تور باسلونا

تورهای باسلونا تابستان 1403

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای باسلونا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

تور اسپانیا 4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن

اسپانیا

4 شب بارسلونا مناسب برای متقاضیان ویزای شینگن
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 5 روز و 4 شب با صبحانه
از 1,300 یورو +
37,600,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + مادرید 4 شب بارسلون + 3 شب مادرید

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 3 شب مادرید
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 8 روز و 7 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
50,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلونا - مالاگا 4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا

تور اسپانیا

4 شب بارسلون + 4 شب مالاگا مقاصد ساحلی اسپانیا
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و آلمان 4 شب بارسلون + 3 شب فرانکفورت + 3 شب برلین

تور اسپانیا و آلمان

4 شب بارسلون + 3 شب فرانکفورت + 3 شب برلین
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,550 یورو +
79,000,000
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا 4 شب بارسلون + 2 شب فلورانس + 2 شب ونیز + 2 شب میلان

تور اسپانیا و ایتالیا

4 شب بارسلون + 2 شب فلورانس + 2 شب ونیز + 2 شب میلان
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,700 یورو +
70,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و ایتالیا و سوئیس 4 شب بارسلون + 3 شب میلان + 3 شب زوریخ

تور اسپانیا و ایتالیا و سوئیس

4 شب بارسلون + 3 شب میلان + 3 شب زوریخ
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 11 روز و 10 شب با صبحانه
از 2,450 یورو +
80,000,000 تومان
مشاهده تور
تور بارسلون + پاریس 4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی

تور اسپانیا و فرانسه

4 شب بارسلون + 4 شب پاریس نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان‎‌های توریستی
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 9 روز و 8 شب با صبحانه
از 2,200 یورو +
60,000,000 تومان
مشاهده تور
تور اسپانیا و پرتغال 4 شب بارسلون + 3 شب لیسبون

تور اسپانیا و پرتغال

4 شب بارسلون + 3 شب لیسبون
هواپیمایی قطر
تابستان 1403 8 روز و 7 شب با صبحانه
از 1,900 یورو +
63,000,000 تومان
مشاهده تور
بهترین زمان سفر به باسلونا
بهار
مارس تا ژوئن
برای بسیاری از گردشگران تور اسپانیا بهترین زمان برای بازدید از بارسلونا فصل بهار است. در این فصل از سال هوا هنوز گرم و مطبوع است و در مقابل از ازدحام جمعیت فصل تابستان خبری نیست. بنابراین به راحتی می‌توانید از جاذبه های گردشگری بارسلونا دیدن کنید. نکته مثبت دیگر اینکه در مجموع نرخ هتل و بلیط هواپیما در بهار ارزانتر از فصل تابستان است.
تابستان
ژوئن تا سپتامبر
تابستان خوش آب و هواترین فصل برای سفر به شهر بارسلونا اسپانیا است. دمای هوای معمولا بین 15 تا 20 درجه سانتی گراد متغیر بوده و گردشگران می‌تواند از تمام تفریحات آبی در ساحل بارسلون استفاده کنند. البته اگر قصد بازدید از موزه‌ها یا گشت و گذار در خیابان‌های شهر را دارید بهتر است قبل از ظهر یا ساعات بعد ازغروب آفتاب را برای این کار انتخاب کنید.
پایـیـز
سپتامبر تا دسامبر
فصل پاییز به ویژه ماه‌های سپتامبر تا اکتبر در میان بهترین زمان سفر به بارسلونا و خرید تور اسپانیا قرار می‌گیرد. در این فصل دمای هوا بین 14 تا 23 درجه سانتی گراد متغیر است. با سفر به بارسلونا در فصل پاییر می‌توانید سفری ارزان‌تر از تابستان داشته و در عین حال همچنان از امکانات تفریحات آبی این شهر در کنار جاذبه‌های تاریخی استفاده کنید.
زمستان
دسامبر تا مارس
در فصل زمستان دمای هوای شهر بارسلونا تا 9 درجه سانتی گراد کاهش پیدا کرده و از میزان متقاضیان تور اسپانیا نیز کاسته می‌شود. چرا که بارش باران و برف امکان گشت و گذار در شهر را محدود می‌کند. البته اگر با سرمای هوا مشکلی ندارید مناظر برفی زمستان در شهر بارسلونا بسیار بی‌نظیر و دیدنی هستند. حتی می‌توانید تعطیلات کریسمسی عالی را در این شهر تجربه کنید.
بهار، تابستان و اوایل فصل پاییز را می‌توان بهترین زمان برای سفر به شهر بارسلون دانست. در این فصل‌ها معمولا هوا در معتدل‌ترین حالت خود قرار داشته و گردشگران تور اسپانیا می‌توانند از تفریحات آبی و جاذبه‌های تاریخی شهر به صورت همزمان استفاده کنند. با توجه به زمان سفر و دمای هوا همراه داشتن لباس مناسب و کرم‌های ضد آفتاب را فراموش نکنید.
اطلاعات مهم باسلونا
نقشه باسلونا
 • طول پرواز: حدود 5 ساعت و 45 دقیقه
 • واحد پولی: یورو
 • زبان رسمی: اسپانیایی، کاتالان
 • پیش شماره: 34+
 • اختلاف ساعت با ایران: 1:30 -
 • شماره تماس با اورژانس: 112
 • شماره تماس با پلیس: 112
 • شماره تماس با آتش نشانی: 112
مدارک لازم برای سفر به باسلونا
 • اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار از زمان خروج از کشور با امضا شخص مسافر
 • دو قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه یکی نباشد)
 • اصل شناسنامه و ترجمه از کلیه صفحات آن
 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (با مانده‌حساب بالای 400,000,000 تومان)
 • اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر (چنانچه خانواده باشند سند مالکیت به نام سرپرست خانواده کافی است)
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • در صورت خویش‌فرما بودن: جواز کسب/آخرین آگهی تغییرات
 • معلمان، اساتید و اعضا هیئت‌علمی: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.
 • برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه اسپانیایی با تائید دادگستری و مهر وزارت امور خارجه دارد.
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار
 • مبلغ ضمانتنامه بازگشت مسافر برای هر نفر از 600,000,000 میلیون تومان است.

معرفی تورهای باسلونا

 

شهر بارسلونا پایتخت کاتالان‌های دنیا در اسپانیا به خاطر هنر و معماری خود شناخته شده است. این شهر با فرهنگ، هنر و تاریخ غنی خود جاذبه‌های دیدنی و داستان‌های شنیدنی برای گردشگران تور بارسلونا دارد. بسیاری از هنردوستان بارسلونا را الهام بخش معماری در دنیا می‌دانند. بنابراین در سفر به این شهر با تور ستاره ونک،بازدید از موزه‌ها و کلیساها را به هیچ عنوان از دست ندهید. می‌توانید گشت و گذار در بارسلونا را از معماری‌های عجیب و غریب آنتونی گائودی از جمله ساختمان کازاباتلو، کلیسای ساگرادافامیلیا آغازکنید. رستوران‌های محلی و بین‌المللی بارسلونا نیز آماده‌اند تا پس از یک گشت وگدار عالی با انواع غذاهای لذیذ اسپانیایی از شما پذیرایی کنند.
ساحل جذاب و متنوع بارسلونا می‌تواند یک روز از اقامت در این شهر را به خود اختصاص دهد. در این ساحل می‌توانید انواع تفریحات آبی را تجربه کرده و از تماشای مناظردریای مدیترانه لذت ببرید. اگر هم اهل تفریحات شبانه هستید خیابان لامبراس گزینه‌ای عالی برای گذراندن یک شب مهیج در شهر بارسلونا است. اهالی فوتبال نیز می‌توانند با بازدید از ورزشگاه نیوکمپ، تفریحات در تور اسپانیا را تکمیل و به خانه برگردند.

 

 

قیمت تور بارسلونا

 

هزینه سفر به بارسلونا اقامت در هتل، حمل و نقل عمومی، خورد و خوراک روزانه و تفریحات را شامل می‌شود. هزینه های اقامت بستگی به این دارد که در بین هتل های 3 تا 5 ستاره کدام را برای اقامت انتخاب کنید. اگر دو گزینه کیفیت و قیمت برایتان مهم است ما اقامت در هتل های 4 ستاره را پیشنهاد می‌کنیم.
برای حمل و نقل عمومی در بارسلونا نیز می‌توانید از مترو، اتوبوس یا متروباس استفاده کنید. شهر بارسلونا دارای سیستم حمل و نقل بسیار منظم و پیشرفته بوده و گردشگران تور اسپانیا به راحتی می‌توانند مسیرهای مورد نظر خود را پیدا کنند. قیمت بلیط  تک سفره ۲/۵ یورو، ده سفره ۹/۹۵ یورو و بلیت یک روزه ۸/۴۰ یورواست.
اگر خورد و خوراک روزانه و تفریحات را هم به هزینه‌های حمل و نقل اضافه کنیم هر گردشگر روزانه به طور متوسط باید حدود 90 یورو را برای اقامت در بارسلونا در نظر بگیرد.

 

اخذ ویزای توریستی اسپانیا برای سفر به بارسلونا

 

برای سفر به شهر دیدنی و تاریخی بارسلونا، باید ویزای توریستی اسپانیا را دریافت کنید که برای اخذ این ویزا باید حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو پرداخت کنید. این تفاوت قیمت، به دلیل تفاوت نوع ویزا است که ویزای VIP، ۲۰۰ یورو و ویزای عادی ۱۵۰ یورو هزینه دارد.
همچنین برای بررسی مدارک و دریافت ویزا، به حدود ۲۱ روز زمان نیاز دارید که ممکن است بنابر صلاح‌دید افسر سفارت صدور ویزا، این زمان تغییر کند. شما می‌توانید از حدود ۶ ماه قبل از سفر خود، برای گرفتن ویزا اقدام کنید. همچنین دیرترین زمانی که می‌توانید برای ارسال مدارک و اقدام به اخد ویزا اقدام کنید، حدود سه هفته یا ۲۱ روز قبل از سفر است.
با این‌حال، خدمات اخذ ویزا، توسط بسیاری از شرکت‌های خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی، همچون ستاره ونک ارائه می‌شود. در نتیجه، چنانچه از طریق خرید تور بارسلونا، برای سفر به این شهر اقدام کنید؛ نیازی نیست که نگران اخذ ویزای خود باشید.
 
 

خدمات تور بارسلونا ستاره ونک

.
خدمات تور بارسلونای ستاره ونک، شامل بلیط رفت‌ و برگشت هواپیما، رزرو و اقامت در هتل، بیمه مسافرتی، خدمات دریافت ویزای شینگن و همچنین ترانسفر رفت‌وبرگشت فرودگاهی است. شما در این تور، می‌توانید از جاذبه‌هایی همچون ورزشگاه نیوکمپ، بندر المپیک، خیابان رامبلاس، موزه پیکاسو، موزه پابلو اسپنول، کلیسای تیبیدابو، پارک گوئل و... دیدن کنید.
تور بارسلون ستاره ونک، شامل ۷ شب اقامت در هتل ۴ ستاره است. همچنین، با رزرو این تور، می‌توانید از خدمات هواپیمایی قطری استفاده کنید. پکیج‌های این تور به‌صورت انفرادی ارائه می‌شود و قیمت آن با توجه به کیفیت و تعدد خدماتی که ارائه می‌کند، مناسب است.
همچنین می‌توانید سایر تورهای اسپانیای ستاره ونک را رزرو نمایید که علاوه‌بر بارسلون، به شهرهای دیگری همچون پاریس یا مادرید و یا... نیز سفر کنید.
 

بهترین هتل های بارسلونا

 

 

انتخاب یک هتل با امکانات، قیمت و موقعیت مکانی مناسب نقش مستقیم بر کیفیت سفر دارد. خوشبختانه شهر بارسلونا اقامتگاه‌های متنوعی را برای اقامت به گردشگران تور اسپانیا پیشنهاد می‌دهد. این هتل‌ها تمامی امکانات یک اقامت بی‌دغدغه را دارند. در ادامه چند هتل مناسب شهر بارسلونا را پیشنهاد می‌دهیم:
•    هتل ۳ ستاره Hesperia Ramblas
•    هتل ۳ ستاره Mercure Alberta Barcelona
•    هتل ۳ ستاره Terrassa Park
•    هتل ۴ ستاره Evenia Rossello
•    هتل ۴ ستاره Petit Palace Museum
•    هتل ۴ ستاره H10 Urquinaona Plaza
•    هتل ۴ ستاره Balmoral
•    هتل ۵ ستاره Majestic Hotel & Spa Barcelona GL
•    هتل ۵ ستاره Hotel Arts Barcelona
•    هتل ۵ ستاره Sofia Barcelon

 

 

مراکز خرید بارسلونا

 

 

گشت و گذار در مراکز خرید لوکس و فروشگاه‌های محلی بخش مهم تور اسپانیا و اقامت در شهر بارسلونا را به خود اختصاص می‌دهد. مراکز خرید این شهر امکاناتی از جمله انواع فروشگاه‌های برندهای معتبر بین‌المللی و اسپانیایی، مغازه‌های خرید سوغاتی‌های محلی، سینما، مرکز بازی، بخش نگهداری از کودک، رستوران و فود کورت را دارند. در اینجا چند پیشنهاد ویژه برای گشت و گذار در مراکز خرید بارسلونا را ارائه می‌دهیم:
•    مرکز خرید Las Arenas de Barcelona
•    مرکز خرید El Corte Ingles
•    مرکز خرید Diagonal Mar
•    مرکز خرید El Corte Ingles
•    مرکز خرید Las Arenas de Barcelona

 

 

فرودگاه بارسلونا

 

 

فرودگاه بین‌المللی بارسلونا به عنوان دروازه ورود به این شهر روزانه میزبان صدها پرواز داخلی و خارجی است. این فرودگاه را با نام‌های “فرودگاه بار‌سلونا” و “فرودگاه ال پارت” می‌شناسند و بعد از فرودگاه مادرید بزرگترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه اسپانیا شناخته می‌شود. مسافران تور اسپانیا نیز از طریق ال پارت وارد شهر بارسلونا می‌شوند. فرودگاه شهر بارسلونا قطب اصلی شرکت‌های هواپیمایی ویولینگ و ایر نوستروم می‌باشد. علاوه بر این به عنوانی محلی برای پروازهای ترانزیتی سهم موثری در جابجایی مسافران به تمام نقاط دنیا دارد. نکته مهم دیگر اینکه مسافران ایرانی از طریق این فرودگاه می‌توانند پروازمستقیم از مبدا تهران به مقصد بارسلونا داشته باشند.
اطلاعات مهم فرودگاه بین‌المللی بارسلونا
•    نام فرودگاه: Barcelona–El Prat Airport
•    نوع فرودگاه: همگانی
•    کد یاتا: BCN
•    کد ایکائو: LEBL
•    تعداد ترمینال‌ها: این فرودگاه ۲ ترمینال اصلی دارد.
•    قطب اصلی خط هوایی: فرودگاه ال پارت قطب اصلی خط هوایی Vueling، Level است.
•    فاصله تا مرکز شهری بارسلونا: این فرودگاه در ۱۰ کیلومتری شهر بارسلونا قرار گرفته است.

 

 

تور 7 شب و 8 روز بارسلونا ستاره ونک

 

 

ما برگزارکننده تور 7 شب و 8 روزه بارسلونا هستیم. تورهای ما در تمام فصل‌های سال و با خدمات بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن اسپانیا، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی برگزار می‌شود. همچنین در صورت درخواست مسافر تورهای اسپانیا به صورت ترکیبی بارسلونا + مادرید، بارسلونا + مالاگا، بارسلونا + پاریس و غیره نیز قابل اجرا است.
 
 
فاصله بارسلون تا تهران چقدر است و پرواز بارسلون تا تهران چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی باسلونا تا تهران، حدود ۴۳۱۰ کیلومتر هوایی است. پرواز از تهران به بارسلون، حدودا ۶:۳۰ طول می‌کشد و اختلاف زمانی آن با ایران، حدود ۲:۳۰ است.
 

نحوه محاسبه هزینه فرزند برای سفر خارجی چگونه است؟

قیمت بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال در پروازهای خارجی، به نوع کلاس بلیط و همچنین قوانین آن کشور بستگی دارد. با این حال، نرخ بلیط کودکان زیر ۱۲ سال، حدود ۰ تا ۸۰ درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. برای نوزادان نیز این قیمت، حدود ۰ تا ۱۵ درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. به این نکته توجه کنید که تنها در صورتی حق بیمه برای نوزادان پرداخت می‌شود که برای آن‌ها صندلی رزرو کنید؛ در غیر این‌صورت حق بیمه به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.
 
 

بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های باسلونا

پارک گوئل، خیابان لامبراس، کلیسای ساگرادافامیلیا، موزه ساختمان کازاباتلو، استادیوم نیوکمپ، کلیسای جامع بارسلونا، ساحل بارسلونا، موزه پیکاسو
پارک گوئل

پارک گوئل

پارک گوئل آنتونی گائودی از عجیب‌ترین مکان‌هایی ست که در تور اسپانیا و شهر بارسلون از آن بازدید خواهید کرد. این پارک در ابتدا قرار بود یک مجتمع مسکونی برای ثروتمندان باشد اما این پروژه در نهایت متوقف شده و گائودی ساخت آن را به سبک پارک‌های انگستان ادامه داد. استفاده از معماری پر پیچ و تاب، موزاییک‌های رنگی و صندلی‌های موج دار از شاخصه اصلی این پارک عجیب و غریب است.
خیابان لامبراس

خیابان لامبراس

این گذرگاه شلوغ یکی از قطب های مهم گردشگری در شهر بارسلونا به شمار می‌رود. خیابان لامبراس در مرکز شهر قرار گرفته و در بیشتر ساعات روز شلوغ و پر جنب وجوش است. با یک پیاده روی عالی در این خیابان می‌توانید از فروشگاه‌های رنگارنگ سوغاتی بخرید، رفت و آمد اتوبوس‌های رنگی را ببینید، از گوش دادن به موزیک‌های خیابانی لذت برده و در نهایت با صرف یکی قهوه لذیذ گشت خود را به پایان رسانید.

کلیسای ساگرادافامیلیا

آنتونی گائودی از سال 1882 تا زمان مرگش را صرف ساختن کلیسای ساگرادافامیلیا کرده و تمام هنر خود را در زیباتر کردن این بنا به کار برده است. پس بی دلیل نیست که کلیسا عنوان معروف‌ترین جاذبه تور اسپانیا در شهر بارسلونا را به خود اختصاص داده است. ساگرادافامیلیا با معماری سبک گوتیک ساخته شده و جالب اینکه پس از گذشت چند قرن همچنان نیمه تمام باقی مانده است. پیش بینی می‌شود ساخت کلیسا در سال 2026 به پایان رسد.
کلیسای ساگرادافامیلیا

ساختمان موزه کازاباتلو

جزییات معماری ساختمان کازاباتلو ذوق و خلاقیت معمار مشهور کاتالانی آنتونی گائودی را در اوج خود نشان می‌دهد. احتمالا این ساختمان عجیب‌ترین بناهایی‌ست که در تور اسپانیا شهر بارسلون خواهید دید. کازا باتلو که در خیابان کاسا میلا قرار دارد، به‌خاطر رنگ‌های زنده، کاشی کاری‌های پیچیده و تراس‌های اسکلتی معروف است. این نمای غیر متعارف از افسانه سنت جورج که داستان آن به کشتن یک اژدها برای نجات شاهزاده خانم برمی‌گردد الهام گرفته شده است.
ساختمان موزه کازاباتلو

استادیوم نیوکمپ

حتی اگر فوتبال هم نباشید به شما اطمینان می‌دهیم که با بازدید از ورزشگاه نیوکمپ ذوق زده خواهید شد. این ورزشگاه افتخارآفرینی‌های کاتالان‌ها را به نمایش گذاشته و از جاذبه‌های پرطرفدار در شهر بارسلونا است. موزه نیوکمپ داستان فوتبال در اسپانیا و تاثیر فرهنگ آن بر مردم را روایت کرده و کاپ‌های قهرمانی، عکس‌هایی از بزرگترین بازیکنان قرن به همراه برخی وسایل شخصی آن‌ها را در معرض نمایش قرار می‌دهد.
استادیوم نیوکمپ

کلیسای جامع بارسلونا

در منطقه معماری گوتیگ بارسلونا یکی از خاص‌ترین جاذبه‌های گردشگری تور اسپانیا را می‌توان دید. این جاذبه کلیسای جامع بارسلونا نام داشته و ساخت آن در قرن سیزدهم آغاز و تا قرن پانزده ادامه داشت. کلیسای جامع نمونه کامل از ظرافت معماری اسپانیایی را به نمایش می‌گذارد. وسایل طلایی داخل کلیسا، یک محراب بسیار باشکوه، 140 مجسمه از قدیسان، یک صومعه و یک باغ سرسبز از دیدنی‌های این کلیسا هستند.
کلیسای جامع بارسلونا

ساحل بارسلونا

وجود ساحل بارسلونا در کنار جاذبه‌‌های تاریخی و تفریحات متنوع این شهر را به بی‌نقص‌ترین مقصد گردشگری در تور اسپانیا تبدیل می‌کند. در ساحل بارسلونا می‌توانید انواع تفریحات آبی از جمله شنا، قایق سواری و حتی حمام آفتاب را تجربه کنید. چندین رستوران دریایی و مراکز خرید بزرگ از دیگر جاذبه‌های اطراف ساحل هستند که گشت و گذار را برای گردشگران شهر بارسلون مهیج‌تر می‌کنند. Nova Icaria معروفترین و معروفترین ساحل منطقه است.
ساحل بارسلونا

موزه پیکاسو

موزه پیکاسو از آن دسته جاذبه‌هایی ست که هنر در بارسلونا را فراتر از معماری گائودی به گردشگران تور اسپانیا نشان می‌دهد. در حالی که بیشتر مردم پابلو پیکاسو را به خاطر پرتره هایش می شناسند، این موزه روند پیشرفت نقاش معروف در سال‌های زندگی‌اش را به نمایش می‌گذارد. در موزه پیکاسو صدها نقاشی کمتر شناخته شده پیکاسو را خواهید دید. علاوه بر این با بررسی آثار خواهید فهمید که چرا پیکاسو بارسلونا را به عنوان محل زندگی خود برای سال‌های پایانی عمر انتخاب کرده است.
موزه پیکاسو
مشاوره و رزرو تور
درباره این تور سوالی دارید؟
تصویر کارشناس فروش ستاره ونک
مشاوره تلفنی
از 9 صبح تا 18 عصر
مشاوره حضوری

اگر مشاوره حضوری کمک بهتری به شما می‌کند، با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا پارکینگ برای شما رزرو شود.

رزرو تور

برای رزرو این تور اسم و شماره‌تان را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

بحث و تبادل نظر
لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را مطرح کنید.
حروف انگلیسی استفاده کنید.
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید