ویزای کانادا

لطفا امتیاز دهید

ویزای کانادا به صورت 5 ساله و چند بار ورود صادر می‎گردد. اما بهتر است بدانید اعتبار ویزای کانادا برای دریافت ‌کنندگان بسته به اعتبار پارسپورت یا همان تاریخ انقضا دارد. البته کانادا ویزاها را 10 ساله هم صادر می‎کند اما پاسپورت‎های ایرانی حداکثر 5 ساله هستند. دریافت ویزای تضمینی کانادا در ظاهر دشوار و کمی پیچیده می‌باشد اما داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه می‌تواند دریافت ویزای کانادا را راحت‌تر کند. از مهم‌ترین عوامل صدور ویزای کانادا، سابقه سفر و داشتن دعوت‌نامه معتبر می‌باشد. البته ارائه مدارک خواسته شده از طرف سفارت و ترتیب بارگذاری مدارک نیز بسیار حائز اهمیت است. ویزای توریستی کانادا انواع مختلفی از جمله ویزای 5 ساله کانادا، ویزای تضمینی کانادا و سوپر ویزای کانادا دارد. هر ساله ایرانیان زیادی موفق به دریافت ویزای کانادا می‌شوند. همان‌طور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید هر ساله تعداد افرادی که موفق به دریافت ویزای کانادا شده‌اند در حال افزایش است.

نرخ رشد ویزاهای صادر شده کانادا برای متقاضیان ایرانی

آمار ویزاهای توریستی کانادا، سالیانه توسط سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) منتشر می‌گردد. آمار مربوط به سال‌های 2012 تا 2016 در اینجا نمایش داده شده است.

منبع: open.canada.ca

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد اما تنها نوع آن که در تخصص آژانس‌های هواپیمایی می‌باشد، ویزای توریستی کانادا است که بنا به شرایط و نحوه دریافت آن انواع مختلفی دارد:

ویزای توریستی کانادا (ویزای 5 ساله کانادا)

این ویزا در حالت کلی به صورت 5 ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت 2 سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت 2 ساله می‌باشد. ویزای 5 ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود. یعنی متقاضی می‌تواند به مدت 5 سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط 6 ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.

در این نوع ویزا مدارک متقاضی ویزای کانادا، توسط کارشناسان بخش ویزای آژانس هواپیمایی ستاره ونک بررسی می‌شود. بعد از تکمیل فرم توسط کارشناسان ما، چنانچه متقاضی مدارک بیشتر برای ارائه داشته باشد، به درخواست ایشان، مدارک در صفحه اختصاصی که برای هر مسافر یا خانواده در سایت سفارت مشخص شده بارگذاری و ثبت می‌شود.

نکات مهم ویزای 5 ساله کانادا

 1. مسافر می‌تواند بعد از اتمام دوره 6 ماهه، مدت اقامت خود را تمدید کند.
 2. مسافر می‌تواند قبل از اتمام اعتبار ویزا، مجدداً برای تمدید ویزای کانادا خود اقدام کند.
 3. با توجه به هدف متقاضی برای سفر و همچنین تشخیص افسر سفارت، در برخی از موارد ویزا به صورت یک‌بار ورود صادر می‌شود که در این صورت مسافر مجاز است فقط یک‌بار به کانادا سفر کند. این ویزا یک‌بار ورود نامیده می‌شود و دارنده آن می‌تواند 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشد. (ویزای یک‌بار ورود معمولاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که برای شرکت در همایش، مسابقات ورزشی یا شرکت در دوره‌های خاص و ... به کانادا سفر می‌کنند.)‌‌

شرایط افراد متقاضی دریافت ویزای 5 ساله کانادا

 1. این ویزا توریستی است و صرفاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد بازدید از جاذبه‌های کانادا و یا دیدار با اقوام خود را دارند.
 2. مدارک ارائه شده به سفارت بایستی با هدف سفر مطابقت داشته باشد.
 3. شخص متقاضی قصد کار و یا تحصیل در کانادا را نداشته باشد. (ویزای کار و تحصیل کانادا شرایط و مدارک مخصوص به خود را دارند.)
 4. شخص متقاضی نباید هیچ سابقه کیفری در کشور خود و سایر کشورها داشته باشد.
 5. شخص متقاضی نباید به بیماری واگیردار و خطرناک مبتلا باشد.
ویزای کانادا
ویزای کانادا با ستاره ونک

ویزای تضمینی کانادا

یکی از مدارکی که در زمان درخواست ویزا می‌توان ارائه کرد دعوتنامه معتبر است. دعوتنامه درصد دریافت ویزای کانادا را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد. چنانچه خود متقاضی نتواند دعوتنامه ارائه دهد. آژانس هواپیمایی ستاره ونک از طریق دفاتر کارگزاری خود در کشور کانادا اقدام به تهیه دعوتنامه برای متقاضی ویزای کانادا می‌کند. دریافت دعوتنامه 7 تا 10 روز کاری زمان خواهد برد. سپس فرم‌های مریوطه توسط کاشناسان ویزای ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک تکمیل شده و به همراه دعوتنامه و سایر مدارک در سایت سفارت کانادا جهت درخواست ویزای توریستی کانادا ثبت خواهد شد.

نکات مهم ویزای تضمینی کانادا:

 1. لازم به توضیح است کلمه تضمینی به معنای صدور صد در صد ویزا نمی‌باشد. این سوء برداشت توسط افراد سودجو به اشتباه در ذهن متقاضیان تعریف شده است. کلمه تضمینی در ویزای کانادا به معنای بالا بودن درصد دریافت ویزای کانادا است.
 2. با توجه به اینکه عده‌ای از افراد سودجو اقدام به تهیه دعوت‌نامه‌های جعلی و نامعتبر برای مسافرین نموده‌اند و این اقدام باعث ریجکت شدن ویزای کانادا مسافران از سوی سفارت کانادا و یا بازگرداندن آنها از فرودگاه کانادا به ایران شده است، سفارت کانادا نیز در رابطه با صدور ویزای کانادا برای ایرانیان سخت‌گیری‌های خود را نسبت به گذشته بیشتر کرده است. اما کارشناسان ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک با دریافت دعوتنامه توریستی معتبر و همچنین برنامه سفر مناسب برای مسافران، درصد دریافت ویزای کانادا را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند.

اقدامات آژانس هواپیمایی ستاره ونک جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا

 1. تهیه دعوت‌نامه معتبر با مهر اداره مهارت برای متقاضیان ویزای تضمینی کانادا (مبلغ این ویزا 1300 دلار می‌باشد که در صورت رد شدن ویزا از طرف سفارت مبلغ 500 دلار کسر و مابقی مبلغ به مسافر مسترد خواهد شد).
 2. تهیه برنامه سفر: برنامه سفر از مدارک مهم برای اخذ ویزای کانادا است. کارشناسان ویزای کانادا آژانس هواپیمایی ستاره ونک مدارک شما را با دقت ارزیابی کرده و برنامه سفر مناسب با هدف سفر و مدارک شما را تهیه می‌کنند.
ویزای کانادا
ویزای کانادا چه شکلی است؟

سوپر ویزای کانادا

این ویزا برای کسانی صادر می‌شود که می‌خواهند بیش از 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند و معمولاً برای والدین یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی است که فرزندانشان اقامت دائم یا موقت در کانادا دارند. برای دریافت این ویزا فرد متقاضی باید دعوت‌نامه داشته باشد و مدارک مالی‌اش به صورت شفاف ضمیمه‌ی فایل‌های اسکن شده شود. سوپر ویزا به صورت 10 ساله صادر می‌شود اما چون پاسپورت ایرانیان 5 ساله است، برای آن‌ها به صورت 5 ساله صادر می‌شود و دریافت‌کننده‌ی ویزا می‌تواند در هر بار ورود به مدت 2 سال در کانادا اقامت داشته باشد.

شرایط صدور سوپر ویزای کانادا برای متقاضی

 1. فرزند و یا نوه متقاضی دارای اقامت دائم کانادا باشد.
 2. متقاضی دارای گذرنامه معتبر از کشور صادر کننده باشد.
 3. مدارک مالی ارائه شده به سفارت از طرف متقاضی بایستی ثابت کند که ایشان توانایی لازم برای پرداخت مخارج خود در کانادا را دارد.
 4. متقاضی باید توسط شرکت بیمه معتبر کانادایی به مدت حداقل یک سال و تا سقف 100 هزار دلار کانادا بیمه شده باشد.
 5. انجام تست‌های پزشکی مهاجرت برای متقاضی الزامی است. (تست‌های پزشکی باید زیر نظر پزشکان مورد تأیید کانادا در ایران انجام شود، لیست پزشکان را در سایت cic.gc.ca مشاهده نمایید.)
 6. متقاضی باید دعوت‌نامه معتبر از طرف شخص دعوت‌کننده داشته باشد.

شرایط شخص دعوت‌کننده جهت صدور سوپر ویزای کانادا

 1. ارائه مدرک اشتغال به کار دعوت‌کننده شامل میزان حقوق ثابت، زمان استخدام، فیش حقوقی و صورت حساب بانکی الزامی می‌باشد. (حداقل درآمد سالانه برای شخص دعوت‌کننده 24000 دلار کانادا است).
 2. شخص دعوت‌کننده بایستی توانایی مالی جهت تأمین مخارج متقاضی را داشته باشد.

اطلاعات مهم کانادا

 • طول پرواز: حدوداً 13 ساعت
 • واحد پولی: دلار کانادا
 • زبان رسمی: انگلیسی - فرانسوی
 • پیش شماره: +1
 • اختلاف ساعت با ایران: -10:30
 • شماره تماس با اورژانس: 911
 • شماره تماس با پلیس: 911
 • شماره تماس با آتش نشانی: 911

مراحل دریافت ویزای کانادا

 1. مشاوره رایگان جهت تکمیل مدارک ویزای کانادا

  به‌طور کلی، تهیه‌ی مدارک ویزای کانادا یک چارت مشخص دارد (مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا در انتهای مطلب ذکر شده است)، اما میزان مانده حساب، ارائه تمکن مالی، ارائه سندهای ملکی و سایر مدارک با توجه به شرایط هر شخص ممکن است متفاوت باشد، کارشناسان ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک شرایط و مدارک شما را بررسی کرده و به شما خواهند گفت کدام مدرک را باید به چه صورت ارائه دهید تا بتوانید احتمال اخذ ویزای کانادا را بالا ببرید.

  یکی از مواردی که شانس گرفتن ویزای کانادا را بسیار بالا می‌برد. داشتن دعوت‌نامه معتبر از کانادا است. اگر مایل به داشتن دعوت‌نامه هستید، آژانس هواپیمایی ستاره ونک این کار را برایتان انجام می‌دهد. (در صورت اضافه شدن دعوت‌نامه به مدارک، مبلغ دریافتی بابت ویزا شارژ خواهد شد.)

  و نکته آخر اینکه داشتن سابقه‌ی سفر و ویزای شنگن شانس دریافت ویزای کانادا را بالا می‌برد، اما اجباری نیست.

  مدارک لازم جهت ارائه به سفارت کانادا:

  تکمیل مدارک و دانش اینکه چه مدارکی برای سفارت دارای اهمیت بیشتری است، مهمترین مرحله اخذ ویزای کانادا است که درصد اخذ ویزای کانادا را برای شما بالاتر می‌برد. کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک با صبر و حوصله، آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در این زمینه هستند.

  • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
  • یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 زنگی با زمینه سفید
  • ترجمه شناسنامه و کارت ملی
  • ترجمه سند ازدواج در صورت هم سفر بودن با همسر
  • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
  • تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
  • مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید اوراق یا سهام بهادار، سند اتومبیل و اجاره‌نامه نیز دارید ارائه دهید. (مدت اعتبارنامه تمکن مالی و ریز پرینت 4 ماه آخر یک ماه است)
  • ترجمه اسناد ملکی
  • مدارک شغلی:
   • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر، ترجمه حکم کارگزینی.
   • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی 2 ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت 4 ماه آخر به لاتین
   • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
   • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
   • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
   • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
   • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)
  • دعوت‌نامه : شامل مشخصات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد دیگر دعوت‌نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد.
   • مدارک دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سوی فرد دعوت‌کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت‌کننده شامل، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرم‌های T4 و T1 تأثیر بسیار زیادی درروند نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند (فرم‌های T4 و T1 برگه‌های مالیاتی پرداخت شده‌ی شخص دعوت‌کننده در کشور کانادا می‌باشد).

    در صورت نداشتن دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

  • ترجمه رضایت‌نامه محضری برای همراهی فرزندان که بدن یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت‌نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کند.

  برای راحتی شما عزیزان چک لیست مدارک مورد نیاز با فرمت PDF در اینجا قرار داده شده است.

  دانلود چک لیست مدارک
 2. تکمیل فرم ویزای کانادا

  تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا، مانند تکمیل فرم، ارسال مدارک و حتی واریزی وجه، تنها از طریق سایت رسمی سفارت کانادا امکان‌پذیر است. فرم کانادا باید با دقت و توسط افراد متخصص و با تجربه پر شود. همچنین اسکن مدارک نیز با کیفیت بالا و به صورت دقیق و کامل انجام شود.

  بعد از تکمیل مدارک، کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک فرم ویزای کانادای شما را با دقت پرکرده و تمامی مدارک را طبق استانداردهای سفارت اسکن می‌کنند.

  نکته مهم: تمامی مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. شما می‌توانید برای تسریع روند اخذ ویزای کانادا، ترجمه‌ی مدارک را به آژانس هواپیمایی ستاره ونک بسپارید. (مبلغ ترجمه با ارائه رسید رسمی دارالترجمه به صورت جداگانه دریافت می‌شود.)

  فرم‌های ویزای کانادا

  شما می‌توانید فرم های مربوط به ویزای کانادا را اینجا دانلود کنید و پس از تکمیل به آدرس ایمیل Hesari@setarehvanak.com ارسال فرمایید.

 3. ارسال مدارک و واریزی وجه سفارت

  پس از تکمیل فرم و اسکن مدارک، تمامی مدارک در سایت بارگذاری شده و پس از تایید شما مرحله واریزی وجه و ارسال مدارک توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

 4. انگشت‌نگاری ویزای کانادا

  در نهایت روز و ساعت انگشت‌نگاری از طرف آژانس هواپیمایی ستاره ونک به شما اعلام شده و تنها کاری که باید انجام دهید سفر به کشور مشخص شده و انجام انگشت‌نگاری در دفتر سفارت کانادا یا همان (VAC) است.

  جواب انگشت‌نگاری، بسته به تصمیم سفارت بعد از 2 هفته الی 3 ماه به شما اعلام خواهد شد و در صورت مثبت بودن جواب ویزا، شما 30 روز مهلت دارید، پاسپورتتان را جهت زدن برچسب ویزای کانادا به سفارت کانادا تحویل دهید.

  همان‌طور که می‌دانید، کانادا در ایران سفارت ندارد، بنابراین انگشت‌نگاری در یک کشور واسطه انجام می‌شود، اینکه بهترین کشور برای انجام انگشت‌نگاری کدام است؟ سؤالی است که جواب آن برای اکثر متقاضیان ویزای کانادا مهم است. البته شما می‌توانید از تمامی کشورهایی که سفارت کانادا در آنجا دفتر دارد، وقت انگشت‌نگاری بگیرید، اما به دلیل نزدیکی سه کشور ترکیه، امارات و ارمنستان به ایران بهتر است وقت انگشت‌نگاری از یکی از این سه کشور گرفته شود. اما به‌طور کلی محل انگشت‌نگاری در روند اخذ ویزای کانادا تأثیر ندارد و شما می‌توانید هر کشوری را که سفر به آن برایتان راحت‌تر است برای انگشت‌نگاری انتخاب کنید.

  شهرهای نزدیک به ایران جهت انگشت‌نگاری ویزای کانادا: استانبول، آنکارا، تفلیس، دبی، ابوظبی، ایروان، مسقط

 5. دریافت ویزا و پیکاپ پاسپورت

  مرحله آخر فرستادن پاسپورت به سفارت کانادا، جهت زدن برچسب ویزای کانادا است. برای انجام این کار نیازی نیست که مجدداً به کشوری که در آن انگشت‌نگاری را انجام داده‌اید، سفر کنید، فقط کافی است پاسپورتتان را در اختیار کارشناس خود در آژانس هواپیمایی ستاره ونک قرار دهید، ما پاسپورت شما را بعد از 2 الی 3 هفته کاری با برچسب ویزای کانادا به شما تحویل خواهیم داد. این کار در اصطلاح پیکاپ پاسپورت نام دارد.

  پیکاپ پاسپورت کانادا در ترکیه، روزهای سه شنبه و جمعه انجام می‌شود. پروسه‌ی ویزا دهی معمولاً 2 تا 3 هفته معمولاً زمان می‌برد.

  پیکاپ پاسپورت کانادا در امارات، هر روز پاسپورت‌ها ارسال می‌شود. 3 تا 4 روز بعد وارد سفارت می‌شود معمولاً 2 تا 3 هفته زمان می‌برد.

قیمت خدمات ویزای کانادا

خدمات ویزا هزینه
ویزای توریستی عادی 340 دلار
ویزای توریستی عادی افراد زیر 14 سال 270 دلار
سوپر ویزا 400 دلار
*وقت سفارت کانادا 30 دلار

*وقت سفارت کانادا از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، ایروان، تفلیس و باکو گرفته می‌شود.

قیمت پیکاپ پاسپورت کانادا

محل پیکاپ نوع ویزا هزینه
آنکارا مهاجرتی و غیرمهاجرتی 500 هزار تومان
ابوظبی غیرمهاجرتی 420 درهم
دبی غیرمهاجرتی 170 درهم

نکات مهم:

 • ویزاهای کانادا معمولاً به صورت مولتی و بسته به اعتبار پاسپورت شخص صادر می‌شوند.
 • افراد زیر 18 سال که برای ویزای کانادا اقدام می‌کنند باید رضایت‌نامه‌ی محضری از والدین خود داشته باشند و در صورت سفر با یکی از والدین خود، رضایت‌نامه‌ی نفر دیگر الزامی است.
 • در هر سفر متقاضی می‌تواند حداکثر 6 ماه به طور متوالی در کانادا اقامت داشته باشد. مگر آنکه سوپر ویزا داشته باشد.

آدرس سفارت‌های کانادا در نزدیکی ایران

آدرس محل‌های انگشت‌نگاری کانادا که نماینده‌ی سفارت کانادا می‌باشند در زیر مشخص ‌شده است. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی نقشه‌ها کلیک کنید.

پرسش و پاسخ‌های متداول

ویزای کانادا
 • آیا ویزای کانادا یک بار ورود می‌باشد؟
  خیر، اخیراً ویزاهای کانادا به صورت مولتی دریافت می‌شود و تا انتهای اعتبار پاسپورت متقاضی اعتبار دارد در صورتی که متقاضی برای یک برنامه خاص (اجرای مسابقات یا فستیوال‌ها و...) قصد سفر داشته باشد ویزا به صورت 1 بار ورود داده می‌شود.
 • فرآیند جوابگویی سفارت به ویزای متقاضی چه مدت زمان می‌برد؟
  این فرآیند برای افراد مختلف متفاوت می‌باشد از 2 هفته تا 6 ماه زمان می‌برد.
 • آیا مدارک ارسالی به سفارت الزاماً نیاز به مهر دادگستری دارد؟
  خیر نیازی ندارد.
 • اعتبار ویزای کانادا چه مدت می‌باشد؟
  اعتبار ویزای مسافر به مدت زمان اعتبار پاسپورت بستگی دارد مثلاً اگر شما ویزای مولتی دریافت کردید و پاسپورت شما 2 سال اعتبار دارد مدت زمان ویزای شما هم 2 سال می‌باشد.
 • وقت انگشت‌نگاری از کدام کشور گرفته شود بهتر است؟
  دریافت وقت انگشت‌نگاری به درخواست متقاضی انتخاب می‌شود و کشورهای اعلام شده‌ی همسایه با هم تفاوتی در ویزادهی ندارد اما به درخواست مسافرین معمولاً از دبی و آنکارا انجام می‌گردد.
 • چه مدت بعد از ارسال مدارک به صورت آنلاین برای سفارت باید جهت انجام انگشت‌نگاری اقدام کرد؟
  پس از دریافت ایمیل از سفارت شما باید طی 30 روز به کشور مربوطه سفر کنید.
 • آیا پیکاپ پاسپورت باید از همان کشوری که وقت دریافت شده انجام گیرد؟
  خیر الزاماً نباید از همان کشور باشد می‌تواند از همان کشور یا از آنکارا (در صورتی که روی برگه جواب سفارت 2 بارکد خورده باشد) انجام گردد.
 • پس از هربار ورود چه مدت می‌توانیم در کانادا اقامت داشته باشیم؟
  معمولاً اجازه اقامت شما در هر بار ورود 6 ماه است به غیر از سوپر ویزاها که 2 سال می‌توانند اقامت داشته باشد.
 • در صورت مرفوض شدن ویزا آیا مجدداً می‌توان برای گرفتن ویزای کانادا درخواست داد؟
  بله، علت مرفوض شدن ویزا طی نامه‌ای از طرف سفارت کانادا برای شما شرح داده می‌شود و می‌توانید با برطرف کردن موارد ریجکتی خود، هر زمان که بخواهید، مجدداً برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید.
 • دفاتر مرکز بررسی ویزا (VAC) چه خدماتی ارائه می‌دهند؟
  این دفاتر، نماینده‌ی سفارت کانادا هستند و مدارک ویزای کانادا را از مسافر دریافت و در اختیار سفارت قرار می‌دهند. متقاضیانی که قصد دریافت ویزاهای تحصیلی، کاری و توریستی را دارند از طریق این دفاتر می‌توانند اقدام کنند.
 • آیا ممکن است سفارت، علاوه بر مدارک خواسته شده در چک لیست، از متقاضی بخواهد مدارک بیشتری ارائه دهد؟
  بله، بعد از بررسی مدارک توسط سفارت، با توجه به شرایط متقاضی و تصمیم کنسول‌گری کانادا، ممکن است از متقاضی مدارک بیشتری برای ارائه درخواست شود.
 • مدارک به چه زبانی باید ترجمه شود؟
  به زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • چه مواردی باعث می‌شود مدارک شما از طرف سفارت سریع‌تر بررسی شود؟
  • تمامی مدارک خواسته شده از طرف سفارت کامل باشد.
  • در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات فرم، موارد در اولین فرصت به سفارت اطلاع داده شود.
  • اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی، شماره تماس و شرایط شغلی و خانوادگی به صورت دقیق و درست پر شود.
 • بعد ارسال مدارک تا جواب ویزای کانادا چه مراحلی طی می‌شود؟
  1. چک کردن مجدد مدارک برای اطمینان از کامل و صحیح بودن آن‌ها.
  2. بررسی نامه احراز هویت متقاضی بعد از انجام انگشت‌نگاری.
  3. بررسی نیاز داشتن متقاضی به انجام معاینات پزشکی و مصاحبه‌ی حضوری متقاضی از طرف سفارت.
  4. جواب نتیجه‌ی نهایی ویزای کانادا از طرف سفارت.
کارشناس
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
021-8888 0000
داخلی: 116
چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت‌نام را بزنید. کارشناسان ستاره ونک با شما تماس می‌گیرند.

تورهای کانادا پاییز 98

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای کانادا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا + 4 شب مونترال (کبک)

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا

تور کانادا

14 شب و 15 روز

تور کانادا

16 شب و 17 روز

مطالب خواندنی

سفر به کانادا خاطره‌انگیزتر خواهد شد اگر قبل از سفر، نگاهی به مقالات مرتبط به کانادا بیاندازید.

بزم و شادی در ضیافت سرزمین اسکیموها- کانادا
وجود خودتان را در سرزمین اسکیموها گرم کنید. باوجوداینکه کانادا نزدیک به قطب شمال است اما شور و حرارت مردم اینجا بر سرما چیره شده است و از گردشگران خود با گرمی پذیرایی می‌کند. این سرزمین در تمام فصول سال جشن‌های بزرگی برپا می‌کند ک ...
بهترین رستوران‌های تورنتو، کانادا
به قول فرانسوی‌ها "اگه بهم بگی چی می‌خوری، بهت میگم چه جور آدمی هستی" فرانسوی‌ها اهمیت زیادی به غذا می‌دهند و از آنجا که تأثیر فرهنگ غذایی فرانسه در کانادا بر هیچ‌کس پوشیده نیست، د ...
راهنمای سفر ارزان به کانادا (قسمت2)
گشت‌وگذار در طبیعت بکر کانادا با جنگل‌ها و کوهستان‌های سرسبز، دیدن گوزن‌های شاخ‌دار و سمورهای آبی، شرکت در فستیوال‌های شاد موسیقی و تست غذاهای لذیذ محلی همه و همه از تفریحات رایگان ...
6 هتل سوپر لوکس تورنتو، کانادا
درگذشته‌های دور سیاحان توشه سفر بسته و عازم دیاری می‌شدند تا با دیدن آن سرزمین‌ها هم عبرت‌ها بیاموزند و یا تجارتی را شکل دهند. در زمان حال هم ماهیت سفر با گذشته تغییر زیادی نکرده ه ...
با ونکوور و جاذبه‌های دیدنی آن آشنا شوید
طولانی‌ترین استخر دنیا به طول 137 متر در ونکوور قرار دارد! در شهر ونکوور هیچ بزرگراهی به مرکز شهر منتهی نمی‌شود! ونکوور از شهرهای بزرگ کانادا است که حقایقی جالب برای شنیدن و جاذبه‌ ...

بحث و تبادل نظر

لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.

برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.

آخرین نظرات

 • عرفان احمدی ۱۷:۳۳ ۱۳۹۸/۰۷/۲۷

  سلام من از طریق ویزای کار میخواهم اقدام کنم اگه توضیع بدید ممنون میشوم شغله من تا سیسات آب ساختمانی است

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۱۶ ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. خدمات ما صرفا در زمینه توریستی هست. در صورتیکه که مایل به اقدام برای ویزای توریستی کانادا هستین. در خدمتیم.

 • عزیزاله نیک فرجام ۱۵:۲۱ ۱۳۹۸/۰۷/۱۲

  برای تمدید ویزای کانادای خودوهمسرم کلاباترجمه مدارک وهزینه های جانبی چقدربایدبدهیم

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۵۰ ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. هزینه برای هر نفر 280 دلار هست.

 • فریده خرسند ۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

  سلام من و همسرم چهار سال پیش با دعوتنامهخواهرم ویزای مولتی گرفتیم از دبی. الان که پاسپورت من تمام شده و مال همسرم کمتر از یکسال اعتبار دارد، چه هزینه هایی برای ویزای مجدد باید پرداخت کنیم. با دعوتنامه مجدد خواهرم

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۰:۰۰ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. هزینه دریافت ویزای مجدد کانادا برای هر نفر 280 دلار هست.

 • زهرا پورمند ۲۳:۲۷ ۱۳۹۸/۰۶/۱۹

  سلام من یک فرزند دارم که ویزای دانشجویی گرفته با همسر و فرزندش چهار روزه رفتن کانادا من و پدرش که سابقه 7سفر اروپایی داریم اگر در حال حاضر تقاضای ویزای توریستی پنج ساله کانادا بدهیم آیا در پرونده فرزندم اثر منفی میگذارد؟؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۱۸ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

   سلام دوست عزیز، خیر درخواست ویزای شما تاثیری در پرونده فرزندتون نداره.

 • مجتبی سلطانی ۱۶:۱۷ ۱۳۹۸/۰۶/۱۹

  درود در صورتیکه اخذ ویزایی مولتی کانادا یا همان چند ساله در توان مجموعتون هست لطفا" وارد مذاکره شوید. سلطانی

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۲۰ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

   درود بر شما دوست عزیز. برای اخذ ویزای مولتی یا چند ساله کانادا در خدمتتون هستیم.

 • منیژه کریمی نیا ۰۹:۴۸ ۱۳۹۸/۰۶/۱۹

  سلام .دخترم در کاندا زندگی میکند و دو بار تا امروز ویزای 5 ساله گرفتم و دومی رو باتمام هست1= آیا من نیاز بانگشت نگاری دارم .؟2=چقدر زمان میبرد؟3=قیمت چقدر میباشد .ممنون

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۲۵ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. درمورد سوال اول اگر در 10 سال گذشته انگشت نگاری انجام دادین دیگه نیازی به انگشت نگاری مجدد نیست. سوال دوم: مراحل اقدام برای دریافت ویزای کانادا یک هفته کاری زمان می‌بره و قیمت تمامی خدمات ویزای کانادا در صفحه ویزای کانادا نوشته شده.

 • مجید ۲۲:۱۸ ۱۳۹۸/۰۶/۱۸

  سلام ، ما یه خانواده سه نفر هستیم با مدرک تحصیلی که تصمیم گرفتیم برا کار و زندگی برا همیشه به کانادا مهاجرت کنیم لطفا راهنمایی کنین از کجا باید شروع کنیم ،ممنون

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۲۷ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. خدمات ما در زمینه ویزای کانادا صرفا توریستی هست. در صورتی که مایل به دریافت ویزای مولتی کانادا هستین، در خدمتیم.

 • زهرا پورمند ۲۲:۱۵ ۱۳۹۸/۰۶/۱۸

  سلام من یک فرزند دارم که ویزای دانشجویی گرفته با همسر و فرزندش دو روزه رفتن کانادا من و پدرش که سابقه 7سفر اروپایی داریم اگر در حال حاضر تقاضای ویزای توریستی پنج ساله کانادا بدهیم آیا در پرونده فرزندم اثر منفی میگذارد

  پاسخ دهید
 • حسینی ۱۴:۳۹ ۱۳۹۸/۰۶/۰۷

  سلام، من و همسر و فرزندم اقدام به گرفتن ویزا کانادا کردیم، همه مدارک را هم داریم، فقط ویزای شینگن نداریم، کانادا کسی رو هم نداریم که دعوتنامه بده، البته من ms دارم ، میخواستم ببینم میشه از این طریق یه متنی ترجمه کنم یا پزشکم بده و روی مدارکم بزارم و بفرستم، یا آدرس یکی از دوستای همسرم که اونجا خونه داره رو بدم، تأثیری داره؟؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۰:۳۵ ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. ارائه نامه پزشک برای بیماری در صورتی موثره که قصد شما از سفر درمان باشه و دعوت‌نامه پزشکی از طرف پزشک یا کلینیک درمانی در کانادا داشته باشید، در خصوص دوستتون هم ایشون می‌تونن برای شما دعوت‌نامه ارسال کنن.

 • ۱۰:۴۶ ۱۳۹۸/۰۵/۰۳

  خیلی عالیه

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۱۵ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲

   سپاس از توجه شما

 • مریم مکی ۰۲:۰۹ ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

  سلام، من میخواستم لطفا بدانم وقتی جواب ویزا آمد حداکثر چه مدت وقت دارم تا برای پیکاپ پاسپورت اقدام کنم .

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۴۴ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲

   سلام، وقت بخیر بعد از آماده شدن جواب ویزای کانادا شما 30 روز کاری وقت دارین برای پیکاپ پاسپورت اقدام کنین.

 • فرناز ۲۱:۵۱ ۱۳۹۸/۰۴/۱۲

  سلام وقتتون به خیر میخواستم بپرسم به یک خانوده 4 نفره (دو بچه زیر 10 سال داریم) با ثبت نام در تور کانادا ویزا صادر میشه؟ شنیدم کل خانواده درخواست بدن خیلی احتمال ردی بالاست. پاسختون رو بر این اساس بدین که تمام شرایط دیگه مادی و سابقه سفر و کاری عالیه. فقط دعوت نامه نداریم و جور کردن دعوتنامه به نظرم برای شرایط ما خیلی تابلوعه. مثلا دعوتنامه همایش و .... چون در اون صورت نیازی به بردن بچه ها نیست. ما میخواهیم با تور همگی بریم بدون دعوت نامه. ایا احتمال گرفتن ویزا بالاست یا پایین؟ ممنونم از پاسخی که خواهید داد . منتظر جواب ما هستم

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۴۱ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲

   سلام، وقت بخیر دوست عزیز،کارشناس ویزای کانادا بعد از دیدن مدارک و بررسی شرایط به طور دقیق می‌تونن راهنماییتون کنن. در مورد دعوت‌نامه هم به صورت کلی گذاشتن دعوت‌نامه در مدارک احتمال دریافت ویزای کانادا را تا حد زیادی بالا می‌بره.

 • م صفدري ۱۰:۰۱ ۱۳۹۸/۰۳/۳۱

  سلام من متاهل هستم و يه دختر چند ماهه داريم و اينكه همسرم يك بار ويزاي شنگن داشتن و آلمان رفتن و با هم يه بار تايلند و تركيه و ... رفتيم خود من هم وقتي مجرد بود آفريقاي جنوبي رفتم ايا اينا به همراه مدارك ديگه براي گرفتن ويزاي كانادا كافيه؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۵۱ ۱۳۹۸/۰۴/۰۳

   سلام. با فرض اینکه بقیه مدارک شما کامل باشه، بله کافی هستش. اما توصیه میکنیم در صورت امکان حداقل دو ویزای معتبر داشته باشید. مثلا ویزای شنگن یا ژاپن و بعد اقدام کنید. اگر از اقوام درجه یک هم بتونید دعوتنامه داشته باشید خیلی به شما کمک میکنه.

 • سمانه رنجبرچوبه ۲۲:۲۸ ۱۳۹۸/۰۳/۱۸

  سلام وقت بخیر .درسته که لازمه برای دریافت ویزای توریستی کانادا چند سفر به کشور های حوزه شینگن هم نیاز هست ؟ چقدر تاثیر گذار هست؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۴۱ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹

   سلام. بله برای سفارت کانادا سابقه سفر بسیار مهم هستش. معمولا با دو سفر به حوزه شنگن سفارت برای صدور ویزای کانادا قانع میشه. سفر به کشورهای دیگه که ویزای معتبر دارند هم توصیه میشه. مثلا ژاپن یکی از این کشورهاست.

 • محمد مهدیان ۱۴:۱۵ ۱۳۹۸/۰۳/۰۹

  سلام ببخشید من میخوایم ویزای 5شاله بگیرم

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۴۲ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹

   سلام. در خدمتتون هستیم. میتونید اطلاعات این صفحه رو مطالعه بفرمایید و بعد برای مشاوره رایگان برای سفر به کانادا با ما تماس بگیرید یا حضوری تشریف بیارید دفتر تا بیشتر راهنماییتون کنیم.

 • راضیه فرح زاد ۱۲:۰۹ ۱۳۹۸/۰۳/۰۸

  سلام برای ویزای توریستی مصاحبه با افسر مهاجرت انجام میشه؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۳:۴۶ ۱۳۹۸/۰۳/۳۰

   سلام. مصاحبه انجام نمیشه اما برای انگشت نگاری باید تشریف ببرید به یکی از مراکز انگشت نگاری (VAC) در کشورهای اطراف مثل ترکیه. آدرس بعضی از این مراکز رو در همین صفحه قرار دادیم.

 • ۱۶:۴۲ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

  سلام دختر من 9 سال مالزی بود در س میخوند و کار میگرد حالا برای ویزای توریستی کانادا میحاد اقدام کنه شبنگن مجارستان هم داره شانس چقدر داره که رجکت نشه

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۳:۵۰ ۱۳۹۸/۰۳/۳۰

   سلام. اینکه ایشون مجرد هستند یا متاهل خیلی مهم هستش. بقیه مدارک ایشون هم باید بدونیم چی هست تا بیشتر بتونیم راهنمایی کنیم.

 • مبین صفرپور ۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۰۲/۰۶

  سلام خسته نباشید من مدرک آرایشگری مردانه در ایران دارم و با 23 سال سابقه کار .در حال حاضر هم در ترکیه مشغول کار هستم.چجوری میتونم ویزای کار بگیرم.ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ دهید
  • شيوا موسوي ۱۲:۲۲ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

   سلام وقت بخير من براي ويزاي توريستي (مولتي ) ميخواستم اقدام كنم ميشه لطفا بگيد از اول تا اخرش چقدر هرينه مي شود ؟ و بعدش اگر كار پيدا كنم ميتونم اقامت بگيرم ميشه جواب بديد ممنون لطفاااااااا

  • مشاور ستاره ونک ۱۲:۱۲ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴

   سلام دوست عزیز. ما برای ویزای توریستی کانادا که 5 ساله است اقدام می‎کنیم. بعد از سفرتون به کانادا و در اونجا میتونید برای ویزای کار هم اقدام کنید.

 • اسماعیل حق وردی ۱۷:۱۲ ۱۳۹۸/۰۲/۰۳

  سلام ویزای کار برا کانادا میخوام راننده ی پایه 1وجرثقیل لیفتراک هستم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۴۸ ۱۳۹۸/۰۲/۰۶

   سلام. متاسفانه فقط در خصوص ویزای توریستی کانادا و تورهای کانادا میتونیم در خدمتتون باشیم.

 • هلیا سلیمانی ۱۰:۲۱ ۱۳۹۷/۱۲/۱۴

  میخوام بچه ای که تو راه دارم رو توی کانادا به دنیا بیارم ، دعوتنامه هم دارم چقد درصد ویزا شدن من و همسرم هست

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۴:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۴

   شانس اخذ ویزای شما بستگی به کلیت مدارکی دارد که ما برای سفارت ارسال می‎کنیم. فقط داشتن دعوتنامه به تنهایی تعیین کننده نیست. سابقه سفر، مدارک مالی، شغلی و ... همگی فراهم کننده شرایط برای اخذ ویزای شما می‎باشد.

 • اكبر زارع ۰۴:۵۲ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

  سلام خسته نباشيد. ببخشيد كسي كه درخواست پناهندگي در تركيه داده باشه. ميتونه در صورت انصراف دادان از پناهندگي يه هر صورته ديگه. ويزاي توريستي بگيره. ممنون ميشم از همكاريتون.

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۲:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

   بابت اقدام ویزا محدودیتی وجود ندارد اما این نکته را در نظر داشته باشید تمامی سفارت‎ها لینک مرتبط دارند که مدارک مسافر استعلام گرفته می‎شود و با توجه به شرایط فعلی شما احتمال اینکه افسر ویزا قانع به بازگشت شما از کانادا نشود زیاد است.

 • محمدامین سماواتی ۱۰:۳۴ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸

  من یک شنگن دارم و به تازگی از ایتالیا رجکت شدم ایا برای اقدام ویزای کانادا مشکلی پیش میاد ؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۴۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

   سلام. برای دریافت نتیجه بهتر شما باید یک ویزای معتبر دیگر هم داشته باشید و پس از اخذ ویزا اقدام به دریافت ویزای کانادا کنید.

 • کوروش مرتضوی ۱۰:۰۶ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸

  سلام ، میخواستم بدونم چه کشورهایی ویزای معتبر دارند برای سابقه سفر

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

   سلام. کشورهایی مثل انگلستان، آمریکا، استرالیا، ژاپن و کشورهای حوزه شنگن از جمله کشورهایی هستند که اخذ ویزای آنها پیش از اقدام به ویزای توریستی کانادا بسیار موثر می‎باشد.

 • مشاور ستاره ونک ۱۴:۳۰ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷

  داشتن یه شنگن سه سال پیش از اتریش کافی هستش برای ویزا کانادا؟

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۵:۲۵ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷

   سلام. سفارت کانادا تاکیدش بر کثیرالسفر بودن متقاضی هستش و اهمیت داشتن ویزاهای معتبر در راستای همین مورد هستش. اینکه شما ویزای شنگن دارید خیلی خوبه اما به منظور اخذ ویزای کانادا به صورت 100% نیست. کل سابقه سفر شما و بقیه مدارکتون به صورت یک پکیج مورد بررسی قرار میگیره.

 • اسماعیل سلیمانی ۱۵:۱۳ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱

  سلام ویزا برای کانادا

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۹:۰۹ ۱۳۹۷/۱۲/۰۵

   سلام در خدمتتون هستیم. اگر نیاز به مشاوره دارید هم به صورت تلفنی هم به صورت حضوری می‎تونیم در خدمتتون باشیم.

 • علیرضا شاه غلامی ۱۰:۴۵ ۱۳۹۷/۱۱/۰۸

  سلام. من تا حالا دو بار ویزای شنگن گرفتم. اگر برای کانادا اقدام کنم 100% ویزا می گیرم؟ بقیه مدارکی که گفتید هم تقریبا کامل دارم.

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۳:۰۸ ۱۳۹۷/۱۱/۰۸

   سلام جناب شاه‎غلامی، داشتن سابقه سفر به کشورهای حوزه شنگن خیلی موثر هستش و یکی از علل دریافت نتیجه مطلوب برای دریافت ویزای کانادا است اما فاکتورهای دیگری هم موثر هستند و این بدین معنا نیست که ویزا 100% صادر میشه.

عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید