جهت استفاده از خدمات سایت لطفا وارد شوید / هنوز ثبت نام نکرده اید ؟ ثبت نام کنید INCOMINGTOUR

اسپانیا + فرانسه | بارسلون+مادرید+پاریس ( 9 شب و 10 روز)

خدمات سفر
برنامه سفر
توضیحات و نکات ضروری
  • بیمه سفر
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی
  • گشت درون شهری
روز توضیحات
1 پرواز فرودگاه امام خمینی 07:45 از سالن CIP – ورود به شهر بارسلون ساعت 14:15 – بعد از ورود به فرودگاه شهر بارسلون و تحویل بارها و انجام کارهای کنترل گذرنامه به هتل رفته و بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی کوتاه با راهنمایی و پیشنهاد راهنما از شهر بارسلون می توانیم لذت ببریم.
2 بعد از صرف صبحانه اولین گشت شهری را شروع می کنیم با بازدید از پارک گوئل – منازل گائودی(کازامیلا) – میدان کاتالونیا – خ معروف رامبلا – بازارچه قدیمی و سنتی بارسلون کازاباتیو –مابقی روز برنامه آزاد جهت استفاده از سایر جذابیتهای شهر بارسلون به پیشنهاد راهنما.
3 : بعد از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری دوم بارسلون را شروع می کنیم. با بازدید از نمای بیرون کلیسای ساگرادا فامیلیا – بازدید از از موزه پابلو اسپانیول و شهر قدیم بارسلون و سنت قدیم اسپانیا آشنا می شویم.در ادامه، بازدید از میدان بارسلونا و ساختمان زیبای موزه هنر – در پایان تور می توانیم به هتل برگردیم و یا با کمک راهنما از مرکز خرید میدان قدیم گاوبازی اسپانیا دیدن کنیم.
4 بعد از صرف صبحانه در هتل برنامه آزاد داریم که می توانیم به بازدید از موزه های مختلف مثل پیکاسو یا خوان میرو – یا مراکز خرید - ورزشگاه نیوکمپ تیم بارسلون – صعود به بالای کوه تیبیدابو با تلکابین – کشتی سواری در بندر المپیک شهر بارسلون و یا قدم زدن در خیابانهای پسیج دوگارسیا و رامبلا بپردازیم.
5 بعد از صرف صبحانه و جمع آوری چمدان ها انتقال به ایستگاه قطار جهت حرکت به مادرید – بعد از ورود به شهر مادرید انتقال به هتل و تحویل اتاق ها – بعد از استراحتی کوتاه می توانیم به پیشنهاد راهنمای تور از پیاده روی در خیابان های مادرید و نقاط دیدنی ان لذت بریم.
6 بعد از صرف صبحانه گشت شهری را شروع می کنیم که شامل بازدید از پارک رتیرو - یادبود و قصر پادشاه – درواز تولدوکاخ سلطنتی – میدان اصلی سول – خیابان گرن ویا – کلیسای جامع مادرید. بعد از بازگشت می توانیم با پیشنهاد راهنما از سایر نقاط شهر مادرید دیدن کنیم.
7 بعد از صرف صبحانه در هتل و جمع آوری چمدان ها آماده تحویل اتاق و سفر به شهر پاریس می شویم – بعد از انتقال به فرودگاه ساعت 09:45 پرواز به سمت پاریس و بعد ورود به پاریس ساعت 11:50– بعد از انتقال به هتل و استراحتی کوتاه برنامه آزاد به پیشنهاد راهنما.
8 بعد از صرف صبحانه گشت شهری را شروع ی کنیم شامل بازدید از خیابان شانزه لیزه – میدان تریامف دوازه پیروزی(یکی از بزرگتریت میدان های جهان) – ساختمان اپرا گارنیه – میدان کنکورد – در پایان گشت می توانیم به هتل بازگشته یا با پیشنهاد راهنما سایر نقاط جذای شهر پاریس را دیدن کنیم.
9 بعد از صرف صبحانه گشت شهری شامل بازدید از کلیسا نوتردام و بازدید از موزه لوور را شروع میکنیم و در پایان می توانیم سایر روز را به گشت در خیابان های پاریس بپردازیم.
10 بعد از صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، آماده بازگشت به ایران می شویم و بعد از تحویل اتاق ها به فرودگاه پاریس رفته و ساعت 14:10 به ایران باز میگردیم.
  • اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از زمان خروج-اصل و ترجمه شناسنامه-دو قطعه عکس 3*4- مدارک شغلی اصل و ترجمه -اصل و ترجمه گواهی تحصیل برای دانش اموزان-اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر - اصل و ترجمه پرینت بانکی با اخرین مانده ( بالای 30 میلیون ) با مهر و امضای بانک - ضمانت نامه-
  • پس از صدور ویزا ارایه ضمانت نامه 50 میلیون تومانی یه ازای هر نفر الزامی میباشد.

لیست قیمت

نام هتل درجه دو تخته یک تخته 6 تا 12 سال 2 تا 6 سال
4 STAR ****

2,990,000 تومان

+ 2490 EURO

2,990,000 تومان

+ 3290 EURO

2,990,000 تومان

+ 2190 EURO

2,990,000 تومان

+ 890 EURO

ثبت نام در تور اسپانیا + فرانسه | بارسلون+مادرید+پاریس

ثبت نام کنید
ورود به پیشخوان

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید

preloader

لطفا منتظر بمانید

برای ورود به سایت کلیک کنید