خرید بلیط هواپیما با ستاره ونک در 5 دقیقه

سیستم خرید آنلاین بلیط هواپیما آژانس ستاره ونک، به شما این امکان را می‌دهد تا در کمترین زمان در هر کجا که هستید، فقط با دسترسی به اینترنت، خرید بلیط هواپیمای خود را به تمامی مقاصد داخلی و خارجی انجام دهید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، فقط کافیست، مبدأ و مقصد خود را مشخص کرده و با مقایسه ایرلاین‌ها و قیمت‌ها، مناسب‌ترین گزینه را از بین پروازهای داخلی و خارجی انتخاب کنید.

امکان خرید بلیط هواپیما با تمامی ایرلاین‌های خارجی مانند خرید بلیط هواپیما لوفت‌هانزا، خرید بلیط هواپیما ایرفرانس، خرید بلیط هواپیما اتریشی، خرید بلیط هواپیما ترکیش، خرید بلیط هواپیما اطلس‌جت و سایر ایرلاین‌ها و خرید بلیط هواپیمایی‌های داخلی مانند خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما ایران‌ایر و خرید بلیط هواپیما قشم‌ایر و سایر ایرلاین‌های داخلی، با تمام ساعات پروازی در سایت آژانس هواپیمایی ستاره ونک فراهم شده است.

با استفاده از سایت آژانس هواپیمایی ستاره ونک، تنها با 5 کلیک ساده، می‌توانید در خرید بلیط هواپیما به هر نقطه از ایران و جهان، در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید.

جستجوی پرواز
برای خرید بلیط هواپیما ابتدا، مبدأ و مقصد را انتخاب کنید، سپس تاریخ رفت و برگشت بلیط هواپیما را مشخص کنید. با کلیک بر روی گزینه‌ی جستجو، تمامی ایرلاین‌ها با ساعت‌های پروازی موجود در مبدأ و مقصد انتخاب شده برای شما نمایش داده می‌شود.
انتخاب پرواز
در مرحله‌ی انتخاب پرواز تمام جزئیات پرو.از مورد نظر شامل ایرلاین، ساعت پروازیی و طول پرواز برای شما نمایش داده می‌شود. ؛ بنابراین هنگام خرید بلیط هواپیما به تمامی این جزییات دقت کنید. سپس پرواز موردنظر خود را انتخاب کنید.
ثبت اطلاعات فردی
بعد از انتخاب پرواز، برای خرید بلیط هواپیما شما باید، مشخصات کامل خود را که شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت می‌شود، با دقت و مطابق با مشخصات درج شده در پاسپورت جهت صدور بلیط، در ستون‌های مربوطه وارد کنید.
پرداخت هزینه بلیط
پرداخت وجه بلیط خریداری شده از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب و با داشتن رمز دوم امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید که بعد از ورود اطلاعات و پرداخت وجه، حتماً دکمه بازگشت به فرآیند خرید را نیز بزنید تا مراحل پرداخت آنلاین انجام شود.
دریافت بلیط
بلیط هواپیمای خریداری شده، از طریق ایمیل یا پیامک از 1 تا 20 دقیقه بعد از پرداخت وجه برای شما ارسال خواهد شد.. پس از دریافت بلیط، مبدأ و مقصد، ساعت پرواز و مشخصات کامل خود مانند شماره پاسپورت و نام و نام‌خانوادگی را مجدداً چک نمایید.

بلیط هواپیما به نقاط مختلف دنیا

آژانس هواپیمایی ستاره ونک ارائه دهنده‌ی خدمات خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط اینترنتی هواپیما به تمام نقاط ایران و جهان می‌باشد. برای خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا بلیط خود را به صورت آنلاین از طریق سایت ستاره ونک خریداری کنید.

با آژانس هواپیمایی ستاره ونک علاوه بر اینکه می‌توانید از بین بیش از 100 ایرلاین معتبر دنیا بلیط هواپیمای خود را انتخاب کنید، بلکه این امکان را خواهید داشت که بلیط داخلی کشورها را نیز به راحتی خریداری کنید. همچنین شما می‌توانید بلیط هواپیمای خود را در تمامی کلاس‌های پروازی مانند اکونومی، بیزینس و فرست کلاس خریداری کنید.

با جستجوی بلیط در سیستم خرید اینترنتی آژانس هواپیمایی ستاره ونک، ارزان‌ترین نرخ‌های پروازی با بهترین شرکت‌های هواپیمایی و مناسب‌ترین ساعات پروازی در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما می‌توانید پرواز دلخواهتان را از بین گزینه‌‌های موجود انتخاب کنید. همچنین امکان این را خواهید داشت که به‌راحتی پرواز خود را کنسل و یا با پرواز دیگری جایگزین کنید.

هـرجـای ایــران

همه جای دنیا

بلیط ارزان هواپیما

در اینجا مسیرهایی که در آن نرخ‌های ویژه و ارزان توسط ستاره ونک ارائه می‌گردد را ملاحظه می‌کنید. با انتخاب هر کدام از مقاصد زیر جستجو را آغاز کنید.

استانبول
ماهان

استانبول

ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران استانبول با هواپیمایی ماهان را از اینجا جستجو کنید. نرخ‌های این مسیر ویژه‌ ستاره ونک هستند.
پرواز تهران استانبول
دبی
ایرعربیا

دبی

ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران دبی با هواپیمایی ایرعربیا را از اینجا جستجو کنید. نرخ‌های این مسیر ویژه‌ ستاره ونک هستند.
پرواز تهران دبی
لس آنجلس
ترکیش

لس آنجلس

ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران لس آنجلس با هواپیمایی ترکیش را از اینجا جستجو کنید. نرخ‌های این مسیر ویژه‌ ستاره ونک هستند.
پرواز تهران لس آنجلس
یبلمسقط
همان ایر

مسقط

ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران مسقط با هواپیمایی عمان را از اینجا جستجو کنید. نرخ‌های این مسیر ویژه‌ ستاره ونک هستند.
پرواز تهران مسقط
ثبت نام
عضو هستید؟ وارد شوید

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید

ورود به پنل کاربری
عضو نشده‌اید؟ ثبت نام
فراموشی رمز عبور

برای ورود به سایت کلیک کنید