هندوستان | دهلی+آگرا+جیپور ( 8 شب و 9 روز)

خدمات سفر
برنامه سفر
توضیحات و نکات ضروری
  • بیمه سفر
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی
  • گشت درون شهری
روز توضیحات
1 روز اول : رسيدن به دهلي ساعت 13:35 ورود به فرودگاه بين المللي دهلی نو. پس از انجام تشریفات گمركی ، و دريافت ساكها ، نماينده ما با تابلوی GO INDIAدر هنگام خروجتان از سالن ترانزیت با شما ملاقات كرده و شما از آنجا به هتل انتقال داده مي شويد ، که به محض رسيدن به هتل ، مراحل پذيرش انجام می گیرد.
2 روز دوم : در دهلي صبح روز دوم ، به تور شهري مركب Old and New Delhi (دهلي قديم و جديد) می روید که در تور مذكور بازديد خود را از Raj Ghat ( مقبره گاندی ) آغاز مي نمایيد. سپس از Red Fort گذشته و به مسجد جامع ، يكي از بزرگترين مساجد آسیا می رسید. در تور گردشي به دهلي امپريال يا سلطنتي که شامل Qutub Minar (منار قطب) می باشد،میرسیم که بلندترين برج سنگي در هندوستان است سپس ، از مقبره همايون ديدار مي كنيم كه توسط بيوه امپراطور دوم مغول ، همايون ساخته شده همچنین اين تور شامل گذشتن از دروازه هند ، ساختمان پارلمان ، Rastrapathi Bhawanو امارت رياست جمهوري نیز مي باشد ، شب هنگام به هتل باز مي گرديم.
3 روز سوم : دهلي بعد از صرف صبحانه در هتل ، باقي روز در اختيار خودتان مي باشد .
4 روز چهارم : دهلي گشت تمام روز آکشاردام + خرید .
5 روز پنجم : دهلی - آگرا بعد از صرف صبحانه در هتل ، به سمت آگرا حركت مي نمائيم (204 كيلومتر ، 5/4 ساعت) . هنگام رسيدن به هتل در آگرا، امور مربوط به پذيرش در هتل را انجام می دهيد و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود.
6 روز ششم : آگرا ، فاتح پور سيكري صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می روید (كه روزهاي جمه تعطيل است) از قلعه آگرا بازديد خواهيد نمود كه نمونه اي برجسته از معماري مغولي مي باشد . بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.
7 روز هفتم : آگرا - جيپور بعد از صرف صبحانه در هتل ، از آگرا به سمت جيپور حركت مي كنيد (220 كيلومتر ، 6 ساعت) و در سر راه از فاتح پور سيكری بازديد مي كنيد. لباسهای زنان و عمامه های مردان به جذابيت اين شهر اضافه مي كند .شب هنگام به هتل باز مي گرديم .
8 روز هشتم : جيپور بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل، از جيپور خارج شده و به سمت پايتخت باستاني آمبر مي رويد تا از قلعه آمبر بازديد كنيد و بازدید بعدی از كاخ شهر( کاخ مهاراجه ) است كه مجتمع عظيمي از امارات ، باغ ها ، صحن ها ، هنرهاي زينتي و مسيرهاي كنده كاري شده مي باشد . به سمت جانتار مانتار قدم زده و به كاخ بادها يا هوامحل حرکت می کنیم . شب هنگام به هتل باز مي گرديم ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.
9 روز نهم : جیپور تهران ساعت 10:25 صبح پرواز از جیپور به تهران
  • اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار همراه با امضاء
  • کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • فرم پرشده
  • دو قطعه عکس5*5

لیست قیمت

نام هتل درجه دو تخته یک تخته 6 تا 12 سال 2 تا 6 سال
LEELA AMBIENCE + RAMADA PLAZA-GATEWAY + CROWN PLAZA *****

4,480,000 تومان

+ 410 DOLLAR

4,480,000 تومان

+ 650 DOLLAR

3,850,000 تومان

+ 180 DOLLAR

3,850,000 تومان

+ 130 DOLLAR

ثبت نام در تور هندوستان | دهلی+آگرا+جیپور

0%

لذت پرواز در اوج با بوئینگ 787 عمان ایر
عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید