معرفی جاذبه‌های گردشگری ایگواسو - برزیل

نوشته شده توسط : سارا احمدی در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
Loading...

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1514107039196{margin-right: 420px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 2px !important;padding-right: 2px !important;padding-bottom: 2px !important;padding-left: 2px !important;border-left-color: #a01f65 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #a01f65 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #a01f65 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #a01f65 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”]

مشاهده تورهای برزیل

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

معرفی شهر ایگواسو

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]یکی دیگر از محبوب‌ترین تورهای خارجی که ستاره ونک برگزار می‌کند، تور ایگواسو است. ایگوآسو نام شهری است که در مرز آبشار های برزیل واقع‌شده و مهم‌ترین ویژگی این شهر تنوع فرهنگی و گردشگری آن است. این شهر بعد از ریودوژانیرو یکی از پرطرفدارترین مقاصد تورهای برزیل است. یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های این منطقه آبشار آن است.

ایگواسو به معنی آب بزرگ است. بخشی از آبشار ایگواسو که به‌عنوان بزرگ‌ترین آبشار جهان نیز شناخته‌شده در برزیل و بخش دیگر آن در کشور آرژانتین قرار دارد. بخشی از آن‌که در کشور برزیل قرار دارد دارای جنگل و طبیعتی سرسبز و بکر است که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. این آبشار نعلی شکل که ازنظر اندازه از آبشار نیاگارا بزرگ‌تر و ازنظر وسعت از آبشار ویکتوریا در آفریقا وسیع‌تر است، در لیست میراث طبیعی یونسکو به ثبت رسیده است. ازآنجایی‌که این شهر در منطقه‌ای گرمسیری قرار دارد ممکن است بارندگی در آن چند ساعت و یا حتی چند روز متوالی ادامه داشته باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
سارا احمدی
کارشناس گردشگری،لیسانس روانشناسی، عاشق طبیعت گردی و مطالعه

ارسال نظر

  • صفحه اصلی
  • تور
  • ویزا و وقت سفارت
  • وبـلاگ
  • خروج