تور کانادا

لطفا امتیاز دهید

تورهای کانادا پاییز 99

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای کانادا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا + 4 شب مونترال (کبک)

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا

تور کانادا

14 شب و 15 روز

تور کانادا

16 شب و 17 روز

بهترین زمان سفر به کانادا

کانادا کشوری چهارفصل است، اما با توجه به پهناور بودن کشور کانادا آب و هوای آن در مناطق مختلف متغیر می‌باشد، در ادامه مطلب آب و هوای دو منطقه مونترال و تورنتو را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 
بهار
مارس تا ژوئن
بهار مناسب‌ترین فصل برای لذت بردن از پارک‌های تورنتو و مونترال است. هرچند که فصل بهار هوا اکثر اوقات بارانی است و به همراه داشتن چتر و لباس بارانی ضروری می‌باشد. اما به دلیل مناظر زیبا و آب و هوای بسیار عالی و رمانتیک، اکثر مسافران بهار را برای سفر تور کانادا انتخاب می‌کنند.
 
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
فصل تابستان مونترال و تورنتو آب و هوای گرم و نسبتاً مرطوب دارند. ماه‌های جولای و آگست گرمترین ماه‌های سال در این دو شهر هستند. هوای معتدل و گرم باعث شده تا گردشگران زیادی برای گذراندن تعطیلات به کانادا سفر کنند، به همین دلیل تابستان شلوغ‌ترین فصل گردشگری در تورنتو ومونترال است.
 
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
فصل پاییز از اواخر سپتامبر در کانادا آغاز می‌شود، هوا در این فصل خنک می‌شود و نه خبری از سرمای زمستان است نه گرما و شلوغی جمعیت در تابستان. برگ‌های رنگارنگ و طبیعت زیبای پاییز در مونترال و تورنتو، این فصل را به یکی از محبوب‌ترین فصل‌ها برای گردشگران تور کانادا تبدیل کرده‌اند.
 
زمستان
دسامبر تا مارس
کانادا زمستان‌های سرد و طولانی دارد. دمای هوا در این فصل در اکثر نقاط کشور و همچنین شهرهای تورنتو و مونترال زیر صفر است. ازآنجایی که زمستان در کانادا سردتر از زمستان‌های معمول در اکثر نقاط دنیا است، اگر می‌خواهید در این فصل به کانادا سفر کنید، همراه داشتن لباس گرم ضروری است.
با توجه به اینکه آب و هوای کانادا سرد و قطبی است. شهرهای انتاریو و مونترال از نقاط گرم کانادا محسوب می‌شوند، این شهرها دارای زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و مرطوب می‌باشند. به همین دلیل فصل‌های بهار و پاییز بهترین زمان سفر به این شهرها و لذت بردن از طبیعت خارق‌العاده زیبا و بکر کانادا محسوب می‌شوند.

اطلاعات مهم کانادا

 • طول پرواز: حدوداً 13 ساعت
 • واحد پولی: دلار کانادا
 • زبان رسمی: انگلیسی - فرانسوی
 • پیش شماره: +1
 • اختلاف ساعت با ایران: -10:30
 • شماره تماس با اورژانس: 911
 • شماره تماس با پلیس: 911
 • شماره تماس با آتش نشانی: 911

مدارک لازم برای سفر به کانادا

 1. اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
 2. یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 زنگی با زمینه سفید
 3. ترجمه شناسنامه و کارت ملی
 4. ترجمه سند ازدواج در صورت هم سفر بودن با همسر
 5. ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
 6. تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
 7. مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید اوراق یا سهام بهادار، سند اتومبیل و اجاره‌نامه نیز دارید ارائه دهید. (مدت اعتبارنامه تمکن مالی و ریز پرینت 4 ماه آخر یک ماه است)
 8. ترجمه اسناد ملکی
 9. مدارک شغلی:
  • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر، ترجمه حکم کارگزینی.
  • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی 2 ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت 4 ماه آخر به لاتین
  • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
  • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
  • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
  • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
  • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)
 10. دعوت‌نامه : شامل مشخصات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد دیگر دعوت‌نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد.
  • مدارک دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سوی فرد دعوت‌کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت‌کننده شامل، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرم‌های T4 و T1 تأثیر بسیار زیادی درروند نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند (فرم‌های T4 و T1 برگه‌های مالیاتی پرداخت شده‌ی شخص دعوت‌کننده در کشور کانادا می‌باشد).

   در صورت نداشتن دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

 11. ترجمه رضایت‌نامه محضری برای همراهی فرزندان که بدن یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت‌نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کند.

معرفی کانادا

مناظر کارت پستالی، دریاچه و جنگل‌های زیبا و بکر، خط ساحلی منحصربه‌فرد، پارک‌های ملی خارق‌العاده، سطح بالای کیفیت زندگی، امکانات اجتماعی و سیستم آموزشی پیشرفته همه و همه باعث شده تا کانادا به مقصد رؤیایی برای بسیاری از گردشگران، مهاجران و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در معتبرترین دانشگاه‌های دنیا را دارند تبدیل شود.

کانادا در شمال قاره امریکا قرار گرفته و بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است. هر کدام از ایالت‌های کانادا زیبایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند از کوه‌های راکی در غرب کانادا گرفته تا آبشارهای حیرت‌انگیز نیاگارا در مرکز و شهرهای جذاب تورنتو، مونترال و کبک به همراه فرهنگ غنی و امکانات رفاهی خود، همگی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در تور کانادا محسوب می‌شوند.

این کشور جذاب مدت‌ها مستعمره کشورهای انگلستان و فرانسه بوده است. به همین دلیل فرهنگ آن نیز به شدت تحت تأثیر این دو کشور قرار گرفته و انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کانادا هستند.

آژانس هواپیمایی ستاره ونک برگزار کننده تور کانادا و ارائه دهنده خدمات ویزای توریستی کانادا، سوپر ویزای کانادا و ویزای تضمینی کانادا می‌باشد.

تور تورنتو: تورنتو مرکز استان اونتاریو و بزرگترین شهر کانادا است. این شهر یکی از مراکز اقتصادی کانادا نیز به شمار می‌رود. تورنتو با مراکز تفریحی فراوان مجموعه‌ای کامل از برج‌های بلند، موزه، گالری، باغ‌های زیبا و مراکز خرید را تشکیل می‌دهد. تورنتو دارای سیستم مترو بسیار منظمی است که رفت‌وآمد به تمام نقاط دیدنی شهر را برای گردشگران تور کانادا به راحتی امکان‌پذیر ساخته است.

تور مونترال: مونترال بزرگترین شهر استان جذاب کبک می‌باشد که بیشتر مردم آن به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. این شهر دارای تاریخچه‌ای بسیار غنی است و گذشته آن با فرهنگ فرانسوی پیوندی ناگسستنی دارد. مونترال با بناهای قدیمی، رستوران‌های مجلل، مراکز خرید مدرن و خیابان‌های جذاب جز محبوب‌ترین شهرهای توریستی برای گردش تور کانادا می‌باشد.

تور نیاگارا: نیاگارا از زیباترین مناطق طبیعی دنیا است که در مرز میان کانادا و امریکا قرار دارد. آبشارهای نیاگارا از اصلی‌ترین جاذبه‌های تور کانادا به‌شمار می‌روند. این آبشارها از دو آبشار بزرگ تشکیل شده‌اند که یکی از آن‌ها در کانادا و دیگری در امریکا قرار دارد. قدمت آبشارهای نیاگارا به 10 تا 15 هزار سال می‌رسد. اگر به دنبال ماجراجویی و هیجان در تور کانادا هستید، قایق‌سواری، زیپ‌لاین و سایر ورزش‌های آبی در آبشارهای نیاگارا را از دست ندهید.

 

قیمت تور کانادا: تورهای کانادا از 4 شب تا 17 شب یا بیشتر برگزار می‌شوند. در واقع تعداد روزهای تور به تعداد شهرهای اقامت هر مسافر بستگی دارد. طبیعتا هر اندازه شهرهای بیشتری در لیست قرار گیرند قیمت تور کانادا هم افزایش پیدا می‌کنند. اما علاوه بر تعداد روزهای اقامت، نوع بلیط و فصل سفر نیز در قیمت تورهای کانادا موثر هستند. کارشناسان ما در واحد تور، تمامی این موارد را با دقت بررسی کرده و با توجه به درخواست و شرایط هر مسافر مناسبت‌ترین قیمت تور کانادا را پیشنهاد می‌دهند.

معرفی بهترین مقاصد گردشگری و

جاذبه‌های کانادا

جاذبه‌های تور کانادا

برج CN، موزه رویال انتاریو، گالری هنری اونتاریو، کازالوما، باغ‌وحش تورنتو، باغ ادواردز، موزه سلطنتی اونتاریو، جزایر تورنتو، پارک مونت رویال، مونترال قدیم، کلیسای نوتردام، پارک ژان دراپو، باغ گیاه‌شناسی، میدان ژاک کارتیه، خیابان وست سنت کاترین، آبشارهای نیاگارا

موزه سلطنتی اونتاریو – تورنتو

موزه سلطنتی اونتاریو – تورنتو

موزه سلطنتی اونتاریو بزرگترین موزه کانادا و از جاذبه‌های دیدنی تور کانادا است. در این موزه بیش از 6 میلیون اثر با ارزش نگه‌داری می‌شود. این آثار شامل برجسته‌ترین کلکسیون‌های دنیا و آثار تاریخی ارزشمند از دوره‌های روم باستان، مصر، ایران و سایر نقاط دنیا است.

خیابان وست سنت کاترین – مونترال

خیابان وست سنت کاترین

وست سنت کاترین زیباترین خیابان مونترال است. با قدم زدن در این خیابان می‌توان از مسیرهای پیاده‌روی، پارک‌ها، کافه و رستوران‌های آن لذت برد. همچنین اکثر جشن‌ها و فستیوال‌های مهم کانادا در خیابان سنت کاترین برگزار می‌شوند.

میدان ژاک کارتیه – مونترال

میدان ژاک کارتیه مونترال

ژاک کارتیه میدانی جذاب در مونترال قدیم است که به نام جهانگرد معروف فرانسوی ژاک کارتیه نام‌گذاری شده است. خیابان‌های این میدان مملو است از دکه‌ها و فروشگاه‌های دیدنی که برای گردشگران تور کانادا بسیار جذاب هستند.

برج CN – تورنتو

برج CN – تورنتو

برج CN بزرگترین برج مخابراتی جهان است که در شهر تورنتو قرار دارد. ساخت این برج بلند 40 ماه به طول انجامیده است. برج CN شامل آسانسورهای شیشه‌ای، مراکز تفریحی و تجاری، سالن‌های ورزشی، کلوپ و رستوران‌های بسیار مدرن می‌باشد. این برج از جاذبه‌های اصلی تور کانادا محسوب شده و سالانه حدود 5 میلیون گردشگر از آن دیدن می‌کنند.

جزایر تورنتو – تورنتو

جزایر تورنتو – تورنتو

جزایر تورنتو مجموع جزایر کوچکی هستند که در دریاچه انتاریو واقع شده‌اند. این جزایر از دیدنی‌های محبوب تور کانادا به شمار می‌روند. از طریق کشتی و تاکسی‌های آبی می‌توان به این جزایر رفت و از تفریحات مهیج آن ازجمله دوچرخه‌سواری، گلف، قایقرانی و تفریحات آبی لذت برد.

باغ ادواردز – تورنتو

باغ ادواردز از باغ‌های بسیار زیبای کانادا است و در جنوب غربی تورنتو واقع شده است. این باغ با پیاده‌روهای چوبی، محیط جنگلی و حیوانات جذابی مانند سنجاب و راکون فضای زیبایی را جهت استراحت و تفریح برای گردشگران تور کانادا به وجود آورده است. همچنین وجود درختان زیبا با گل‌های خوشبو، زیبایی باغ را چند برابر کرده است.

باغ ادواردز – تورنتو

مونترال قدیم – مونترال

یکی از تاریخی‌ترین مناطق در کانادا منطقه مونترال قدیم است. بیشتر بناهای این منطقه متعلق به قرن 17 میلادی می‌باشند و بر اساس سبک معماری قدیمی فرانسوی طراحی شده‌اند. انواع رستوران‌های بین‌المللی و فروشگاه‌های رنگارنگ باعث محبوبیت این منطقه در بین گردشگران تور کانادا شده است.

مونترال قدیم – مونترال

پارک مونت رویال – مونترال

پارک مونت رویال معروف‌ترین جاذبه تور کانادا در شهر مونترال است. این پارک باقی مانده آتشفشانی است که در حدود 125 میلیون سال قبل در این منطقه بوده. فضای پارک به صورت تپه‌ای و قله‌ای می‌باشد و گردشگران برای پیاده‌روی، اسکیت روی یخ و دوچرخه‌سواری به این پارک می‌روند.

پارک مونت رویال – مونترال

کازالوما - تورنتو

کازالوما قصری تاریخی در تورنتو کانادا است که قدمت آن به قرن 18 برمی‌گردد. اسم این قصر اسپانیایی و به معنای خانه روی تپه می‌باشد. کازالوما متعلق به سرمایه‌دار کانادایی سر هنری پلات بوده است به دلیل زیبایی و قدمتش از سال 1938 به موزه تبدیل شد و به عنوان جاذبه گردشگری تور کانادا مورد توجه گردشگران قرار گرفت.

کازالوما - تورنتو
کارشناس
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
021-8888 0000
داخلی: 118
چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت‌نام را بزنید. کارشناسان ستاره ونک با شما تماس می‌گیرند.

مطالب خواندنی

سفر به کانادا خاطره‌انگیزتر خواهد شد اگر قبل از سفر، نگاهی به مقالات مرتبط به کانادا بیاندازید.

ویزای کانادا و سوالات متداول درباره مراحل دریافت ویزا
مراحل دریافت وبزای کانادا به پیچیدگی که بیشتر متقاضیان فکر می‌کنند نیست، فقط کافیست به قول معروف راه و چاه را بلد باشید! بعد از آن همه چیز طبق روالی که باید، پیش می‌رود. در صورتی که مراحل دریافت ویزای کانادا را مطالعه کرده‌اید، ام ...
بهترین و معروفترین مراکز خرید تورنتو، کانادا
مطمئنا درصد بسیار کمی از افراد هستند که به قصد خرید کشور کانادا و شهر تورنتو را برای سفر انتخاب کنند اما وقتی که قدم در خیابان‌های شیک شهر می‌گذارید، با دیدن مراکز خرید بزرگ و فروش ...
قیمت ویزای کانادا چقدر است؟
قیمت ویزای کانادا، مراحل و مدت زمان صدور ویزا دغدغه اصلی اکثر متقاضیان ویزای کانادا می‌باشد. در این بین وجود شرکت‌ها و کارگزاران مختلف که هرکدام مبالغ مختلفی را پیشنهاد می‌کنند ممک ...
چگونه بلیط تهران ونکوور را ارزان بخریم؟
پرواز تهران ونکوور یکی از طولانی‌ترین و گران‌ترین پروازهایی است که در مسیر بین‌قاره‌ای از مبدا ایران انجام می‌شود. از این رو نوع ایرلاین و کیفیت پرواز نقشی تعیین کننده در راحتی سفر ...
5 دلیل برای سفر به کبک، بهشتی فرانسوی در کانادا
به کبک، بهشت فرانسوی زبان‌ها در کانادا خوش آمدید! این شهر خارق‌العاده متولد شده تا تداعی‌کننده زیبایی‌‌ها وجلوه‌گر روح اروپای قدیم در فرسنگ‌ها دورتر از این قاره باشد. معماری جالب و ...

بحث و تبادل نظر

لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.

برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.

آخرین نظرات

 • ابوالفضل منتظری ۱۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

  سلام ببخشید ما تصمیم گرفتیم برای تحصیل فرزندم به کانادا ونکوورمهاجرت کنیم ایا ما هم میتونیم شامل ویزای دانشجویی هم بشیم یا نه برادر من الان سه ساله که در ونکوور زندگی میکند میخوام بدونم اون میتونه در گرفتن ویزای کانادا به ما کمک کند در ضمن فرزند من در تورنتو به دنیا آمده است برادر من در ونکوور زن

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۶

   سلام دوست عزیز، خدمات ما صرفا توریستی هست، در این خصوص باید از طریق دفاتر خدمات مهاجرتی اقدام کنید. سپاس

 • شفیع احمدی ۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳

  سلام من میخوام ویزای 5ساله کانادا بگیرم اولا امکان داره دوما هزینش چقدر است ممنون

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۱/۲۴

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. در صورتی که مدارک شما کامل باشه می‌تونین برای دریافت ویزای 5 ساله کانادا اقدام کنین. هزینه این ویزا در حال حاضر 260 دلار هست. اطلاعات دقیق انواع ویزای کانادا و مدارک مورد نیاز رو میتونین از طریق صفحه ویزای کانادای همین سایت مطالعه کنید. سپاس

 • محسن نوبختی ۱۷:۰۷ ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

  سلام برای سفر تفریحی با کشتی به کامادا و برگشت راهنمایی میخوام

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۱/۲۴

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. برای سفر تفریحی به کانادا نیاز به دریافت ویزای کانادا دارین. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر با همکاران ما در ارتباط باشید یا اگه مایل هستین شماره تماس بزارین در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته میشه. سپاس.

 • سیروس قریوند اسکندری ۲۲:۴۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

  درود برشما خواهر من حدودا 67 سالشه از نظر تمکن مالی و سند وحقوق بازنشستگی مشکلی نداره یه بار هم ویزای شنگن گرفته و اروپا رفته آیا ویزای 5ساله میتونه بگیره وبا تور به کاناداسفر کنه در ضمن خواهر دیگرم مدت 40 ساله که تو تورنتو زندگی میکنه و پاس کانادایی داره تاثیری داره یا نه ،اگر امکان پذیره هزینه ی ویزا رو هم بفرمائید با تشکر اسکندری

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۵:۳۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. پیشنهاد می‌کنیم مدارک خواهرتون رو جهت اقدام برای دریافت ویزای کانادا به کارشناسان ما تحویل بدین. دعوت‌نامه خواهرتون که تورنتو زندگی می‌کنن می‌تونه تاثیر مثبت تو روند اخذ ویزا داشته باشه. هزینه ویزای کانادا 370 دلار هست.

 • علی شکوهی ۰۰:۲۸ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸

  من خواهرم وشوهرش ودو فرزند دختر وپسرشان بیشتر از ده سال است که در کانادا زندگی میکنند وتابعیت این کشور را دارا هستند با فرستادن دعوت نامه از طرف خواهدم که 6 ماه معتبر هست وبستهبودن سفارت کانادا در ایران باید به تدکیه سفر کنم.لطفا بیشتر راهنمایی کنید .ممنون

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به اینکه کانادا در ایران نداره برای انگشت نگاری بایستی به ترکیه یا یکی از کشورهایی که کانادا در اونجا سفارت داره سفر کنید. اما قبل از اون باید مدارک لازم رو برای سفارت آماده کرده، در سایت سفارت بارگذاری کنید، سپس وجه سفارت رو به صورت آنلاین پرداخت کرده و در نهایت از کشور مورد نظرتون وقت انگشت نگاری بگیرید. اگه هنوز این مراحل رو انجام ندادین مشاوره ویزای کانادای ما می‌تونن اطلاعات کامل‌تری رو در اختیارتون بزارن. سپاس

 • ۰۱:۳۸ ۱۳۹۸/۰۷/۰۵

  فقط بگوئید چگونه و راحت بدم نیاگارا 2 تا 4 روز

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۰:۱۶ ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. برای سفر به نیاگارا نیاز به طی مراحل دریافت ویزای کانادا دارین. بعد از دریافت ویزا، بلیط و هتل به مقصد نیاگارا براتون رزرو میشه و شما می‌تونین به این منطقه زیبا سفر کنین.

 • یحیی رضای موذن ۱۶:۱۲ ۱۳۹۸/۰۶/۲۹

  سلام خدمت کارشناس محترم و همکاران محترمتون. بنده متقاضی دریافت ویزای توریستی مولتیپل کانادا هستم چنانچه بخوام از طریق شرکت شما با تور 4 روزه پاییزه کانادا اقدام کنم اولا آیا باید ودیعه ای جهت برگشت در سفارت بزارم و دوما بعد از برگشت اعتبار ویزام تا 5 سال باقی خواهد موند که دفعه بعد بدون صدور ویزا فقط با اخذ بلیط اقدام به سفر کانادا بکنم؟ ممنون از اطلاعات ارزشمندتون.

  پاسخ دهید
  • یحیی رضای موذن ۱۵:۴۶ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

   ممنون از اطلاعات مفیدتون.

  • مشاور ستاره ونک ۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. برای دریافت ویزای مولتی کانادا مدارک شما توسط کارشناس ویزا بررسی میشه و در صورتی که شرایط سفر با تور رو داشته باشین مراحل دریافت ویزای کانادا انجام میشه و نیازی به گذاشتن ضمانت برگشت نیست. در پاسخ به سوال دوم، در صورت معتبر بودن ویزا میتونین مجددا با خرید بلیط هواپیما به کانادا سفر کنین. سپاس

 • جلیل زاده ۱۷:۵۴ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

  سلام و وقت بخیر امکانش هست صرفا برای اخذ ویزا و رزرو بلیط از طریق تور اقدام کرد؟ یعنی در کانادا نیازی به همراهی تور نیست.

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۲:۵۹ ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

   سلام وقت شما هم بخیر. بله برای رزرو بلیط هیچ مشکلی نیست هم به صورت تلفنی و هم از طریق صفحه اصلی وبسایت می‎تونید بلیط خودتون رو تهیه کنید. برای اخذ ویزا می‎تونید از خدمات ما استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه ویزای کانادا مراجعه کنید.

 • اعظم سلطاني ۱۸:۲۵ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸

  سلام وقت بخير لطفا تاريخ حركت تورها و نام هتل ها بگوييد؟ ممنون ميشم

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۵:۳۲ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. تورهای کانادا به صورت انفرادی برگزار میشه و تاریخ حرکت بسته به تاریخی هست که شما درخواست میدین. هتل‌های رزرو شده در تور کانادا از بین 3 هتل شرایتون، هیلتون و فرمونت انتخاب میشن.

 • سامان جمشیدی ۱۱:۱۳ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶

  هزینه پیک اپ پاسپورت چقدر هست ؟ ممنون

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۷:۵۷ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶

   سلام. هزینه پیکاپ پاسپورت از آنکارا 570 هزار تومان هستش.

عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید