تور کانادا

تور کانادا تابستان 1403

بهترین تور کانادا، توسط کارشناسان ما برنامه ریزی شده است. برای رزور تور، لطفا روی مشاهده تور کلیک کنید.

تور کانادا 2 شب نیاگارا + 4 شب تورنتو + 1 شب اتاو + 3 شب مونترال + 4 شب ونکوور

تور کانادا

2 شب نیاگارا + 4 شب تورنتو + 1 شب اتاو + 3 شب مونترال + 4 شب ونکوور
هواپیمایی لوفت هانزا
15 روز و 14 شب با صبحانه
از 5,690 دلار
مشاهده تور
بهترین زمان سفر به کانادا
بهار
مارس تا ژوئن
بهار مناسب‌ترین فصل برای لذت بردن از پارک‌های تورنتو و مونترال است. هرچند که فصل بهار هوا اکثر اوقات بارانی است و به همراه داشتن چتر و لباس بارانی ضروری می‌باشد. اما به دلیل مناظر زیبا و آب و هوای بسیار عالی و رمانتیک، اکثر مسافران بهار را برای سفر تور کانادا انتخاب می‌کنند.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
فصل تابستان مونترال و تورنتو آب و هوای گرم و نسبتاً مرطوب دارند. ماه‌های جولای و آگست گرمترین ماه‌های سال در این دو شهر هستند. هوای معتدل و گرم باعث شده تا گردشگران زیادی برای گذراندن تعطیلات به کانادا سفر کنند، به همین دلیل تابستان شلوغ‌ترین فصل گردشگری در تورنتو ومونترال است.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
فصل پاییز از اواخر سپتامبر در کانادا آغاز می‌شود، هوا در این فصل خنک می‌شود و نه خبری از سرمای زمستان است نه گرما و شلوغی جمعیت در تابستان. برگ‌های رنگارنگ و طبیعت زیبای پاییز در مونترال و تورنتو، این فصل را به یکی از محبوب‌ترین فصل‌ها برای گردشگران تور کانادا تبدیل کرده‌اند.
زمستان
دسامبر تا مارس
کانادا زمستان‌های سرد و طولانی دارد. دمای هوا در این فصل در اکثر نقاط کشور و همچنین شهرهای تورنتو و مونترال زیر صفر است. ازآنجایی که زمستان در کانادا سردتر از زمستان‌های معمول در اکثر نقاط دنیا است، اگر می‌خواهید در این فصل به کانادا سفر کنید، همراه داشتن لباس گرم ضروری است.
با توجه به اینکه آب و هوای کانادا سرد و قطبی است. شهرهای انتاریو و مونترال از نقاط گرم کانادا محسوب می‌شوند، این شهرها دارای زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم و مرطوب می‌باشند. به همین دلیل فصل‌های بهار و پاییز بهترین زمان سفر به این شهرها و لذت بردن از طبیعت خارق‌العاده زیبا و بکر کانادا محسوب می‌شوند.
اطلاعات مهم کانادا
نقشه کانادا
 • طول پرواز: حدوداً 13 ساعت
 • واحد پولی: دلار کانادا
 • زبان رسمی: انگلیسی - فرانسوی
 • پیش شماره: 1+
 • اختلاف ساعت با ایران: 10:30-
 • شماره تماس با اورژانس: 911
 • شماره تماس با آتش نشانی: 911
 • شماره تماس با پلیس: 911
مدارک لازم برای سفر به کانادا
 • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی که در آن‌ها ویزا درج شده است.
 • یک قطعه عکس جدید 3.5*4.5 زنگی با زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه و کارت ملی
 • ترجمه سند ازدواج در صورت هم سفر بودن با همسر
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان
 • تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
 • مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب که نشان‌دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید اوراق یا سهام بهادار، سند اتومبیل و اجاره‌نامه نیز دارید ارائه دهید. (مدت اعتبارنامه تمکن مالی و ریز پرینت 4 ماه آخر یک ماه است)
 • ترجمه اسناد ملکی
 • مدارک شغلی
 • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر، ترجمه حکم کارگزینی.
 • کارفرمایان: ترجمه آگهی تأسیس، آگهی تغییرات و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی 2 ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانکی شرکت و ریز پرینت 4 ماه آخر به لاتین
 • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • پزشکان: ترجمه پروانه دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه پروانه مطب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
 • مهندسان: ترجمه نظام‌مهندسی یا جواز ساخت
 • کارخانه‌داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه‌ی بهره داری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه.
 • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)
 • دعوت‌نامه : شامل مشخصات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد دیگر دعوت‌نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد.
 • مدارک دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سوی فرد دعوت‌کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت‌کننده شامل، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرم‌های T4 و T1 تأثیر بسیار زیادی درروند نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند (فرم‌های T4 و T1 برگه‌های مالیاتی پرداخت شده‌ی شخص دعوت‌کننده در کشور کانادا می‌باشد). در صورت نداشتن دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.
 • ترجمه رضایت‌نامه محضری برای همراهی فرزندان که بدن یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت‌نامه باید از سوی کسی باشد که آن‌ها را همراهی نمی‌کند.

معرفی تورهای کانادا

مناظر کارت پستالی، دریاچه و جنگل‌های زیبا و بکر، خط ساحلی منحصربه‌فرد، پارک‌های ملی خارق‌العاده، سطح بالای کیفیت زندگی، امکانات اجتماعی و سیستم آموزشی پیشرفته همه و همه باعث شده تا کانادا به مقصد رؤیایی برای بسیاری از گردشگران، مهاجران و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در معتبرترین دانشگاه‌های دنیا را دارند تبدیل شود.

کانادا در شمال قاره امریکا قرار گرفته و بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است. هر کدام از ایالت‌های کانادا زیبایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند از کوه‌های راکی در غرب کانادا گرفته تا آبشارهای حیرت‌انگیز نیاگارا در مرکز و شهرهای جذاب تورنتو، مونترال و کبک به همراه فرهنگ غنی و امکانات رفاهی خود، همگی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در تور کانادا محسوب می‌شوند.

این کشور جذاب مدت‌ها مستعمره کشورهای انگلستان و فرانسه بوده است. به همین دلیل فرهنگ آن نیز به شدت تحت تأثیر این دو کشور قرار گرفته و انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کانادا هستند.

آژانس هواپیمایی ستاره ونک برگزار کننده تور کانادا 1402 و ارائه دهنده خدمات ویزای توریستی کانادا، سوپر ویزای توریستی کانادا و ویزای تضمینی کانادا می‌باشد.

قیمت تور کانادا

قیمت تور کانادا ستاره ونک، 5690 دلار + هزینه بلیط هواپیما است. برای دریافت مشاوره رایگان رزرو و خرید تور، با مشاوران ما در تماس باشید.

تور تورنتو کانادا

تورنتو مرکز استان اونتاریو و بزرگترین شهر کانادا است. این شهر یکی از مراکز اقتصادی کانادا نیز به شمار می‌رود. تورنتو با مراکز تفریحی فراوان مجموعه‌ای کامل از برج‌های بلند، موزه، گالری، باغ‌های زیبا و مراکز خرید را تشکیل می‌دهد. تورنتو دارای سیستم مترو بسیار منظمی است که رفت‌وآمد به تمام نقاط دیدنی شهر را برای گردشگران تور کانادا به راحتی امکان‌پذیر ساخته است.

تور مونترال کانادا

 مونترال بزرگترین شهر استان جذاب کبک می‌باشد که بیشتر مردم آن به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. این شهر دارای تاریخچه‌ای بسیار غنی است و گذشته آن با فرهنگ فرانسوی پیوندی ناگسستنی دارد. مونترال با بناهای قدیمی، رستوران‌های مجلل، مراکز خرید مدرن و خیابان‌های جذاب جز محبوب‌ترین شهرهای توریستی برای گردش تور کانادا می‌باشد.

تور نیاگارا کانادا

 نیاگارا از زیباترین مناطق طبیعی دنیا است که در مرز میان کانادا و امریکا قرار دارد. آبشارهای نیاگارا از اصلی‌ترین جاذبه‌های تور کانادا به‌شمار می‌روند. این آبشارها از دو آبشار بزرگ تشکیل شده‌اند که یکی از آن‌ها در کانادا و دیگری در امریکا قرار دارد. قدمت آبشارهای نیاگارا به 10 تا 15 هزار سال می‌رسد. اگر به دنبال ماجراجویی و هیجان در تور کانادا هستید، قایق‌سواری، زیپ‌لاین و سایر ورزش‌های آبی در آبشارهای نیاگارا را از دست ندهید

بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های کانادا

برج CN، موزه رویال انتاریو، گالری هنری اونتاریو، کازالوما، باغ‌وحش تورنتو، باغ ادواردز، موزه سلطنتی اونتاریو، جزایر تورنتو، پارک مونت رویال، مونترال قدیم، کلیسای نوتردام، پارک ژان دراپو، باغ گیاه‌شناسی، میدان ژاک کارتیه، خیابان وست سنت کاترین، آبشارهای نیاگارا
برج CN – تورنتو

برج CN – تورنتو

برج CN بزرگترین برج مخابراتی جهان است که در شهر تورنتو قرار دارد. ساخت این برج بلند 40 ماه به طول انجامیده است. برج CN شامل آسانسورهای شیشه‌ای، مراکز تفریحی و تجاری، سالن‌های ورزشی، کلوپ و رستوران‌های بسیار مدرن می‌باشد. این برج از جاذبه‌های اصلی تور کانادا محسوب شده و سالانه حدود 5 میلیون گردشگر از آن دیدن می‌کنند.
موزه سلطنتی اونتاریو – تورنتو

موزه سلطنتی اونتاریو – تورنتو

موزه سلطنتی اونتاریو بزرگترین موزه کانادا و از جاذبه‌های دیدنی تور کانادا است. در این موزه بیش از 6 میلیون اثر با ارزش نگه‌داری می‌شود. این آثار شامل برجسته‌ترین کلکسیون‌های دنیا و آثار تاریخی ارزشمند از دوره‌های روم باستان، مصر، ایران و سایر نقاط دنیا است.

جزایر تورنتو – تورنتو

جزایر تورنتو مجموع جزایر کوچکی هستند که در دریاچه انتاریو واقع شده‌اند. این جزایر از دیدنی‌های محبوب تور کانادا به شمار می‌روند. از طریق کشتی و تاکسی‌های آبی می‌توان به این جزایر رفت و از تفریحات مهیج آن ازجمله دوچرخه‌سواری، گلف، قایقرانی و تفریحات آبی لذت برد.
جزایر تورنتو – تورنتو

میدان ژاک کارتیه – مونترال

ژاک کارتیه میدانی جذاب در مونترال قدیم است که به نام جهانگرد معروف فرانسوی ژاک کارتیه نام‌گذاری شده است. خیابان‌های این میدان مملو است از دکه‌ها و فروشگاه‌های دیدنی که برای گردشگران تور کانادا بسیار جذاب هستند.
میدان ژاک کارتیه – مونترال

خیابان وست سنت کاترین -- مونترال

وست سنت کاترین زیباترین خیابان مونترال است. با قدم زدن در این خیابان می‌توان از مسیرهای پیاده‌روی، پارک‌ها، کافه و رستوران‌های آن لذت برد. همچنین اکثر جشن‌ها و فستیوال‌های مهم کانادا در خیابان سنت کاترین برگزار می‌شوند.
خیابان وست سنت کاترین -- مونترال

باغ ادواردز – تورنتو

باغ ادواردز از باغ‌های بسیار زیبای کانادا است و در جنوب غربی تورنتو واقع شده است. این باغ با پیاده‌روهای چوبی، محیط جنگلی و حیوانات جذابی مانند سنجاب و راکون فضای زیبایی را جهت استراحت و تفریح برای گردشگران تور کانادا به وجود آورده است. همچنین وجود درختان زیبا با گل‌های خوشبو، زیبایی باغ را چند برابر کرده است.
 باغ ادواردز – تورنتو

مونترال قدیم – مونترال

یکی از تاریخی‌ترین مناطق در کانادا منطقه مونترال قدیم است. بیشتر بناهای این منطقه متعلق به قرن 17 میلادی می‌باشند و بر اساس سبک معماری قدیمی فرانسوی طراحی شده‌اند. انواع رستوران‌های بین‌المللی و فروشگاه‌های رنگارنگ باعث محبوبیت این منطقه در بین گردشگران تور کانادا شده است.
مونترال قدیم – مونترال

پارک مونت رویال – مونترال

پارک مونت رویال معروف‌ترین جاذبه تور کانادا در شهر مونترال است. این پارک باقی مانده آتشفشانی است که در حدود 125 میلیون سال قبل در این منطقه بوده. فضای پارک به صورت تپه‌ای و قله‌ای می‌باشد و گردشگران برای پیاده‌روی، اسکیت روی یخ و دوچرخه‌سواری به این پارک می‌روند.
پارک مونت رویال – مونترال

کازالوما - تورنتو

کازالوما قصری تاریخی در تورنتو کانادا است که قدمت آن به قرن 18 برمی‌گردد. اسم این قصر اسپانیایی و به معنای خانه روی تپه می‌باشد. کازالوما متعلق به سرمایه‌دار کانادایی سر هنری پلات بوده است به دلیل زیبایی و قدمتش از سال 1938 به موزه تبدیل شد و به عنوان جاذبه گردشگری تور کانادا مورد توجه گردشگران قرار گرفت.
کازالوما - تورنتو
مشاوره و رزرو تور
درباره این تور سوالی دارید؟
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو تور

برای رزرو این تور اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
آخرین نظرات
 • ۲۳:۲۰ ۱۴۰۱/۱۱/۰۴
  کمیل
  سلام وقتتون بخیر میخواستم تور کانادا برقرار است هزینه ویزا چقدره؟
  • ۰۹:۲۲ ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقتتون بخیر، بله در صورت داشتن ویزا می‌تونین برای رزرو تور کانادا اقدام کنین. هزینه خدمات ویزای کانادا ما 380 دلار هست.
 • ۲۲:۵۲ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
  مبینا
  سلام وقتتون بخیر شما برای تور کانادا ضمانت برگشت هم می‌گیرین؟
  • ۱۲:۵۵ ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام، در حال حاضر با توجه به سختگیری‌هایی که در رابطه با صدور ویزای کانادا هست، تور کانادا برگزار نمیشه اما در صورت داشتن ویزای کانادا، رزرو بلیط و هتل بدون دریافت ضمانتنامه انجام میشه.
 • ۲۰:۱۱ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹
  فرخ میری
  درود بر شما من میخواهم مدتی حدود یکماه در کانادا بمانم، و به منظور دیدار از دوستان به شهرهای دیگری از کانادا هم سفر کنم. آیا شما امکان دریافت ویزای توریستی یک‌ماهه برای من و یکی دیگر از دوستان دارید؟
  • ۱۸:۵۴ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
   منوچهر مهرآور
   باسلام آیا الان تور کانادا برقرارهست؟ و اینکه امکان سفر بنده به تنهایی به کانادا و دیدار همسر وفرزندم امکان داره یا باید از واحدهای مهاجرتی پیگیری کنم؟
 • ۱۷:۱۹ ۱۴۰۰/۰۷/۱۰
  سیده فاطمه میرتقی
  با تشکر از زحمات فراوان شما
  • ۱۰:۰۸ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام، در صورتی که مدارک شما مثل برنامه سفر، تمکن مال، مدارک شغلی و ... کامل باشه می‌تونین برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کنین.
  • ۱۱:۴۱ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷
   مشاور ستاره ونک
   سپاس از همراهی شما
 • ۲۲:۰۴ ۱۴۰۰/۰۷/۰۵
  محمد نعیم حسینی
  سلام خسته نباشید من مهاجر افغانستانی هستم مقیم ایران در باره تور سیاحتی کاندا خواستم معلومات بدهید برای ملیت ما هم امکان پزیر است مدارک پاسپورت اقامه ایران دارم ملک هم خانه دارم در روستا رباط کریم تهران حساب بانکی دارم تشکر از حوصله کندی تان
  • ۰۹:۰۸ ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام، دوست عزیز. ما ویزای کانادا رو برای مهاجرین عراقی و افغانی اقدام نمی‌کنیم . می‌تونینی به صورت شخصی اقدام کنین.
 • ۰۷:۴۴ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
  رضا
  سلام میخوام ببینم تورهای سال دیگه تابستون رو لز چه وقتی ثبت نام میکنین . و قیمت واسعی یک نفر چقدر تموم میشه . دیدم قیمتها واسعی یک تخته و دانه نه فرق داره اگه یه زمانی یک نفر تمایل داده من میتونم باهاش اتاق دو نفر بگیریم که از این طرف هزینه سفر زیاد نشه . ممنون میشم که اطلاعات رو از طریق واتس آپ برام بفرستین ‌ 09392301540
  • ۱۱:۱۰ ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، چشم. با کارشناس تور کانادا هماهنگ شد، اطلاعاتی که خواستید براتون ارسال میشه. سپاس
 • ۲۲:۳۵ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  Z.S
  سلام من و همسرم میخواییم با تور بریم کانادا میخوام بدونم تو این وضعیت کرونا و بیماری بازم تور دارین ممنون از پاسخگوییتون!؟؟
 • ۱۶:۵۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
  ابوالفضل منتظری
  سلام ببخشید ما تصمیم گرفتیم برای تحصیل فرزندم به کانادا ونکوورمهاجرت کنیم ایا ما هم میتونیم شامل ویزای دانشجویی هم بشیم یا نه برادر من الان سه ساله که در ونکوور زندگی میکند میخوام بدونم اون میتونه در گرفتن ویزای کانادا به ما کمک کند در ضمن فرزند من در تورنتو به دنیا آمده است برادر من در ونکوور زن
  • ۱۲:۲۹ ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، خدمات ما صرفا توریستی هست، در این خصوص باید از طریق دفاتر خدمات مهاجرتی اقدام کنید. سپاس
 • ۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
  شفیع احمدی
  سلام من میخوام ویزای 5ساله کانادا بگیرم اولا امکان داره دوما هزینش چقدر است ممنون
  • ۱۱:۴۱ ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. در صورتی که مدارک شما کامل باشه می‌تونین برای دریافت ویزای 5 ساله کانادا اقدام کنین. هزینه این ویزا در حال حاضر 260 دلار هست. اطلاعات دقیق انواع ویزای کانادا و مدارک مورد نیاز رو میتونین از طریق صفحه ویزای کانادای همین سایت مطالعه کنید. سپاس
 • ۱۷:۰۷ ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
  محسن نوبختی
  سلام برای سفر تفریحی با کشتی به کامادا و برگشت راهنمایی میخوام
  • ۱۱:۳۳ ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. برای سفر تفریحی به کانادا نیاز به دریافت ویزای کانادا دارین. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر با همکاران ما در ارتباط باشید یا اگه مایل هستین شماره تماس بزارین در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته میشه. سپاس.
 • ۲۲:۴۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
  سیروس قریوند اسکندری
  درود برشما خواهر من حدودا 67 سالشه از نظر تمکن مالی و سند وحقوق بازنشستگی مشکلی نداره یه بار هم ویزای شنگن گرفته و اروپا رفته آیا ویزای 5ساله میتونه بگیره وبا تور به کاناداسفر کنه در ضمن خواهر دیگرم مدت 40 ساله که تو تورنتو زندگی میکنه و پاس کانادایی داره تاثیری داره یا نه ،اگر امکان پذیره هزینه ی ویزا رو هم بفرمائید با تشکر اسکندری
  • ۱۵:۳۸ ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. پیشنهاد می‌کنیم مدارک خواهرتون رو جهت اقدام برای دریافت ویزای کانادا به کارشناسان ما تحویل بدین. دعوت‌نامه خواهرتون که تورنتو زندگی می‌کنن می‌تونه تاثیر مثبت تو روند اخذ ویزا داشته باشه. هزینه ویزای کانادا 370 دلار هست.
 • ۰۰:۲۸ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  علی شکوهی
  من خواهرم وشوهرش ودو فرزند دختر وپسرشان بیشتر از ده سال است که در کانادا زندگی میکنند وتابعیت این کشور را دارا هستند با فرستادن دعوت نامه از طرف خواهدم که 6 ماه معتبر هست وبستهبودن سفارت کانادا در ایران باید به تدکیه سفر کنم.لطفا بیشتر راهنمایی کنید .ممنون
  • ۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. با توجه به اینکه کانادا در ایران نداره برای انگشت نگاری بایستی به ترکیه یا یکی از کشورهایی که کانادا در اونجا سفارت داره سفر کنید. اما قبل از اون باید مدارک لازم رو برای سفارت آماده کرده، در سایت سفارت بارگذاری کنید، سپس وجه سفارت رو به صورت آنلاین پرداخت کرده و در نهایت از کشور مورد نظرتون وقت انگشت نگاری بگیرید. اگه هنوز این مراحل رو انجام ندادین مشاوره ویزای کانادای ما می‌تونن اطلاعات کامل‌تری رو در اختیارتون بزارن. سپاس
 • ۰۱:۳۸ ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
  فقط بگوئید چگونه و راحت بدم نیاگارا 2 تا 4 روز
  • ۱۰:۱۶ ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. برای سفر به نیاگارا نیاز به طی مراحل دریافت ویزای کانادا دارین. بعد از دریافت ویزا، بلیط و هتل به مقصد نیاگارا براتون رزرو میشه و شما می‌تونین به این منطقه زیبا سفر کنین.
 • ۱۶:۱۲ ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
  یحیی رضای موذن
  سلام خدمت کارشناس محترم و همکاران محترمتون. بنده متقاضی دریافت ویزای توریستی مولتیپل کانادا هستم چنانچه بخوام از طریق شرکت شما با تور 4 روزه پاییزه کانادا اقدام کنم اولا آیا باید ودیعه ای جهت برگشت در سفارت بزارم و دوما بعد از برگشت اعتبار ویزام تا 5 سال باقی خواهد موند که دفعه بعد بدون صدور ویزا فقط با اخذ بلیط اقدام به سفر کانادا بکنم؟ ممنون از اطلاعات ارزشمندتون.
  • ۱۵:۴۶ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
   یحیی رضای موذن
   ممنون از اطلاعات مفیدتون.
  • ۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. برای دریافت ویزای مولتی کانادا مدارک شما توسط کارشناس ویزا بررسی میشه و در صورتی که شرایط سفر با تور رو داشته باشین مراحل دریافت ویزای کانادا انجام میشه و نیازی به گذاشتن ضمانت برگشت نیست. در پاسخ به سوال دوم، در صورت معتبر بودن ویزا میتونین مجددا با خرید بلیط هواپیما به کانادا سفر کنین. سپاس
 • ۱۷:۵۴ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
  جلیل زاده
  سلام و وقت بخیر امکانش هست صرفا برای اخذ ویزا و رزرو بلیط از طریق تور اقدام کرد؟ یعنی در کانادا نیازی به همراهی تور نیست.
  • ۱۲:۵۹ ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   مشاور ستاره ونک
   سلام وقت شما هم بخیر. بله برای رزرو بلیط هیچ مشکلی نیست هم به صورت تلفنی و هم از طریق صفحه اصلی وبسایت می‎تونید بلیط خودتون رو تهیه کنید. برای اخذ ویزا می‎تونید از خدمات ما استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه ویزای کانادا مراجعه کنید.
 • ۱۸:۲۵ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
  اعظم سلطاني
  سلام وقت بخير لطفا تاريخ حركت تورها و نام هتل ها بگوييد؟ ممنون ميشم
  • ۱۵:۳۲ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
   مشاور ستاره ونک
   سلام دوست عزیز، وقت بخیر. تورهای کانادا به صورت انفرادی برگزار میشه و تاریخ حرکت بسته به تاریخی هست که شما درخواست میدین. هتل‌های رزرو شده در تور کانادا از بین 3 هتل شرایتون، هیلتون و فرمونت انتخاب میشن.
 • ۱۱:۱۳ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
  سامان جمشیدی
  هزینه پیک اپ پاسپورت چقدر هست ؟ ممنون
  • ۱۷:۵۷ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
   مشاور ستاره ونک
   سلام. هزینه پیکاپ پاسپورت از آنکارا 570 هزار تومان هستش.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید