ویزای شینگن

امتیاز دهید

شرایط جدید دریافت ویزای شینگن در دوره کرونا و زمان بازگشایی سفارت‌ها

با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمامی کشورهای عضو در حوزه شینگن سفارت‌ها و خدمات ارائه شده را به حالت تعلیق درآوردند. اما در حال حاضر و طبق آخرین اخبار منتشر شده سفارت اسپانیا و سفارت فرانسه و سفارت آلمان مجددا فعالیت خود را آغاز کرده و مسافران می‌توانند برای دریافت ویزای اسپانیا، ویزای فرانسه و ویزای آلمان  با داشتن کارت واکسیناسیون کرونا اقدام کنند. در ارتباط با سایر سفارت‌ها تا اطلاع ثانوی مسافران امکان اقدام جهت دریافت ویزای شینگن را جز در موارد استثنایی ندارند.
متاسفانه هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر تاریخ بازگشایی سفارت‌ها و شروع مجدد صدور ویزا اعلام نشده است. در صورت هرگونه اقدام جهت ارائه خدمات مجدد از طرف سفارت‌های حوزه شینگن از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بر طبق اعلام سفارت‌ها تمامی وقت‌های سفارت مربوط به متقاضیانی که قبل از تعطیلی برای دریافت وقت اقدام کرده‌اند کنسل شده و در صورت بازگشایی مجدد، جهت اعلام وقت جدید با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد. بر همین اساس افرادی که وقت سفارت اسپانیا، فرانسه و آلمان را دریافت کرده بودند بایستی مجددا برای تعیین وقت اقدام کنند. پیرو خبر بازگشایی سفارت‌های فرانسه، اسپانیا و آلمان افرادی که هر دو دوز واکسن‌های فایزر، مدرنا، آسترازنکا، جانسن، جانسون اند جانسون، سینو فارم و سینو وک را دریافت کرده‌اند می‌توانند به عنوان توریست به اسپانیا و افرادی که هر دو دوز واکسن‌های فایزر، مدرنا، آسترازنکا و جانسن را دریافت کرده‌اند می‌توانند به فرانسه و آلمان سفر کنند.

 • در حال حاضر متقاضیان با داشتن شرایط اعلام شده می‌توانند برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنند.
 • مسافرینی که هر دو دوز واکسن‌های اعلام شده را دریافت کرده باشند.
 • پیوست به اعضای خانواده شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگن.
 • داراندگان اقامت بلند مدت یا ویزای ملی (ویزای تحصیلی و یا ویزای کاری).
 • کادر بهداشت و درمان، محققین بهداشت و درمان و مشاغل پرستاری و مراقبت.
 • ساکنین مناطق مرزی که در کشور دیگری شاغل هستند.
 • دیپلمات‌ها، اعضای سازمان‌های بین المللی و بشر دوستانه.
 • مسافرین ترانزیت.
 • مسافرینی که به دلایل اضطراری خانوادگی سفر می‌کنند.

تعریف ویزای شینگن

ویزای شینگن قراردادی است که در سال 1985 بین 26 کشور اروپایی امضا شد تا افرادی که ساکن این کشورها هستند بتوانند بدون نیاز به اخذ ویزا از مرزهای یکدیگر عبور کنند. 26 کشوری که شامل این قرارداد می‌شوند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوونی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن‌اشتاین و سوئیس هستند که شرایط اخذ ویزا از آن‌ها یکسان است و با اجازه ورود به یکی از این کشورها می‌توان در مناطق دیگر هم طبق تاریخ اعلام‌شده در ویزا اقامت داشت، از طرفی دیگر اعضای این قرارداد به کسانی که ساکن یا تابع کشورهای استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تعدادی از کشورهای قاره‌ی آمریکای جنوبی هستند این اجازه را می‌دهد که بدون گرفتن ویزا به مدت حداکثر 90 روز به هرکدام از این 26 کشور سفر کنند.

مراحل اخذ ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک

در زیر به مراحل اخذ ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک اشاره می‌کنیم:

 •  

 • 1- گرفتن وقت سفارت از کشور مورد نظر

  برای گرفتن ویزای شینگن، کارشناسان ما در ابتدا وقت سفارت را از کشور مورد نظر متقاضی دریافت می‌کنند. وقت سفارت جهت تحویل مدارک، انگشت‌نگاری و در بعضی سفارت‌ها برای مصاحبه گرفته می‌شود.

  نکته مهم: بعضی از سفارت‌ها فقط انگشت‌نگاری دارند و در بعضی دیگر، بسته به تصمیم افسر سفارت، با متقاضی مصاحبه هم می‌شود.
 • 2- پر کردن فرم و تکمیل مدارک

  بعد از گرفتن وقت، فرم سفارت شامل اطلاعات شخصی مانند آدرس محل اقامت، آدرس محل کار، شغل، میزان درآمد، سابقه سفر توسط کارشناسان ما و با توجه به اطلاعات متقاضی پر می‌شود.

 • 3- حضور در سفارت جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک

  در نهایت متقاضی باید در روز و ساعت تعیین شده همراه با مدارک در سفارت مورد نظر حضور پیدا کند.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن

 • این مدارک عبارتند از:
  • اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار از زمان خروج از کشور با امضا شخص مسافر.
  • دو قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه متفاوت بوده و 80 درصد چهره مشخص باشد).
  • اصل شناسنامه و ترجمه از کلیه صفحات آن.
  • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (با مانده‌ حساب بالای 250,000,000 میلیون تومان).
  • اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر (چنانچه خانواده باشند سند مالکیت به نام سرپرست خانواده کافی است).
  • اصل و ترجمه مدارک شغلی:
   • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی.
   • وکلا: پروانه وکالت.
   • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، فیش حقوقی سه ماه اخیر و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
   • بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی و فیش حقوقی سه ماه اخیر
   • مشاغل غیردولتی: : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوقی سه ماه اخیر و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان، در صورت خویش‌فرما بودن جواز کسب/آخرین آگهی تغییرات
   • معلمان، اساتید و اعضا هیئت‌علمی: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوقی سه ماه اخیر و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان.
   • دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل.

    جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  • برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است.
  • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار.
  • همراه داشتن بلیط و واچر معتبر

  توجه داشته باشید که مدارک لازم برای سفارت‌های حوزه‌ی شینگن به‌طور معمول یکسان است و فقط در بعضی از موارد کوچک تفاوت می‌کند، پس قبل از تهیه‌ی هر مدرکی با سفارت مربوطه هماهنگی لازم را به عمل آورید.

 • 3- حضور در سفارت جهت انگشت‌نگاری یا مصاحبه

  بعد از گرفتن وقت و تکمیل مدارک، باید در روز و ساعت تعیین شده، جهت انگشت‌نگاری و یا مصاحبه در سفارت مورد نظر حضور پیدا کنید.

نکات مهم

 • داشتن ویزای شینگن قبلی، امتیاز محسوب می‌شود اما تضمین مجدد برای ورود به محدوده‌ی شینگن نیست.
 • مسافر بایستی از کشور صادرکننده‌ی ویزا به محدوده‌ی شینگن وارد شود و پس از یک شب اقامت سفر خود را به دیگر کشورها ادامه دهد، در غیر این صورت پلیس‌های مرزی می‌توانند به مسافر اجازه‌ی ورود به دیگر کشورهای شینگن را ندهند.
 • در صورتی که بعد از اقدام به درخواست ویزا، تقاضای شما از طرف سفارت موردنظر رد شد زودتر ۶ ماه برای درخواست ویزای مجدد اقدام نکنید.
 • اگر از طریق آژانس‌های هواپیمایی اقدام کردید، بدانید که آن‌ها درخواست‌کننده‌ی ویزا هستند و تصمیم نهایی برای صدور یا رد ویزا به عهده‌ی سفارت است.
 • برخی از سفارت‌ها در ایران، برای صدور ویزا دفتر نمایندگی دارند؛ مانند BLS که دفتر نمایندگی سفارت اسپانیا است. باید به این نکته توجه کرد که برای انگشت‌نگاری در این سفارت‌ها، بایستی به نمایندگی‌های آن‌ها مراجعه کرد، نه خود سفارت.

بازگشایی سفارت‌ها و صدور ویزای شینگن در سال 2021


در حال حاضر کشورهای اسپانیا، فرانسه و سوییس با اعلام شرایط جدید صدور ویزای توریستی شینگن را آغاز کرده‌اند. بدین ترتیب مسافران می‌توانند با ارائه کارت واکسن کرونا برای دریافت ویزای شینگن از طریق سفارت این سه کشور در ایران اقدام کنند. مدارک مورد نیز برای دریافت ویزای شینگن مانند سابق بوده و همچنان ارائه تمکن مالی، مدارک شغلی و غیره نقشی تعیین کننده در تصمیم افسر سفارت در راستای صدور ویزا دارد. لازم به یادآوری ست که وقت‌های سفارتی که قبل از شیوع کرونا تأیید شده بود کنسل و متقاضیان باید مجدداً برای دریافت وقت سفارت اقدام کنند.

 

سریعترین راه اخذ ویزای شینگن


با توجه به آمار بالای ریجکتی ویزای شینگن در دو سال اخیر، سریعترین و راحت‌ترین راه اخذ ویزا از مواردی به شمار می‌روند که بسیاری از متقاضیان ویزا به دنبال آن هستند. هر چند که قوانین اخذ ویزای شینگن برای کشورهای عضو در این اتحادیه یکسان است اما برخی از کشورها سختگیری‌های کمتر داشته و به بیان دیگر پروسه صدور ویزا را راحت‌تر انجام می‌دهند. بدین ترتیب متقاضیان با اقدام از طریق این سفارت‌ها می‌توانند سریعتر به هدف خود ر سیده و شانس دریافت ویزای شینگن را بیشتر کنند. کشورهای ایسلند، استونی، اسلواکی، لهستان یونان و لوکزامبورگ در میان لیست کشورهایی قرار می‌گیرند که می‌توانند روند اخذ ویزای شینگن را سریعتر کنند.


بهترین سفارت برای ویزای شینگن


انتخاب سفارت مناسب نقش مستقیم در صدور یا عدم صدور ویزای شینگن دارد. در حال حاضر و با توجه سختگیری‌های سفارت‌ها در خصوص صدور ویزای شینگن ما به شما سفارت اسپانیا را پیشنهاد می‌دهیم. از آنجا که دفتر ما جز آژانس‌های مورد تایید سفارت اسپانیا می‌باشد توانسته‌ایم درصد بالای در یافت ویزا از طریق این سفارت را به خود اختصاص دهیم. البته یادآور می‌شویم که دفتر ما تنها درخواست دهنده ویزا است و تصمیم نهایی در خصوص صدور یا عدم صد ور ویزای شینگن بر عهده افسر سفارت می‌باشد.


اولین ورود با ویزای شینگن


طبق قوانین ویزای شینگن بهتر است که اولین ورود مسافر به کشورهای این حوزه از همان کشوری باشد که ویزا را از طریق آن دریافت کرده است. به عنوان مثال چنانچه متقاضی ویزای خود را از فرانسه دریافت کرد ه است باید از طریق خاک این کشور وارد اروپا شود. درواقع این قانون احترام به کشوری ست که از طریق آن ویزای خود را دریافت کرده‌اید.

 

گرفتن ویزای شینگن با دعوتنامه


داشتن دعوت نامه گزینه‌ای ست که شانس دریافت ویزای شینگن را برای متقاضیان بیشتر می‌کند. چرا که در این صورت شخص دعوت کننده به نوعی شما را ضمانت کرده و این ضمانت می‌تواند افسر سفارت را قانع کند که دارنده ویزای شینگن بعد از اتمام اعتبار ویزا حوزه شینگن را ترک خواهد کرد. طبق قوانین شخص دعوت کننده بایستی دارای اقامت قانونی، شغل و محل اقامت مشخص در کشور محل زندگی خود داشته باشد. البته متقاضیانی که امکان ارائه دعوت نامه ندارند می‌توانند برنامه سفر را جایگزین کنند. کارشناسان ما در واحد ویزای شینگن مشاوره لازم و کامل را در این خصوص به متقاضیان ارائه خواهند داد.


ویزای شینگن از ترکیه


متقاضیان ایرانی می‌توانند از طریق هر یک از سفارت‌های حوزه شینگن برای دریافت ویزا اقدام کنند. بنابراین هیچ محدودیتی برای دریافت ویزای شینگن از ایران وجود ندارد. البته ایرانیان با داشتن شرایط خاص امکان این را دارند که وقت سفارت خود را از طریق ترکیه نیز دریافت کنند. در واقع ایرانیان تنها با داشتن اقامت ترکیه مجوز دریافت وقت سفارت از این کشور را دارند. از این رو بدون شک دریافت ویزای شینگن از ایران معقول‌تر از ترکیه می‌باشد.
 

بهترین راه دریافت ویزای شینگن


بهترین راه دریافت ویزای شینگن انتخاب سفارتی ست که درصد ریجکتی پایین‌تری نسبت به سایر سفارت‌ها دارد. البته این راه به متقاضیانی پیشنهاد می‌شود که قصدشان فقط و فقط دریافت ویزای شینگن بوده و مبدأ دریافت ویزا در اولویت دوم آن‌ها قرار دارد. در این صورت می‌توان یکی از کشورهای ایسلند، فنلاند، لیتوانی و اسلوونی را برای دریافت ویزای شینگن انتخاب کرد. نکته مهم اینکه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا در تمام سفارت‌ها یکسان است اما برخی از سفارت‌ها راحت‌تر ویزای شینگن را صادر می‌کنند.

 

ویزای شینگن اسپانیا


سفارت اسپانیا از بهترین سفارت‌ها در ایران برای دریافت ویزای شینگن می‌باشد. خبر خوب اینکه نام ما در لیست آژانس‌های مورد تایید سفارت اسپانیا بوده و با توجه به شرایط و ارائه مدارک کامل از طرف متقاضی درصد ریجکتی ما تقریبا صفر می‌باشد. ارائه مشاوره رایگان جهت تکمیل مدارک، پر کردن فرم سفارت، دریافت وقت سفارت در کوتاهترین زمان ممکن، رزرو بلیط و رزرو هتل در اسپانیا از خدمات مل در زمینه دریافت ویزای شینگن از اسپانیا هستند. می‌توانید جهت دریافت ویزای شینگن از اسپانیا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

بهترین آژانس برای ویزای شینگن


انتخاب کارگزار مناسب اولین و مهم‌ترین قدم جهت دریافت ویزای شینگن می‌باشد. داشتن سابقه، کارشناسان مجرب و مهمتر از همه کسب رضایت متقاضیان از مهمترین فاکتورهایی هستند که می‌توانند در انتخاب کارگزار مطمئن موثر باشند. آژانس هواپیمایی ستاره ونک تمامی فاکتورها را دارا بوده و مهمتر از همه به عنوان آژانس مورد تایید سفارت اسپانیا شناخته می‌شود.


قیمت ویزای شینگن بدون وثیقه


متقاضیان با ارائه وثیقه به کارگزار یا آژانس هواپیمایی به نوعی برگشت خود را تضمین کرده و بدین ترتیب می‌توانند افسر سفارت را جهت ترک حوزه شینگن بعد از اتمام تاریخ ویزا قانع کنند. در غیر اینصورت آژانس ستاره ونک تنها خدمات دریافت وقت سفارت را انجام داده و بازگشت متقاضی را تضمین نمی‌کند. قیمت ویزای شینگن بدون وثیقه (گرفتن وقت از سفارت‌‌های فرانسه، ایتالیا و غیره) حدود 150 یورو می‌باشد.


هزینه ویزای شینگن اسپانیا


هزینه ویزای شینگن از طریق سفارت اسپانیا به خدماتی که به متقاضی ارائه می‌شود بستگی دارد. آژانس هواپیمایی ستاره ونک در قالب تور برای دریافت ویزای اسپانیا اقدام می‌کند. حداقل شب‌های اقامت برای متقاضی 4 شب بوده (4 شب اقامت در بارسلون) و حدود 990 یورو همراه با خدماتی از جمله رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان هزینه دارد.


انواع ویزای شینگن


انواع ویزای شینگن شامل ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و ویزای ترانزیت می‌شود. ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک تمامی خدمات مربوط به ویزای توریستی شینگن از جمله مشاوره جهت تکمیل مدارک، دریافت وقت سفارت و پر کردن فرم را انجام می‌دهیم.


مدت زمان رفع ریجکتی ویزای شینگن


متقاضیانی که درخواست ویزای آن‌ها رد شده است می‌توانند بعد از گذشت 6 ماه مجددا جهت دریافت ویزای شینگن اقدام کنند. نکته مهم اینکه متقاضی ابتدا بایستی موارد ریجکتی را رفع، مدارک خود را مجددا تکمیل و سپس جهت دریافت وقت سفارت اقدام کنند. (راه‌هایی نیز برای رفع ریجکتی ویزای شینگن وجود دارد)


مدت زمان صدور ویزای شینگن


مدت زمان صدور ویزای شینگن پس از تحویل مدارک و بررسی آن توسط افسر سفارت ۱۵ الی ۳۰ روز طول می‌کشد. البته زمان اعلام شده با توجه به سفارتی که در آن انگشت نگاری را انجام می‌دهیم ممکن است بیشتر یا کمتر شود.


قیمت ویزای شینگن


ترجمه مدارک، ورودی سفارت و هزینه‌ای توسط کارگزار جهت ارائه خدمات دریافت می‌کند قیمت ویزای شینگن را مشخص می‌کنند. نکته مهم دیگر اینکه هزینه دریافت ویزای شینگن به سفارتی که انتخاب می‌کنید نیز بستگی دارد. تعیین وقت سفارت‌ها بین 100 تا 150 یورو می‌باشد.


 قوانین ویزای شینگن


قوانین ویزای شینگن در تمامی کشورهای عضو در اتحادیه تقریباً یکسان است. طبق این قوانین ارائه مدارکی از جمله تمکن مالی، مدارک شغلی، نداشتن سو سابقه و ارائه برنامه سفر دقیق می‌تواند تاثیر بسیار مثبت در روند دریافت ویزای شینگن داشته باشد.


اولین ورود با ویزای شینگن


طبق قوانین ویزای شینگن متقاضی بایستی از هر کشوری که ویزای خود را دریافت کرده‌ است به حوزه شینگن وارد شود. سپس می‌تواند سفر خود را به هر یک از کشورهای عضو اتحادیه ادامه دهد. این قانون نقطه خروج از حوزه شینگن را شامل نمی‌شود.


خدمات ویزای شینگن


خدمات ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک موارد زیر را شامل می‌شود:
•    ارائه مشاوره جهت تکمیل مدارک
•    دریافت وقت از سفارت اسپانیا
•    تکمیل فرم ویزای شینگن
•    همراهی مسافر در زمان حضور در سفارت و تکمیل مدارک
•    رزرو هتل و بلیط
•    تنظیم برنامه سفر مورد تایید سفارت
 

 

سؤالات احتمالی در مصاحبه کشورهای حوزه شینگن

 • قصد سفر به کدام کشورهای شینگن را دارید؟
 • آیا در منطقه‌ی شینگن دوست، آشنا یا فامیل دارید؟
 • هزینه‌ی سفر شما بر عهده‌ی چه کسی است؟
 • هدف شما از سفر چیست؟
 • چه مدت اقامت دارید؟
 • از کجا مطمئن باشیم که به وطن خود بازخواهید گشت؟
 • شغل شما چیست و درامد شما چقدر است؟
 • و…

پرسش و پاسخ‌های متداول

ویزای شینگن

 • از کدام سفارت برای گرفتن ویزا اقدام می‌کنید؟
  آژانس هواپیمایی ستاره ونک، آژانس تائید شده در سفارت اسپانیا است و برای گرفتن ویزای شینگن از طریق سفارت اسپانیا اقدام می‌کند.
 • جواب ویزای شینگن بعد از چند روز آماده می‌شود؟
  پس از مصاحبه 14 الی 20 روز کاری طول می‌کشد تا جواب ویزا از طرف سفارت آماده شود.
 • در صورت اقدام برای ویزا، از طرف آژانس ستاره ونک چند درصد تضمین برای مثبت بودن جواب ویزا وجود دارد؟
  آژانس هواپیمایی ستاره ونک، فقط درخواست کننده ویزا است و تصمیم نهایی برای صدور ویزا از طرف سفارت مربوطه گرفته می‌شود.
 • آیا خروج مسافر باید از کشوری باشد که ویزا را صادر کرده است؟
  خیر مسافر می‌تواند از تمامی کشورهای حوزه شینگن خارج شود.

 

مشاوره و رزرو
کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو مشاوره

برای رزرو زمان مشاوره اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

کارشناس فروش ستاره ونک

مشاوره تلفنی اخذ ویزا

تورهای اروپا بهار 1402

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای اروپا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا (بارسلون)

مدت سفر: 4 شب

قیمت: 1200 یورو + 27,000,000 تومان

تور اسپانیا (بارسلون)

مدت سفر: 7 شب

قیمت: 1850 یورو + 27,000,000 تومان

تور پاریس

تور اروپا ( بارسلونا + پاریس)

مدت سفر: 7 شب

قیمت: 2100 یورو + 35,200,000 تومان

تور اسپانیا (بارسلون + مادرید)

مدت سفر: 7 شب

قیمت: 2010 یورو + 27,400,000 تومان

تور اسپانیا (مادرید)

مدت سفر: 4 شب

قیمت: 1100 یورو + 27,000,000 تومان

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۱۶:۰۰ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵
  میلاد
  سلام وقت بخیر من میخوام برای مادر ومادرخانمم دعوت نامه از المان بدم میخواستم ببینم آیا شما انجام میدیم و مشاوره تلفنی از واتساپ بگیرم اگه امکانش هست یه شماره به من بدید
  • ۱۱:۴۰ ۱۴۰۱/۱۰/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز متاسفانه خدمات ویزای آلمان رو انجام نمیدیم.
 • ۰۲:۳۶ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  الناز
  سلام من ساکن آلمان هستم و پدر و مادرم قبل از کرونا میخواستند برای ویزای شنگن آلمان اقدام کنند که متاسفانه سفارت ها بسته شد. آیا در حال حاضر امکان گرفتن ویزای شنگن از آلمان وجود داره؟ ممنون میشم جواب بدین
  • ۱۲:۴۵ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقت‌های ویزای توریستی آلمان بسته هست اما برای دیدار با اقوام و غیره می‌تونین جهت گرفت وقت سفارت اقدام کنین
 • ۱۷:۳۷ ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
  محمدیاسین
  سلام من ویزا توریستی برای خودم وفزندانم برای المان درخواست کنم وپذیرفته شوم میتونم به محض ورود به المان درخواست پناهنده اقتصادی بدم
  • ۱۶:۴۵ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام، دوست عزیز فعالیت ما در زمینه توریستی هست. درباره مهاجرت باید با شرکت‌های مهاجرتی مشورت کنین.
 • ۱۰:۱۴ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
  مشاور ستاره ونک
  سلام، وقتتون بخیر ببینید در حال حاضر و با توجه به محدودیت‌های کرونایی اسپانیا دو نوع ویزا برای متقاضیان صادر می‌کنه، یک نوع ویزای اسپانیا هست که با اون فقط اجازه ورود به خاک اسپانیا رو دارید و یک نوع ویزای شینگن هست که در اون صورت اجازه سفر به تمام کشورهای حوزه شینگن رو دارید. به این ترتیب در صورتی که سفارت اسپانیا برای شما ویزای شینگن صادر کنه می‌تونین به آلمان و فرانسه هم سفر کنین.
 • ۱۶:۱۱ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  احمد
  سلام با گرفتن ویزای توریستی اسپانیا میتوانیم از فرانسه و آلمان هم دیدن کنیم؟
 • ۲۳:۲۹ ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
  مهران
  سلام هزینه درخواست ویزا که آژانس زحمت میکشه چه مبلغی هست و شامل چه کارهایی؟ و آیا غیر از اسپانیا برای سایر کشورهای حوزه شینگن هم درخواست می دهید؟ ممنون
  • ۱۱:۰۱ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ما در زمینه دریافت ویزای اسپانیا رزرو تور و وقت سفارت رو شامل میشه، یعنی متقضیان بایستی همزمان با درخواست ویزا بلیط و هتل رو هم رزرو کنند. هزینه تور اسپانیا رو می‌تونین از طریق صفحه تور ما مشاهده کنین. در ارتباط با سایر کشورهای حوزه شینگن ما خدمات گرفتن وقت سفارت تمام مقاصد به ویژه فرانسه رو انجام میدیم.
 • ۱۴:۰۷ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
  شبنم مستانی نژاد
  سلام من برای ویزای شنگن ضروری که خود سفارت اعلام کرده میخواهم وقت بگیرم و همه ی مدارک را تکمیل کردم. الان حدود 3 هفته است که هیچ جوابی از سفارت نگرفتم، اگر از طریق شما اقدام کنم آیا فرقی می‌کند میشه لطفا بگید چقدر طول میکشه برای اخذ وقت با توجه به شرایط کنونی. خیلی ممنون از راهنمایی شما
  • ۲۳:۱۳ ۱۴۰۰/۰۷/۰۶
   ماهان
   عرض ادب; اگر ویزای شنگن رو از سفارت مثلا آلمان در تهران بگیرم،آیا میتونم از کشور دیگه ای مثلا ارمنستان یا ترکیه یا هر کشور ثالثی سفر کنم به آلمان؟ برای وقتی که به طور مثال کاری در ارمنستان یا ترکیه داشته باشم و از همون طرف برم آلمان.
  • ۱۲:۴۰ ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام. لطفا بفرمایید برای اخذ ویزای شینگن و وقتی که اشاره شد از کدام سفارت اقدام کردید.
 • ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  محمد
  سلام هزینه اخذ ویزای شنگن از طریق اژانس شما چقدر هست در صورتی که تمام مدارک رو خودمون اماده کنم و تحویل شما بدیم ایا در حال حاضر با وجود کرونای لعنطی ویزا صادر میشه و ایا ضمانت بازگشت میگیرید یا خیر ممنونم برای 2 نفر مادر و پسر
  • ۱۴:۵۴ ۱۳۹۹/۰۷/۲۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقت شما بخیر، در حال حاضر اقدام جهت دریافت ویزای توریستی شینگن امکان‌پذیر نیست. اما در صورت مساعد شدن شرایط می‌تونیم برای شما و پسرتون اقدامات لازم رو انجام بدیم. هزینه ویزا و مبلغ ضمانت بعد از مساعد شدن اوضاع اعلام میشه. با سپاس
 • ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  صدف ظهیرخواه
  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم هزینه پرکردن فرم ویزای شنگن چند درمیاد
  • ۲۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام خانم ظهیرخواه عزیز، وقت بخیر. پرکردن فرم ویزای شینگن جز خدماتی هست که همکاران ویزا به متقاضیانی که از طریق دفتر ما برای دریافت ویزای شینگن اقدام می‌کنند، ارائه میشه.
 • ۱۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
  رادمهر امینی
  سلام من میخواستم ویزای شینگن رو بگیرم من خودم 59 سالم و خانمم 49 سال
  • ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   مشاور ستاره ونک
   آقای امینی عزیز، با سلام. جهت دریافت ویزای شینگن با سرکار خانم جباری به شماره 88880000-021 (داخلی 118) در تماس باشید.
 • ۰۷:۳۱ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
  سلام بانویی سی ساله و مجرد و شاغل هستم‌. چگونه شانس گرفتن ویزای شینگن از سفارت اسپانیا را بالاتر ببرم؟ یکی از اقوام دور من در اسپانیا، در والنزیا، مقیم هستند و من قصد دارم به اتفاق عمه ام که از کانادا به اسپانیا سفر میکنن، منزل فامیلم مستقر باشم، به نظر شما داشتن دعوتنامه از طرف اقوام من در اسپانیا شانس گرفتن ویزا رو بهتر میکنه؟
  • ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. توضیحات کامل در خصوص دریافت ویزای شینگن در قسمت بالای همین صفحه ارائه شده. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به شرایطی که دارید برای مشاوره بیشتر با همکاران ما در واحد ویزای شینگن در تماس باشید. مسئول ویزای شینگن در آژانس ما سرکار خانم جباری هستن و برای ارتباط با ایشون با شماره 88880000-021 (داخلی 118) تماس بگیرید.
 • ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
  Havaee Zahra
  با سلام لطفا در مورد ویزای تحصیلی فرانسه بدون نیاز به زبان اطلاع رسانی بفرمایید و مبالغ را نیز بفرمایید
  • ۲۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ما صرفا در زمینه توریستی هست.
 • ۰۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  Barati
  سلام.من آلمان هستم.پاسپورت آبی دارم.برای دریافت ویزا برای پدر و مادرم از ایران می‌توانید کمک کنید.؟؟
  • ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، جهت دریافت اطلاعات کامل و اقدام برای دریافت ویزای شینگن با شماره 88880000-021 (همکاران ما در واحد تور) در تماس باشید. سپاس
 • ۱۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
  فریدون عزیزی
  سلام اگه برای خانواده 4نفره ویزای شینگن تهیه کنید چقدر هزینه دریافت میکنید
  • ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ویزای شینگن ما شامل اقدام برای دریافت ویزای شینگن و رزرو 3 شب اقامت در هتل می‌باشد. هزینه این خدمات برای هر نفر حدودا 990 یورو هست.
 • ۱۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  امیر ظهیری
  سلام یه خانواده 4 نفره هستیم دو پسر به سن 13 و 11 سال و خودم و همسرم میخوایم بریم انگلستان میتونین راهنمایی کنین؟
  • ۱۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   مشاور ستاره ونک
   دوست عزیز، سلام. وقت بخیر. برای دریافت ویزای انگلستان ابتدا باید مدارکتون رو کامل کنید. بعد وقت سفارت و برای انجام انگشت نگاری مشخص کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای راهنمایی بیشتر صفحه دریافت ویزای انگلیس ما رو مطالعه کنید یا با همکاران ما در واحد ویزا در تماس باشید.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
preloader

لطفا منتظر بمانید

فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید