جهت استفاده از خدمات سایت لطفا وارد شوید / هنوز ثبت نام نکرده اید ؟ ثبت نام کنید INCOMINGTOUR

هندوستان | دهلی+آگرا+جیپور ( 7 شب و 8 روز)

خدمات سفر
برنامه سفر
توضیحات و نکات ضروری
  • بیمه سفر
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی
  • راهنمای محلی
روز توضیحات
1 روز اول : رسيدن به دهلي هنگام صبح به فرودگاه بين المللي دهلی جدید مي رسيم . بعد از گذشتن از گمركات ، انجام تشريفات مهاجرتي و دريافت ساكهاي مسافرتي ، نماينده ما با تابلوی GO INDIAدر هنگام خروجتان از سالن ترانزیت با شما ملاقات كرده و شما از آنجا به هتل خود انتقال داده مي شويد ، که به محض رسيدن به هتل ، مراحل پذيرش انجام می گیرد.
2 روز دوم : در دهلي صبح روز دوم ، به تور شهري مركب Old and New Delhi (دهلي قديم و جديد) می روید که در تور مذكور بازديد خود را از Raj Ghat آغاز مي نمایيد. سپس از Red Fort گذشته و به مسجد جامع ، يكي از بزرگترين مساجد آسیا می رسید. در تور گردشي به دهلي امپريال يا سلطنتي که شامل Qutub Minar (منار قطب) می باشد،میرسیم که بلندترين برج سنگي در هندوستان است سپس ، از مقبره همايون ديدار مي كنيم كه توسط بيوه امپراطور دوم مغول ، همايون ساخته شده همچنین اين تور شامل گذشتن از دروازه هند ، ساختمان پارلمان ، Rastrapathi Bhawanو امارت رياست جمهوري نیز مي باشد ، شب هنگام به هتل باز مي گرديم.
3 روز سوم : دهلي بعد از صرف صبحانه در هتل ، باقي روز در اختيار خودتان مي باشد
4 روز چهارم : دهلي – آگرا بعد از صرف صبحانه در هتل ، به سمت آگرا حركت مي نمائيم (204 كيلومتر ، 5/4 ساعت) . هنگام رسيدن به هتل در آگرا، امور مربوط به پذيرش در هتل را انجام می دهيد و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود.
5 روز پنجم : آگرا صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می روید (كه روزهاي جمه تعطيل است) از قلعه آگرا بازديد خواهيد نمود كه نمونه اي برجسته از معماري مغولي مي باشد . بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.
6 روز ششم : آگرا ، فاتح پور سيكري ، جيپور بعد از صرف صبحانه در هتل ، از آگرا به سمت جيپور حركت مي كنيد (220 كيلومتر ، 6 ساعت) و در سر راه از فاتح پور سيكری بازديد مي كنيد. لباسهای زنان و عمامه های مردان به جذابيت اين شهر اضافه مي كند .شب هنگام به هتل باز مي گرديم .
7 روز هفتم : جيپور بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل، از جيپور خارج شده و به سمت پايتخت باستاني آمبر مي رويد تا از قلعه آمبر بازديد كنيد و بازدید بعدی از كاخ شهر است كه مجتمع عظيمي از امارات ، باغ ها ، صحن ها ، هنرهاي زينتي و مسيرهاي كنده كاري شده مي باشد . به سمت جانتار مانتار قدم زده و به كاخ بادها يا هوامحل حرکت می کنیم . شب هنگام به هتل باز مي گرديم ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.
8 روز هشتم : جيپور – دهلي صبح هنگام وقت آزاد داريد . سپس به سمت دهلي حركت خواهيم نمود (260 كيلومتر ، 5/6 ساعت) به محض رسيدن به دهلي ، زمان برگشت به مقصدتان مي باشد که به سمت فرودگاه مي رويم .
  • اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار همراه با امضاء
  • کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • فرم پرشده
  • دو قطعه عکس5*5

لیست قیمت

نام هتل درجه دو تخته یک تخته 6 تا 12 سال 2 تا 6 سال
GOLDEN TULIP VASUNDHARA+UKTARSH VILAS+THE LALIT TRAVELER ****

3,140,000 تومان

3,790,000 تومان

2,650,000 تومان

2,140,000 تومان

THE PICCADILY-COUNTRY INN+MANSINGH PALACE+MANSINGH-THE FERNS *****

3,340,000 تومان

4,190,000 تومان

2,740,000 تومان

2,140,000 تومان

LEELA AMBIENCE COVENTION+JAYPEE PALACE/RADISSON BLU+THE LALIT/CROWN PLAZA TOP*****

3,410,000 تومان

4,330,000 تومان

2,830,000 تومان

2,140,000 تومان

ثبت نام در تور هندوستان | دهلی+آگرا+جیپور

ثبت نام کنید
ورود به پیشخوان

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید