معرفی جاذبه‌های گردشگری تنریف - اسپانیا

نوشته شده توسط : admin در شنبه 2 دسامبر 2017
Loading...

آنچه در این مطلب می‌خوانید

معرفی جزیره تنریف

تنریف بزرگ‌ترین جزیره از جزایر قناری است که با سواحل شنی و طبیعتی زیبا به  مقصدی مناسب برای گردشگران و تور اسپانیا تبدیل‌شده است. اکثر جاذبه‌های گردشگری جزیره در بخش جنوبی آن واقع‌شده، جنوب این جزیره ازنظر اقلیمی خشک است و اکثر بارها، مراکز خرید و امکانات تفریحی در آنجا واقع‌شده و بیشتر مقصد گردشگران جوان است. قرارگیری تنریف نزدیک استوا باعث شکل‌گیری آب‌وهوای معتدل با روزهای گرم در تمام طول سال در این منطقه شده است.تنریف، منطقه‌ای است که موزه‌ها، مراكز خرید و بلوارهای تاریخی آن برای گردشگران جذابیت بسیاری دارد. آب‌وهوا، شلوغی، قیمت و جشنواره‌های سالیانه عواملی هستند كه می‌توانند در انتخاب بهترین زمان برای سفر به این جزیره مؤثر باشند. باوجود آب‌وهوای بهاری و تابستانی در تمام طول سال در هرزمانی از سال شما می‌توانید با ستاره ونک به این جزیره سفر كنید، اما به این دلیل که در شمال جزیره در ماه‌های آبان و بهمن بارندگی رخ می‌دهد،  شهریور با روزهای آفتابی گرم، شب‌های پر جنب‌وجوش و قیمت مناسب هتل‌ها و پروازها ازجمله بهترین ماه‌های سال برای سفر با تور تنریف به این منطقه هستند.

در سفر خود با تور تنریف، بهتر است از برترین جاذبه‌های گردشگری آن‌که در زیر فهرستی از آن‌ها به شما ارائه می‌گردد، دیدن کنید:

تنریف بزرگ‌ترین جزیره از جزایر قناری است که با سواحل شنی و طبیعتی زیبا به مقصدی مناسب برای گردشگران و تور اسپانیا تبدیل‌شده است. اکثر جاذبه‌های گردشگری جزیره در بخش جنوبی آن واقع‌شده، جنوب این جزیره ازنظر اقلیمی خشک است و اکثر بارها، مراکز خرید و امکانات تفریحی در آنجا واقع‌شده و بیشتر مقصد گردشگران جوان است. قرارگیری تنریف نزدیک استوا باعث شکل‌گیری آب‌وهوای معتدل با روزهای گرم در تمام طول سال در این منطقه شده است.تنریف، منطقه‌ای است که موزه‌ها، مراكز خرید و بلوارهای تاریخی آن برای گردشگران جذابیت بسیاری دارد. آب‌وهوا، شلوغی، قیمت و جشنواره‌های سالیانه عواملی هستند كه می‌توانند در انتخاب بهترین زمان برای سفر به این جزیره مؤثر باشند. باوجود آب‌وهوای بهاری و تابستانی در تمام طول سال در هرزمانی از سال شما می‌توانید با ستاره ونک به این جزیره سفر كنید، اما به این دلیل که در شمال جزیره در ماه‌های آبان و بهمن بارندگی رخ می‌دهد، شهریور با روزهای آفتابی گرم، شب‌های پر جنب‌وجوش و قیمت مناسب هتل‌ها و پروازها ازجمله بهترین ماه‌های سال برای سفر با تور تنریف به این منطقه هستند.
در سفر خود با تور تنریف، بهتر است از برترین جاذبه‌های گردشگری آن‌که در زیر فهرستی از آن‌ها به شما ارائه می‌گردد، دیدن کنید:

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
admin

ارسال نظر

ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
preloader

لطفا منتظر بمانید

فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید