ویزای شینگن

امتیاز دهید

 

دریافت ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک

 

 

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن قراردادی است که در سال 1985 بین 26 کشور اروپایی امضا شد تا افرادی که ساکن این کشورها هستند بتوانند بدون نیاز به اخذ ویزا از مرزهای یکدیگر عبور کنند. 26 کشوری که شامل این قرارداد می‌شوند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوونی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن‌اشتاین و سوئیس هستند که شرایط اخذ ویزا از آن‌ها یکسان است و با اجازه ورود به یکی از این کشورها می‌توان در مناطق دیگر هم طبق تاریخ اعلام‌شده در ویزا اقامت داشت، از طرفی دیگر اعضای این قرارداد به کسانی که ساکن یا تابع کشورهای استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، مالزی و تعدادی از کشورهای قاره‌ی آمریکای جنوبی هستند این اجازه را می‌دهد که بدون گرفتن ویزا و به مدت حداکثر 90 روز به هرکدام از این 26 کشور سفر کنند.البته اخیرا دو کشور دیگر اروپایی شامل رومانی و بلغارستان نیز به "صورت محدود" به اتحادیه شینگن پیوسته‌اند. این عضویت ورودی‌های هوایی و دریایی را در برمی‌گیرد وشامل مرزهای زمینی نیست؛ بنابراین زین پس اتباع و دارندگان ویزای شینگن در بلغارستان و رومانی، می‌توانند آزادانه به کشورهای عضو شنگن سفر کنند.

مراحل اخذ ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک

در زیر به مراحل اخذ ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک اشاره می‌کنیم:

 •  

 • 1- گرفتن وقت سفارت از کشور مورد نظر

  برای گرفتن ویزای توریستی شینگن، کارشناسان ما در ابتدا وقت سفارت را از کشور مورد نظر متقاضی دریافت می‌کنند. وقت سفارت جهت تحویل مدارک، انگشت‌نگاری و در بعضی سفارت‌ها برای مصاحبه گرفته می‌شود.

  نکته مهم: بعضی از سفارت‌ها فقط انگشت‌نگاری دارند و در بعضی دیگر، بسته به تصمیم افسر سفارت، با متقاضی مصاحبه هم می‌شود.
 • 2- پر کردن فرم و تکمیل مدارک

  بعد از گرفتن وقت، فرم سفارت شامل اطلاعات شخصی مانند آدرس محل اقامت، آدرس محل کار، شغل، میزان درآمد، سابقه سفر توسط کارشناسان ما و با توجه به اطلاعات متقاضی پر می‌شود.

 • 3- حضور در سفارت جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک

  در نهایت متقاضی باید در روز و ساعت تعیین شده همراه با مدارک در سفارت مورد نظر حضور پیدا کند.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی شینگن

 • این مدارک عبارتند از:
  • اصل گذرنامه جدید با امضاء، به همراه اصل گذرنامه‌های قبلی (مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم)
  • 2  قطعه عکس ۴.۵ * ۳.۵ جدید رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، 80 % درصد صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 2 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
  • اصل و ترجمه شناسنامه
  • اصل گردش حساب بانکی ۶ ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن هر دو از یک حساب (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۱۰ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A۴ باشد.) باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 4۰۰ میلیون تومان باشد. 
  • اصل و ترجمه سند مالکیت (سند تک برگ یا دفترچه ای مورد تایید میباشد.)
  • اصل و ترجمه مدارک شغلی:
   • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و ۳ فیش حقوقی آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
   • وکلا: پروانه وکالت.
   • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر , سابقه بیمه تامین اجتماعی 
   • بازنشسته‌ها: آخرین حکم بازنشستگی، 3 فیش حقوقی آخر
   • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، قرارداد کاری، ۳ فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی
   • در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت، سابقه بیمه تامین اجتماعی/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است).
   • * ارائه لیست بیمه پرسنل مربوط به ۳ ماه آخر و مدارک مالیاتی اختیاری می باشد.
   • معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه سه فیش حقوقی آخر
   • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با مهر و امضا سازمان مربوطه

    جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  • برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری با ذکر موارد : هدف از سفر، تاریخ سفر، ذکر شهر ها و هتل ها، نام افرادی که در سفر همراهشان هستند (سرپرست ایشان در زمان سفر) و نام فردی که هزینه های سفر را تقبل میکند الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.
  • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار (برای خانم های خانه داری که به تنهایی سفر میکنند و مدارک شغلی و مالی همسر را ارائه میدهند تهیه نامه محضری مبنی بر اینکه همسر تمامی هزینه های سفر را تقبل میکند الزامی است.)
  • تکمیل فرم فارسی مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

  توجه داشته باشید که مدارک لازم برای سفارت‌های حوزه‌ی شینگن به‌طور معمول یکسان است و فقط در بعضی از موارد کوچک تفاوت می‌کند، پس قبل از تهیه‌ی هر مدرکی با سفارت مربوطه هماهنگی لازم را به عمل آورید.حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر ۱۲ سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری BLS الزامی می‌باشد.

 • ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 6۰۰ میلیون تومان در وجه آژانس هواپیمایی ستاره ونک جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.

 • لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.

نکات مهم

 • داشتن ویزای شینگن قبلی، امتیاز محسوب می‌شود اما تضمین مجدد برای ورود به محدوده‌ی شینگن نیست.
 • مسافر بایستی از کشور صادرکننده‌ی ویزا به محدوده‌ی شینگن وارد شود و پس از یک شب اقامت سفر خود را به دیگر کشورها ادامه دهد، در غیر این صورت پلیس‌های مرزی می‌توانند به مسافر اجازه‌ی ورود به دیگر کشورهای شینگن را ندهند.
 • در صورتی که بعد از اقدام به درخواست ویزا، تقاضای شما از طرف سفارت موردنظر رد شد زودتر ۶ ماه برای درخواست ویزای مجدد اقدام نکنید.
 • اگر از طریق آژانس‌های هواپیمایی اقدام کردید، بدانید که آن‌ها درخواست‌کننده‌ی ویزا هستند و تصمیم نهایی برای صدور یا رد ویزا به عهده‌ی سفارت است.
 • برخی از سفارت‌ها در ایران، برای صدور ویزا دفتر نمایندگی دارند؛ مانند BLS که دفتر نمایندگی سفارت اسپانیا است. باید به این نکته توجه کرد که برای انگشت‌نگاری در این سفارت‌ها، بایستی به نمایندگی‌های آن‌ها مراجعه کرد، نه خود سفارت.

سریعترین راه اخذ ویزای شینگن


با توجه به آمار بالای ریجکتی ویزای شینگن در دو سال اخیر، سریعترین و راحت‌ترین راه اخذ ویزا از مواردی به شمار می‌روند که بسیاری از متقاضیان ویزا به دنبال آن هستند. هر چند که قوانین اخذ ویزای شینگن برای کشورهای عضو در این اتحادیه یکسان است اما برخی از کشورها سختگیری‌های کمتر داشته و به بیان دیگر پروسه صدور ویزا را راحت‌تر انجام می‌دهند. بدین ترتیب متقاضیان با اقدام از طریق این سفارت‌ها می‌توانند سریعتر به هدف خود ر سیده و شانس دریافت ویزای شینگن را بیشتر کنند. کشورهای ایسلند، استونی، اسلواکی، لهستان یونان و لوکزامبورگ در میان لیست کشورهایی قرار می‌گیرند که می‌توانند روند اخذ ویزای شینگن را سریعتر کنند.


بهترین سفارت برای ویزای توریستی شینگن


انتخاب سفارت مناسب نقش مستقیم در صدور یا عدم صدور ویزای شینگن دارد. در حال حاضر و با توجه سختگیری‌های سفارت‌ها در خصوص صدور ویزای شینگن ما به شما سفارت اسپانیا را پیشنهاد می‌دهیم. از آنجا که دفتر ما جز آژانس‌های مورد تایید سفارت اسپانیا می‌باشد توانسته‌ایم درصد بالای در یافت ویزا از طریق این سفارت را به خود اختصاص دهیم. البته یادآور می‌شویم که دفتر ما تنها درخواست دهنده ویزا است و تصمیم نهایی در خصوص صدور یا عدم صد ور ویزای شینگن بر عهده افسر سفارت می‌باشد.


اولین ورود با ویزای شینگن


طبق قوانین ویزای شینگن بهتر است که اولین ورود مسافر به کشورهای این حوزه از همان کشوری باشد که ویزا را از طریق آن دریافت کرده است. به عنوان مثال چنانچه متقاضی ویزای خود را از فرانسه دریافت کرد ه است باید از طریق خاک این کشور وارد اروپا شود. درواقع این قانون احترام به کشوری ست که از طریق آن ویزای خود را دریافت کرده‌اید.

 

گرفتن ویزای شینگن با دعوتنامه


داشتن دعوت نامه گزینه‌ای ست که شانس دریافت ویزای شینگن را برای متقاضیان بیشتر می‌کند. چرا که در این صورت شخص دعوت کننده به نوعی شما را ضمانت کرده و این ضمانت می‌تواند افسر سفارت را قانع کند که دارنده ویزای شینگن بعد از اتمام اعتبار ویزا حوزه شینگن را ترک خواهد کرد. طبق قوانین شخص دعوت کننده بایستی دارای اقامت قانونی، شغل و محل اقامت مشخص در کشور محل زندگی خود داشته باشد. البته متقاضیانی که امکان ارائه دعوت نامه ندارند می‌توانند برنامه سفر را جایگزین کنند. کارشناسان ما در واحد ویزای شینگن مشاوره لازم و کامل را در این خصوص به متقاضیان ارائه خواهند داد.
 

بهترین راه دریافت ویزای شینگن


بهترین راه دریافت ویزای شینگن انتخاب سفارتی ست که درصد ریجکتی پایین‌تری نسبت به سایر سفارت‌ها دارد. البته این راه به متقاضیانی پیشنهاد می‌شود که قصدشان فقط و فقط دریافت ویزای شینگن بوده و مبدأ دریافت ویزا در اولویت دوم آن‌ها قرار دارد. در این صورت می‌توان یکی از کشورهای ایسلند، فنلاند، لیتوانی و اسلوونی را برای دریافت ویزای شینگن انتخاب کرد. نکته مهم اینکه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا در تمام سفارت‌ها یکسان است اما برخی از سفارت‌ها راحت‌تر ویزای شینگن را صادر می‌کنند.

 

ویزای شینگن اسپانیا


سفارت اسپانیا از بهترین سفارت‌ها در ایران برای دریافت ویزای شینگن می‌باشد. خبر خوب اینکه نام ما در لیست آژانس‌های مورد تایید سفارت اسپانیا بوده و با توجه به شرایط و ارائه مدارک کامل از طرف متقاضی درصد ریجکتی ما تقریبا صفر می‌باشد. ارائه مشاوره رایگان جهت تکمیل مدارک، پر کردن فرم سفارت، دریافت وقت سفارت در کوتاهترین زمان ممکن، رزرو بلیط و رزرو هتل در اسپانیا از خدمات مل در زمینه دریافت ویزای شینگن از اسپانیا هستند. می‌توانید جهت دریافت ویزای شینگن از اسپانیا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ویزای شینگن از ترکیه


متقاضیان ایرانی می‌توانند از طریق هر یک از سفارت‌های حوزه شینگن برای دریافت ویزا اقدام کنند. بنابراین هیچ محدودیتی برای دریافت ویزای شینگن از ایران وجود ندارد. البته ایرانیان با داشتن شرایط خاص امکان این را دارند که وقت سفارت خود را از طریق ترکیه نیز دریافت کنند. در واقع ایرانیان تنها با داشتن اقامت ترکیه مجوز دریافت وقت سفارت از این کشور را دارند. از این رو بدون شک دریافت ویزای شینگن از ایران معقول‌تر از ترکیه می‌باشد.

 

بهترین آژانس برای ویزای توریستی شینگن


انتخاب کارگزار مناسب اولین و مهم‌ترین قدم جهت دریافت ویزای شینگن می‌باشد. داشتن سابقه، کارشناسان مجرب و مهمتر از همه کسب رضایت متقاضیان از مهمترین فاکتورهایی هستند که می‌توانند در انتخاب کارگزار مطمئن موثر باشند. آژانس هواپیمایی ستاره ونک تمامی فاکتورها را دارا بوده و مهمتر از همه به عنوان آژانس مورد تایید سفارت اسپانیا شناخته می‌شود.


قیمت ویزای شینگن بدون وثیقه


متقاضیان با ارائه وثیقه به کارگزار یا آژانس هواپیمایی به نوعی برگشت خود را تضمین کرده و بدین ترتیب می‌توانند افسر سفارت را جهت ترک حوزه شینگن بعد از اتمام تاریخ ویزا قانع کنند. در غیر اینصورت آژانس ستاره ونک تنها خدمات دریافت وقت سفارت را انجام داده و بازگشت متقاضی را تضمین نمی‌کند. قیمت ویزای شینگن بدون وثیقه (گرفتن وقت از سفارت‌‌های فرانسه، ایتالیا و غیره) حدود 150 یورو می‌باشد.


هزینه ویزای شینگن اسپانیا


هزینه ویزای شینگن از طریق سفارت اسپانیا به خدماتی که به متقاضی ارائه می‌شود بستگی دارد. آژانس هواپیمایی ستاره ونک در قالب تور برای دریافت ویزای اسپانیا اقدام می‌کند. حداقل شب‌های اقامت برای متقاضی 4 شب بوده (4 شب اقامت در بارسلون) و حدود 990 یورو همراه با خدماتی از جمله رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و تور لیدر فارسی زبان هزینه دارد.


انواع ویزای شینگن


انواع ویزای شینگن شامل ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و ویزای ترانزیت می‌شود. ما در آژانس هواپیمایی ستاره ونک تمامی خدمات مربوط به ویزای توریستی شینگن از جمله مشاوره جهت تکمیل مدارک، دریافت وقت سفارت و پر کردن فرم را انجام می‌دهیم.


مدت زمان رفع ریجکتی ویزای شینگن


متقاضیانی که درخواست ویزای آن‌ها رد شده است می‌توانند بعد از گذشت 6 ماه مجددا جهت دریافت ویزای شینگن اقدام کنند. نکته مهم اینکه متقاضی ابتدا بایستی موارد ریجکتی را رفع، مدارک خود را مجددا تکمیل و سپس جهت دریافت وقت سفارت اقدام کنند. (راه‌هایی نیز برای رفع ریجکتی ویزای شینگن وجود دارد)


مدت زمان صدور ویزای توریستی شینگن


مدت زمان صدور ویزای شینگن پس از تحویل مدارک و بررسی آن توسط افسر سفارت ۱۵ الی ۳۰ روز طول می‌کشد. البته زمان اعلام شده با توجه به سفارتی که در آن انگشت نگاری را انجام می‌دهیم ممکن است بیشتر یا کمتر شود.


قیمت ویزای توریستی شینگن


ترجمه مدارک، ورودی سفارت و هزینه‌ای توسط کارگزار جهت ارائه خدمات دریافت می‌کند قیمت ویزای شینگن را مشخص می‌کنند. نکته مهم دیگر اینکه هزینه دریافت ویزای شینگن به سفارتی که انتخاب می‌کنید نیز بستگی دارد. تعیین وقت سفارت‌ها بین 100 تا 150 یورو می‌باشد.


 قوانین ویزای شینگن


قوانین ویزای شینگن در تمامی کشورهای عضو در اتحادیه تقریباً یکسان است. طبق این قوانین ارائه مدارکی از جمله تمکن مالی، مدارک شغلی، نداشتن سو سابقه و ارائه برنامه سفر دقیق می‌تواند تاثیر بسیار مثبت در روند دریافت ویزای شینگن داشته باشد.


اولین ورود با ویزای شینگن


طبق قوانین ویزای شینگن متقاضی بایستی از هر کشوری که ویزای خود را دریافت کرده‌ است به حوزه شینگن وارد شود. سپس می‌تواند سفر خود را به هر یک از کشورهای عضو اتحادیه ادامه دهد. این قانون نقطه خروج از حوزه شینگن را شامل نمی‌شود.


خدمات ویزای شینگن


خدمات ویزای شینگن در آژانس هواپیمایی ستاره ونک موارد زیر را شامل می‌شود:
•    ارائه مشاوره جهت تکمیل مدارک
•    دریافت وقت از سفارت اسپانیا
•    تکمیل فرم ویزای شینگن
•    همراهی مسافر در زمان حضور در سفارت و تکمیل مدارک
•    رزرو هتل و بلیط
•    تنظیم برنامه سفر مورد تایید سفارت
 

راحت ترین کشور برای ویزای شینگن کدام است؟

کشورهای ایسلند، فنلاند، لیتوانی، اسلونی، لتونی، لهستان، اسلواکی، یونان و لوکزامبورگ کشورهایی هستند که بالاترین تعداد صدور ویزا و کمترین آمار ریجکتی را داشته‌اند. از آن رو چنانچه نقطه ورود یا اینکه از طریق کدام کشور ویزای شینگن را دریافت کرده‌اید برایتان در درجه دوم اهمیت قرار دارد بهتر است از طریق یکی از کشورهای اعلام شده برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنید.

سؤالات احتمالی در مصاحبه کشورهای حوزه شینگن

 • قصد سفر به کدام کشورهای شینگن را دارید؟
 • آیا در منطقه‌ی شینگن دوست، آشنا یا فامیل دارید؟
 • هزینه‌ی سفر شما بر عهده‌ی چه کسی است؟
 • هدف شما از سفر چیست؟
 • چه مدت اقامت دارید؟
 • از کجا مطمئن باشیم که به وطن خود بازخواهید گشت؟
 • شغل شما چیست و درامد شما چقدر است؟
 • و…

پرسش و پاسخ‌های متداول

ویزای شینگن

 • از کدام سفارت برای گرفتن ویزا اقدام می‌کنید؟
  آژانس هواپیمایی ستاره ونک، آژانس تائید شده در سفارت اسپانیا است و برای گرفتن ویزای شینگن از طریق سفارت اسپانیا اقدام می‌کند.
 • جواب ویزای شینگن بعد از چند روز آماده می‌شود؟
  پس از مصاحبه 14 الی 20 روز کاری طول می‌کشد تا جواب ویزا از طرف سفارت آماده شود.
 • در صورت اقدام برای ویزا، از طرف آژانس ستاره ونک چند درصد تضمین برای مثبت بودن جواب ویزا وجود دارد؟
  آژانس هواپیمایی ستاره ونک، فقط درخواست کننده ویزا است و تصمیم نهایی برای صدور ویزا از طرف سفارت مربوطه گرفته می‌شود.
 • آیا خروج مسافر باید از کشوری باشد که ویزا را صادر کرده است؟
  خیر مسافر می‌تواند از تمامی کشورهای حوزه شینگن خارج شود.

 

مشاوره و رزرو
کارشناسان ما خوشحال میشوند که به هر سوال شما پاسخ دهند.
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو مشاوره

برای رزرو زمان مشاوره اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

کارشناس فروش ستاره ونک

مشاوره تلفنی اخذ ویزا

تورهای اروپا تابستان 1403

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای اروپا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا 4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن

اسپانیا

4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 5 روز و 4 شب با صبحانه
از 1,300 یورو +
37,600,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + مادرید 4 شب بارسلون + 3 شب مادرید

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 3 شب مادرید
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 8 روز و 7 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
50,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلونا - مالاگا 4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و آلمان 4 شب بارسلون + 3 شب فرانکفورت + 3 شب برلین

تور اسپانیا و آلمان

4 شب بارسلون + 3 شب فرانکفورت + 3 شب برلین
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,550 یورو +
79,000,000
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا 4 شب بارسلون + 2 شب فلورانس + 2 شب ونیز + 2 شب میلان

تور اسپانیا و ایتالیا

4 شب بارسلون + 2 شب فلورانس + 2 شب ونیز + 2 شب میلان
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,700 یورو +
70,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا و سوئیس 4 شب بارسلون + 3 شب میلان + 3 شب زوریخ

تور اسپانیا و ایتالیا و سوئیس

4 شب بارسلون + 3 شب میلان + 3 شب زوریخ
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,450 یورو +
80,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + پاریس 4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی

تور اسپانیا و فرانسه

4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 2,200 یورو +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و پرتغال 4 شب بارسلون + 3 شب لیسبون

تور اسپانیا و پرتغال

4 شب بارسلون + 3 شب لیسبون
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 8 روز و 7 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
63,000,000 تومان
مشاهده تور
بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۱۶:۰۰ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵
  میلاد
  سلام وقت بخیر من میخوام برای مادر ومادرخانمم دعوت نامه از المان بدم میخواستم ببینم آیا شما انجام میدیم و مشاوره تلفنی از واتساپ بگیرم اگه امکانش هست یه شماره به من بدید
  • ۱۱:۴۰ ۱۴۰۱/۱۰/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز متاسفانه خدمات ویزای آلمان رو انجام نمیدیم.
 • ۰۲:۳۶ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  الناز
  سلام من ساکن آلمان هستم و پدر و مادرم قبل از کرونا میخواستند برای ویزای شنگن آلمان اقدام کنند که متاسفانه سفارت ها بسته شد. آیا در حال حاضر امکان گرفتن ویزای شنگن از آلمان وجود داره؟ ممنون میشم جواب بدین
  • ۱۲:۴۵ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام، وقت‌های ویزای توریستی آلمان بسته هست اما برای دیدار با اقوام و غیره می‌تونین جهت گرفت وقت سفارت اقدام کنین
 • ۱۷:۳۷ ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
  محمدیاسین
  سلام من ویزا توریستی برای خودم وفزندانم برای المان درخواست کنم وپذیرفته شوم میتونم به محض ورود به المان درخواست پناهنده اقتصادی بدم
  • ۱۶:۴۵ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام، دوست عزیز فعالیت ما در زمینه توریستی هست. درباره مهاجرت باید با شرکت‌های مهاجرتی مشورت کنین.
 • ۱۰:۱۴ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
  مشاور ستاره ونک
  سلام، وقتتون بخیر ببینید در حال حاضر و با توجه به محدودیت‌های کرونایی اسپانیا دو نوع ویزا برای متقاضیان صادر می‌کنه، یک نوع ویزای اسپانیا هست که با اون فقط اجازه ورود به خاک اسپانیا رو دارید و یک نوع ویزای شینگن هست که در اون صورت اجازه سفر به تمام کشورهای حوزه شینگن رو دارید. به این ترتیب در صورتی که سفارت اسپانیا برای شما ویزای شینگن صادر کنه می‌تونین به آلمان و فرانسه هم سفر کنین.
 • ۱۶:۱۱ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
  احمد
  سلام با گرفتن ویزای توریستی اسپانیا میتوانیم از فرانسه و آلمان هم دیدن کنیم؟
 • ۲۳:۲۹ ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
  مهران
  سلام هزینه درخواست ویزا که آژانس زحمت میکشه چه مبلغی هست و شامل چه کارهایی؟ و آیا غیر از اسپانیا برای سایر کشورهای حوزه شینگن هم درخواست می دهید؟ ممنون
  • ۱۱:۰۱ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ما در زمینه دریافت ویزای اسپانیا رزرو تور و وقت سفارت رو شامل میشه، یعنی متقضیان بایستی همزمان با درخواست ویزا بلیط و هتل رو هم رزرو کنند. هزینه تور اسپانیا رو می‌تونین از طریق صفحه تور ما مشاهده کنین. در ارتباط با سایر کشورهای حوزه شینگن ما خدمات گرفتن وقت سفارت تمام مقاصد به ویژه فرانسه رو انجام میدیم.
 • ۱۴:۰۷ ۱۴۰۰/۰۳/۱۳
  شبنم مستانی نژاد
  سلام من برای ویزای شنگن ضروری که خود سفارت اعلام کرده میخواهم وقت بگیرم و همه ی مدارک را تکمیل کردم. الان حدود 3 هفته است که هیچ جوابی از سفارت نگرفتم، اگر از طریق شما اقدام کنم آیا فرقی می‌کند میشه لطفا بگید چقدر طول میکشه برای اخذ وقت با توجه به شرایط کنونی. خیلی ممنون از راهنمایی شما
  • ۲۳:۱۳ ۱۴۰۰/۰۷/۰۶
   ماهان
   عرض ادب; اگر ویزای شنگن رو از سفارت مثلا آلمان در تهران بگیرم،آیا میتونم از کشور دیگه ای مثلا ارمنستان یا ترکیه یا هر کشور ثالثی سفر کنم به آلمان؟ برای وقتی که به طور مثال کاری در ارمنستان یا ترکیه داشته باشم و از همون طرف برم آلمان.
  • ۱۲:۴۰ ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام. لطفا بفرمایید برای اخذ ویزای شینگن و وقتی که اشاره شد از کدام سفارت اقدام کردید.
 • ۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
  محمد
  سلام هزینه اخذ ویزای شنگن از طریق اژانس شما چقدر هست در صورتی که تمام مدارک رو خودمون اماده کنم و تحویل شما بدیم ایا در حال حاضر با وجود کرونای لعنطی ویزا صادر میشه و ایا ضمانت بازگشت میگیرید یا خیر ممنونم برای 2 نفر مادر و پسر
  • ۱۴:۵۴ ۱۳۹۹/۰۷/۲۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقت شما بخیر، در حال حاضر اقدام جهت دریافت ویزای توریستی شینگن امکان‌پذیر نیست. اما در صورت مساعد شدن شرایط می‌تونیم برای شما و پسرتون اقدامات لازم رو انجام بدیم. هزینه ویزا و مبلغ ضمانت بعد از مساعد شدن اوضاع اعلام میشه. با سپاس
 • ۲۱:۰۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  صدف ظهیرخواه
  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم هزینه پرکردن فرم ویزای شنگن چند درمیاد
  • ۲۳:۳۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
   مشاور ستاره ونک
   سلام خانم ظهیرخواه عزیز، وقت بخیر. پرکردن فرم ویزای شینگن جز خدماتی هست که همکاران ویزا به متقاضیانی که از طریق دفتر ما برای دریافت ویزای شینگن اقدام می‌کنند، ارائه میشه.
 • ۱۲:۱۴ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
  رادمهر امینی
  سلام من میخواستم ویزای شینگن رو بگیرم من خودم 59 سالم و خانمم 49 سال
  • ۲۲:۴۳ ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   مشاور ستاره ونک
   آقای امینی عزیز، با سلام. جهت دریافت ویزای شینگن با سرکار خانم جباری به شماره 88880000-021 (داخلی 118) در تماس باشید.
 • ۰۷:۳۱ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
  سلام بانویی سی ساله و مجرد و شاغل هستم‌. چگونه شانس گرفتن ویزای شینگن از سفارت اسپانیا را بالاتر ببرم؟ یکی از اقوام دور من در اسپانیا، در والنزیا، مقیم هستند و من قصد دارم به اتفاق عمه ام که از کانادا به اسپانیا سفر میکنن، منزل فامیلم مستقر باشم، به نظر شما داشتن دعوتنامه از طرف اقوام من در اسپانیا شانس گرفتن ویزا رو بهتر میکنه؟
  • ۲۲:۳۹ ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. توضیحات کامل در خصوص دریافت ویزای شینگن در قسمت بالای همین صفحه ارائه شده. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به شرایطی که دارید برای مشاوره بیشتر با همکاران ما در واحد ویزای شینگن در تماس باشید. مسئول ویزای شینگن در آژانس ما سرکار خانم جباری هستن و برای ارتباط با ایشون با شماره 88880000-021 (داخلی 118) تماس بگیرید.
 • ۲۲:۲۳ ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
  Havaee Zahra
  با سلام لطفا در مورد ویزای تحصیلی فرانسه بدون نیاز به زبان اطلاع رسانی بفرمایید و مبالغ را نیز بفرمایید
  • ۲۲:۰۲ ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ما صرفا در زمینه توریستی هست.
 • ۰۲:۴۸ ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  Barati
  سلام.من آلمان هستم.پاسپورت آبی دارم.برای دریافت ویزا برای پدر و مادرم از ایران می‌توانید کمک کنید.؟؟
  • ۲۲:۱۸ ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، جهت دریافت اطلاعات کامل و اقدام برای دریافت ویزای شینگن با شماره 88880000-021 (همکاران ما در واحد تور) در تماس باشید. سپاس
 • ۱۱:۴۰ ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
  فریدون عزیزی
  سلام اگه برای خانواده 4نفره ویزای شینگن تهیه کنید چقدر هزینه دریافت میکنید
  • ۱۴:۰۴ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ویزای شینگن ما شامل اقدام برای دریافت ویزای شینگن و رزرو 3 شب اقامت در هتل می‌باشد. هزینه این خدمات برای هر نفر حدودا 990 یورو هست.
 • ۱۱:۰۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  امیر ظهیری
  سلام یه خانواده 4 نفره هستیم دو پسر به سن 13 و 11 سال و خودم و همسرم میخوایم بریم انگلستان میتونین راهنمایی کنین؟
  • ۱۲:۳۱ ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   مشاور ستاره ونک
   دوست عزیز، سلام. وقت بخیر. برای دریافت ویزای انگلستان ابتدا باید مدارکتون رو کامل کنید. بعد وقت سفارت و برای انجام انگشت نگاری مشخص کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای راهنمایی بیشتر صفحه دریافت ویزای انگلیس ما رو مطالعه کنید یا با همکاران ما در واحد ویزا در تماس باشید.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید