بلیط هواپیمایی ایر‌ارمنیا

هواپیمایی ایر‌ارمنیا هواپیمایی رسمی کشور ارمنستان است که در سال 2003 تأسیس و شروع به‌کار کرد. دفتر مرکزی ایرارمنیا در شهر ایروان قرار دارد و قطب اصلی پروازهای این شرکت هواپیمایی فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس می‌باشد. ناوگان هواپیمایی ایر‌ارمنیا را هواپیماهای بوئینگ تشکیل می‌دهند. این هواپیمایی تا به امروز به بیش از 15 مسیر به طور مستقیم پرواز دارد.

با توجه به اینکه کشور ارمنستان از مقاصد توریستی پرطرفدرار در ایران است. پرواز ایر‌ارمنیا بهترین گزینه برای ایرانیانی است که می‌خواهند با نرخ بلیط هواپیما مناسب و کیفیت پروازی بالا به این کشور سفر کنند. هواپیمایی ایر‌ارمنیا هر 7 روز هفته یک پرواز از مقصد تهران به ایروان و یک پرواز از ایروان به تهران انجام می‌دهد. طول این پروازها ا ساعت و 30 دقیقه می‌باشد.

خرید بلیط ایر‌ارمنیا در کلاس پروازی اکونومی امکان‌پذیر می‌باشد. هواپیمایی ایر‌ارمنیا تنها پرواز مستقیم از تهران به ایروان است و ایرانیان می‌توانند با بهترین نرخ پروازی بلیط هواپیما خود به مقصد ایروان را خریداری کنند.

امکان پرواز مستقیم به ارمنستان
هواپیمایی ایر‌ارمنیا امکان پرواز مستقیم به ارمنستان را برای ایرانیان فراهم کرده است. خرید بلیط هواپیما ایر‌ارمنیا در هر 7 روز هفته در مسیر تهران – ایروان و بالعکس امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید بلیط ایر‌ارمنیا را با مناسب‌ترین نرخ پروازی خریداری کنید. طول پرواز تهران به ارمنستان یک ساعت و سی دقیقه می‌باشد.
ارائه کترینگ رایگان در مسیرهای پروازی
هواپیمایی ایر‌ارمنیا بهترین کترینگ غذایی را در مسیر پروازی تهران – ایروان و بالعکس به مسافران ارائه می‌دهد. این کترینگ با توجه به ساعت پرواز، وعده غذایی کامل یا میان وعده را شامل می‌شود. غذاهای سرو شده در هواپیمایی ایر‌ارمنیا در مسیر پروازی تهران به ایروان اغلب ایرانی هستند.
پرواز به ارمنستان با ارزان‌ترین نرخ پروازی
با هواپیمایی ایرارمنیا می‌توانید با ارزان‌ترین نرخ به ارمنستان سفر کنید. این هواپیمایی در حال حاضر تنها ایرلاینی‌ست که مستقیم به ایروان پرواز دارد. پروازهای ایرارمنیا با هواپیماهای بوئینگ انجام می‌شود. این هواپیمایی به‌عنوان ارزان‌ترین ایرلاین اروپایی شناخته شده است.
امکان همراه داشتن بار تا 25 کیلوگرم
با خرید بلیط ایر‌ارمنیا می‌توانید تا 25 کیلوگرم بار همراه داشته باشید و یک ساک دستی 5 کیلوگرمی را با خود به داخل کابین ببرید. هر کیلو بار اضافه در هواپیمایی ایر‌ارمنیا تنها 20.000 تومان جریمه دارد. همچنین شما می‌توانید حیوانات خانگی خود را نیز به کارگو ایر‌ارمنیا تحویل داده و با خود به سفر ببرید.

راهنمای خرید بلیط ایرارمنیا

خرید بلیط ایرارمنیا در تمامی مسیرها، از دو طریق حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر می‌باشد. برای خرید حضوری بلیط ایرارمنیا شما می‌توانید به آژانس‌های هواپیمایی معتبر مراجعه کرده و یا به‌صورت تلفنی بلیط خود را رزرو کنید. آژانس هواپیمایی ستاره ونک با داشتن مجوز صدور بلیط از سازمان هواپیمایی کشوری، صادر کننده بلیط ایرارمنیا در تمامی مسیرهای پروازی این ایرلاین به صورت چارتری و سیستمی می‌باشد. علاوه بر این با خرید بلیط ایر‌ارمنیا از آژانس هواپیمایی ستاره ونک می‌توانید از تخفیفات ویژه نرخ بلیط هواپیمایی ایر‌ارمنیا نیز برخوردار شوید.

برای خرید بلیط ایر‌ارمنیا با کارشناسان شرکت ستاره ونک تماس بگیرید یا به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید.

هـرجـای ایــران

همه جای دنیا

ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید