قیمت ویزای اسپانیا چقدر است؟

نوشته شده توسط : دیبا عباسی در چهارشنبه 31 مارس 2021
Loading...

قیمت ویزای اسپانیا، مراحل و مدت زمان صدور ویزا دغدغه اصلی اکثر متقاضیان ویزای اسپانیا می‌باشد. در این بین وجود کارگزاران مختلف که هرکدام مبالغ مختلفی را پیشنهاد می‌کنند ممکن است برای متقاضیان کمی گیج و نگران کننده باشد. از این رو در این مطلب می‌خواهیم به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخی روشن و واضح بدهیم. پس خواندن این مطلب را از دست ندهید….

ویزای اسپانیا در محدوده ویزای توریستی شینگن قرار گرفته و تمام امکانات این ویزا مانند سفر به کشورهای حوزه شینگن و … رادر اختیار دارندگان آن قرار می‌دهد. افرادی که موفق به دریافت ویزای شینگن می‌شوند می‌توانند برای رزرو تور اسپانیا اقدام کرده و سفری لوکس را به این کشور تجربه کنند.

 در ادامه قیمت ویزای اسپانیا و مدارک مورد نیاز برای دریافت آن را بررسی می‌کنیم.

قیمت ویزای اسپانیا

با توجه به اینکه اسپانیا از کشورهای حوزه شینگن محسوب می‌شود دارندگان آن می‌توانند علاوه بر اسپانیا به سایر کشورهای عضو  در اتحادیه شینگن نیز سفر کنند. با این وجود شرایط و قیمت دریافت ویزا از هر یک از کشورهای عضو اتحادیه در برخی از جهات با هم تفاوت دارد.

قیمت ویزای اسپانیا تکمیل فرم سفارت، گرفتن وقت سفارت و هزینه ۳ شب اقامت در هتل‌های ۴ ستاره  را شامل می‌شود. در واقع رزرو هتل و ارائه آن به سفارت با نشان دادن اینکه شما دارای برنامه سفر مشخص هستید و مکان اقامتتان مشخص است، احتمال در یافت ویزا را بالاتر می‌برد.


قیمت تور مادرید


ما به عنوان آژانس هواپیمایی مورد تایید سفارت اسپانیا بیشترین درصد دریافت ویزای این کشور را  به خود اختصاص داده‌ایم. قیمت ویزای اسپانیا برای متقاضیانی که از طریق دفتر ما برای دریافت ویزا اقدام می‌کنند ۸۹۰ یورو می‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا

از آنجا که کشور اسپانیا از کشورهای حوزه شینگن می‌باشد، مدارک ارائه شده برای دریافت ویزای اسپانیا همان مدارکی هستند که برای دریافت ویزای شینگن از سایر کشورهای این حوزه ارائه می‌دهیم. البته قیمت ویزای اسپانیا با توجه به قوانین و شرایط سفارت این کشور تعیین می‌شود.

این مدارک موارد زیر را شامل می‌شوند.

 • اصل پاسپورت با ۶ ماه اعتبار از زمان خروج از کشور با امضا شخص مسافر
 • دو قطعه عکس ۳*۴ رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه یکی نباشد)
 • اصل شناسنامه و ترجمه از کلیه صفحات آن
 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (با مانده‌حساب بالای ۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)
 • اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر (چنانچه خانواده باشند سند مالکیت به نام سرپرست خانواده کافی است)
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • در صورت خویش‌فرما بودن: جواز کسب/آخرین آگهی تغییرات
 • معلمان، اساتید و اعضا هیئت‌علمی: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان
 • دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
 • جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.
 • برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه اسپانیایی و تائید دادگستری دارد.
 • اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

تمامی مدارک ارائه شده به سفارت اسپانیا باید به زبان اسپانیایی و به صورت رسمی ترجمه شود.

مراحل صدور ویزا

تهیه  مدارک مورد نیاز: در این مرحله متقاضیان با مشورت و راهنمایی کارشناسان ویزا مدارک مورد نیاز را برای اراده به سفارت آماده می‌کنند. لازم به یادآوری است که تمامی مدارک ارائه شده به سفارت اسپانیا باید به زبان اسپانیایی و به صورت رسمی ترجمه شود.

تکمیل فرم و دریافت وقت سفارت: در این مرحله کارشناسان ما با توجه به اطلاعات و مدارک، فرم سفارت را تکمیل کرده و وقت سفارت را جهت تحویل مدارک به شما اعلام می‌کنند.

تحویل مدارک به سفارت: متقاضیان باید در روز و ساعت تعیین شده جهت تحویل مدارک و در صورت لزوم مصاحبه در دفتر BLS حضور پیدا کنند.

مدت زمان صدور ویزای اسپانیا

طبق اعلام سفارت اسپانیا پس از تحویل مدارک توسط متقاضی، تمامی مدارک توسط افسر سفارت بررسی شده و نتیجه نهایی ویزا بعد از ۲ هفته کاری اعلام می‌شود.

دفتر هواپیمایی ما به عنوان آژانس مورد تایید سفارت بهترین قیمت ویزای توریستی اسپانیا را در کنار خدمات کامل ارائه داده و با برنامه‌ریزی دقیق و منظم احتمال دریافت ویزا را برای متقاضیان افزایش می‌دهند. لازم به یادآوری است که ما فقط درخواست دهنده ویزا هستیم و مثبت یا منفی بودن نتیجه نهایی ویزایاسپانیا به عهده افسر سفارت می‌باشد.

بیشتر بخوانید …

چطور ویزای اسپانیا بگیریم؟

هرآنچه که باید درباره قیمت تور اسپانیا بدانید

قبل از سفر به اسپانیا بخوانید

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
دیبا عباسی
ارسال نظر
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید