مشاوره جهت تکمیل مدارک، پر کردن فرم سفارت، پرداخت هزینه سفارت جهت انگشت‌نگاری، تعیین محل انگشت‌نگاری، رزرو بلیط و هتل در محل انگشت‌نگاری و پیکاپ پاسپورت از خدمات ما در زمینه تعیین وقت سفارت انگلیس هستند. در ادامه هر یک از خدمات را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

انتخاب یک گارگزار مجرب می‌تواند مسیر دریافت ویزای انگلیس را برای شما هموارتر کند. همکاران ما در واحد ویزا آموزش‌های لازم را در این زمینه دریافت کرده و با داشتن اطلاعات و تجربه کافی از قدم اول تا آخر شما را همراهی می‌کنند. برای اطلاع از خدمات ما در خصوص تعیین وقت سفارت انگلیس ادامه مطلب را مطالعه کنید.

مشاوره جهت تکمیل مدارک

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای انگلیس در وبسایت رسمی سفارت مشخص و تعیین شده است. اما اینکه ارائه کدام مدارک احتمال دریافت ویزا را بیشتر می‌کند، مسئله‌ای ست که  کارشناسان ما آن را به شما خواهند گفت.

به عنوان مثال ارائه مدارک شغلی معتبر می‌تواند تاثیری بسیار در نتیجه نهایی ویزا داشته باشند. چرا که داشتن گواهی اشغال، جواز کسب، پروانه فعالیت و … نشان می‌دهد شما دارای موقعیت شغلی مناسب در کشور خود هستید و قصد پناهندگی و اقامت دائم در انگلستان را ندارید.

سپرده و پرینت حساب بانکی از دیگر مدارک مهم جهت دریافت ویزای انگلیس می‌باشد. ارائه مانده حساب بالا نشان می‌دهد که شما به عنوان مسافر از عهده تمامی هزینه‌های سفر برمی‌آیید. البته فراموش نکنید که مدارک شغلی ارائه شده بایستی با مقدار حساب بانکی شما هماهنگی داشته باشد.

جهت مشاوره درباره سایر مدارک و تعیین وقت سفارت انگلیس با همکاران ما در واحد ویزا در تماس باشید.

پر کردن فرم سفارت

پر کردن فرم سفارت از خدمات ویژه کارشناسان ما در زمینه تعیین وقت سفارت انگلیس می‌باشد. این فرم در وبسایت رسمی سفارت قرار اده شده و به صورت آنلاین پر می‌شود.

نوع ویزای درخواستی، مدت ویزا، نوع ویزا، اطلاعات شخصی شامل آدرس منزل، محل کار، وضعیت تاهل، اطلاعات شغلی، اطلاعات مربوط به میزان درآمد و … از موارد خواسته شده در فرم سفارت انگلیس هستند که باید به طور صحیح، کامل و صادقانه پر شوند. هرگونه مغایرت در فرم با مدارک ارائه شده نتیجه منفی ویزا را در پی دارد.

همکاران ما در واحد ویزا به تمام این موارد توجه کرده و با توجه به اطلاعات که شما در اختیارشان می‌گدارید و مدارک ارائه شده فرم سفارت را به طور دقیق پر خواهند کرد.

پرداخت هزینه جهت انگشت نگاری و تعیین وقت سفارت انگلیس

هزینه‌های تعیین وقت سفارت انگلیس مانند پر کردن فرم به صورت آنلاین انجام می‌شود و نیاز به کردیت کارت دارد. از آنجایی که بسیاری از متقاضیان این کارت را ندارند، همکاران ما تمامی هزینه‌های مربوط به سفارت  را پرداخت کرده و رسید آن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

در روز انگشت‌نگاری شما بایستی برگه پرداخت را به همراه مدارک به نمایندگی دفتر سفارت تحویل دهید.

نکته مهم اینکه متقاضیان باید در روز و ساعت تعیین شده جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک حضور پیدا کنند. عدم حضور متقاضیان باعث لغو شدن وقت سفارت و خارج شدن درخواست متقاضی از پروسه ویزا می‌شود.

تعیین محل انگشت نگاری

متقاضیان می‌توانند وقت سفارت انگلیس خود را از طریق تمامی دفاتری که به عنوان نماینده سفارت انگلیس فعالیت می‌کنند انجام دهند. تهران، دبی، ابوطبی، استانبول، آنکارا و یروان از مقاصدی هستند که بیشتر ایرانیان برای انجام انگشت‌نگاری انتخاب می‌کنند.

با توجه به این که هر کدام از این مقاصد شرایط ویژه خود را دارند، کارشناسان ما شرایط شما را بررسی کرده و در نهایت بهترین گزینه را جهت انجام انگشت نگاری پیشنهاد می‌دهند.

لازم به یادآوری است که انتخاب محل انگشت نگاری تاثیری در زمان و اعلام نتیجه ویزا ندارد بلکه با انتخاب محل انگشت نگاری می‌توان زمان آن را کمی جلوتر انداخت. به عنوان مثال معمولا دفتر سفارت تهران در وقت‌دهی کمی سختگیرتر است و به همین دلیل اکثر متقاضیان ترجیچ می‌دهند به دفاتر ترکیه یا ارمنستان مراجعه کنند.

رزرو بلیط و هتل به مقصد محل انگشت نگاری

چنانچه متقاضیان بخواهند تمامی کارهای مربوط به وقت سفارت انگلیس را از طریق دبی، ترکیه یا ارمنستان انجام دهند، باید به این مقاصد سفر کنند.

کارشناسان ما در این زمینه نیز در کنار شما خواهند بود. بذین صورت که بلیط هواپیما را در بهترین ساعات پروازی و مناسب‌ترین قیمت رزرو کرده و هتل‌های نزدیک به دفاتر سفارت را به شما معرفی خواخند کرد. در نتیجه شما می‌توانید با توجه به تعداد روزهای اقامت و بودجه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید، هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

تمامی این خدمات توسط یک پکیج کامل و دقیق به متقاضیان ارائه می‌شود.

پیکاپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت مرحله آخر در زمینه وقت سفارت انگلیس است. این مرحله نیز مختص متقاضیانی ست که انگشت نگاری را در یکی از دفاتر خارج از کشور انجام می‌دهند.

در واقع وقتی که شما جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک در سفارت حضور پیدا می‌کنید، باید پاسپورتتان را تا اعلام نتیجه ویزا به سفارت تحویل دهید و پس از مشخص شدن جواب نهایی به سفارت مراجعه کرده و آن را دریافت کنید.

با پیکاپ پاسپورت دیگر نیازی نیست مجددا به محل انگشت نگاری سفر کرده و پاسپورتتان را دریافت کنید. بلکه همکاران با این کار را برایتان انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید …

وقت سفارت انگلیس در ۴ مرحله

قیمت وقت سفارت انگلیس چقدر است؟

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
دیبا عباسی
ارسال نظر
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید