جهت استفاده از خدمات سایت لطفا وارد شوید / هنوز ثبت نام نکرده اید ؟ ثبت نام کنید INCOMINGTOUR

اسپانیا-هلند-فرانسه | بارسلونا-آمستردام-پاریس ( 10 شب و 11 روز)

خدمات سفر
برنامه سفر
توضیحات و نکات ضروری
  • بیمه سفر
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی
  • گشت درون شهری
روز توضیحات
1 روز اول: پرواز فرودگاه امام خمینی 06:20از سالن CIP – ورود به شهر بارسلون ساعت 12:45– بعد از ورود به فرودگاه شهر بارسلون و تحویل بارها و انجام کارهای کنترل گذرنامه به هتل رفته و بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی کوتاه با راهنمایی و پیشنهاد راهنما از شهر بارسلون می توانیم لذت ببریم.
2 روز دوم: بعد از صرف صبحانه اولین گشت شهری را شروع می کنیم با بازدید از پارک گوئل – منازل گائودی(کازامیلا) – میدان کاتالونیا – خ معروف رامبلا – بازارچه قدیمی و سنتی بارسلون کازاباتیو –مابقی روز برنامه آزاد جهت استفاده از سایر جذابیتهای شهر بارسلون به پیشنهاد راهنما.
3 روز سوم: بعد از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری دوم بارسلون را شروع می کنیم. با بازدید از نمای بیرون کلیسای ساگرادا فامیلیا – بازدید از از موزه پابلو اسپانیول و شهر قدیم بارسلون و سنت قدیم اسپانیا آشنا می شویم.در ادامه، بازدید از میدان بارسلونا و ساختمان زیبای موزه هنر – در پایان تور می توانیم به هتل برگردیم و یا با کمک راهنما از مرکز خرید میدان قدیم گاوبازی اسپانیا دیدن کنیم.
4 روز چهارم: بعد از صرف صبحانه در هتل برنامه آزاد داریم که می توانیم به بازدید از موزه های مختلف مثل پیکاسو یا خوان میرو – یا مراکز خرید - ورزشگاه نیوکمپ تیم بارسلون – صعود به بالای کوه تیبیدابو با تلکابین – کشتی سواری در بندر المپیک شهر بارسلون و یا قدم زدن در خیابانهای پسیج دوگارسیا و رامبلا بپردازیم.
5 روز پنجم: بعد از صرف صبحانه صبح زود به فرودگاه جهت پرواز به کشور هلند شهر آمستردام می رویم پرواز 10:30 از فرودگاه بارسلون و ورود به شهر آمستردام ساعت 13:00 بعد از تحویل بار به هتل رفته و اتاق ها را تحویل گرفته و بعد از جا به جایی و استراحتی کوتاه به پیشنهاد راهنمای تور می توانیم از برنامه آزاد خود جهت خیابان ها و جاهای دیدنی شهر آمستردام برویم .
6 روز ششم : بعد از صرف صبحانه برنامه گشت چند ساعته شهرآمستردام را شروع می کنیم شامل بازدید از قصر سلطنتی –کانال های آبی شهر میدان دام - کلیسای اورکرک و بعد از پایان تور می توانیم به هتل بازگشته یا به همراه راهنما به قایق سواری در آبهای داخلی شهر آمستردام بپردازیم و از مناظر بیشتر این شهر لذت ببریم
7 روز هفتم: برنامه آزاد که می توانیم از پیشنهادهای راهنما استفاده کرده و از قسمت های مختلف شهر رویایی آمستردام لذت ببریم.
8 روز هشتم : بعد از صرف صبحانه هتل را به مقصد شهر پاریس ترک کرده و به ایستگاه قطار می رویم و با قطار سریع السیر به فرانسه می رویم و در مسیر از مناظر زیبای جاده های اروپا لذت می بریم ساعت 14:35 بعد از ورود به پاریس به هتل رفته و بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی کوتاه به پیشنهاد راهنمای تور از نقاط مختلف شهر پاریس می توانیم دیدن کنیم .
9 روز نهم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری را شروع ی کنیم شامل بازدید از خیابان شانزه لیزه – میدان تریامف دوازه پیروزی(یکی از بزرگتریت میدان های جهان) – ساختنان اپرا گارنیه – میدان کنکورد – در پایان گشت می توانیم به هتل بازگشته یا با پیشنهاد راهنما سایر نقاط جذای شهر پاریس را دیدن کنیم.
10 روز دهم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری شامل بازدید از کلیسای نوتردام و بازدید از موزه لوور را شروع می کنیم . و در پایان می توانیم سایر روز را به گشت در خیابانهای پاریس بپردازیم
11 روز یازدهم: بعد از صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، آماده بازگشت به ایران می شویم و بعد از تحویل اتاق ها به فرودگاه پاریس رفته و ساعت 16:20به ایران باز میگردیم
  • اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از زمان خروج-اصل و ترجمه شناسنامه-دو قطعه عکس 3*4- مدارک شغلی اصل و ترجمه -اصل و ترجمه گواهی تحصیل برای دانش اموزان-اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر - اصل و ترجمه پرینت بانکی با اخرین مانده ( بالای 30 میلیون ) با مهر و امضای بانک - ضمانت نامه-
  • پس از صدور ویزا ارائه ضمانت نامه 50 میلیون تومانی به ازای هر نفر الزامی میباشد.

لیست قیمت

نام هتل درجه دو تخته یک تخته 6 تا 12 سال 2 تا 6 سال
4*STAR ****

3,890,000 تومان

+ 2890 EURO

3,890,000 تومان

+ 3690 EURO

3,290,000 تومان

+ 2590 EURO

3,290,000 تومان

+ 990 EURO

ثبت نام در تور اسپانیا-هلند-فرانسه | بارسلونا-آمستردام-پاریس

ثبت نام کنید
ورود به پیشخوان

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید