ویزای کانادا

لطفا امتیاز دهید

جاذبه‌های فراوان طبیعی و تاریخی در کنار بالا بودن سطح بالای زندگی باعث شده هر ساله افراد زیادی به کشور کانادا سفر کنند. اما ما ایرانی‌ها برای سفر به این کشور زیبا احتیاج به اجازه ورود به کانادا (دریافت ویزای کانادا) داریم. ویزای کانادا انواع مختلف دارد از جمله: ویزای 5 ساله کانادا، ویزای تضمینی کانادا و سوپر ویزای کانادا. در حال حاضر رایج‌ترین آن ویزای توریستی 5 ساله کانادا است. این ویزا به صورت چند بار ورود و 5 ساله صادر می‌شود و با توجه به اعتبار طولانی مدت آن دغدغه دریافت متعدد ویزا را برای مسافرین از بین می‌برد.

خانم حصاری
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
021-8888 0000
داخلی: 116
چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت‌نام را بزنید. کارشناسان ستاره ونک با شما تماس می‌گیرند.

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد اما تنها نوع آن که در تخصص آژانس‌های هواپیمایی می‌باشد، ویزای توریستی کانادا است که بنا به شرایط و نحوه دریافت آن انواع مختلفی دارد:

ویزای توریستی کانادا (ویزای 5 ساله کانادا)

این ویزا در حالت کلی به صورت 5 ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت 2 سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت 2 ساله می‌باشد. ویزای 5 ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود. یعنی متقاضی می‌تواند به مدت 5 سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط 6 ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.

در این نوع ویزا مدارک متقاضی ویزای کانادا، توسط کارشناسان بخش ویزای آژانس هواپیمایی ستاره ونک بررسی می‌شود. بعد از تکمیل فرم توسط کارشناسان ما، چنانچه متقاضی مدارک بیشتر برای ارائه داشته باشد، به درخواست ایشان، مدارک در صفحه اختصاصی که برای هر مسافر یا خانواده در سایت سفارت مشخص شده بارگذاری و ثبت می‌شود.

نکات مهم ویزای 5 ساله کانادا

 1. مسافر می‌تواند بعد از اتمام دوره 6 ماهه، مدت اقامت خود را تمدید کند.
 2. مسافر می‌تواند قبل از اتمام اعتبار ویزا، مجدداً برای تمدید ویزای کانادا خود اقدام کند.
 3. با توجه به هدف متقاضی برای سفر و همچنین تشخیص افسر سفارت، در برخی از موارد ویزا به صورت یک‌بار ورود صادر می‌شود که در این صورت مسافر مجاز است فقط یک‌بار به کانادا سفر کند. این ویزا یک‌بار ورود نامیده می‌شود و دارنده آن می‌تواند 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشد. (ویزای یک‌بار ورود معمولاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که برای شرکت در همایش، مسابقات ورزشی یا شرکت در دوره‌های خاص و ... به کانادا سفر می‌کنند.)‌‌

شرایط افراد متقاضی دریافت ویزای 5 ساله کانادا

 1. این ویزا توریستی است و صرفاً برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد بازدید از جاذبه‌های کانادا و یا دیدار با اقوام خود را دارند.
 2. مدارک ارائه شده به سفارت بایستی با هدف سفر مطابقت داشته باشد.
 3. شخص متقاضی قصد کار و یا تحصیل در کانادا را نداشته باشد. (ویزای کار و تحصیل کانادا شرایط و مدارک مخصوص به خود را دارند.)
 4. شخص متقاضی نباید هیچ سابقه کیفری در کشور خود و سایر کشورها داشته باشد.
 5. شخص متقاضی نباید به بیماری واگیردار و خطرناک مبتلا باشد.
ویزای کانادا

ویزای تضمینی کانادا

یکی از مدارکی که در زمان درخواست ویزا می‌توان ارائه کرد دعوتنامه معتبر است. دعوتنامه درصد دریافت ویزای کانادا را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد. چنانچه خود متقاضی نتواند دعوتنامه ارائه دهد. آژانس هواپیمایی ستاره ونک از طریق دفاتر کارگزاری خود در کشور کانادا اقدام به تهیه دعوتنامه برای متقاضی ویزای کانادا می‌کند. دریافت دعوتنامه 7 تا 10 روز کاری زمان خواهد برد. سپس فرم‌های مریوطه توسط کاشناسان ویزای ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک تکمیل شده و به همراه دعوتنامه و سایر مدارک در سایت سفارت کانادا جهت درخواست ویزای توریستی کانادا ثبت خواهد شد.

نکات مهم ویزای تضمینی کانادا:

 1. لازم به توضیح است کلمه تضمینی به معنای صدور صد در صد ویزا نمی‌باشد. این سوء برداشت توسط افراد سودجو به اشتباه در ذهن متقاضیان تعریف شده است. کلمه تضمینی در ویزای کانادا به معنای بالا بودن درصد دریافت ویزای کانادا است.
 2. با توجه به اینکه عده‌ای از افراد سودجو اقدام به تهیه دعوت‌نامه‌های جعلی و نامعتبر برای مسافرین نموده‌اند و این اقدام باعث ریجکت شدن ویزای کانادا مسافران از سوی سفارت کانادا و یا بازگرداندن آنها از فرودگاه کانادا به ایران شده است، سفارت کانادا نیز در رابطه با صدور ویزای کانادا برای ایرانیان سخت‌گیری‌های خود را نسبت به گذشته بیشتر کرده است. اما کارشناسان ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک با دریافت دعوتنامه توریستی معتبر و همچنین برنامه سفر مناسب برای مسافران، درصد دریافت ویزای کانادا را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند.

اقدامات آژانس هواپیمایی ستاره ونک جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا

 1. تهیه دعوت‌نامه معتبر با مهر اداره مهارت برای متقاضیان ویزای تضمینی کانادا (مبلغ این ویزا 1600 دلار می‌باشد که در صورت رد شدن ویزا از طرف سفارت مبلغ 600 دلار کسر و مابقی مبلغ به مسافر مسترد خواهد شد).
 2. تهیه برنامه سفر: برنامه سفر از مدارک مهم برای اخذ ویزای کانادا است. کارشناسان ویزای کانادا آژانس هواپیمایی ستاره ونک مدارک شما را با دقت ارزیابی کرده و برنامه سفر مناسب با هدف سفر و مدارک شما را تهیه می‌کنند.
ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

این ویزا برای کسانی صادر می‌شود که می‌خواهند بیش از 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند و معمولاً برای والدین یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی است که فرزندانشان اقامت دائم یا موقت در کانادا دارند. برای دریافت این ویزا فرد متقاضی باید دعوت‌نامه داشته باشد و مدارک مالی‌اش به صورت شفاف ضمیمه‌ی فایل‌های اسکن شده شود. سوپر ویزا به صورت 10 ساله صادر می‌شود اما چون پاسپورت ایرانیان 5 ساله است، برای آن‌ها به صورت 5 ساله صادر می‌شود و دریافت‌کننده‌ی ویزا می‌تواند در هر بار ورود به مدت 2 سال در کانادا اقامت داشته باشد.

شرایط صدور سوپر ویزای کانادا برای متقاضی

 1. فرزند و یا نوه متقاضی دارای اقامت دائم کانادا باشد.
 2. متقاضی دارای گذرنامه معتبر از کشور صادر کننده باشد.
 3. مدارک مالی ارائه شده به سفارت از طرف متقاضی بایستی ثابت کند که ایشان توانایی لازم برای پرداخت مخارج خود در کانادا را دارد.
 4. متقاضی باید توسط شرکت بیمه معتبر کانادایی به مدت حداقل یک سال و تا سقف 100 هزار دلار کانادا بیمه شده باشد.
 5. انجام تست‌های پزشکی مهاجرت برای متقاضی الزامی است. (تست‌های پزشکی باید زیر نظر پزشکان مورد تأیید کانادا در ایران انجام شود، لیست پزشکان را در سایت cic.gc.ca مشاهده نمایید.)
 6. متقاضی باید دعوت‌نامه معتبر از طرف شخص دعوت‌کننده داشته باشد.

شرایط شخص دعوت‌کننده جهت صدور سوپر ویزای کانادا

 1. ارائه مدرک اشتغال به کار دعوت‌کننده شامل میزان حقوق ثابت، زمان استخدام، فیش حقوقی و صورت حساب بانکی الزامی می‌باشد. (حداقل درآمد سالانه برای شخص دعوت‌کننده 24000 دلار کانادا است).
 2. شخص دعوت‌کننده بایستی توانایی مالی جهت تأمین مخارج متقاضی را داشته باشد.
ویزای کانادا

مراحل دریافت ویزای کانادا

 1. مشاوره رایگان جهت تکمیل مدارک ویزای کانادا

  به‌طور کلی، تهیه‌ی مدارک ویزای کانادا یک چارت مشخص دارد (مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا در انتهای مطلب ذکر شده است)، اما میزان مانده حساب، ارائه تمکن مالی، ارائه سندهای ملکی و سایر مدارک با توجه به شرایط هر شخص ممکن است متفاوت باشد، کارشناسان ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی ستاره ونک شرایط و مدارک شما را بررسی کرده و به شما خواهند گفت کدام مدرک را باید به چه صورت ارائه دهید تا بتوانید احتمال اخذ ویزای کانادا را بالا ببرید.

  یکی از مواردی که شانس گرفتن ویزای کانادا را بسیار بالا می‌برد. داشتن دعوت‌نامه معتبر از کانادا است. اگر مایل به داشتن دعوت‌نامه هستید، آژانس هواپیمایی ستاره ونک این کار را برایتان انجام می‌دهد. (در صورت اضافه شدن دعوت‌نامه به مدارک، مبلغ دریافتی بابت ویزا شارژ خواهد شد.)

  و نکته آخر اینکه داشتن سابقه‌ی سفر و ویزای شنگن شانس دریافت ویزای کانادا را بالا می‌برد، اما اجباری نیست.

  مدارک لازم جهت ارائه به سفارت کانادا:

  تکمیل مدارک و دانش اینکه چه مدارکی برای سفارت دارای اهمیت بیشتری است، مهمترین مرحله اخذ ویزای کانادا است که درصد اخذ ویزای کانادا را برای شما بالاتر می‌برد. کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک با صبر و حوصله، آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در این زمینه هستند.

  • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
  • یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 زنگی با زمینه سفید
  • ترجمه شناسنامه و کارت ملی
  • ترجمه سند ازدواج در صورت هم سفر بودن با همسر
  • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
  • تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
  • مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید اوراق یا سهام بهادار، سند اتومبیل و اجاره‌نامه نیز دارید ارائه دهید. (مدت اعتبارنامه تمکن مالی و ریز پرینت 4 ماه آخر یک ماه است)
  • ترجمه اسناد ملکی
  • مدارک شغلی:
   • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر، ترجمه حکم کارگزینی.
   • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی 2 ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت 4 ماه آخر به لاتین
   • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
   • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
   • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
   • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
   • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)
  • دعوت‌نامه : شامل مشخصات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد دیگر دعوت‌نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد.
   • مدارک دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سوی فرد دعوت‌کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت‌کننده شامل، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرم‌های T4 و T1 تأثیر بسیار زیادی درروند نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند (فرم‌های T4 و T1 برگه‌های مالیاتی پرداخت شده‌ی شخص دعوت‌کننده در کشور کانادا می‌باشد).

    در صورت نداشتن دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

  • ترجمه رضایت‌نامه محضری برای همراهی فرزندان که بدن یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت‌نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کند.

  برای راحتی شما عزیزان چک لیست مدارک مورد نیاز با فرمت PDF در اینجا قرار داده شده است.

  دانلود چک لیست مدارک
 2. تکمیل فرم ویزای کانادا

  تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا، مانند تکمیل فرم، ارسال مدارک و حتی واریزی وجه، تنها از طریق سایت رسمی سفارت کانادا امکان‌پذیر است. فرم کانادا باید با دقت و توسط افراد متخصص و با تجربه پر شود. همچنین اسکن مدارک نیز با کیفیت بالا و به صورت دقیق و کامل انجام شود.

  بعد از تکمیل مدارک، کارشناسان ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک فرم ویزای کانادای شما را با دقت پرکرده و تمامی مدارک را طبق استانداردهای سفارت اسکن می‌کنند.

  نکته مهم: تمامی مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. شما می‌توانید برای تسریع روند اخذ ویزای کانادا، ترجمه‌ی مدارک را به آژانس هواپیمایی ستاره ونک بسپارید. (مبلغ ترجمه با ارائه رسید رسمی دارالترجمه به صورت جداگانه دریافت می‌شود.)

  فرم‌های ویزای کانادا

  شما می‌توانید فرم های مربوط به ویزای کانادا را اینجا دانلود کنید و پس از تکمیل به آدرس ایمیل Hesari@setarehvanak.com ارسال فرمایید.

 3. ارسال مدارک و واریزی وجه سفارت

  پس از تکمیل فرم و اسکن مدارک، تمامی مدارک در سایت بارگذاری شده و پس از تایید شما مرحله واریزی وجه و ارسال مدارک توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

 4. انگشت‌نگاری ویزای کانادا

  در نهایت روز و ساعت انگشت‌نگاری از طرف آژانس هواپیمایی ستاره ونک به شما اعلام شده و تنها کاری که باید انجام دهید سفر به کشور مشخص شده و انجام انگشت‌نگاری در دفتر سفارت کانادا یا همان (VAC) است.

  جواب انگشت‌نگاری، بسته به تصمیم سفارت بعد از 2 هفته الی 3 ماه به شما اعلام خواهد شد و در صورت مثبت بودن جواب ویزا، شما 30 روز مهلت دارید، پاسپورتتان را جهت زدن برچسب ویزای کانادا به سفارت کانادا تحویل دهید.

  همان‌طور که می‌دانید، کانادا در ایران سفارت ندارد، بنابراین انگشت‌نگاری در یک کشور واسطه انجام می‌شود، اینکه بهترین کشور برای انجام انگشت‌نگاری کدام است؟ سؤالی است که جواب آن برای اکثر متقاضیان ویزای کانادا مهم است. البته شما می‌توانید از تمامی کشورهایی که سفارت کانادا در آنجا دفتر دارد، وقت انگشت‌نگاری بگیرید، اما به دلیل نزدیکی سه کشور ترکیه، امارات و ارمنستان به ایران بهتر است وقت انگشت‌نگاری از یکی از این سه کشور گرفته شود. اما به‌طور کلی محل انگشت‌نگاری در روند اخذ ویزای کانادا تأثیر ندارد و شما می‌توانید هر کشوری را که سفر به آن برایتان راحت‌تر است برای انگشت‌نگاری انتخاب کنید.

  شهرهای نزدیک به ایران جهت انگشت‌نگاری ویزای کانادا: استانبول، آنکارا، تفلیس، دبی، ابوظبی، ایروان، مسقط

 5. دریافت ویزا و پیکاپ پاسپورت

  مرحله آخر فرستادن پاسپورت به سفارت کانادا، جهت زدن برچسب ویزای کانادا است. برای انجام این کار نیازی نیست که مجدداً به کشوری که در آن انگشت‌نگاری را انجام داده‌اید، سفر کنید، فقط کافی است پاسپورتتان را در اختیار کارشناس خود در آژانس هواپیمایی ستاره ونک قرار دهید، ما پاسپورت شما را بعد از 2 الی 3 هفته کاری با برچسب ویزای کانادا به شما تحویل خواهیم داد. این کار در اصطلاح پیکاپ پاسپورت نام دارد.

  پیکاپ پاسپورت کانادا در ترکیه، روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود. پروسه‌ی ویزا دهی معمولاً 2 تا 3 هفته معمولاً زمان می‌برد.

  پیکاپ پاسپورت کانادا در امارات، هر روز پاسپورت‌ها ارسال می‌شود. 3 تا 4 روز بعد وارد سفارت می‌شود معمولاً 2 تا 3 هفته زمان می‌برد.

قیمت خدمات ویزای کانادا

خدمات ویزا هزینه
خدمات ویزای توریستی عادی 380 دلار
خدمات ویزای توریستی عادی افراد زیر 14 سال 330 دلار
سوپر ویزا 400 دلار
ویزای توریستی تضمینی 1590 دلار
خدمات ویزا به همراه برنامه سفر کامل 560 دلار
وقت سفارت کانادا (آنکارا، استانبول، دبی، ابوظبی، ایروان، تفلیس و باکو) 30 دلار

قیمت پیکاپ پاسپورت کانادا

محل پیکاپ نوع ویزا هزینه
آنکارا مهاجرتی و غیرمهاجرتی 490 هزار تومان
ابوظبی غیرمهاجرتی 420 درهم
دبی غیرمهاجرتی 170 درهم

نکات مهم:

 • ویزاهای کانادا معمولاً به صورت مولتی و بسته به اعتبار پاسپورت شخص صادر می‌شوند.
 • افراد زیر 18 سال که برای ویزای کانادا اقدام می‌کنند باید رضایت‌نامه‌ی محضری از والدین خود داشته باشند و در صورت سفر با یکی از والدین خود، رضایت‌نامه‌ی نفر دیگر الزامی است.
 • در هر سفر متقاضی می‌تواند حداکثر 6 ماه به طور متوالی در کانادا اقامت داشته باشد. مگر آنکه سوپر ویزا داشته باشد.

پرسش و پاسخ‌های متداول

ویزای کانادا
 • آیا ویزای کانادا یک بار ورود می‌باشد؟
  خیر، اخیراً ویزاهای کانادا به صورت مولتی دریافت می‌شود و تا انتهای اعتبار پاسپورت متقاضی اعتبار دارد در صورتی که متقاضی برای یک برنامه خاص (اجرای مسابقات یا فستیوال‌ها و...) قصد سفر داشته باشد ویزا به صورت 1 بار ورود داده می‌شود.
 • فرآیند جوابگویی سفارت به ویزای متقاضی چه مدت زمان می‌برد؟
  این فرآیند برای افراد مختلف متفاوت می‌باشد از 2 هفته تا 6 ماه زمان می‌برد.
 • آیا مدارک ارسالی به سفارت الزاماً نیاز به مهر دادگستری دارد؟
  خیر نیازی ندارد.
 • اعتبار ویزای کانادا چه مدت می‌باشد؟
  اعتبار ویزای مسافر به مدت زمان اعتبار پاسپورت بستگی دارد مثلاً اگر شما ویزای مولتی دریافت کردید و پاسپورت شما 2 سال اعتبار دارد مدت زمان ویزای شما هم 2 سال می‌باشد.
 • وقت انگشت‌نگاری از کدام کشور گرفته شود بهتر است؟
  دریافت وقت انگشت‌نگاری به درخواست متقاضی انتخاب می‌شود و کشورهای اعلام شده‌ی همسایه با هم تفاوتی در ویزادهی ندارد اما به درخواست مسافرین معمولاً از دبی و آنکارا انجام می‌گردد.
 • چه مدت بعد از ارسال مدارک به صورت آنلاین برای سفارت باید جهت انجام انگشت‌نگاری اقدام کرد؟
  پس از دریافت ایمیل از سفارت شما باید طی 30 روز به کشور مربوطه سفر کنید.
 • آیا پیکاپ پاسپورت باید از همان کشوری که وقت دریافت شده انجام گیرد؟
  خیر الزاماً نباید از همان کشور باشد می‌تواند از همان کشور یا از آنکارا (در صورتی که روی برگه جواب سفارت 2 بارکد خورده باشد) انجام گردد.
 • پس از هربار ورود چه مدت می‌توانیم در کانادا اقامت داشته باشیم؟
  معمولاً اجازه اقامت شما در هر بار ورود 6 ماه است به غیر از سوپر ویزاها که 2 سال می‌توانند اقامت داشته باشد.
 • در صورت مرفوض شدن ویزا آیا مجدداً می‌توان برای گرفتن ویزای کانادا درخواست داد؟
  بله، علت مرفوض شدن ویزا طی نامه‌ای از طرف سفارت کانادا برای شما شرح داده می‌شود و می‌توانید با برطرف کردن موارد ریجکتی خود، هر زمان که بخواهید، مجدداً برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید.
 • دفاتر مرکز بررسی ویزا (VAC) چه خدماتی ارائه می‌دهند؟
  این دفاتر، نماینده‌ی سفارت کانادا هستند و مدارک ویزای کانادا را از مسافر دریافت و در اختیار سفارت قرار می‌دهند. متقاضیانی که قصد دریافت ویزاهای تحصیلی، کاری و توریستی را دارند از طریق این دفاتر می‌توانند اقدام کنند.
 • آیا ممکن است سفارت، علاوه بر مدارک خواسته شده در چک لیست، از متقاضی بخواهد مدارک بیشتری ارائه دهد؟
  بله، بعد از بررسی مدارک توسط سفارت، با توجه به شرایط متقاضی و تصمیم کنسول‌گری کانادا، ممکن است از متقاضی مدارک بیشتری برای ارائه درخواست شود.
 • مدارک به چه زبانی باید ترجمه شود؟
  به زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • چه مواردی باعث می‌شود مدارک شما از طرف سفارت سریع‌تر بررسی شود؟
  • تمامی مدارک خواسته شده از طرف سفارت کامل باشد.
  • در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات فرم، موارد در اولین فرصت به سفارت اطلاع داده شود.
  • اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی، شماره تماس و شرایط شغلی و خانوادگی به صورت دقیق و درست پر شود.
 • بعد ارسال مدارک تا جواب ویزای کانادا چه مراحلی طی می‌شود؟
  1. چک کردن مجدد مدارک برای اطمینان از کامل و صحیح بودن آن‌ها.
  2. بررسی نامه احراز هویت متقاضی بعد از انجام انگشت‌نگاری.
  3. بررسی نیاز داشتن متقاضی به انجام معاینات پزشکی و مصاحبه‌ی حضوری متقاضی از طرف سفارت.
  4. جواب نتیجه‌ی نهایی ویزای کانادا از طرف سفارت.
خانم حصاری
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
021-8888 0000
داخلی: 116
چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت‌نام را بزنید. کارشناسان ستاره ونک با شما تماس می‌گیرند.

تورهای کانادا زمستان 97

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای کانادا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا + 4 شب مونترال (کبک)

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا

مطالب خواندنی

سفر به کانادا خاطره‌انگیزتر خواهد شد اگر قبل از سفر، نگاهی به مقالات مرتبط به تور کانادا بیاندازید.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟
می‌خواهید به کانادا سفر کنید اما مراحل پیچیده و طولانی اخذ ویزا شما را نگران کرده؟ کاملاً حق با شماست. شاید دریافت ویزای کانادا پروسه‌ای طولانی مدت داشته باشد، اما چنانچه با کارشناسان مجرب مشورت کرده و تمامی مراحل را قانونی و طبق ...
بایدها و نبایدهای سفر به کانادا
مواظب برخورد با خرس‌های قهوه‌ای در کانادا باشید، البته نه به این دلیل که ممکن است به شما آسیب برسانند. خیر، بلکه به این دلیل که ممکن است شما باعث آزار آن‌ها شوید! آیا می‌دانستید آز ...
15 دلیل برای رد شدن ویزای کانادا
"درخواست ویزای کانادای شما، متأسفانه از طرف سفارت رد شد." بعد از مدت‌ها انتظار، شنیدن این خبر کافی است تا تمام نقشه‌های شما برای رفتن به یک سفر خاطره‌انگیز به کشور کانادا، نقش بر ...
ویزای کانادا خود را با ستاره ونک بگیرید
آیا می‌دانید برای گرفتن ویزا کانادا به چه مدارکی نیاز داریم؟ گرفتن ویزا کانادا شامل چه مراحلی می‌شود؟ کدام کشورها وقت انگشت‌نگاری کانادا را انجام می‌دهند؟ چه مدت طول می‌کشد ویزا کا ...
در حال جستجوی بهترین نتایج
نرخ های ویژه هواپیمایی ایرعربیا
عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید