[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1513686951242{margin-right: 420px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 2px !important;padding-right: 2px !important;padding-bottom: 2px !important;padding-left: 2px !important;border-left-color: #a01f65 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #a01f65 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #a01f65 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #a01f65 !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”]

مشاهده تورهای برزیل

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

معرفی شهر ریودوژانیرو

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ریودوژانیرو که به‌اختصار ریو نیز گفته می‌شود بعد از سائوپائولو دومین شهر بزرگ برزیل است. ریودوژانیرو  ازیک‌طرف به دلیل وجود کوهستان‌های سرسبز و از طرف دیگر به خاطر سواحل زیبا و وجود یکی از عجایب هفت‌گانه (مجسمه مسیح) در آن به یکی از مقاصد گردشگران و تورهای برزیل، از سرتاسر دنیا تبدیل‌شده که ستاره ونک نیز از این قاعده مستثنا نیست. نزدیکی شهر ریودوژانیرو به خط استوا باعث شده تا آب و هوایی گرمسیری و پوشش گیاهی متنوعی داشته باشد. این شهر در تمام طول سال پر از توریست است ولی وجود گردشگران  در ریودوژانیرو در تابستان به دلیل امکان موج‌سواری و شنا و در زمستان به دلیل وجود کارناوال‌های معروف ریو، به اوج خود می‌رسد.

این شهر توریستی دارای جاذبه‌های فراوانی است برخی از این جاذبه‌ها در بین گردشگران از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار است که در زیر به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود:

[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کپی برداری از مطالب آژانس هواپیمایی ستاره ونک صرفا با ذکر منبع بلامانع است.
از این مطلب خوشتان آمد؟ به اشتراک بگذارید.
سارا احمدی
کارشناس گردشگری،لیسانس روانشناسی، عاشق طبیعت گردی و مطالعه

ارسال نظر

  • صفحه اصلی
  • تور
  • ویزا و وقت سفارت
  • وبـلاگ
  • خروج