بهترین شهرهای کانادا برای زندگی

نوشته شده توسط : نیوشا امینیان در پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
Loading...

برای مهاجرت به کانادا انتخاب شهری که قرار است در آن زندگی کنید بسیار اهمیت دارد. آب و هوای شهرهای کانادا، جمعیت، تعداد ایرانیان در هر شهر و حتی امکانات آموزشی و بهداشتی شهرها می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در انتخاب مقصد مهاجرت به کانادا داشته باشند. در این مطلب شهرهای گوناگون کانادا را از جنبه‌های گوناگونی که می‌تواند در مهاجرت موثر باشد، بررسی کرده‌ایم.

 

شهرهای کانادا

 

برای مهاجرت به کانادا انتخاب شهری که قرار است در آن زندگی کنید بسیار اهمیت دارد. آب و هوای شهرهای کانادا، جمعیت، تعداد ایرانیان در هر شهر و حتی امکانات آموزشی و بهداشتی شهرها می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در انتخاب مقصد مهاجرت به کانادا داشته باشند. در این مطلب شهرهای گوناگون کانادا را از جنبه‌های گوناگونی که می‌تواند در مهاجرت موثر باشد، بررسی کرده‌ایم.

 

ارزان‌ترین شهر کانادا برای زندگی

هزینه تمام شده ماهیانه و سالیانه، یکی از مهم‌ترین پارامترها برای مهاجران کانادا است. در ادامه برخی از شهرهای کانادا، که به‌عنوان مقاصد ارزان قیمت از نظر هزینه‌های زندگی تلقی می‌شوند را معرفی کرده‌ایم.

 

سسکچوان یکی از جدیدترین مقاصدی است که به متقاضیان مهاجرت به کانادا پیشنهاد می‌شود

 

 

 • همیلتون کانادا

شهر همیلتون کانادا، از مقاصد ارزانی است که می‌توانید برای مهاجرت به کانادا شرایطش را بررسی کنید. همیلتون در کرانه غربی دریاچه‌ی استان انتاریو قرار دارد و یک شهر صنعتی زیبا قلمداد می‌شود. شهر همیلتون  از نظر هزینه زندگی، دارای رتبه ۳۰۹ در بین ۵۳۳ شهر جهان است و معمولا هزینه اجاره خانه در آن زیاد نیست. متوسط درآمد در شهر همیلتون حدود ۳ هزار دلار است و در توزیع هزینه‌های زندگی، حدود شصت درصد مخارج مربوط به تهیه مسکن و غذا می‌شود.

 

 • ساسکاتون کانادا

سَسکَتون یا ساسکاتون در استان سسکچوان کانادا قرار گرفته است. در این شهر مراکز علمی گوناگونی قرار دارند و به دلیل حضور این مراکز، ساسکتون به عنوان شهر علمی کانادا نیز شناخته می‌شود. به دلیل آنکه هنوز تقاضای زیادی برای اقامت در این منطقه وجود ندارد، هزینه‎های زندگی در این شهر و استان سسکچوان کانادا زیاد نیست و یکی از مقاصد خوب برای مهاجرت و اقامت در کانادا محسوب می‌شود. شهر سَسکَتون کانادا دارای موزه‌های متعدد و جذاب نیز می‌باشد و اقتصاد آن بر پایه نفت، کشاورزی و گاز می‌باشد.

 • ویندزور کانادا

ویندزور شهر خودروهاست و در آن کارخانه‌های متعددی در این زمینه قرار دارد و یکی از شهرهای بسیار مقرون‌به‌صرفه برای خانواده‌ها محسوب می‌شود. اقتصاد ویندزور وابسته به خدمات دولتی، دانشگاه‌های گوناگون و صنعت گردشگری است. تاریخ و فرهنگ این شهر بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است و یکی از شهرهای نزدیک به شهر میشیگان است.

 

بهترین شهر کانادا برای هنرمندان

کانادا می‌تواند مقصدی مناسب برای هنرمندانی باشد که قصد ادامه کار و فعالیت در زمینه‌های گوناگون را دارند. در ادامه چند شهر کانادا که می‌توانند برای هنرمندان جذاب باشند را بررسی کرده‌ایم.

 • بریتیش کلمبیا

در بریتیش کلمبیا شهرهای گوناگونی وجود دارند که می‌توانند برای هنرمدان مقصدی مناسب محسوب می‌شوند. آلرت بای، ونکوور و برن‌بای از جمله این شهرها محسوب می‌شوند. علاوه بر این ویژگی، شهرهای مختلف استان بریتیش کلمبیای کانادا، به عنوان بهترین شهرهای کانادا برای تازه واردین نیز تلقی می‌شوند.

 

شهرهای کانادا

بریتیش کلمبیا استانی بسیار اسرارآمیز و جذاب در کانادا است

 

 • تورنتو

تورنتو به لطف پذیرش فرهنگ‎‌های گوناگون، پذیرای هنرمندان بسیاری از سرتاسر جهان است و موقعیت‌های شغلی مختلفی را در این زمینه ارائه می‌دهد.

 

شهرهای کانادا

موزه‌های تورنتو نمادی از تلفیق هنر معاصر و سنت‌های پیشین می‌باشند

 

 • مونترال، کبک

شهر مونترال در استان کبک یکی دیگر از مقاصدی است که مهاجران هنرمند کانادا می‌توانند به آن فکر کنند. نقاشی‌های خیابانی مونترال بسیار مشهورند و حتی بخشی از جاذبه‌های گردشگری این شهر را شکل داده‌اند. وجود این نقاشی‌ها بیان می‌کند که مونترال، پذیرای شکل‌های گوناگون هنر است و از آن استقبال می‌کند.

 

شهرهای کانادا

مونترال در کبک یکی از بهترین شهرهای کانادا برای هنرمندان است

 

بهترین شهر کانادا برای گردشگران

اگر کسب و کار یا دانش شما مرتبط با صنعت گردشگری است و یا اینکه دوست دارید پس از دریافت ویزای کانادا، به شهری برودید که مردم از شهرها و کشورهای گوناگون به آن سر می‌زنند، مقاصد توریستی کانادا می‌توانند برایتان جذاب باشند.

 

شهرهای کانادا

اتاوا پایتخت کانادا و یکی از مقاصد جذاب برای توریست‌ها می‌باشد

 

 • اتاوا کانادا

بسیاری از گردشگرانی که ویزای توریستی کانادا را دریافت می‌کنند دوست دارند حتما سری به شهر زیبای اتاوا بزنند. اتاوا که پایتخت کانادا است، دارای صنایع رو به رشد و جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی بسیار است. جالب است بدانید که «کیهان کلهر» نوازنده و آهنگ‌ساز ایرانی که در پنجاه و نهمین جایزه گرمی همراه با گروه ابریشم موفق به دریافت جایزه گرمی شد در یکی از دانشگاه‌های اتاوا، موسیقی خوانده است.

 

 • یوکان کانادا

یوکان خانه‌ی بلندترین کوه‌های کانادا است و گنجینه‌ای با ارزش از طبیعت بکر کانادا محسوب می‌شود. اگر به دیدن خرس‌های گریزلی علاقه‌مندید و یا دوست دارید در مراتع زیبای یوکان اسب‌سواری کنید، همین حالا با ستاره ونک تماس بگیرید و با استفاده از خدمات مشاوره رایگان ویزای کانادا، اولین گام برای به حقیقت پیوست رویاهایتان را بردارید.

 • ویستلر کانادا

در جنوب اقیانوس آرام و در استان بریتیش کلمبیا، شهری جذاب و دوست‎داشتنی به‌نام ویستلر قرار گرفته است. ویسلتر میزبان المپیک زمستانی سال ۲۰۱۰ بود و به دلیل وجود پیست‌های اسکی متعدد، مشهور است. بارش برف در ویستلر کانادا از اوایل پاییز تا اواخر بهار ادامه دارد و فضایی جذاب برای دوستداران ورزش‌های زمستانی پدید می‌آورد.

 

بهترین شهرهای کانادا برای کار

پیدا کردن کار مناسب در کانادا یکی دیگر از موضوعاتی است که بیشتر مهاجران کانادا برای انتخاب مقصد به آن اهمیت می‌دهند.  برای پیدا کردن کار استان‌های «بریتیش کلمبیا»، «سسکچوان»، «آلبرتا»، «انتاریو» و «کبک» پیشنهاد می‌شوند. این استان‌ها که در زمینه‌های دیگر نیز به عنوان مقاصدی مناسب برای مهاجران کانادا نام برده می‌شوند ، می‌توانند برای اهداف گوناگون بررسی شوند.

 

شهرهای کانادا

استان کبک در کانادا به دلیل دارا بودن فرصت‌های شغلی گوناگون یکی از بهترین شهرهای کانادا می‌باشد

 

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

انتخاب بهترین شهر برای زندگی، کار، تحصیل و یا سرمایه‌گذاری در کانادا باید با توجه به موضوعات گوناگونی بررسی شود. ما در این مطلب برخی از بهترین شهرهای کانادا را معرفی کردیم اما اینکه کدامیک واقعا برای شما مناسبت‌تر است، ارتباط نزدیکی با آنچه تا کنون به دست آورده‌اید و برنامه‌هایی که در آینده خواهید داشت، دارد. به جز این موارد، اقلیم، نزدیکی به اقیانوس، کوهستان و یا رودخانه‌ها نیز در انتخاب مقاصد زندگی در کانادا موثر است. در ادامه برخی شاخص‌های دیگری که می‌تواند برای انتخاب بهترین مقصد در کانادا به کمک‌تان بیاید را بررسی کرده‌ایم.

 

شهرهای کانادا

اونتاریو یکی از استان‌های جنوبی کانادا و دارای آب و هوای معتدل است

 

 • اقلیم و آب و هوا

برخی از مردم فکر می‌کنند تمام کانادا در هاله‌ای از برف و یخ پنهان شده است در حالی که شهرهای جنوبی کانادا آب و هوایی معتدل دارند و مناطق بسیار مناسبی برای زندگی افرادی هستند که نمی‌توانند سرمای خیلی زیاد را تحمل کنند. استان‌های بریتیش کلمبیا و اونتاریا دقیقا در همین نواحی قرار گرفته‌اند. البته ذکر این نکته ضروری است که حتی در شهرهای بسیار سرد کانادا تدابیر، امکانات و برنامه‌ریزی‌های بسیار کامل و دقیقی وجود دارد تا سرما و یا بارش برف و باران خللی در زندگی مردم ایجاد نکند.

 • حضور ایرانیان

برخی مهاجران کانادا برای انتخاب مقصدشان، حضور هموطنان دیگر را نیز در نظر می‌گیرند. اگر این پارامتر برای شما نیز مهم است، جالب است بدانید تراکم جمعیت ایرانیان در شهرهای تورنتو، ونکوور، مونترال و اتاوا بیشتر از شهرهای دیگر کانادا می‌باشد.

 

در پایان به یاد داشته باشید که برای حضور در کانادا با اهداف گوناگون، گام نخست دریافت ویزای کانادا است. در صورتی که مایل هستید بیشتر درباره الزامات و پیش‌نیازهای دریافت ویزا، نکات مهم ترجمه مدارک ویزای کانادا، دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا و نکات مهمی که می‌تواند منجر به دریافت موفقیت‌آمیز ویزای کانادا شود، از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۸:۰۰ با آژانس ستاره ونک با شماره ۰۰۰۰ ۸۸۸۸- ۰۲۱ تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ویزای کانادا بهره‌مند شوید.

 

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
نیوشا امینیان
ارسال نظر
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید