا 20 درجه سانتی‌گراد متغیر است. هوا در پاییز تقریباً سرد است بنابراین این فصل چندان برای تفریحات آبی مناسب نیست، اما می‌توان با پوشیدن لباس نسبتاً گرم، از جاذبه‌های تور اروپا لذت برد.
زمستان
دسامبر تا مارس
دمای هوا در زمستان از 1 تا 10 درجه سانتی‌گراد متغیر است. به دلیل سرمای هوا و بارش برف، در این فصل استفاده از سواحل برای گردشگران امکان‌پذیر نمی‌باشد و تنها می‌توان از دیدن آثار تاریخی لذت برد. مزیت سفر به اروپا در زمستان خلوت بودن اکثر کشورها و نرخ پایین تورهای اروپا است.
بهترین زمان، برای سفر به اروپا فصل‌ تابستان می‌باشد. چرا که در این فصل، آب و هوا بسیار مناسب است و گردشگران می‌توانند از جاذبه‌های گردشگری تور اروپا و تفریحات آبی، لذت ببرند. اما اگر می‌خواهید در زمانی خلوت‌تر و با هزینه‌ی کمتر به اروپا سفر کنید، فصل‌های بهار و پاییز بهترین زمان می‌باشند.

اطلاعات مهم اروپا

مدارک لازم برای سفر به اروپا

 1. اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار از زمان خروج از کشور با امضا شخص مسافر
 2. دو قطعه عکس 3*4 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه یکی نباشد)
 3. اصل شناسنامه و ترجمه از کلیه صفحات آن
 4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (با مانده‌حساب بالای 300.000.000 ریال)
 5. اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر (چنانچه خانواده باشند سند مالکیت به نام سرپرست خانواده کافی است)
 6. اصل و ترجمه مدارک شغلی:
  • پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
  • وکلا : پروانه وکالت
  • مشاغل دولتی : حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
  • بازنشسته‌ها : حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی
  • مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
  • در صورت خویش‌فرما بودن : جواز کسب/آخرین آگهی تغییرات
  • معلمان، اساتید و اعضا هیئت‌علمی : اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
  • دانش آموزان و دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.
 7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه اسپانیایی و تائید دادگستری دارد.
 8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار -چک رمزدار یا ضمانت‌نامه بانکی برای هر نفر 500.000.000 ریال جهت ضمانت بازگشت در وجه آژانس ستاره ونک (با توجه به مدارک ارائه‌شده و پس از انجام بررسی در صورت نیاز به ضمانت‌نامه بیشتر مبلغ آن به مسافر متعاقباً اعلام می‌گردد.) تمامی مدارک باید به زبان اسپانیایی ترجمه شود.

معرفی تور اروپا

اروپا قاره‌ای با طبیعت سرسبز و بسیار زیبا که لقب قاره‌ی سبز را به خود اختصاص داده است. این قاره تلفیقی است از هنر، معماری، ساختمان‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی منحصربه‌فرد که تور اروپا را به مقصدی ماجراجویانه برای مسافران تبدیل کرده‌اند. هر کدام از کشورهای این قاره‌ی زیبا و حیرت‌انگیز، خود به تنهایی یک قطب گردشگری به حساب می‌آیند و هر گردشگری با هر سلیقه‌ای را شیفته‌ی خود می‌کنند. تور اسپانیا با شاهکارهای معماری بی‌نظیر و سواحل معروفش، تور روسیه معروف به سرزمین تزارها با تئاترهای معروف خود و تور فرانسه با پایتخت رؤیایی‌اش تنها بخشی از جاذبه‌های تور اروپا محسوب می‌شوند. سفر به اروپا در زمستان نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد. چرا که کشور سوئیس با کوه‌های زیبا و منحصربه‌فردش میعادگاه عاشقان اسکی و ورزش‌های زمستانی در روزهای سرد سال است. برای دیدن تمام این جذابیت‌ها می‌توانید با تورهای اروپا ستاره ونک که به صورت ترکیبی برگزار می‌شود همراه باشید.

تور اروپا - پرتغال: پرتغال قدیمی‌ترین کشوری است که در تور اروپا خواهید دید. این کشور نامش را از دومین شهر بزرگش به نام پرتو گرفته است. لیسبون پایتخت کشور پرتغال شهری است زیبا و تاریخی، با فرهنگ غنی که با آب‌وهوای معتدل خود از خوش آب و هواترین مناطق اروپا محسوب می‌شود. همچنین خط ساحلی زیبا، شهرهای پر زرق و برق و جاذبه‌های تاریخی مانند صومعه آلکوباکا، قلعه‌ی سائوخورخه و کاخ ملی پناه همگی پرتغال را به یک مقصد جذاب و ارزان در تور اروپا تبدیل کرده است.

تور اروپا – چک: کشور چک از دیگر مقاصد جذاب در تور اروپا است. پراگ پایتخت این کشور به دلیل داشتن گنبدهای کلیسایی بسیار بلند و برج‌های قدیمی به شهر مناره‌ها شهرت پیدا کرده است. این شهر باوجود اینکه بسیار کوچک است اما آن‌قدر جاذبه‌ی تاریخی و طبیعی دارد که به عنوان یکی از زیباترین شهرهای دنیا شناخته شده است. پراگ مملو است از مناظر باشکوه، تمامی ساختمان‌های آن داستان تاریخی مخصوص به خود را دارند، بنابراین اگر تور اروپا را برای سفر خود انتخاب کرده‌اید، بازدید و اقامت از کشور چک را از دست ندهید.

تور اروپا – بلغارستان: کشور بلغارستان با داشتن فرهنگ ترکیبی، ترکی و اروپایی، از متفاوت‌ترین مقاصد گردشگری در تور اروپا است. تمام شهرهای این کشور نیز مانند سایر مناطق اروپا بسیار سرسبز هستند و دارای طبیعت بسیار زیبا و بکر می‌باشند. بلغارستان با داشتن کوه‌هایی شگفت‌انگیز در زمستان نیز میزبان مسافرانی است که برای لذت بردن از ورزش اسکی به این کشور سفر می‌کنند؛ اما چیزی که بلغارستان را از دیگر کشورهای تور اروپا متمایز کرده است وجود سواحل گلدن سندز با ماسه‌های طلایی است.

تور اروپا – اسپانیا: شاید اسپانیا را بتوان جذاب‌ترین کشور در تور اروپا نامید. اسپانیایی‌ها با فرهنگ متفاوت خود همه را عاشق خود می‌کنند. حتی با قدم زدن در خیابان‌های اسپانیا هم تکرار نشدنی‌ترین لحظه‌های سفر خود را تجربه خواهید کرد. دیدن نقاشان در خیابان که می‌خواهند پرتره‌ی شما را بکشند یا گیتارنوازان خیابانی که با آهنگ‌های شاد خود جلب توجه می‌کنند همه جذابیت‌هایی هستند که فقط می‌توانید در سفر به اسپانیا ببینید. اگر عاشق معماری هستید، بازدید از ساختمان‌های اسپانیا در تور اروپا می‌تواند بهترین ایده‌‌ها را به شما بدهد.

معرفی بهترین مقاصد گردشگری و

جاذبه‌های اروپا

جاذبه‌های تور اروپا

اسکله ریبیرا - پرتغال، برج بلم – پرتغال، قلعه پراگ – چک، پل چارلز – چک، ساحل گلدن سندز – بلغارستان، باغ دریایی – بلغارستان، کلیسای ساگرادا فامیلیلا – اسپانیا، قصر سلطنتی مادرید – اسپانیا، ایبیزا - اسپانیا

ساحل گلدن سندز – بلغارستان

سواحل طلایی گلدن سندز با ماسه‌های طلایی خود شهر وارنا را به یکی از مقاصد محبوب گردشگری در تور اروپا تبدیل است. اکثر مسافرانی که به شهر وارنا سفر می‌کنند معمولاً هتل‌های این ساحل را برای اقامت انتخاب می‌کنند. چرا که اتاق‌های رو به‌ دریا این هتل‌ها اقامتی رؤیایی در بلغارستان را به مسافران هدیه می‌کند.

اسکله ریبیرا – پرتغال

: تصور بودن در محلی پر از خانه‌های رنگی با آبی زلال و کشتی‌های متنوع برای هر گردشگری جذاب است. اسکله‌ی ریبیرا در پرتو دقیقاً همین فضا را برای شما تداعی می‌کند. پس بازدید از آن را در تور اروپا از دست ندهید.

قلعه‌ی پراگ – چک

قلعه‌ی پراگ را می‌توان یک شهر کوچک نیز نامید، چرا که دارای محوطه‌ی بسیار بزرگی است که چندین خیابان را در بر می‌گیرد. از صحنه‌های جالب که در این قلعه می‌توان دید مراسم تعویض گارد سلطنتی است که در ساعت مشخص و با سیستم خاصی صورت می‌گیرد. در تور اروپا فرصت دیدن بزرگ‌ترین قلعه‌ی دنیا را پیدا خواهید کرد.

ایبیزا - اسپانیا

جزیره‌ی ایبیزا، از رؤیایی‌ترین مکان‌هایی است که در تور اروپا خواهید دید. این جزیره در کشور اسپانیا قرار دارد و همیشه به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب مورد توجه بوده است. این جزیره به قدری زیبا و آرام‌بخش است که نام قسمت‌هایی از سواحل آن در لیست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است.

باغ دریایی – بلغارستان

پارکی زیبا در کشور بلغارستان که در امتداد دریا کشیده شده و منظره‌ای بسیار زیبا را به وجود آورده است. بازدید از آن در تور اروپا خالی از لطف نیست. از نکات جالب در این باغ وجود پلی کوچک است که به اعتقاد محلی‌ها با عبور از آن به آرزوهای خود می‌رسید.

مطالب خواندنی

سفر به اروپا خاطره‌انگیزتر خواهد شد اگر قبل از سفر، نگاهی به مقالات مرتبط به تور اروپا بیاندازید.

با انواع ویزای شینگن آشنا شوید
بسیار سفر باید تا پخته شود کامی! البته اگر قصد سفر به 26 کشور اروپایی را داشته باشید قبل از همه باید از هفت‌خوان رستم ویزای شینگن سربلند بیرون بیایید و در نهایت با درست داشتن مشعل پیروزی به نام "ویزای شینگن" برای ادامه سفر خود برن ...
مناسبترین مراکز خرید در اسپانیا کدامند؟
اگر به اسپانیا سفرکرده‌اید و بعد از دیدن ساختمان‌ها و مراکز گردشگری می‌خواهید سری هم به مراکز خرید بزنید و در پاساژهای اسپانیا گشت‌وگذار کنید، اما نمی‌دانید کدام مراکز خرید از همه ...
معرفی 5 فستیوال عجیب در اسپانیا
خاطره‌ی سفر به کشور پر آب و رنگ اسپانیا هیچ‌وقت از یاد نمی‌رود، میدانید چه چیزی این سفر را هیجان‌ انگیز تر می‌کند؟ اسپانیایی‌ها مردمی هستند با فرهنگ غنی و شاد که همه را عاشق خود می ...
محبوبترین هتل‌های اسپانیا کدامند؟
در دنیا هر کشور استاندارد خاص خود را برای درجه بندی هتل‌ها دارد، اما یکی از مشهورترین و معتبرترین نظام‌های هتلی، متعلق به اتحادیه اروپا است که به‌طور دقیق معیارهای یک هتل را بر طبق ...
در حال جستجوی بهترین نتایج
نرخ های ویژه هواپیمایی ایرعربیا
عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید