ویزای توریستی کانادا

امتیاز دهید

ویزای توریستی کانادا به صورت 5 ساله و چند بار ورود صادر می‎گردد. اما بهتر است بدانید اعتبار ویزای توریستی کانادا برای دریافت ‌کنندگان بسته به اعتبار پارسپورت یا همان تاریخ انقضا دارد. البته کانادا ویزاها را 10 ساله هم صادر می‎کند اما پاسپورت‎های ایرانی حداکثر 5 ساله هستند. دریافت ویزای توریستی تضمینی کانادا در ظاهر دشوار و کمی پیچیده می‌باشد اما داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه می‌تواند دریافت ویزای کانادا را راحت‌تر کند. از مهم‌ترین عوامل صدور ویزای کانادا، سابقه سفر و داشتن دعوت‌نامه معتبر می‌باشد. البته ارائه مدارک خواسته شده از طرف سفارت و ترتیب بارگذاری مدارک نیز بسیار حائز اهمیت است. ویزای توریستی کانادا انواع مختلفی از جمله ویزای 5 ساله کانادا، ویزای تضمینی کانادا و سوپر ویزای کانادا دارد. هر ساله ایرانیان زیادی موفق به دریافت ویزای کانادا می‌شوند. همان‌طور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید هر ساله تعداد افرادی که موفق به دریافت ویزای کانادا شده‌اند در حال افزایش است.

تعداد ویزاهای توریستی کانادا صادر شده

آمار ویزاهای توریستی کانادا، سالیانه توسط سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) منتشر می‌گردد. آمار مربوط به سال‌های 2020 تا ماه اکتبر 2023 در اینجا نمایش داده شده است.

منبع: open.canada.ca

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد اما تنها نوع آن که در تخصص آژانس‌های هواپیمایی می‌باشد، ویزای توریستی کانادا است که بنا به شرایط و نحوه دریافت آن انواع مختلفی دارد:

ویزای توریستی کانادا (ویزای 5 ساله کانادا)

این ویزا در حالت کلی به صورت 5 ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت 2 سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت 2 ساله می‌باشد. ویزای 5 ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود. یعنی متقاضی می‌تواند به مدت 5 سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط 6 ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.

در این نوع ویزا مدارک متقاضی ویزای کانادا، توسط کارشناسان بخش ویزای آژانس هواپیمایی ستاره ونک بررسی می‌شود. بعد از تکمیل فرم توسط کارشناسان ما، چنانچه متقاضی مدارک بیشتر برای ارائه داشته باشد، به درخواست ایشان، مدارک در صفحه اختصاصی که برای هر مسافر یا خانواده در سایت سفارت مشخص شده بارگذاری و ثبت می‌شود.

رزرو زمان مشاوره
نام و شماره تماستان را وارد کنید تا همکاران بخش ویزا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نکات مهم ویزای 5 ساله کانادا

 1. مسافر می‌تواند بعد از اتمام دوره 6 ماهه، مدت اقامت خود را تمدید کند.
 2. مسافر می‌تواند قبل از اتمام اعتبار ویزا، مجدداً برای تمدید ویزای کانادا خود اقدام کند.
 3. با توجه به هدف متقاضی برای سفر و همچنین تشخیص افسر سفارت، در برخی از موارد ویزا به صورت یک‌بار ورود صادر می‌شود که در این صورت مسافر مجاز است فقط یک‌بار به کانادا سفر کند. این ویزا یک‌بار ورود نامیده می‌شود و دارنده آن می‌تواند 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشد. (ویزای یک‌بار ورود معمولاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که برای شرکت در همایش، مسابقات ورزشی یا شرکت در دوره‌های خاص و ... به کانادا سفر می‌کنند.)‌‌

شرایط افراد متقاضی دریافت ویزای 5 ساله کانادا

 1. این ویزا توریستی است و صرفاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد بازدید از جاذبه‌های کانادا و یا دیدار با اقوام خود را دارند.
 2. مدارک ارائه شده به سفارت بایستی با هدف سفر مطابقت داشته باشد.
 3. شخص متقاضی قصد کار و یا تحصیل در کانادا را نداشته باشد. (ویزای کار و تحصیل کانادا شرایط و مدارک مخصوص به خود را دارند.)
 4. شخص متقاضی نباید هیچ سابقه کیفری در کشور خود و سایر کشورها داشته باشد.
 5. شخص متقاضی نباید به بیماری واگیردار و خطرناک مبتلا باشد.
ویزای کانادا
ویزای کانادا با ستاره ونک

ویزای توریستی تضمینی کانادا

یکی از مدارکی که در زمان درخواست ویزا می‌توان ارائه کرد دعوتنامه معتبر است. دعوتنامه درصد دریافت ویزای کانادا را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد.

نکات مهم ویزای تضمینی کانادا:

 1. لازم به توضیح است کلمه تضمینی به معنای صدور صد در صد ویزا نمی‌باشد. این سوء برداشت توسط افراد سودجو به اشتباه در ذهن متقاضیان تعریف شده است. کلمه تضمینی در ویزای کانادا به معنای بالا بودن درصد دریافت ویزای کانادا است.
 2. با توجه به اینکه عده‌ای از افراد سودجو اقدام به تهیه دعوت‌نامه‌های جعلی و نامعتبر برای مسافرین نموده‌اند و این اقدام باعث ریجکت شدن ویزای کانادا مسافران از سوی سفارت کانادا و یا بازگرداندن آنها از فرودگاه کانادا به ایران شده است، سفارت کانادا نیز در رابطه با صدور ویزای کانادا برای ایرانیان سخت‌گیری‌های خود را نسبت به گذشته بیشتر کرده است. اما کارشناسان ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک با دریافت دعوتنامه توریستی معتبر و همچنین برنامه سفر مناسب برای مسافران، درصد دریافت ویزای کانادا را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند.
ویزای کانادا
ویزای کانادا چه شکلی است؟

اقدامات آژانس هواپیمایی ستاره ونک جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

 1. تهیه برنامه سفر: برنامه سفر از مدارک مهم برای اخذ ویزای کانادا است. کارشناسان ویزای کانادا آژانس هواپیمایی ستاره ونک مدارک شما را با دقت ارزیابی کرده و برنامه سفر مناسب با هدف سفر و مدارک شما را تهیه می‌کنند.
مشاوره اخذ ویزا
کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر

سوپر ویزای کانادا

این ویزا برای کسانی صادر می‌شود که می‌خواهند بیش از 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند و معمولاً برای والدین یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی است که فرزندانشان اقامت دائم یا موقت در کانادا دارند. برای دریافت این ویزا فرد متقاضی باید دعوت‌نامه داشته باشد و مدارک مالی‌اش به صورت شفاف ضمیمه‌ی فایل‌های اسکن شده شود. سوپر ویزا به صورت 10 ساله صادر می‌شود اما چون پاسپورت ایرانیان 5 ساله است، برای آن‌ها به صورت 5 ساله صادر می‌شود و دریافت‌کننده‌ی ویزا می‌تواند در هر بار ورود به مدت 2 سال در کانادا اقامت داشته باشد.

شرایط صدور سوپر ویزای کانادا برای متقاضی

 1. فرزند و یا نوه متقاضی دارای اقامت دائم کانادا باشد.
 2. متقاضی دارای گذرنامه معتبر از کشور صادر کننده باشد.
 3. مدارک مالی ارائه شده به سفارت از طرف متقاضی بایستی ثابت کند که ایشان توانایی لازم برای پرداخت مخارج خود در کانادا را دارد.
 4. متقاضی باید توسط شرکت بیمه معتبر کانادایی به مدت حداقل یک سال و تا سقف 100 هزار دلار کانادا بیمه شده باشد.
 5. انجام تست‌های پزشکی مهاجرت برای متقاضی الزامی است. (تست‌های پزشکی باید زیر نظر پزشکان مورد تأیید کانادا در ایران انجام شود، لیست پزشکان را در سایت cic.gc.ca مشاهده نمایید.)
 6. متقاضی باید دعوت‌نامه معتبر از طرف شخص دعوت‌کننده داشته باشد.

شرایط شخص دعوت‌کننده جهت صدور سوپر ویزای کانادا

 1. ارائه مدرک اشتغال به کار دعوت‌کننده شامل میزان حقوق ثابت، زمان استخدام، فیش حقوقی و صورت حساب بانکی الزامی می‌باشد. (حداقل درآمد سالانه برای شخص دعوت‌کننده 24000 دلار کانادا است).
 2. شخص دعوت‌کننده بایستی توانایی مالی جهت تأمین مخارج متقاضی را داشته باشد.

اطلاعات مهم کانادا

 • طول پرواز: حدوداً 13 ساعت
 • واحد پولی: دلار کانادا
 • زبان رسمی: انگلیسی - فرانسوی
 • پیش شماره: +1
 • اختلاف ساعت با ایران: -10:30
 • شماره تماس با اورژانس: 911
 • شماره تماس با پلیس: 911
 • شماره تماس با آتش نشانی: 911

مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا

 1. مشاوره رایگان جهت تکمیل مدارک ویزای کانادا

  به‌طور کلی، تهیه‌ی مدارک ویزای کانادا یک چارت مشخص دارد (مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا در انتهای مطلب ذکر شده است)، اما میزان مانده حساب، ارائه تمکن مالی، ارائه سندهای ملکی و سایر مدارک با توجه به شرایط هر شخص ممکن است متفاوت باشد، کارشناسان ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک شرایط و مدارک شما را بررسی کرده و به شما خواهند گفت کدام مدرک را باید به چه صورت ارائه دهید تا بتوانید احتمال اخذ ویزای کانادا را بالا ببرید.

  یکی از مواردی که شانس گرفتن ویزای کانادا را بسیار بالا می‌برد. داشتن دعوت‌نامه معتبر از کانادا است. اگر مایل به داشتن دعوت‌نامه هستید، آژانس هواپیمایی ستاره ونک این کار را برایتان انجام می‌دهد. (در صورت اضافه شدن دعوت‌نامه به مدارک، مبلغ دریافتی بابت ویزا شارژ خواهد شد.)

  و نکته آخر اینکه داشتن سابقه‌ی سفر و ویزای شنگن شانس دریافت ویزای کانادا را بالا می‌برد، اما اجباری نیست.

  مشاوره اخذ ویزا
  کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
  تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
  مشاوره تلفنی
  از 9 صبح تا 18 عصر

  مدارک لازم جهت ارائه به سفارت کانادا:

  تکمیل مدارک و دانش اینکه چه مدارکی برای سفارت دارای اهمیت بیشتری است، مهمترین مرحله اخذ ویزای کانادا است که درصد اخذ ویزای کانادا را برای شما بالاتر می‌برد. کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک با صبر و حوصله، آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در این زمینه هستند.

  • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
  • یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 زنگی با زمینه سفید
  • ترجمه شناسنامه و کارت ملی
  • ترجمه سند ازدواج (در صورت جدا شدن ترجمه سند طلاق و در صورت فوت همسر ارائه گواهی فوت) 
  • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
  • تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
  • مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید اوراق یا سهام بهادار، سند اتومبیل و اجاره‌نامه نیز دارید ارائه دهید. (مدت اعتبارنامه تمکن مالی و ریز پرینت 4 ماه آخر یک ماه است)
  • ترجمه اسناد ملکی
  • مدارک شغلی:
   • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی سه ماه آخر، ترجمه لیست بیمه سه ماه آخر، ترجمه حکم کارگزینی.
   • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی سه ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت 4 ماه آخر به لاتین
   • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
   • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
   • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
   • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
   • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی سه ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)
  • دعوت‌نامه : شامل مشخصات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد دیگر دعوت‌نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد.
   • مدارک دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سوی فرد دعوت‌کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت‌کننده شامل، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرم‌های T4 و T1 تأثیر بسیار زیادی درروند نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند (فرم‌های T4 و T1 برگه‌های مالیاتی پرداخت شده‌ی شخص دعوت‌کننده در کشور کانادا می‌باشد).

    در صورت نداشتن دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

  • ترجمه رضایت‌نامه محضری برای همراهی فرزندان که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت‌نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کند.
  • نکته مهم: ارائه کارت واکسن دیجیتالی به صورت لاتین الزامی است.

  برای راحتی شما عزیزان چک لیست مدارک مورد نیاز با فرمت PDF در اینجا قرار داده شده است.

  دانلود چک لیست مدارک
 1. تکمیل فرم ویزای کانادا

  تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا، مانند تکمیل فرم، ارسال مدارک و حتی واریزی وجه، تنها از طریق سایت رسمی سفارت کانادا امکان‌پذیر است. فرم کانادا باید با دقت و توسط افراد متخصص و با تجربه پر شود. همچنین اسکن مدارک نیز با کیفیت بالا و به صورت دقیق و کامل انجام شود.

  بعد از تکمیل مدارک، کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک فرم ویزای کانادای شما را با دقت پرکرده و تمامی مدارک را طبق استانداردهای سفارت اسکن می‌کنند.

  نکته مهم: تمامی مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. شما می‌توانید برای تسریع روند اخذ ویزای کانادا، ترجمه‌ی مدارک را به آژانس هواپیمایی ستاره ونک بسپارید. (مبلغ ترجمه با ارائه رسید رسمی دارالترجمه به صورت جداگانه دریافت می‌شود.)

   

  فرم‌های ویزای کانادا

  شما می‌توانید فرم های مربوط به ویزای کانادا را اینجا دانلود کنید و پس از تکمیل به آدرس ایمیل ghamarsoorat@setarehvanak.com ارسال فرمایید.

 2. ارسال مدارک و واریزی وجه سفارت

  پس از تکمیل فرم و اسکن مدارک، تمامی مدارک در سایت بارگذاری شده و پس از تایید شما مرحله واریزی وجه و ارسال مدارک توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

 3. انگشت‌نگاری ویزای کانادا

  در نهایت روز و ساعت انگشت‌نگاری از طرف آژانس هواپیمایی ستاره ونک به شما اعلام شده و تنها کاری که باید انجام دهید سفر به کشور مشخص شده و انجام انگشت‌نگاری در دفتر سفارت کانادا یا همان (VAC) است.

  جواب انگشت‌نگاری، بسته به تصمیم سفارت بعد از 2 هفته الی 3 ماه به شما اعلام خواهد شد و در صورت مثبت بودن جواب ویزا، شما 30 روز مهلت دارید، پاسپورتتان را جهت زدن برچسب ویزای کانادا به سفارت کانادا تحویل دهید.

  همان‌طور که می‌دانید، کانادا در ایران سفارت ندارد، بنابراین انگشت‌نگاری در یک کشور واسطه انجام می‌شود، اینکه بهترین کشور برای انجام انگشت‌نگاری کدام است؟ سؤالی است که جواب آن برای اکثر متقاضیان ویزای کانادا مهم است. البته شما می‌توانید از تمامی کشورهایی که سفارت کانادا در آنجا دفتر دارد، وقت انگشت‌نگاری بگیرید، اما به دلیل نزدیکی سه کشور ترکیه، امارات و ارمنستان به ایران بهتر است وقت انگشت‌نگاری از یکی از این سه کشور گرفته شود. اما به‌طور کلی محل انگشت‌نگاری در روند اخذ ویزای کانادا تأثیر ندارد و شما می‌توانید هر کشوری را که سفر به آن برایتان راحت‌تر است برای انگشت‌نگاری انتخاب کنید.

  شهرهای نزدیک به ایران جهت انگشت‌نگاری ویزای کانادا: استانبول، آنکارا، تفلیس، دبی، ابوظبی، ایروان، مسقط

 4. دریافت ویزا و پیکاپ پاسپورت

  مرحله آخر فرستادن پاسپورت به سفارت کانادا، جهت زدن برچسب ویزای کانادا است. برای انجام این کار نیازی نیست که مجدداً به کشوری که در آن انگشت‌نگاری را انجام داده‌اید، سفر کنید، فقط کافی است پاسپورتتان را در اختیار کارشناس خود در آژانس هواپیمایی ستاره ونک قرار دهید، ما پاسپورت شما را بعد از 2 الی 3 هفته کاری با برچسب ویزای کانادا به شما تحویل خواهیم داد. این کار در اصطلاح پیکاپ پاسپورت نام دارد.

  مشاوره اخذ ویزا
  کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
  تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
  مشاوره تلفنی
  از 9 صبح تا 18 عصر

  پیکاپ پاسپورت کانادا در ترکیه، روزهای سه شنبه و جمعه انجام می‌شود. پروسه‌ی ویزا دهی معمولاً 2 تا 3 هفته معمولاً زمان می‌برد.

  پیکاپ پاسپورت کانادا در امارات، هر روز پاسپورت‌ها ارسال می‌شود. 3 تا 4 روز بعد وارد سفارت می‌شود معمولاً 2 تا 3 هفته زمان می‌برد.

قیمت خدمات ویزای کانادا

خدمات ویزاهزینه
ویزای توریستی عادی420 دلار
ویزای توریستی عادی افراد زیر 14 سال380 دلار
هزینه خدمات ویزای کانادا بدون انگشت نگاری380 دلار
سوپر ویزا650 دلار
*وقت سفارت کانادا50 دلار
هزینه خدمات ویزای کانادا همراه با دعوتنامه توریستی900 دلار

*وقت سفارت کانادا از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، ایروان، تفلیس و باکو گرفته می‌شود.

قیمت پیکاپ پاسپورت کانادا

محل پیکاپنوع ویزاهزینه
آنکاراتوریستی و مهاجرتی2,000,000 تومان
ابوظبیغیرمهاجرتی-
دبیغیرمهاجرتی-

نکات مهم:

 • ویزاهای کانادا معمولاً به صورت مولتی و بسته به اعتبار پاسپورت شخص صادر می‌شوند.
 • افراد زیر 18 سال که برای ویزای کانادا اقدام می‌کنند باید رضایت‌نامه‌ی محضری از والدین خود داشته باشند و در صورت سفر با یکی از والدین خود، رضایت‌نامه‌ی نفر دیگر الزامی است.
 • در هر سفر متقاضی می‌تواند حداکثر 6 ماه به طور متوالی در کانادا اقامت داشته باشد. مگر آنکه سوپر ویزا داشته باشد.

تاخیر در صدور ویزای توریستی کانادا

جواب ویزای کانادا در حالت معمول از یک هفته تا دو ماه بعد از انگست نگاری مشخص می‌شود. اما در برخی از مواقع ممکن است جواب ویزای کانادا بیش از دو ماه نیز به طول بیانجامد. در واقع برخی از اتفاقات و شرایط سبب تاخیر در جواب دهی ویزای کانادا می‌شوند. به عنوان مثال در و سال اخیر شیوع ویروس کرونا نه تنها مدت‌ها صدور ویزا را به حالت تعلیق درآمرد بلکه حتی پس از باز شدن سفارت‌ها بررسی پرونده‌ها و در نهایت اعلام جواب گاها با تاخیرات طولانی موجه شدند.

استعلام ویزای کانادا

در صورت تاخیر در جواب دهی سفارت کانادا، استعلام و پیگیری جواب ویزا از طریق ارسال ایمیل به سفارت امکان پذیر است. کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی کرده و در صورت لزوم ایمیل استعلام ویزای کانادا را برای سفارت ارسال می‌کنند.

مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری

دریافت ویزای کانادا پروسه‌ای نسبتا زمان‌بر است از این رو با اطلاع از مدت زمان صدور ویزا می‌توانید یک برنامه ریزی دقیق برای سفر خود داشته باشید. به استناد وب سایت رسمی سفارت کانادا مدت زمان صدور ویزا بعد از انگشت نگاری حداقل 2 و حداکثر 18 هفته کاری می‌باشد. اما طبق تجربه کارشناسان ما صدور ویزا با توجه با شرایط ممکن است زودتر و یا حتی بسیار دیرتر از زمان اعلام شده به طول بیانجامد. به عنوان مثال در زمان شیوع ویروس کرونا این پروسه بسیار طولانی‌تر از حد معمول بود. از این رو حتما قبل از اقدام برای دریافت ویزای کانادا شرایط مدت زمان صدور را با همکاران ما در واحد ویزا چک کنید.

پیگیری جواب ویزای کانادا

دریافت کد پیگیری بعد از انجام انگشت نگاری، به متقاضیان این امکان را می‌دهد تا در صورت تاخیر در جواب روند درخواست ویزای خود را پیگیری کنند. پیگیری ویزای کانادا از طریق ارسال ایمیل به سفارت امکان پذیر است. در همین راستا کارشناسان ما در واحد ویزا در صورت در خواست متقاضی پیگیر مراحل صدور ویزای کانادا خواهند بود. نکته مهم اینکه ارسال ایمیل به سفارت کانادا بایستی به زبان انگلیسی و کاملا رسمی نوشته شود.

اعتبار ویزای توریستی کانادا

ویزاهای کانادا معمولاً به صورت 5 و 10 ساله صادر می‌شوند. البته این یک قانون کلی ست و اعتبار ویزای کانادا ارتباط مستقیم با مدت اعتبار پاسپورت دارد به عنوان مثال از آنجا که پاسپورت ایرانیان 5 ساله است هیچ‌وقت ویزای 10 ساله برای متقاضیان ایرانی صادر نمی‌شود. پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام برای دریافت ویزای کانادا در صورت امکان حتماً پاسپورت خود را تمدید کنید چرا که چنانچه پاسپورت شما یک سال اعتبار داشته باشد ویزا نیز یکساله صادر می‌شود. نکته مهم اینکه افسر سفارت این حق را دارد که حتی در صورت اعتبار 5 ساله پاسپورت ویزا را با مدت اعتبار کمتر صادر کند.

استعلام مدارک توسط سفارت کانادا

مدارک مهمترین‌ترین نقش را در دریافت ویزای کانادا دارند، چرا که این مدارک هستند که نشان می‌دهند متقاضی شرایط دریافت ویزای کانادا را دارد یا خیر! سفارت کانادا تمامی مدارک ارسالی توسط متقاضی را با دقت مورد بررسی قرار داده و حتی در بسیاری از موارد صحت آن‌ها را استعلام می‌گیرد. پس از ارائه مدارک جعلی جدا خودداری کنید چرا که در صورت اثبات جعلی بودن مدارک تا مدت‌ها از ورود به خاک کانادا منع شده و این مسئله در سوابق ویزایی شما ثبت می‌شود.

با ویزای کانادا به کدام کشورها می‌توان سفر کرد؟

ویزای کانادا در کنار ویزای انگلیس و امریکا جز معتبرترین ویزاهای دنیا به شمار رفته و دارندگان آن می‌توانند به جز کانادا به حدود 15 کشور دیگر نیز سفر کنند. این کشورها مکزیک، جمهوری دومنیکن، کوبا، مقدونیه، عمان، گرجستان، قطر، پاناما، کاستاریکا و آنتیگوا و باربودا را شامل می‌شود. در واقع شما این امکان را دارید که با توجه به قوانین کشورها با داشتن ویزای کانادا از 15 تا 180 روز بدون دریافت ویزا در کشورهای ذکر شده اقامت داشته باشید.

ویزای توریستی کانادا از ترکیه

متقاضیان ویزای توریستی کانادا می‌توانند وقت سفارت خود را از طریق نمایندگی سفارت کانادا از طریق استانبول یا آنکارا دریافت کنند. دریافت وقت به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت رسمی سفارت کانادا انجام می‌شود. مدارک مورد نیز مانند مرحله دریافت وقت به صورت آنلاین در وبسایت بارگزاری شده و متقاضیان لازم است در روز مشخص شده برای انگشت نگاری و مصاحبه احتمالی در سفارت حضور پیدا کنند. دریافت وقت سفارت کانادا از ترکیه از خدمات ما در زمینه دریافت ویزای کانادا می‌باشد.

میزان تمکن مالی برای ویزای توریستی کانادا


ارائه تمکن مالی یکی از مهمترین مدارکی ست که در صدور یا عدم صدور ویزای توریستی کانادا نقش مستقیم دارد. چرا که نشان میدهد متقاضی می‌تواند هزینه‌های سفر و اقامت خود در کانادا را پرداخت کرده و قصد پناهنده شدن به این کشور را ندارد. طبق آخرین قوانین ویزای توریستی کانادا مانده حساب یا تمکن مالی ارائه شده باید معادل حداقل 10.000 دلار کانادا باشد. مدارک مالی ارائه شده به سفارت نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب می‌شود.

 

ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان


گردشگران ایرانی که به قصد بازدید از کانادا می‌خواهند به این کشور سفر کنند می‌توانند با تکمیل مدارک برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کنند. ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان معمولا به صورت 5 ساله و مولتی صادر می‌شود. دارندگان ویزا می‌توانند در هر بار ورود تا 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند. جهت دریافت ویزای توریستی کانادا می‌توانید با کارشناسان ما در واحد ویزا در ارتباط باشید.
 

آدرس سفارت‌های کانادا در نزدیکی ایران

آدرس محل‌های

 

انگشت‌نگاری کانادا که نماینده‌ی سفارت کانادا می‌باشند در زیر مشخص ‌شده است. برای مشاهده جزئیات بیشتر روی نقشه‌ها کلیک کنید.

پرسش و پاسخ‌های متداول

ویزای کانادا
 • آیا ویزای کانادا یک بار ورود می‌باشد؟
  خیر، اخیراً ویزاهای کانادا به صورت مولتی دریافت می‌شود و تا انتهای اعتبار پاسپورت متقاضی اعتبار دارد در صورتی که متقاضی برای یک برنامه خاص (اجرای مسابقات یا فستیوال‌ها و...) قصد سفر داشته باشد ویزا به صورت 1 بار ورود داده می‌شود.
 • فرآیند جوابگویی سفارت به ویزای متقاضی چه مدت زمان می‌برد؟
  این فرآیند برای افراد مختلف متفاوت می‌باشد از 2 هفته تا 6 ماه زمان می‌برد.
 • آیا مدارک ارسالی به سفارت الزاماً نیاز به مهر دادگستری دارد؟
  خیر نیازی ندارد.
 • اعتبار ویزای کانادا چه مدت می‌باشد؟
  اعتبار ویزای مسافر به مدت زمان اعتبار پاسپورت بستگی دارد مثلاً اگر شما ویزای مولتی دریافت کردید و پاسپورت شما 2 سال اعتبار دارد مدت زمان ویزای شما هم 2 سال می‌باشد.
 • وقت انگشت‌نگاری از کدام کشور گرفته شود بهتر است؟
  دریافت وقت انگشت‌نگاری به درخواست متقاضی انتخاب می‌شود و کشورهای اعلام شده‌ی همسایه با هم تفاوتی در ویزادهی ندارد اما به درخواست مسافرین معمولاً از دبی و آنکارا انجام می‌گردد.
 • چه مدت بعد از ارسال مدارک به صورت آنلاین برای سفارت باید جهت انجام انگشت‌نگاری اقدام کرد؟
  پس از دریافت ایمیل از سفارت شما باید طی 30 روز به کشور مربوطه سفر کنید.
 • آیا پیکاپ پاسپورت باید از همان کشوری که وقت دریافت شده انجام گیرد؟
  خیر الزاماً نباید از همان کشور باشد می‌تواند از همان کشور یا از آنکارا (در صورتی که روی برگه جواب سفارت 2 بارکد خورده باشد) انجام گردد.
 • پس از هربار ورود چه مدت می‌توانیم در کانادا اقامت داشته باشیم؟
  معمولاً اجازه اقامت شما در هر بار ورود 6 ماه است به غیر از سوپر ویزاها که 2 سال می‌توانند اقامت داشته باشد.
 • در صورت مرفوض شدن ویزا آیا مجدداً می‌توان برای گرفتن ویزای کانادا درخواست داد؟
  بله، علت مرفوض شدن ویزا طی نامه‌ای از طرف سفارت کانادا برای شما شرح داده می‌شود و می‌توانید با برطرف کردن موارد ریجکتی خود، هر زمان که بخواهید، مجدداً برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید.
 • دفاتر مرکز بررسی ویزا (VAC) چه خدماتی ارائه می‌دهند؟
  این دفاتر، نماینده‌ی سفارت کانادا هستند و مدارک ویزای کانادا را از مسافر دریافت و در اختیار سفارت قرار می‌دهند. متقاضیانی که قصد دریافت ویزاهای تحصیلی، کاری و توریستی را دارند از طریق این دفاتر می‌توانند اقدام کنند.
 • آیا ممکن است سفارت، علاوه بر مدارک خواسته شده در چک لیست، از متقاضی بخواهد مدارک بیشتری ارائه دهد؟
  بله، بعد از بررسی مدارک توسط سفارت، با توجه به شرایط متقاضی و تصمیم کنسول‌گری کانادا، ممکن است از متقاضی مدارک بیشتری برای ارائه درخواست شود.
 • مدارک به چه زبانی باید ترجمه شود؟
  به زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • چه مواردی باعث می‌شود مدارک شما از طرف سفارت سریع‌تر بررسی شود؟
  • تمامی مدارک خواسته شده از طرف سفارت کامل باشد.
  • در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات فرم، موارد در اولین فرصت به سفارت اطلاع داده شود.
  • اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی، شماره تماس و شرایط شغلی و خانوادگی به صورت دقیق و درست پر شود.
 • بعد ارسال مدارک تا جواب ویزای کانادا چه مراحلی طی می‌شود؟
  1. چک کردن مجدد مدارک برای اطمینان از کامل و صحیح بودن آن‌ها.
  2. بررسی نامه احراز هویت متقاضی بعد از انجام انگشت‌نگاری.
  3. بررسی نیاز داشتن متقاضی به انجام معاینات پزشکی و مصاحبه‌ی حضوری متقاضی از طرف سفارت.
  4. جواب نتیجه‌ی نهایی ویزای کانادا از طرف سفارت.
مشاوره و رزرو
کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو مشاوره

برای رزرو زمان مشاوره اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

کارشناس فروش ستاره ونک

مشاوره تلفنی اخذ ویزا

تور کانادا تابستان 1403

بهترین تور کانادا، توسط کارشناسان ما برنامه ریزی شده است. برای رزور تور، لطفا روی مشاهده تور کلیک کنید.

تور کانادا 2 شب نیاگارا + 4 شب تورنتو + 1 شب اتاو + 3 شب مونترال + 4 شب ونکوور

تور کانادا

2 شب نیاگارا + 4 شب تورنتو + 1 شب اتاو + 3 شب مونترال + 4 شب ونکوور
هواپیمایی لوفت هانزا
15 روز و 14 شب با صبحانه
از 5,690 دلار
مشاهده تور
بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۰۶:۵۰ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵
  علی فدایی
  سلام حال شما اگر من در مالزی اقامت داشته باشم شما میتونید از طریق مالزی برای من ویزای توریستی کانادا بگیرید
  • ۱۱:۴۴ ۱۴۰۱/۱۰/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، بله مشکلی نیست می‌تونین با مشاوران ما صحبت کرده و برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کنین.
 • ۰۹:۰۶ ۱۴۰۱/۰۷/۲۱
  محسن
  سلام. من سابقه ویزای شینگن از المان و اتریش دارم و میخام برای توریستی کانادا اقدام کنم. گواهی اشتغال به کار ندارم و فقط سوابق بیمه دارم. آیا میتونم ویزا بگیرم؟
  • ۰۹:۳۵ ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقتتون بخیر، با این شرایط می‌تونین برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنین اما قطعا داشتن گواهی اشتغال به کار می‌تونه احتمال دریافت ویزا رو بیشتر کنه.
  • ۰۹:۳۵ ۱۴۰۱/۰۷/۲۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقتتون بخیر، با این شرایط می‌تونین برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنین اما قطعا داشتن گواهی اشتغال به کار می‌تونه احتمال دریافت ویزا رو بیشتر کنه.
 • ۱۵:۲۹ ۱۴۰۱/۰۶/۱۷
  رامو
  سلام، ایا در حال حاضر امکان گرفتن ویزای توریستی وجود دارد و احتمالش چقدر هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  • ۰۹:۳۴ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام، در صورتی که مدارکتون کامل باشه می‌تونین برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنین.
 • ۱۲:۴۲ ۱۴۰۱/۰۶/۰۵
  آنی امیدی
  سلام در صورت گرفتن ویزای توریستی 4ساله کانادا چقدر زمان داریم که اولین سفر به کانادارو داشته باشم یعنی اینکه مثلا اگر 1سال استفاده نشه و سال دیگه رفت مشکلی پیش میاد؟
  • ۱۵:۲۸ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷
   مشاور ستاره ونک
   سلام، خیر محدودیتی نداره تا زمانی که پاسپورتتون اعتبار داره می‌تونین از ویزا استفاده کنین
 • ۱۴:۲۷ ۱۴۰۱/۰۵/۱۹
  سمیه
  سلام وقت بخیر من 38 سالمه و مهندس عمرانم ، سطح زبانم Advance هست ، سابقه سفر به کشور های حوزه شینگن رو ندارم ، از نظر مالی مشکلی ندارم ، با دریافت دعواتنامه از شرکت شما ، چقدر شانس ویزا شدنم هست ؟
  • ۰۹:۱۱ ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام، با توجه به مدارک مالی تون می‌تونین برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنین. دعوت نامه‌ای که ما براتون میزاریم هم شانس ویزا شدنتون رو بالا می‌بره اما نهایتا این دولت کانادا هست که مدارکتون رو بررسی می‌کنه و تصمیم نهایی رو می‌گیره. در واقع شما مشکلی برای اقدام ویزا ندارین اما نه فقط برای ویزای کانادا بلکه برای هر ویزای دیگه‌ای نمیشه تضمین داد.
 • ۱۶:۰۵ ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
  رضا
  نیاز به مشاوره ویزا و تور کانادا
 • ۱۶:۵۴ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸
  زهرا
  سلام. من در کانادا هستم. لطفا برای من شماره whatsapp خودتان را بفرستید. قصد تقاضای ویزای توریستی برای یکی از اقوام را دارم. متشکرم.
  • ۱۰:۳۶ ۱۴۰۰/۱۲/۰۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام می‌تونین برای دریافت مشاوره در خصوص اخذ ویزای کانادا با شماره 09227969503 خانم قمرصورت در ارتباط باشین.
 • ۱۲:۰۸ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱
  مهدی موسوی
  سلام خسته نباشین میشه لطفا ليست مدارک برای ویزا توریستی رو بفرستین برام
 • ۱۵:۳۶ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  Zahra
  سلام وقتتون بخیر من 23 سالم هست و مجرد خالم و همسرش کانادا زندگی میکنند و سیتیزن هستند و پاسپورت دارند و مدارک مالی و سند خونشان اونجا کامل هست و مامانمم ویزای توریستی داره. من سابقه ی سفرم دوبار ترکیه و یک ویزا روسیه هستش.و گواهی اشتغال به تحصیلم تا 30 بهمن هست و تو دعوت نامه توضیح داده شده که فقط دوهفته برای ژانویه همراه مامانم میرم که خالم رو ببینم و برمیگردم چون باید برگردم پایان نامم رو انجام بدم و دفاع کنم. یک سند باغ بنامم هست و مدارک مالی و سند خونه ی پدرمم کامل هست. چند درصد احتمال ویزا شدن دارم؟
  • ۱۲:۵۷ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، ببینید از روزی که شما برای گرفتن وقت سفارت کانادا اقدام کنین پروسه بیشتر از 6 ماه رو پیش رو دارین. پس به سفر ژانویه نمیرسین. در رابطه با کامل بودن مدارک در راستای دریافت ویزا، لازمه که کارشناسان ویزای کانادای ما مدارکتون رو ببینن و بعد می‌تونن بهتون بگن شانش دریافت ویزا برای شما چه اندازه هست.
 • ۲۳:۴۹ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
  احمدزییر
  من اففانم.میخواهم.برای خودم وفامیلم ویزه دایمی کاندا را بکیرم آیا امکان داره ممنونم
  • ۱۰:۵۱ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقتتون بخیر. متاسفانه خدمات ما در زمینه ویزای کانادا فقط افراد با تابعیت ایرانی رو شامل میشه.
 • ۲۰:۵۱ ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
  sohila
  من از ونکوور با شما تماس میگیرم لطفا با شماره 6043760479 ارتباط برقرار کنید . بسیار متشکرم سهیلا
  • ۱۵:۲۹ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام، لطفا یه شماره واتس اپ در اختیار ما بزارید که بتونیم با شما در ارتباط باشیم. سپاس
 • ۱۳:۲۳ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
  آذرمی
  سلام.بنده خانواده چهار نفره هستیم ویزای مولتی کانادا را داریم دوتا از ویزاها(خودم و پسرم)23فوریه 2021 منقضی میشه.ممنون هستم اگه محبت کنید بفرمائید که برای تمدید چکار باید بکنم.ضمنا زمان صدور و انقضای ویزای ما در دوران کرونا بوده و بلیط پرواز برای 20مارس 2020نیز داشتیم که بدلیل کرونا مرزها بسته شد و نتوانستیم پرواز کنیم.
 • ۱۳:۳۱ ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
  گلمیس علوی
  سلام.من ویزای توریستی کانادا رو دارم ، و بچه هایم در تورنتو مسغول تحصیل هستن ، اما اقامت ندارن ، ایا در شرایط فعلی راهی وجود داره که بتونم برای دیدارشون برم ، با توجه به فوت پدرشون ، حدودا 4 ماه پیش ، از لخاظ روحی نیاز به من دارن .ممنون .
 • ۰۰:۴۴ ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  negar
  سلام روزتون بخیر ببخشید سوالی از خدمتتون داشتم.ویزای توریستی کانادا و اعتبار پاسپورتم تا بهمن ماه سال آینده اعتبار دارد ولی به دلیل شغلم نمیتوانم تا زودتر از شهریور ماه به کانادا سفر کنم(بدون در نظر گرفتن کرونا و بسته بودن مرز ها).با توجه به این مسئله که باید پاسپورتم حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه که بتونم وارد خاک کانادا بشم , به مشکل میخورم ولی همچنین شنیدم که میتونم پاسپورتم را تعویض کنم(فقط صفحه اول پاسپورتم پانچ شود و ویزا سالم بماند) و با ارائه پاسپورت جدید(فاقد ویزا) و قدیم(دارای ویزا) باهم , در آن بازه 6 ماه مانده به انقضای پاسپورتم میتونم وارد کانادا بشم. میخواستم ببینم شما اطلاعی در مورد صحت این کار دارید؟ایادر صورت امکان انجامش امکانش هست به مشکل بخوره و گیر بدهند؟
  • ۱۵:۱۷ ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. اگر اعتبار پاسپورت شما کمتر از 7 ماه هست اما ویزاتون معتبره، می‌تونید برای دریافت پاسپورت جدید اقدام کرده و دو پاسپورته به کانادا سفر کنید. یعنی در فرودگاه هم پاسپورت جدید و هم پاسپورتی که ویزای معتبر کانادا رو داره همراه داشته باشین.
 • ۱۰:۴۰ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
  مینا
  سلام من دعوتنامه از کانادا دارم ولی ویزای شینگن ندارم با توجه به شرایط کرونا الان میتونم ویزای توریستی کانادا بگیرم؟ و اینکه این پروسه توسط شرکت شما چقدر زمان میبرد؟
  • ۲۲:۵۲ ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، از آنجایی که برای وقت انگشت نگاری ویزای کانادا بایستی به یکی از کشورهای نزدیک به ایران سفر کنید و با توجه به وضعیت نامشخص پروازها، در حال حاضر امکان اقدام برای دریافت ویزای کانادا امکان‌پذیر نمی‌باشد. اما در صورت مشخص شدن اوضاع پروسه دریافت وجواب یزای کانادا از زمان انگشت نگاری به طور متوسط بین 2 هفته تا 2 ماه زمان می‌برد.
 • ۱۳:۵۴ ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
  مسعود.ح
  درود من 16 ماه پیش رفتم برای انگشت نگاری ویزا توریستی كانادا ولی هنوز جواب من نیومده وتو سایت میزنه پرونده در حال بررسی، یوزر پسوورد ندارم،فقط Uci دارم،خواستم بپرسم من فقط میتونم دوباره وقت انگشت نگاری بگیرم دوباره برم و با Uci فقط برم برای انگشت نگاری؟
  • ۰۹:۲۳ ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، شما باید پرونده رو از طریق ایمیل به سفارت کانادا پیگیری کنید. اطلاعات دقیق رو شامل نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت، uci و یه توضیح کوتاه راجع به پرونده به سفارت ایمیل کنید. در مورد انگشت‌نگاری هم تا زمانی که پرونده شما در حال پیگیری هست امکان گرفتن وقت انگشت نگاری مجدد ندارید. سپاس
 • ۰۰:۱۴ ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
  مهدی
  سلام من سابقه سفر ندارم ولی تمکن مالی و املاک منقول و غیر منقول و صاحب شرکت به20نفر بیمه شده ب نظر شما شانس چقدره برای ویزا شدن
  • ۱۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به نقش پررنگ سابقه سفر پیشنهاد می‌کنیم قبل از اقدام برای ویزا، ابتدا به یک یا دو کشور با ویزاهای معتبر سفر کنید و سپس برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنید. در این صورت شانس بیشتری رو برای دریافت ویزا دارید.
 • ۱۳:۰۴ ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
  علی عرب زاده
  سلام بببخشید هزینه برای ویزای کانادا تغییر کرده یا همین مبالغ داخل سایت معتبر هست واینکه در این ایام کرونا میشه برای ویزای کانادا اقدام کرد یا باید صبر کنیم فعلا
  • ۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. خیر هزینه‌ها تغییر نکرده و مبالغ معتبر هست. برای اقدام دریافت ویزای کانادا با شماره 09219572647 تماس بگیرید. سرکار خانم آریایی توضیحات لازم رو به شما خواهند داد. سپاس
 • ۱۲:۱۷ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
  مهدی عسکری
  سلام وقت بخیر درمورد ویزای کانادا برای سوالاتی داشتم 09359762444
  • ۱۱:۲۷ ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. چشم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرن.
 • ۱۱:۲۳ ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
  حمیدرضا نظری
  با سلام و احترام من یه مدت پیش برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم ولی ریجکت شدم ، میتونید برای اقدام دوباره راهنمایی کنید
  • ۱۹:۱۷ ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
   مشاور ستاره ونک
   سلم دوست عزیز، وقت بخیر. اول باید با توجه به نامه ریجکتی، عواملی رو که باعث رد شدن ویزای کانادا شده رو برطرف کرده و مجددا مدارک رو ارسال کنید. البته ارسال مدارک کافیه و دیگه نیازی به انگشت نگاری ندارید. سپاس.
 • ۲۲:۲۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
  همایون فرشادی
  با سلام و عرض ادب اعتبار ویزای توریستی بنده تا 20 دسامبر 2020 می باشد. آیا میتوانم الان پاسپورتم را تعویض کنم و با پاسپورت جدید و همان ویزای قبلی که در پاسپورت قدیمی است ،وارد کانادا شوم.
  • ۱۰:۱۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز وقت بخیر، بله شما می‌تونین پاسپورت و تعویض کنین و برای سفر به کانادا هر دو پاسپورت رو همراه داشته باشین، اما برای احتیاط پیشنهاد می‌کنیم که قبل از سفر به سفارت کانادا ایمیل بزنین و تمدید پاسپورت رو اطلاع بدین، در بعضی از موارد ممکنه سفارت از شما بخواد پاسپورت جدیدتون رو برای چسباندن برگه ویزا بفرستین. سپاس
 • ۱۳:۰۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
  سلام ووقت بخير همسر من پزشك هستند ولي دو سال است كه مطبشون تعطيله ودر اين دوسال مالياتي پرداخت نشده وكلا بيمه هم رد نكرده اند آيا براي گرفتن ويزاي توريستي مشكلي براشون پيش مياد.ممنون
  • ۱۱:۱۷ ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. آیا همسر شما به غیر از مطب منبع درآمد دیگه ‎ای هم دارند؟ مدارک شغلی که به سفارت کانادا ارائه میشه، بایستی جامع و کامل باشه که کنسول رو برای صدور ویزای کانادا متقاعد کنه. اگه مایل باشین می‌تونین برای راهنمایی بیشتر با شماره 88880000-021 داخلی 116 (خانم حصاری) در ارتباط باشین.
 • ۰۷:۴۸ ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
  فرزاد
  سلام وقت بخير من 31 ساله و مجردم آپارتمان و مقداري املاك دارم كارمند رسمي شركت و 13 سال سابقه بيمه دارم در عين حال دانشجوي ارشد هم هستم گردش حساب خوبي هم دارم و دو ويزاي شنگن مولتيپل سه ماه دارم شانس من چقدر هست ؟
  • ۱۳:۲۷ ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به مدارک کاملی که دارید شانس دریافت ویزای کانادا برای شما بالا هست. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره بیشتر و اقدام ویزای کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشین.
  • ۱۳:۱۹ ۱۳۹۸/۱۰/۰۲
   صادق جلالی
   سلام من به همراه چهار نفر از دوستانم از یک شرکت کانادایی برای بازدید از شرکت دعوتنامه داریم ولی ویزای شینگن نداریم ولی تمام مدارکمون تکمیل هستش میخاستم بدونم میشه ویزای توریستی گرفت ممنونم
  • ۰۸:۵۵ ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به مدارک کاملی که دارید شانس دریافت ویزای کانادا برای شما بالا هست. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره بیشتر و اقدام ویزای کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشین.
 • ۲۳:۴۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  قربانی
  سلام . یکی از دوستان چند ماه پیش مدارک ما را زحمت کشیده و برای اخذ ویزا آپلود کردند و ما برای انگشت نگاری رفتیم استانبول .همان دوست من دو هفته پیش از یونان به من زنگ زد و گفت که ایمیل سفارت اومده و ما (با خانواده ) ویزا شدیم. از فردای اون روز گوشی را خاموش کرده و هیچگونه دسترسی به ایشون نداریم. ما از ایمیل و اکانت خودمون اصلا اطلاع نداریم و تمام مراحل کار و مدارک ما دست ایشون بوده .تکرار میکنم هیچ گونه ایمیل اکانت پسورد نداریم و بعد از انگشت نگاری برچسب زدن رو پاس ها که فقط و فقط اونو داریم.حالا اگر ما حضوری بریم سفارت کانادا در آنکارا آیا ویزای ما را به ما میدن ؟ و آیا شما میتونید کمکمون کنید ؟
  • ۰۹:۵۲ ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به اینکه تمام اطلاعات شما توی اکانتتون هست و متاسفانه دسترسی به اکانت ندارین. پیشنهاد می‌کنیم برای پیگیری کارتون به سفارت کانادا ایمیل بزنین.
 • ۱۷:۱۰ ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  محسن مهرا
  درود ايا كسي ميتونه ب صورت صوري اقامت كانادا رو از طريق ازدواج بگيره و شما كسيرو ميشناسيد تشكر
  • ۰۹:۴۷ ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. خدمات ما در زمینه ویزای کانادا صرفا توریستی هست، در صورتی که قصد دریافت ویزای توریستی کانادا رو دارین در خدمتتون هستیم.
 • ۱۱:۴۳ ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
  سولماز عامرنیا
  سلام و وقت بخیر من 38 ساله و مجردم. گردش حساب بانکی و تمکن مالی خوب و یک آپارتمان دارم و با توجه به اینکه کارمندم، می تونم گواهی اشتغال به کار بگیرم و دعوت نامه رو هم از دفتر شما تهیه کنم تنها مشکلم نداشتن سابقه سفر به کشورهای حوزه شنگن می باشد به نظرتون اصلا هیچ شانسی ندارم برای اخذ ویزای توریستی کانادا؟؟ یعنی کسی که تجربه سفر به اروپا ا نداشته باشه ولی بقیه مدارکش کامله هیچ شانسی نداره و بهتره اقدام نکنه چون حتما ریجکت میشه
  • ۱۵:۵۰ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به اینکه سفارت کانادا قوانین سختگیرانه‌ای رو برای صدور ویزای کانادا اعمال می‌کنه، پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی سابقه سفرتون را تقویت کنین.
 • ۲۰:۰۳ ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
  حسن اکرامی
  سلام وقت بخیر ،‌ پسرم از دانشگاه یورک به صورت فول فاند پذیرش گرفته می خواستم بدونم آیا باید تمکن مالی به سفارت ارائه بده (چقدر هست؟) و اینکه کل هزینه هایی که باید قبل از ورود به کانادا بشود را یکبار دیگر بفرمایید ، سپاس
  • ۰۹:۱۹ ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز. وقت بخیر خدمات ما در زمینه ویزای توریستی کانادا هست و برای ویزای تحصیلی باید از طریق دفاتر مهاجرتی اقدام کنین. سپاس
 • ۱۹:۳۶ ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
  خسرو زرافشان
  با سلام آیا ورود به کانادا پس از اخذ ویزای 5 ساله توریستی محدودیت زمانی دارد؟ یا اینکه می توان در طی 5 سال وارد شد؟ با تشکر
  • ۰۸:۵۸ ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. طبق قانون سفارت کانادا افرادی که ویزای 5 ساله کانادا دریافت می‌کنن می‌تونن تا زمان اعتبار ویزا به دفعات به کانادا سفر کنن و در هر سفر به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند. اما با توجه به تغییراتی که اخیرا دیده شده پیشنهاد می‌کنیم برنامه سفرتون رو با توجه به برنامه‌ای که به سفارت اعلام کردین عملی کنین. سپاس
 • ۱۱:۴۹ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  سلام دوست عزیز میخواستم در باره ویز کاندا برایم معلومات بتین من ویز برای کار میخوایم آیا امکان دارد
  • ۱۶:۵۹ ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. اطلاعات ویزای کانادا در بالای همین صفحه توضیح داده شده، میتونین مطالعه کنین و در ارتباط با سوال دوم، خدمات ما صرفا توریستی هست در صورتیکه مایل به دریافت هرکدام از انواع ویزای توریستی هستین. درخدمتتونیم.
 • ۱۱:۰۰ ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  اسما هرمزی
  سلام وقت بخیر.ببخشید من همسرم کانادا درس میخونه و من روی ویزای ایشون میخوام برم.برای ترجما شناسنامه.صفحه اول و صفحه ازدواج فقط بدم برای ترجمه یا کل شناسنامه؟
  • ۱۲:۴۱ ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر، بهتره کل صفحات شناسنامه رو ترجمه کنین.
 • ۱۷:۳۳ ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
  عرفان احمدی
  سلام من از طریق ویزای کار میخواهم اقدام کنم اگه توضیع بدید ممنون میشوم شغله من تا سیسات آب ساختمانی است
  • ۰۹:۱۶ ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. خدمات ما صرفا در زمینه توریستی هست. در صورتیکه که مایل به اقدام برای ویزای توریستی کانادا هستین. در خدمتیم.
 • ۱۵:۲۱ ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
  عزیزاله نیک فرجام
  برای تمدید ویزای کانادای خودوهمسرم کلاباترجمه مدارک وهزینه های جانبی چقدربایدبدهیم
  • ۰۹:۵۰ ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. هزینه برای هر نفر 280 دلار هست.
 • ۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
  فریده خرسند
  سلام من و همسرم چهار سال پیش با دعوتنامهخواهرم ویزای مولتی گرفتیم از دبی. الان که پاسپورت من تمام شده و مال همسرم کمتر از یکسال اعتبار دارد، چه هزینه هایی برای ویزای مجدد باید پرداخت کنیم. با دعوتنامه مجدد خواهرم
  • ۱۰:۰۰ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. هزینه دریافت ویزای مجدد کانادا برای هر نفر 280 دلار هست.
 • ۲۳:۲۷ ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
  زهرا پورمند
  سلام من یک فرزند دارم که ویزای دانشجویی گرفته با همسر و فرزندش چهار روزه رفتن کانادا من و پدرش که سابقه 7سفر اروپایی داریم اگر در حال حاضر تقاضای ویزای توریستی پنج ساله کانادا بدهیم آیا در پرونده فرزندم اثر منفی میگذارد؟؟
  • ۰۹:۱۸ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خیر درخواست ویزای شما تاثیری در پرونده فرزندتون نداره.
 • ۱۶:۱۷ ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
  مجتبی سلطانی
  درود در صورتیکه اخذ ویزایی مولتی کانادا یا همان چند ساله در توان مجموعتون هست لطفا" وارد مذاکره شوید. سلطانی
  • ۰۹:۲۰ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   درود بر شما دوست عزیز. برای اخذ ویزای مولتی یا چند ساله کانادا در خدمتتون هستیم.
 • ۰۹:۴۸ ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
  منیژه کریمی نیا
  سلام .دخترم در کاندا زندگی میکند و دو بار تا امروز ویزای 5 ساله گرفتم و دومی رو باتمام هست1= آیا من نیاز بانگشت نگاری دارم .؟2=چقدر زمان میبرد؟3=قیمت چقدر میباشد .ممنون
  • ۰۹:۲۵ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. درمورد سوال اول اگر در 10 سال گذشته انگشت نگاری انجام دادین دیگه نیازی به انگشت نگاری مجدد نیست. سوال دوم: مراحل اقدام برای دریافت ویزای کانادا یک هفته کاری زمان می‌بره و قیمت تمامی خدمات ویزای کانادا در صفحه ویزای کانادا نوشته شده.
 • ۲۲:۱۸ ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
  مجید
  سلام ، ما یه خانواده سه نفر هستیم با مدرک تحصیلی که تصمیم گرفتیم برا کار و زندگی برا همیشه به کانادا مهاجرت کنیم لطفا راهنمایی کنین از کجا باید شروع کنیم ،ممنون
  • ۰۹:۲۷ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. خدمات ما در زمینه ویزای کانادا صرفا توریستی هست. در صورتی که مایل به دریافت ویزای مولتی کانادا هستین، در خدمتیم.
 • ۲۲:۱۵ ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
  زهرا پورمند
  سلام من یک فرزند دارم که ویزای دانشجویی گرفته با همسر و فرزندش دو روزه رفتن کانادا من و پدرش که سابقه 7سفر اروپایی داریم اگر در حال حاضر تقاضای ویزای توریستی پنج ساله کانادا بدهیم آیا در پرونده فرزندم اثر منفی میگذارد
 • ۱۴:۳۹ ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
  حسینی
  سلام، من و همسر و فرزندم اقدام به گرفتن ویزا کانادا کردیم، همه مدارک را هم داریم، فقط ویزای شینگن نداریم، کانادا کسی رو هم نداریم که دعوتنامه بده، البته من ms دارم ، میخواستم ببینم میشه از این طریق یه متنی ترجمه کنم یا پزشکم بده و روی مدارکم بزارم و بفرستم، یا آدرس یکی از دوستای همسرم که اونجا خونه داره رو بدم، تأثیری داره؟؟
  • ۱۰:۳۵ ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. ارائه نامه پزشک برای بیماری در صورتی موثره که قصد شما از سفر درمان باشه و دعوت‌نامه پزشکی از طرف پزشک یا کلینیک درمانی در کانادا داشته باشید، در خصوص دوستتون هم ایشون می‌تونن برای شما دعوت‌نامه ارسال کنن.
 • ۱۰:۴۶ ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
  خیلی عالیه
  • ۰۹:۱۵ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سپاس از توجه شما
 • ۰۲:۰۹ ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
  مریم مکی
  سلام، من میخواستم لطفا بدانم وقتی جواب ویزا آمد حداکثر چه مدت وقت دارم تا برای پیکاپ پاسپورت اقدام کنم .
  • ۰۹:۴۴ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقت بخیر بعد از آماده شدن جواب ویزای کانادا شما 30 روز کاری وقت دارین برای پیکاپ پاسپورت اقدام کنین.
 • ۲۱:۵۱ ۱۳۹۸/۰۴/۱۲
  فرناز
  سلام وقتتون به خیر میخواستم بپرسم به یک خانوده 4 نفره (دو بچه زیر 10 سال داریم) با ثبت نام در تور کانادا ویزا صادر میشه؟ شنیدم کل خانواده درخواست بدن خیلی احتمال ردی بالاست. پاسختون رو بر این اساس بدین که تمام شرایط دیگه مادی و سابقه سفر و کاری عالیه. فقط دعوت نامه نداریم و جور کردن دعوتنامه به نظرم برای شرایط ما خیلی تابلوعه. مثلا دعوتنامه همایش و .... چون در اون صورت نیازی به بردن بچه ها نیست. ما میخواهیم با تور همگی بریم بدون دعوت نامه. ایا احتمال گرفتن ویزا بالاست یا پایین؟ ممنونم از پاسخی که خواهید داد . منتظر جواب ما هستم
  • ۰۹:۴۱ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقت بخیر دوست عزیز،کارشناس ویزای کانادا بعد از دیدن مدارک و بررسی شرایط به طور دقیق می‌تونن راهنماییتون کنن. در مورد دعوت‌نامه هم به صورت کلی گذاشتن دعوت‌نامه در مدارک احتمال دریافت ویزای کانادا را تا حد زیادی بالا می‌بره.
 • ۱۰:۰۱ ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
  م صفدري
  سلام من متاهل هستم و يه دختر چند ماهه داريم و اينكه همسرم يك بار ويزاي شنگن داشتن و آلمان رفتن و با هم يه بار تايلند و تركيه و ... رفتيم خود من هم وقتي مجرد بود آفريقاي جنوبي رفتم ايا اينا به همراه مدارك ديگه براي گرفتن ويزاي كانادا كافيه؟
  • ۰۹:۵۱ ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام. با فرض اینکه بقیه مدارک شما کامل باشه، بله کافی هستش. اما توصیه میکنیم در صورت امکان حداقل دو ویزای معتبر داشته باشید. مثلا ویزای شنگن یا ژاپن و بعد اقدام کنید. اگر از اقوام درجه یک هم بتونید دعوتنامه داشته باشید خیلی به شما کمک میکنه.
 • ۲۲:۲۸ ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
  سمانه رنجبرچوبه
  سلام وقت بخیر .درسته که لازمه برای دریافت ویزای توریستی کانادا چند سفر به کشور های حوزه شینگن هم نیاز هست ؟ چقدر تاثیر گذار هست؟
  • ۱۱:۴۱ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام. بله برای سفارت کانادا سابقه سفر بسیار مهم هستش. معمولا با دو سفر به حوزه شنگن سفارت برای صدور ویزای کانادا قانع میشه. سفر به کشورهای دیگه که ویزای معتبر دارند هم توصیه میشه. مثلا ژاپن یکی از این کشورهاست.
 • ۱۴:۱۵ ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
  محمد مهدیان
  سلام ببخشید من میخوایم ویزای 5شاله بگیرم
  • ۱۱:۴۲ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام. در خدمتتون هستیم. میتونید اطلاعات این صفحه رو مطالعه بفرمایید و بعد برای مشاوره رایگان برای سفر به کانادا با ما تماس بگیرید یا حضوری تشریف بیارید دفتر تا بیشتر راهنماییتون کنیم.
 • ۱۲:۰۹ ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
  راضیه فرح زاد
  سلام برای ویزای توریستی مصاحبه با افسر مهاجرت انجام میشه؟
  • ۱۳:۴۶ ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام. مصاحبه انجام نمیشه اما برای انگشت نگاری باید تشریف ببرید به یکی از مراکز انگشت نگاری (VAC) در کشورهای اطراف مثل ترکیه. آدرس بعضی از این مراکز رو در همین صفحه قرار دادیم.
 • ۱۶:۴۲ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
  سلام دختر من 9 سال مالزی بود در س میخوند و کار میگرد حالا برای ویزای توریستی کانادا میحاد اقدام کنه شبنگن مجارستان هم داره شانس چقدر داره که رجکت نشه
  • ۱۳:۵۰ ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام. اینکه ایشون مجرد هستند یا متاهل خیلی مهم هستش. بقیه مدارک ایشون هم باید بدونیم چی هست تا بیشتر بتونیم راهنمایی کنیم.
 • ۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
  مبین صفرپور
  سلام خسته نباشید من مدرک آرایشگری مردانه در ایران دارم و با 23 سال سابقه کار .در حال حاضر هم در ترکیه مشغول کار هستم.چجوری میتونم ویزای کار بگیرم.ممنون میشم راهنمایی کنین.
  • ۱۲:۲۲ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
   شيوا موسوي
   سلام وقت بخير من براي ويزاي توريستي (مولتي ) ميخواستم اقدام كنم ميشه لطفا بگيد از اول تا اخرش چقدر هرينه مي شود ؟ و بعدش اگر كار پيدا كنم ميتونم اقامت بگيرم ميشه جواب بديد ممنون لطفاااااااا
  • ۱۲:۱۲ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز. ما برای ویزای توریستی کانادا که 5 ساله است اقدام می‎کنیم. بعد از سفرتون به کانادا و در اونجا میتونید برای ویزای کار هم اقدام کنید.
 • ۱۷:۱۲ ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  اسماعیل حق وردی
  سلام ویزای کار برا کانادا میخوام راننده ی پایه 1وجرثقیل لیفتراک هستم لطفا راهنمایی کنید
  • ۱۱:۴۸ ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام. متاسفانه فقط در خصوص ویزای توریستی کانادا و تورهای کانادا میتونیم در خدمتتون باشیم.
 • ۱۰:۲۱ ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
  هلیا سلیمانی
  میخوام بچه ای که تو راه دارم رو توی کانادا به دنیا بیارم ، دعوتنامه هم دارم چقد درصد ویزا شدن من و همسرم هست
  • ۱۴:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
   مشاور ستاره ونک
   شانس اخذ ویزای شما بستگی به کلیت مدارکی دارد که ما برای سفارت ارسال می‎کنیم. فقط داشتن دعوتنامه به تنهایی تعیین کننده نیست. سابقه سفر، مدارک مالی، شغلی و ... همگی فراهم کننده شرایط برای اخذ ویزای شما می‎باشد.
 • ۰۴:۵۲ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  اكبر زارع
  سلام خسته نباشيد. ببخشيد كسي كه درخواست پناهندگي در تركيه داده باشه. ميتونه در صورت انصراف دادان از پناهندگي يه هر صورته ديگه. ويزاي توريستي بگيره. ممنون ميشم از همكاريتون.
  • ۱۲:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   بابت اقدام ویزا محدودیتی وجود ندارد اما این نکته را در نظر داشته باشید تمامی سفارت‎ها لینک مرتبط دارند که مدارک مسافر استعلام گرفته می‎شود و با توجه به شرایط فعلی شما احتمال اینکه افسر ویزا قانع به بازگشت شما از کانادا نشود زیاد است.
 • ۱۰:۳۴ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
  محمدامین سماواتی
  من یک شنگن دارم و به تازگی از ایتالیا رجکت شدم ایا برای اقدام ویزای کانادا مشکلی پیش میاد ؟
  • ۱۱:۴۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام. برای دریافت نتیجه بهتر شما باید یک ویزای معتبر دیگر هم داشته باشید و پس از اخذ ویزا اقدام به دریافت ویزای کانادا کنید.
 • ۱۰:۰۶ ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
  کوروش مرتضوی
  سلام ، میخواستم بدونم چه کشورهایی ویزای معتبر دارند برای سابقه سفر
  • ۱۱:۲۸ ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
   مشاور ستاره ونک
   سلام. کشورهایی مثل انگلستان، آمریکا، استرالیا، ژاپن و کشورهای حوزه شنگن از جمله کشورهایی هستند که اخذ ویزای آنها پیش از اقدام به ویزای توریستی کانادا بسیار موثر می‎باشد.
 • ۱۴:۳۰ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
  مشاور ستاره ونک
  داشتن یه شنگن سه سال پیش از اتریش کافی هستش برای ویزا کانادا؟
  • ۱۵:۲۵ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
   مشاور ستاره ونک
   سلام. سفارت کانادا تاکیدش بر کثیرالسفر بودن متقاضی هستش و اهمیت داشتن ویزاهای معتبر در راستای همین مورد هستش. اینکه شما ویزای شنگن دارید خیلی خوبه اما به منظور اخذ ویزای کانادا به صورت 100% نیست. کل سابقه سفر شما و بقیه مدارکتون به صورت یک پکیج مورد بررسی قرار میگیره.
 • ۱۵:۱۳ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
  اسماعیل سلیمانی
  سلام ویزا برای کانادا
  • ۱۹:۰۹ ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام در خدمتتون هستیم. اگر نیاز به مشاوره دارید هم به صورت تلفنی هم به صورت حضوری می‎تونیم در خدمتتون باشیم.
 • ۱۰:۴۵ ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
  علیرضا شاه غلامی
  سلام. من تا حالا دو بار ویزای شنگن گرفتم. اگر برای کانادا اقدام کنم 100% ویزا می گیرم؟ بقیه مدارکی که گفتید هم تقریبا کامل دارم.
  • ۱۳:۰۸ ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام جناب شاه‎غلامی، داشتن سابقه سفر به کشورهای حوزه شنگن خیلی موثر هستش و یکی از علل دریافت نتیجه مطلوب برای دریافت ویزای کانادا است اما فاکتورهای دیگری هم موثر هستند و این بدین معنا نیست که ویزا 100% صادر میشه.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید