تور کانادا

لطفا امتیاز دهید

تورهای کانادا پاییز 98

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای کانادا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا + 4 شب مونترال (کبک)

تور کانادا

4 شب تورنتو + نیاگارا

تور کانادا

14 شب و 15 روز

تور کانادا

16 شب و 17 روز

بهترین زمان سفر به کانادا

کانادا کشوری چهارفصل است، اما با توجه به پهناور بودن کشور کانادا آب و هوای آن در مناطق مختلف متغیر می‌باشد، در ادامه مطلب آب و هوای دو منطقه مونترال و تورنتو را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بهار
مارس تا ژوئن
بهار مناسب‌ترین فصل برای لذت بردن از پارک‌های تورنتو و مونترال است. هرچند که فصل بهار هوا اکثر اوقات بارانی است و به همراه داشتن چتر و لباس بارانی ضروری می‌باشد. اما به دلیل مناظر زیبا و آب و هوای بسیار عالی و رمانتیک، اکثر مسافران بهار را برای سفر تور کانادا انتخاب می‌کنند.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
فصل تابستان مونترال و تورنتو آب و هوای گرم و نسبتاً مرطوب دارند. ماه‌های جولای و آگست گرمترین ماه‌های سال در این دو شهر هستند. هوای معتدل و گرم باعث شده تا گردشگران زیادی برای گذراندن تعطیلات به کانادا سفر کنند، به همین دلیل تابستان شلوغ‌ترین فصل گردشگری در تورنتو ومونترال است.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
فصل پاییز از اواخر سپتامبر در کانادا آغاز می‌شود، هوا در این فصل خنک می‌شود و نه خبری از سرمای زمستان است نه گرما و شلوغی جمعیت در تابستان. برگ‌های رنگارنگ و طبیعت زیبای پاییز در مونترال و تورنتو، این فصل را به یکی از محبوب‌ترین فصل‌ها برای گردشگران تور کانادا تبدیل کرده‌اند.
زمستان
دسامبر تا مارس
کانادا زمستان‌های سرد و طولانی دارد. دمای هوا در این فصل در اکثر نقاط کشور و همچنین شهرهای تورنتو و مونترال زیر صفر است. ازآنجایی که زمستان در کانادا سردتر از زمستان‌های معمول در اکثر نقاط دنیا است، اگر می‌خواهید در این فصل به کانادا سفر کنید، همراه داشتن لباس گرم ضروری است.
با توجه به اینکه آب و هوای کانادا سرد و قطبی است. شهرهای انتاریو و مونترال از نقاط گرم کانادا محسوب می‌شوند، این شهرها دارای زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و مرطوب می‌باشند. به همین دلیل فصل‌های بهار و پاییز بهترین زمان سفر به این شهرها و لذت بردن از طبیعت خارق‌العاده زیبا و بکر کانادا محسوب می‌شوند.

اطلاعات مهم کانادا

 • طول پرواز: حدوداً 13 ساعت
 • واحد پولی: دلار کانادا
 • زبان رسمی: انگلیسی - فرانسوی
 • پیش شماره: +1
 • اختلاف ساعت با ایران: -10:30
 • شماره تماس با اورژانس: 911
 • شماره تماس با پلیس: 911
 • شماره تماس با آتش نشانی: 911

مدارک لازم برای سفر به کانادا

 1. اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
 2. یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 زنگی با زمینه سفید
 3. ترجمه شناسنامه و کارت ملی
 4. ترجمه سند ازدواج در صورت هم سفر بودن با همسر
 5. ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
 6. تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
 7. مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید اوراق یا سهام بهادار، سند اتومبیل و اجاره‌نامه نیز دارید ارائه دهید. (مدت اعتبارنامه تمکن مالی و ریز پرینت 4 ماه آخر یک ماه است)
 8. ترجمه اسناد ملکی
 9. مدارک شغلی:
  • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر، ترجمه حکم کارگزینی.
  • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی 2 ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت 4 ماه آخر به لاتین
  • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
  • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
  • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
  • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
  • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)
 10. دعوت‌نامه : شامل مشخصات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد دیگر دعوت‌نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد.
  • مدارک دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سوی فرد دعوت‌کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت‌کننده شامل، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرم‌های T4 و T1 تأثیر بسیار زیادی درروند نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند (فرم‌های T4 و T1 برگه‌های مالیاتی پرداخت شده‌ی شخص دعوت‌کننده در کشور کانادا می‌باشد).

   در صورت نداشتن دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

 11. ترجمه رضایت‌نامه محضری برای همراهی فرزندان که بدن یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت‌نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کند.

معرفی کانادا

مناظر کارت پستالی، دریاچه و جنگل‌های زیبا و بکر، خط ساحلی منحصربه‌فرد، پارک‌های ملی خارق‌العاده، سطح بالای کیفیت زندگی، امکانات اجتماعی و سیستم آموزشی پیشرفته همه و همه باعث شده تا کانادا به مقصد رؤیایی برای بسیاری از گردشگران، مهاجران و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در معتبرترین دانشگاه‌های دنیا را دارند تبدیل شود.

کانادا در شمال قاره امریکا قرار گرفته و بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است. هر کدام از ایالت‌های کانادا زیبایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند از کوه‌های راکی در غرب کانادا گرفته تا آبشارهای حیرت‌انگیز نیاگارا در مرکز و شهرهای جذاب تورنتو، مونترال و کبک به همراه فرهنگ غنی و امکانات رفاهی خود، همگی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در تور کانادا محسوب می‌شوند.

این کشور جذاب مدت‌ها مستعمره کشورهای انگلستان و فرانسه بوده است. به همین دلیل فرهنگ آن نیز به شدت تحت تأثیر این دو کشور قرار گرفته و انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کانادا هستند.

آژانس هواپیمایی ستاره ونک برگزار کننده تور کانادا و ارائه دهنده خدمات ویزای توریستی کانادا، سوپر ویزای کانادا و ویزای تضمینی کانادا می‌باشد.

تور تورنتو: تورنتو مرکز استان اونتاریو و بزرگترین شهر کانادا است. این شهر یکی از مراکز اقتصادی کانادا نیز به شمار می‌رود. تورنتو با مراکز تفریحی فراوان مجموعه‌ای کامل از برج‌های بلند، موزه، گالری، باغ‌های زیبا و مراکز خرید را تشکیل می‌دهد. تورنتو دارای سیستم مترو بسیار منظمی است که رفت‌وآمد به تمام نقاط دیدنی شهر را برای گردشگران تور کانادا به راحتی امکان‌پذیر ساخته است.

تور مونترال: مونترال بزرگترین شهر استان جذاب کبک می‌باشد که بیشتر مردم آن به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. این شهر دارای تاریخچه‌ای بسیار غنی است و گذشته آن با فرهنگ فرانسوی پیوندی ناگسستنی دارد. مونترال با بناهای قدیمی، رستوران‌های مجلل، مراکز خرید مدرن و خیابان‌های جذاب جز محبوب‌ترین شهرهای توریستی برای گردش تور کانادا می‌باشد.

تور نیاگارا: نیاگارا از زیباترین مناطق طبیعی دنیا است که در مرز میان کانادا و امریکا قرار دارد. آبشارهای نیاگارا از اصلی‌ترین جاذبه‌های تور کانادا به‌شمار می‌روند. این آبشارها از دو آبشار بزرگ تشکیل شده‌اند که یکی از آن‌ها در کانادا و دیگری در امریکا قرار دارد. قدمت آبشارهای نیاگارا به 10 تا 15 هزار سال می‌رسد. اگر به دنبال ماجراجویی و هیجان در تور کانادا هستید، قایق‌سواری، زیپ‌لاین و سایر ورزش‌های آبی در آبشارهای نیاگارا را از دست ندهید.

معرفی بهترین مقاصد گردشگری و

جاذبه‌های کانادا

جاذبه‌های تور کانادا

برج CN، موزه رویال انتاریو، گالری هنری اونتاریو، کازالوما، باغ‌وحش تورنتو، باغ ادواردز، موزه سلطنتی اونتاریو، جزایر تورنتو، پارک مونت رویال، مونترال قدیم، کلیسای نوتردام، پارک ژان دراپو، باغ گیاه‌شناسی، میدان ژاک کارتیه، خیابان وست سنت کاترین، آبشارهای نیاگارا

موزه سلطنتی اونتاریو – تورنتو

موزه سلطنتی اونتاریو – تورنتو

موزه سلطنتی اونتاریو بزرگترین موزه کانادا و از جاذبه‌های دیدنی تور کانادا است. در این موزه بیش از 6 میلیون اثر با ارزش نگه‌داری می‌شود. این آثار شامل برجسته‌ترین کلکسیون‌های دنیا و آثار تاریخی ارزشمند از دوره‌های روم باستان، مصر، ایران و سایر نقاط دنیا است.

باغ ادواردز – تورنتو

باغ ادواردز از باغ‌های بسیار زیبای کانادا است و در جنوب غربی تورنتو واقع شده است. این باغ با پیاده‌روهای چوبی، محیط جنگلی و حیوانات جذابی مانند سنجاب و راکون فضای زیبایی را جهت استراحت و تفریح برای گردشگران تور کانادا به وجود آورده است. همچنین وجود درختان زیبا با گل‌های خوشبو، زیبایی باغ را چند برابر کرده است.

باغ ادواردز – تورنتو

مونترال قدیم – مونترال

یکی از تاریخی‌ترین مناطق در کانادا منطقه مونترال قدیم است. بیشتر بناهای این منطقه متعلق به قرن 17 میلادی می‌باشند و بر اساس سبک معماری قدیمی فرانسوی طراحی شده‌اند. انواع رستوران‌های بین‌المللی و فروشگاه‌های رنگارنگ باعث محبوبیت این منطقه در بین گردشگران تور کانادا شده است.

مونترال قدیم – مونترال

پارک مونت رویال – مونترال

پارک مونت رویال معروف‌ترین جاذبه تور کانادا در شهر مونترال است. این پارک باقی مانده آتشفشانی است که در حدود 125 میلیون سال قبل در این منطقه بوده. فضای پارک به صورت تپه‌ای و قله‌ای می‌باشد و گردشگران برای پیاده‌روی، اسکیت روی یخ و دوچرخه‌سواری به این پارک می‌روند.

پارک مونت رویال – مونترال

کازالوما - تورنتو

کازالوما قصری تاریخی در تورنتو کانادا است که قدمت آن به قرن 18 برمی‌گردد. اسم این قصر اسپانیایی و به معنای خانه روی تپه می‌باشد. کازالوما متعلق به سرمایه‌دار کانادایی سر هنری پلات بوده است به دلیل زیبایی و قدمتش از سال 1938 به موزه تبدیل شد و به عنوان جاذبه گردشگری تور کانادا مورد توجه گردشگران قرار گرفت.

کازالوما - تورنتو
کارشناس
نیاز به راهنمایی دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.
021-8888 0000
داخلی: 118
چنانچه تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را تکمیل نمایید و دکمه ثبت‌نام را بزنید. کارشناسان ستاره ونک با شما تماس می‌گیرند.

مطالب خواندنی

سفر به کانادا خاطره‌انگیزتر خواهد شد اگر قبل از سفر، نگاهی به مقالات مرتبط به کانادا بیاندازید.

بهترین رستوران‌های تورنتو، کانادا
به قول فرانسوی‌ها "اگه بهم بگی چی می‌خوری، بهت میگم چه جور آدمی هستی" فرانسوی‌ها اهمیت زیادی به غذا می‌دهند و از آنجا که تأثیر فرهنگ غذایی فرانسه در کانادا بر هیچ‌کس پوشیده نیست، در شهرهای کانادا رستوران‎های بسیاری با غذاهای متنوع ...
راهنمای سفر ارزان به کانادا (قسمت2)
گشت‌وگذار در طبیعت بکر کانادا با جنگل‌ها و کوهستان‌های سرسبز، دیدن گوزن‌های شاخ‌دار و سمورهای آبی، شرکت در فستیوال‌های شاد موسیقی و تست غذاهای لذیذ محلی همه و همه از تفریحات رایگان ...
6 هتل سوپر لوکس تورنتو، کانادا
درگذشته‌های دور سیاحان توشه سفر بسته و عازم دیاری می‌شدند تا با دیدن آن سرزمین‌ها هم عبرت‌ها بیاموزند و یا تجارتی را شکل دهند. در زمان حال هم ماهیت سفر با گذشته تغییر زیادی نکرده ه ...
با ونکوور و جاذبه‌های دیدنی آن آشنا شوید
طولانی‌ترین استخر دنیا به طول 137 متر در ونکوور قرار دارد! در شهر ونکوور هیچ بزرگراهی به مرکز شهر منتهی نمی‌شود! ونکوور از شهرهای بزرگ کانادا است که حقایقی جالب برای شنیدن و جاذبه‌ ...

بحث و تبادل نظر

لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.

برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.

آخرین نظرات

 • جلیل زاده ۱۷:۵۴ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

  سلام و وقت بخیر امکانش هست صرفا برای اخذ ویزا و رزرو بلیط از طریق تور اقدام کرد؟ یعنی در کانادا نیازی به همراهی تور نیست.

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۲:۵۹ ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

   سلام وقت شما هم بخیر. بله برای رزرو بلیط هیچ مشکلی نیست هم به صورت تلفنی و هم از طریق صفحه اصلی وبسایت می‎تونید بلیط خودتون رو تهیه کنید. برای اخذ ویزا می‎تونید از خدمات ما استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه ویزای کانادا مراجعه کنید.

 • اعظم سلطاني ۱۸:۲۵ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸

  سلام وقت بخير لطفا تاريخ حركت تورها و نام هتل ها بگوييد؟ ممنون ميشم

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۵:۳۲ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. تورهای کانادا به صورت انفرادی برگزار میشه و تاریخ حرکت بسته به تاریخی هست که شما درخواست میدین. هتل‌های رزرو شده در تور کانادا از بین 3 هتل شرایتون، هیلتون و فرمونت انتخاب میشن.

 • سامان جمشیدی ۱۱:۱۳ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶

  هزینه پیک اپ پاسپورت چقدر هست ؟ ممنون

  پاسخ دهید
  • مشاور ستاره ونک ۱۷:۵۷ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶

   سلام. هزینه پیکاپ پاسپورت از آنکارا 570 هزار تومان هستش.

عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید