اسپانیا-ایتالیا-فرانسه | بارسلونا-رم-پاریس ( 10 شب و 11 روز)

خدمات سفر
برنامه سفر
توضیحات و نکات ضروری
  • بیمه سفر
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی
  • گشت درون شهری
روز توضیحات
1 روز اول: پرواز فرودگاه امام خمینی 03:25 از سالن CIP – ورود به شهر بارسلون ساعت 10:30 – بعد از ورود به فرودگاه شهر بارسلون و تحویل بارها و انجام کارهای کنترل گذرنامه به هتل رفته و بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی کوتاه با راهنمایی و پیشنهاد راهنما از شهر بارسلون می توانیم لذت ببریم.
2 روز دوم: بعد از صرف صبحانه اولین گشت شهری را شروع می کنیم با بازدید از پارک گوئل – منازل گائودی(کازامیلا) – میدان کاتالونیا – خ معروف رامبلا – بازارچه قدیمی و سنتی بارسلون کازاباتیو –مابقی روز برنامه آزاد جهت استفاده از سایر جذابیتهای شهر بارسلون به پیشنهاد راهنما
3 روز سوم: بعد از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری دوم بارسلون را شروع می کنیم. با بازدید از نمای بیرون کلیسای ساگرادا فامیلیا – بازدید از از موزه پابلو اسپانیول و شهر قدیم بارسلون و سنت قدیم اسپانیا آشنا می شویم.در ادامه، بازدید از میدان بارسلونا و ساختمان زیبای موزه هنر – در پایان تور می توانیم به هتل برگردیم و یا با کمک راهنما از مرکز خرید میدان قدیم گاوبازی اسپانیا دیدن کنیم.
4 روز چهارم: بعد از صرف صبحانه در هتل برنامه آزاد داریم که می توانیم به بازدید از موزه های مختلف مثل پیکاسو یا خوان میرو – یا مراکز خرید - ورزشگاه نیوکمپ تیم بارسلون – صعود به بالای کوه تیبیدابو با تلکابین – کشتی سواری در بندر المپیک شهر بارسلون و یا قدم زدن در خیابانهای پسیج دوگارسیا و رامبلا بپردازیم.
5 روز پنجم: انتقال به فرودگاه و ترک شهر بارسلون جهت پرواز به کشورایتالیا شهر زیبای رم ساعت 09:40.بعد از ورود به شهر رم در ساعت 11:25 تحویل بارها، به هتل رفته و بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی کوتاه
6 روز ششم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری را شروع می کنیم که شامل بازدید از کولوسئوم - پله های اسپانیایی خ دل کورسو و چشمه عشاق. مابقی روز را می توانیم با پیشنهاد راهنما از سایر نقاط دیدنی شهر رم لذت ببریم.
7 روز هفتم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری شامل بازدید واتیکان - میدان واتیکان – کلیسای سن پیتر را انجام می دهیم. مابقی روز برنامه آزاد جهت استفاده از سایر جذابیت های شهر رم به پیشنهاد راهنما میتوانیم سپری کنیم.
8 روز هشتم: انتقال از هتل به فرودگاه جهت پرواز به فرانسه شهر پاریس ساعت 09:45 – ورود به شهر پاریس ساعت 11:50 و بعد از تحویل بار انتقال به هتل – بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی کوتاه می توانیم با پیشنهادهای راهنما از قسمتهای ختلف شهر پاریس لذت ببریم.
9 روز نهم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری را شروع ی کنیم شامل بازدید از خیابان شانزه لیزه – میدان تریامف دوازه پیروزی(یکی از بزرگتریت میدان های جهان) – ساختنان اپرا گارنیه – میدان کنکورد – در پایان گشت می توانیم به هتل بازگشته یا با پیشنهاد راهنما سایر نقاط جذای شهر پاریس را دیدن کنیم
10 روز دهم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری شامل بازدید از کلیسای نوتردام و بازدید از موزه لوور را شروع می کنیم . و در پایان می توانیم سایر روز را به گشت در خیابانهای پاریس بپردازیم.
11 روز یازدهم: بعد از صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، آماده بازگشت به ایران می شویم و بعد از تحویل اتاق ها به فرودگاه پاریس رفته و ساعت 16:20به ایران باز میگردیم.
  • اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از زمان خروج-اصل و ترجمه شناسنامه-دو قطعه عکس 3*4- مدارک شغلی اصل و ترجمه -اصل و ترجمه گواهی تحصیل برای دانش اموزان-اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر - اصل و ترجمه پرینت بانکی با اخرین مانده ( بالای 30 میلیون ) با مهر و امضای بانک - ضمانت نامه-
  • پس از صدور ویزا ارائه ضمانت نامه 50 میلیون تومانی به ازای هر نفر الزامی میباشد.

لیست قیمت

نام هتل درجه دو تخته یک تخته 6 تا 12 سال 2 تا 6 سال
4*STAR ****

3,890,000 تومان

+ 2690 EURO

3,890,000 تومان

+ 3390 EURO

3,290,000 تومان

+ 2390 EURO

3,290,000 تومان

+ 890 EURO

ثبت نام در تور اسپانیا-ایتالیا-فرانسه | بارسلونا-رم-پاریس

0%

لذت پرواز در اوج با بوئینگ 787 عمان ایر
عضویت
ورود به پنل کاربری

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید